ארכיון שוב

DoYaThinkImSexy

New member
מי שקורא/ת מלך/ה P=

1. שם: נועם. 2. גיל: אוטוטו 17. 3. זכר/נקבה: זכר. 4. מיקום בארץ: חור. 5. תאריך הלידה: 20.1. 6. כינוי חיבה: נוּעם. 7. יש חבר/ה ?? כן. 8. רישיון נהיגה ? עוד לא. 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): קעקוע בכתף, עגיל בלשון, 3 הליקסים, 2 לובים, טראגוס, סיידליפ, גבה. 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? חלק. 11. מה צבע העיניים שלך ? ירוק. 12. מה צבע העור שלך ? חום. 13. יש לך אח/ות בצבא ? כן. 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? חילוני. 15. אתה צמחוני/ת ? לא. 16. אתה טבעוני/ת ? לא. 17. קולה ? אוהב. 18. מים ? אוהב. 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: בירה. 20. על האש ? אוהב. 21. צמחוני/ת ? לא. 22. חתולים או כלבים ? כלבים. 23. יש לך בע"ח ? כן. 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: איירון מיידן למשל. 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? אממ.. ברוק עצמאות שנה שעברה. 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? דה וואל של פינק פלויד. 27. סנפלינג: עשיתי! 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? סנפלינג. וואי היה כיף. 29. הצבע השולט בארון שלך: חום, שחור, לבן, כחול.. 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? חברה שלי. P= 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? מה אתם שואלים אותי ]: 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? אנג'לינה ג'ולי. 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? עברתי באדום. 34. גנבת פעם ? מסטיק. 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? קופסא ביום. לפעמים גולש לקופסא וחצי. 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? פעם בשבוע בשישי בערב. 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? אפשר להגיד. 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? לא יודע אם הייתי משנה משהו. כל אחד צריך להיות שלם עם עצמו. 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? עיניים. 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? לאבד אנשים חשובים. 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? אין לי טיפת סבלנות. 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? שחצנות. 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? כן. 44. נישקת בחורה ? כן. 45. נישקת בחור ? לא. 46. אתה סטרייט/ית ? כן. 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? כן ולא. 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? פעם אחת. 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? תלוי עד כמה כואב לי. 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? חח לא ולא. 51. שברו לך פעם את הלב ? כן. 52. שברת למישהו פעם את הלב ? לא. 53. בגדו בך? לא. 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? לא. 55. מה היו התוצאות ? .. 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 4. 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? זה ואופנה אלטרנטיבית. 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 10. 59. וחזק פיזית ? 8/9. 60. וחזק נפשית ? 9. 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? כן. 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? כן. 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? אני כבר מזיין אותה P= 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? לא אכפת לי מזה חחחח. 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? פרטי. ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) לא אוכל אותו בכלל. זה לא טעים.

linoy7

New member
בלופ. בלופ../images/Emo221.gif../images/Emo41.gif

1. שם: לינוי 2. גיל: 17 3. זכר/נקבה: נ 4. מיקום בארץ: ת"א 5. תאריך הלידה: 17.9.90 6. כינוי חיבה: לין, ליני, לילי, פיבי.. 7. יש חבר/ה ?? לא 8. רישיון נהיגה ? לא 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): לא 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? גלי 11. מה צבע העיניים שלך ? חום דבש 12. מה צבע העור שלך ? בהיר 13. יש לך אח/ות בצבא ? כן 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? מסורתית 15. אתה צמחוני/ת ?לא 16. אתה טבעוני/ת ? לא 17. קולה ? לא 18. מים ? כן 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: בריזר, שמפניה 20. על האש ? כן 21. צמחוני/ת ? לא 22. חתולים או כלבים ? כלבים 23. יש לך בע"ח ?
24. להקה שאת/ה אוהב/ת: אין 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? לפני שבועיים 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? כלום 27. סנפלינג: לא עשיתי אבל רוצה 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? לא יודעת 29. הצבע השולט בארון שלך: אין אצלי דבר כזה 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? שירי מימון
ג'ניפר אניסטון
31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? שיין ווסט
32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? ג'ניפר אניסטון
33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? לא 34. גנבת פעם ? לא 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? לא
36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? לא 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? לא ממש 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? גובה 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? עיניים 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? מוות 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? נפגעת בקלות 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? איגואיסטיות, שקרנים, אנוכיים 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? לא 44. נישקת בחורה ? לא 45. נישקת בחור ? לא 46. אתה סטרייט/ית ? כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? לא 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? לא 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? תלוי מהי רמת הכאב 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? אמא 51. שברו לך פעם את הלב ? לא 52. שברת למישהו פעם את הלב ? לא 53. בגדו בך? לא 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? לא 55. מה היו התוצאות ? --- 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 6-7 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? הרבה 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 9 59. וחזק פיזית ? 9 60. וחזק נפשית ? 8 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? לא 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? לא 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? לא 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? לא 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? קומות ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר)- מערבבת הכל יחד

ליאל44

New member
עונה

שם: ליאל 2. גיל: 14 3. זכר/נקבה: זכר 4. מיקום בארץ: מעלה אדומים 5. תאריך הלידה: 20 ביולי זו החודש והיום שבו נולדתי נראהלי 6. כינוי חיבה: ליאל'וש לילו ליאלי 7. יש חבר/ה ?? לא 8. רישיון נהיגה ? אין 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): אין 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? גלי 11. מה צבע העיניים שלך ? חומות 12. מה צבע העור שלך ? חום 13. יש לך אח/ות בצבא ? לא אני הבכור. 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? קשה להגדיר את זה אני חצי חילוני חצי מסורתי כאילו אני לא מאמין בלא לכתוב בשבת והכל אבל אני צם ביום כיפור ולא אוכל בשר עם חלב וכו. 15. אתה צמחוני/ת ? לא 16. אתה טבעוני/ת ? לא 17. קולה ? ברורררררר 18. מים ? לאא 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: וודקה טעמתי את זה פעם אבא שלי הביא לי לשתות 20. על האש ? ברורר 21. צמחוני/ת ? לא 22. חתולים או כלבים ? חתולים מכלבים יש לי טראומה 23. יש לך בע"ח ? כן תוכי. 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? חח פסטיגל בגיל 7 נחשב? 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? שום שיר אבל אני שומע ראיון של בריטני ספירס עם ראיין סיקרסט בתוכנית הרדיו שלו. 27. סנפלינג: 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? בנג'י היה מפחיד בעיקר חח 29. הצבע השולט בארון שלך: אדום/כחול כזה 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? בריטני ספירס לינדזי לוהן ופריס הילטון לייק הלו 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? אורנלדו בלום ג'וני דפ ודיווד בקאהם 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? לינדזי 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? לא.. 34. גנבת פעם ? לא 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? לא בעע 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? לא 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? לא כול כך.. את הפנים שלי אני שונאא 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? את הפנים 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? את הגוף 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? שיגיע הרגע שההורים שלי ילכו לעולם הבא יהיה לי קשה מאודד 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? שאני כל הזמן יורד על ילדים חח עם החברים אבל אני סתם צוחק כזה.. 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? צביעות ורוע. 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? לא ישנתי עם בת. 44. נישקת בחורה ? לא 45. נישקת בחור ? לא 46. אתה סטרייט/ית ? כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? חח פעם אחת וזה סיפור ממש הזוי והסתומה בכלל לא קלטה כלוםם חחח 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ?- 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? לוקח כדור 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? כן יותר מדי 51. שברו לך פעם את הלב ? לא נראהלי.. 52. שברת למישהו פעם את הלב ? לא נראהלי.. 53. בגדו בך? לא.. 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? כן.. המון פעם קורה לי שאני מספר דברים שהאנשים שסיפרו לי אותם לא רוצים שזה יוודע לכלל האנשים. 55. מה היו התוצאות ? חח שכעסו עליי חח. 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? אביתר ויקיר. 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? בריטני ספירס לינדזי לוהאן אמטוי לפעמיים וסקו''ש הפורום הזה. 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 1/10 כזה כשמדובר בדברים שאני ממש רוצה ואוהב אותם אני יהפוך עולמות כדי להשיג אותם אבל כשמדובר בדברים שאני מחויב לעשות אותם ממש אין לי רצון ומטוביציה. 59. וחזק פיזית ? חח לא 60. וחזק נפשית ? לפעמיים חזק נפשית לפעמיים לא תלוי. 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? לא. 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? לא 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? כן אחת ילדה שאני אוהב אותה אבל אני לא אומר לה שאני אוהב אותה זה מסובךך..! 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? נראהלי שכן.. הוא די טוב אבל הוא נראה כמו ג'יי לנו חזיר ים כזה לא? 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? בית פרטי ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) עם קצפת ושוקלד יאמיייייייייייייייייייי

ווינגז

New member
Better, Better, Better

1. שם: יעל 2. גיל: 18 וחצי + 3. זכר/נקבה: נקבה 4. מיקום בארץ: חיפה 5. תאריך הלידה: 11.03.89 6. כינוי חיבה: יעלי 7. יש חבר/ה ?? לא 8. רישיון נהיגה ? לא 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): אין 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? חלק-גלי 11. מה צבע העיניים שלך ? חום 12. מה צבע העור שלך ? בהיר במקור 13. יש לך אח/ות בצבא ? לא 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? חילונית 15. אתה צמחוני/ת ? כן 16. אתה טבעוני/ת ? לא 17. קולה ? לא 18. מים ? כן 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: לא אוהבת אלכוהול 20. על האש ? שניצל תירס 21. צמחוני/ת ? לא שאלתם כבר? 22. חתולים או כלבים ? גם וגם 23. יש לך בע"ח ? כן 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: לא יודעת, הרבה 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? שנה שעברה 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? Past the Mission - Tori Amos 27. סנפלינג: לא 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? לא יודעת, קשה להגדיר 29. הצבע השולט בארון שלך: שחור-לבן-אפור 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? המ 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? קשה 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? ג'וני דפ (אבל באמת, בגלל הכישרון
) 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? לא שזכור לי 34. גנבת פעם ? לא 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? לא 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? לא 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? לא 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? הכל בערך 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? האף 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? חוסר שליטה 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? אני קנאית וחסרת ביטחון 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? צביעות 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? לא ישנתי ממש 44. נישקת בחורה ? לא 45. נישקת בחור ? לא 46. אתה סטרייט/ית ? כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? לא במכוון 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? לא היה לי בן זוג 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? מחכה שיעבור 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? אמא, אם כבר 51. שברו לך פעם את הלב ? לא מבחינה רומנטית 52. שברת למישהו פעם את הלב ? לא שידוע לי 53. בגדו בך? לא מבחינה רומנטית 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? כן 55. מה היו התוצאות ? לא זוכרת משהו ספציפי 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? חמישה בערך 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? המון 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 9 59. וחזק פיזית ? 6 60. וחזק נפשית ? 3 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? לא 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? לא 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ?
64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? אין לי דיעה מוגדרת, האמת 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? פרטי ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) זה קל, אני לא

Trauma Queen

New member
שיימ און מי../images/Emo129.gif

ככ משעמם
;;; 1. שם:נעה 2. גיל:13 3. זכר/נקבה:נ. 4. מיקום בארץ:קריות 5. תאריך הלידה:9.12.1993 6. כינוי חיבה:נעוש,אוקטובר ונעל'הXD 7. יש חבר/ה ??לא 8. רישיון נהיגה ?לא 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון):רק לובים ובתכנון סייד. 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ?לא ממש מוגדרXD 11. מה צבע העיניים שלך ?חום 12. מה צבע העור שלך ?לא יודתXD 13. יש לך אח/ות בצבא ?כן 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ?חילונית 15. אתה צמחוני/ת ?לא 16. אתה טבעוני/ת ?לא 17. קולה ?פפסי!:] 18. מים ?הא
19. אלכוהול שאני אוהב/ת:-- 20. על האש ?מה קורה?XD 21. צמחוני/ת ?לא 22. חתולים או כלבים ?חתולים 23. יש לך בע"ח ?כלבה 24. להקה שאת/ה אוהב/ת:מיי כימיקל רומנס 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ?אוהוו;;;;;; 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ?איטס נוט אה פאשן סיטימנט איסט אה דאטוויש-מכ"ר 27. סנפלינג: לאלא. 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ?קומסבה?XD היה כיף 29. הצבע השולט בארון שלך:לבן ושחור 30. מי האשה הכי יפה בעולם ?לא יודעת 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ?ג'רארד
32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ?קיירה נטלי 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ?- 34. גנבת פעם ?- 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ?- 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ?- 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ?לאXD 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ?יש ויש 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ?שפתיים 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? לא יודעת 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ?... 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ?לא ישנתי עם.. 44. נישקת בחורה ?לא 45. נישקת בחור ?לא 46. אתה סטרייט/ית ?כה 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ?לאולא 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ?-- 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ?כדור 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ?אבא 51. שברו לך פעם את הלב ?לא 52. שברת למישהו פעם את הלב ?כנראה 53. בגדו בך?לא 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ?כה 55. מה היו התוצאות ?לא קרה כלום 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ?3 אולי.. 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? פה מכ"ר א"א 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ?5 59. וחזק פיזית ? לא יודעת 60. וחזק נפשית ?5 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ?- 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ?לא 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ?לאXD 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? אני לא בעירXD 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ?פרטי ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) XDDDDDDDDD קודם את הקצפץ ואז את השאר..

אילנייש

New member
ארכיוון

1. שם:אילנה 2. גיל:16 3. זכר/נקבה:
4. מיקום בארץ:צפון 5. תאריך הלידה:1.9 6. כינוי חיבה:אילניש 7. יש חבר/ה ??לא 8. רישיון נהיגה ?לא 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון):לא 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ?חלק 11. מה צבע העיניים שלך ?חום-ירוק 12. מה צבע העור שלך ?בהיר 13. יש לך אח/ות בצבא ?לא 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ?חילונית 15. אתה צמחוני/ת ?לא 16. אתה טבעוני/ת ?לא 17. קולה ?אוהבת 18. מים ? ^ 19. אלכוהול שאני אוהב/ת:יין אבל תלוי איזה 20. על האש ?נחמד 21. צמחוני/ת ?לא 22. חתולים או כלבים ?שום דבר 23. יש לך בע"ח ?לא 24. להקה שאת/ה אוהב/ת:Maroon 5 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ?בסוף אוגוסט 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ?Ashley Tisdale - Not Like That 27. סנפלינג:לא עשיתי 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ?מתקן אחד בסופרלנד:D 29. הצבע השולט בארון שלך:לבן וחום 30. מי האשה הכי יפה בעולם ?ענארף 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ?טל אלון :) 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ?יש כמה 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ?כן 34. גנבת פעם ?לא 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ?לא 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ?לא בדיוק 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ?מדי פעם 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ?ממ 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ?עיניים 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת?לאבד קרובים
41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ?מתעצבנת בקלות 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ?צביעות 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ?כן 44. נישקת בחורה ?לא 45. נישקת בחור ?כן 46. אתה סטרייט/ית ?כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ?כן ולא 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ?לא 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ?בד"כ לא לוקחת 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ?לא יודעת 51. שברו לך פעם את הלב ?כן 52. שברת למישהו פעם את הלב ?יכול להיות 53. בגדו בך?באמון 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ?כן 55. מה היו התוצאות ?לא זוכרת כבר חח 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ?3 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ?כרגע רק כאן 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ?7 59. וחזק פיזית ?9 60. וחזק נפשית ?5 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ?נראה לי 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ?לא 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ?לא חח 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ?לא מעניין אותי 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ?פנטהוז ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר):קצת קצפת בהתחלה,אח"כ מערבבת עם השוקולד :)

nitzangro2

New member
שאלוןןןןןןןןן ^__^

1. שם:ניצן 2. גיל:16 וחצי 3. זכר/נקבה:נקבה 4. מיקום בארץ:מרכז 5. תאריך הלידה:23.7.91 6. כינוי חיבה:גרוס 7. יש חבר/ה ??לא 8. רישיון נהיגה?לא 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון):באף ובתקווה לקעקוע 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ?חלק 11. מה צבע העיניים שלך ?חום קקי 12. מה צבע העור שלך ?נקסט 13. יש לך אח/ות בצבא ?היה.. 2 קצינים 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ?אוובר חילונית 15. אתה צמחוני/ת ?לא 16. אתה טבעוני/ת ?לא 17. קולה ?מה עם זה? 18. מים ?איכססה 19. אלכוהול שאני אוהב/ת:וודקה ספרייט 20. על האש ?אוהבתת 21. צמחוני/ת ?לא 22. חתולים או כלבים ?כלבים 23. יש לך בע"ח ?כן.. כלבה 24. להקה שאת/ה אוהב/ת:יש כמה.. 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ?נאממ בעצרת לחינוך הזה.. נחשב? 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ?השיר של "בובות" 27. סנפלינג: עשיתי.. 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ?אני לא אוהבת דברים מטורפים.. 29. הצבע השולט בארון שלך:נאממממממ ירוק, חום... 30. מי האשה הכי יפה בעולם ?טיירה בנקס..אניה בוקשטיין.. 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ?אחד שאתם לא מכירים.. 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? ג'וליה רוברטס 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ?עברתי באדום חחח 34. גנבת פעם? לא שזכור לי.. 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ?לא 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה? במסיבות 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ?לא 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ?את הגוף.. 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ?שיער.. 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת?מממממממ.... לאיודעת 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ?חוסר ביטחון 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ?שחצנות וציניות 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ?לא 44. נישקת בחורה ?לא 45. נישקת בחור ?כן 46. אתה סטרייט/ית ?כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ?לא 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ?לא 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ?מחכה שיעבור.. 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ?גם וגם.. 51. שברו לך פעם את הלב ?כן 52. שברת למישהו פעם את הלב ?לא 53. בגדו בך?לא 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ?כן 55. מה היו התוצאות ?רעות 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? מאיה ושורטי 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ?8 59. וחזק פיזית ? 8 60. וחזק נפשית ?5 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ?כן 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ?בערך. 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ?כן 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? לא 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ?פרטי עם 2 קומות חח ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר)אני עושה חור מלמטה ושותה את המילקי..^ ^

עונה../images/Emo3.gif

1. שם: אור 2. גיל: 17 3. זכר/נקבה: נ 4. מיקום בארץ: ר"ג 5. תאריך הלידה: 29.8 6. כינוי חיבה: אורוש וכ'ו 7. יש חבר/ה ?? לא 8. רישיון נהיגה ? עדיין אין 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): אין 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? שלושתם ביחד אע וגם מבוקבק 11. מה צבע העיניים שלך ? חום 12. מה צבע העור שלך ? חום לבן 13. יש לך אח/ות בצבא ? לא 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? מסורתית 15. אתה צמחוני/ת ? לא 16. אתה טבעוני/ת ? לא 17. קולה ? מה איתה? 18. מים ? כנ"ל? 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: לע אוהבת ממש 20. על האש ? לא מתה על זה 21. צמחוני/ת ? לא 22. חתולים או כלבים ? כלבים 23. יש לך בע"ח ? לא לצערי 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: דופ 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? לפני כמה חודשים 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? שיר הפתיחה של חברים
27. סנפלינג: מפחיד 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? בנג'י והיה מפחיד וכיף 29. הצבע השולט בארון שלך: שחור וורוד 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? אני ^_^ חח סתם הומ לא יודעת 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? לא יודעת יש הרבה יפים 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? יש הרבה 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? כן 34. גנבת פעם ? כע 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? לא 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? לא 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? לא ממש 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? הרבה 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? ריסיםXB 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? אלוהים ומוות 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? ביישנית ולא ממש מצחיקה 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? התנשאות 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? כע 44. נישקת בחורה ? לא צרפתית 45. נישקת בחור ? כע 46. אתה סטרייט/ית ? כע 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? משו כזה
אבל לא בצורה רעה 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? לא 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? מחכה שיעבור 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? שניהם 51. שברו לך פעם את הלב ? כע 52. שברת למישהו פעם את הלב ? כע 53. בגדו בך? לא שידוע לי 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? כע 55. מה היו התוצאות ? הומ בסדר 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 4 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? ג'ניפר אניסטון, אמ"ל, סקו"ש, ניקלבאק, סופי שבוע, האי 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 5 59. וחזק פיזית ? 6 60. וחזק נפשית ? 6 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? מזה אפלטונית? 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? ^ 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? כע 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? לא מכירה אותו חח אבל כע 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? פרטי ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) שונאת מילקי

Tears Dont Fall

New member
looking for a cool title

1. שם: מג 2. גיל: 17 3. זכר/נקבה: כוס 4. מיקום בארץ: מרכז 5. תאריך הלידה: 28 באוקטובר 6. כינוי חיבה: יש יותר מידי 7. יש חבר/ה ?? כן 8. רישיון נהיגה ? עוד לא ;[ 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): כן אין לי כוח לפרט 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? חלק כזה 11. מה צבע העיניים שלך ? שחור 12. מה צבע העור שלך ? מוקה? 13. יש לך אח/ות בצבא ? לא 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? חילונית 15. אתה צמחוני/ת ? כן 16. אתה טבעוני/ת ? 17. קולה ? למה לא 18. מים ? ברור 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: ויסקי משובח, ליקרים, בירות 20. על האש ? 21. צמחוני/ת ? כן 22. חתולים או כלבים ? שניהם 23. יש לך בע"ח ? כלבה ובקרוב ארנבת. 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: לייפהאוס 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? שלשום 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? אין לי כוח לאנגלית 27. סנפלינג: כן 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? 29. הצבע השולט בארון שלך: 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? כלמני, בעיקר נהגתי בלי רישיון 34. גנבת פעם ? כן 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? הרבה 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? הרבה 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? לא 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? גובה בעיקר 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? ציצים? כתפיים? 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? מעצמי 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? כן! 44. נישקת בחורה ? כן 45. נישקת בחור ? כן 46. אתה סטרייט/ית ? תלוי במצברוח 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? לא 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? תלוי איך מסתכלים על זה 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? כדורוש 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? אבא 51. שברו לך פעם את הלב ? 52. שברת למישהו פעם את הלב ? 53. בגדו בך? 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? 55. מה היו התוצאות ? 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 59. וחזק פיזית ? 60. וחזק נפשית ? 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) לא אוכלת מילקי

למעלה