אתם לא תנצחו את המלחמה הזאת ברצועת עזה. גם לא בלבנון.

היציאה מלבנון הייתה מהלך מצוין.
למה שלא תשאל את תושבי הצפון האם הבריחה מדרום לבנון והפקרת צד"ל הייתה מהלך מצויין?
אני מבטיח לך שאפילו אחד מהמפונים לא תמצא שיגבה את דבריך ויאמר שהבריחה מדרום לבנון הייתה מהלך מצוין.

איציק5111

Well-known member
זה כלל לא משנה אם תחסלו את סינואר ואת החמאס תעשו ממשל צבאי או תתנו את השליטה ברצועה לגוף אחר בסופו של דבר הטרור לא יפסק.
כרגע אין לחמאס יכולות צבאיות נגד תושבי העוטף כפי שהיו לו בעשרים ויותר השנים האחרונות כי החיילים הגיבורים נמצאים שם והם חוטפים את הרצחנות האיסלמית בגופם ובחייהם. יום יום אנו שומעים על עוד הרוג עוד כמה הרוגיםו השאלה היא כמה זמן יעבור עד שתקום צעקה ויתחילו ללחוץ על צה"ל לצאת מהרצועה בדיוק כפי שהיה בלבנון עם החזבאללה בשנות ה80 ו ה90 עד שיקום סמרטוט תורן שיוציא את צה"ל מהרצועה?
למה לא תנצחו כי מה שקורה עכשיו ברצועה קרה כבר בדרום לבנון.
עד שתקום תנועה ומחאה ציבורית ולחץ כבד להוציא את צה"ל מהרצועה.
רבותי הסיפור של לבנון חוזר על עצמו. זה היה כישלון קולוסאלי בלבנון בשנות ה90 עד 2000 עת אהוד ברק ברח מלבנון כגנב באישון לילה עם כל הצבא.
הדרך היחידה לנצח את המלחמה הזאת ברצועה היא גנראלים שמבינים ש "אין ערבים אין פיגועים"
אין מוסלמים אין טרור.
לכו ליפאן ותלמדו. אין ביפאן טרור. למה ? כי אין מוסלמים ביפאן.
לכו לפולנסקה ותלמדו . אין בפולין טרור. למה? כי אין מוסלמים בפולין.
תלכו לבאריטניה ללונדון ליורופה, לאלמניה, לפראנסה איפה לא? יש טרור כי יש ערבים.
תשאלו את סונאק .
לכן כל עוד ויש ברצועה מוסלמין ערבים יהיה טרור. ברגע שצה"ל ייצא מהרצועה תוך שנה שנתיים יתחילו הרציחות של אזרחים יהודים על רקע דתי לאומני איסלמי.
גם כשצה"ל ישאר ברצועה יהיה טרור. בדיוק כמו ביהודה ושומרון.
80% מהציבור היהודי הישראלי לא מאמין בשלום עם הערבים המוסלמין באיזור. במיוחד לאחר ה7.10.
80% מהציבור היהודי הישראלי מבינים היום את המשפט "אין ערבים אין פיגועים"
ועוד משהו קטן על מעשה רע והתשלום שאתה משלם על המעשה הרע שלך.
האמא שלי התימניה תפסה אותי ואת בן הדוד שלי מאחורי הבית מעשנים סיגריה כל אחד. היינו בני 11 שנים. זה היה בחופשת פסח מבית הספר.
הבן דוד שלי נשלח מיד לקרית גת שם התגוררו הדודה והדוד שלי .
האבא של הבן דוד שלי ירוחם הוציא את החגורה ו10 דקות הפליא מכותיו בישבנו של בן דודי שזעק מכאב רב עד שהדודה שלי צעקה על האבא להפסיק.
ואילו אני קיבלתי מאבא שלי שהיה מוצא גרמני ייקה הרצאות במשך שבועיים על נזקי העישון ואפילו הזמין מאנגליה את הנשונל גיאוגרפיק בכתבה ותמונות על נזקי העישון. טחן לי את המוח במשך שבועיים ברמה של הפקולטה לרפואה באוניברסיטה. חחחחחחחחחחח
שבועיים ימים לא יכול היה בן דודי לשבת על עכוזו מפאת ההצלפות שחטף אבל מאותו יום ועד היום הזה סיגריה אחת לא עברה דרך הראות שלו ואילו אני הפסקתי לעשן לפני שנה. זה מוסר השכל על מעשה רע שעשית והמחיר שתשלם שימנע ממך לעשותו שוב ושוב.
אז תזכרו מי שרצח יהודים אנס נשים התעלל בהן כרת ראשים של חיילים שדד רכוש שרף תינוקות בחיים וחטף יהודים צריך לשלם מחיר כבד מאוד. לקחת לערבי את האדמה וגירשת אותו גמרת עליו. רק נאכבה גירוש ,סילוק הערבי מהאדמה שלו מהבית שלו לעבר סיני בואכה אל עריש זה העונש הכי קשה שלו שכל מוסלמי ערבי שרואה מה המחיר שהם משלמים גם אם הוא מתגורר באיגלו באלסקה אם יעבור שם יהודי הוא יברח ממנו מהפחד.
ולבסוף נזכיר לכם.
"א י ן ע ר ב י ם א י ן פ י ג ו ע י ם"
אתם לא תנצחו. אתם תפסידו כמו תמיד.
כי אתם עם מטומטם עם מטה כללי ודרג מדיני עוד יותר מטומטמים.
מה אתה מצפה ממדינה קטנה ועם קטן? על כל טעות קטנה כל העולם מתנפל עלינו, בסדר יהיה טרור אבל פחות, ותגיד מה שתגיד עזה הוחרבה וחמאס קיבל מכות קשות

למה שלא תשאל את תושבי הצפון האם הבריחה מדרום לבנון והפקרת צד"ל הייתה מהלך מצויין?
אני מבטיח לך שאפילו אחד מהמפונים לא תמצא שיגבה את דבריך ויאמר שהבריחה מדרום לבנון הייתה מהלך מצוין.
זה כמו שתגיד בן אדם בגיל 20 בריא ובגיל 60 חולה - הוא לא היה צריך לעשות מה שעשה בגיל 20

אבל האמת שהטעויות הפכו אותו חולה נעשו בגיל 30+

בקיצור,ביבי לא טיפל בלבנון והזניח.

למעלה