ארגנטינה/פטגוניה דרום

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
wow , wow wow ! תודה רבה אלון !

ארגנטינה/פטגוניה דרום
ביום למחרת מההגעה לעיירה אל-קלפאטה,בבוקר עלינו על האוטובוס,ונסענו מערבה,מרחוק כבר נראה משהו מרכס הרי-האנדים,שפסגותיהם עדיין מכוסות שלג באופן חלקי.נסענו לאורך אזור מדברי הסמוך לאגם Lago Argentino,מתוך כוונה להפליג באגם לחלק מאזור הקרחונים,שאליהם ניתן להגיע רק באמצעות ספינות אלו,ולא בשום תחבורה אחרת.הביאו אותנו למגן הספינות,ששמו Punta Bandera,=נקודת דגל,שבאמת דגל ענק של ארגנטינה מונף במקום בגאון.
השרשורים שלך , ככל שמכילים יותר נופים , הולכים ומשתבחים עם הזמן. משום מה ,ארגנטינה נתפסת אצל רבים בפן החם שלה : טמפרמנט דרום אמריקאי סוער , כדורגל , הפיכות צבאיות אחת ל... ועוד. ברם , המדינה הארוכה ארוכה הזו הינה גם מה שהשרשור הקריר והמרהיב מציג. תודה אלון על עוד שרשור נפלא.! muy bien muchacho

אלון 58

New member
Gracias querido,bienvenido../images/Emo140.gif

השרשורים שלך , ככל שמכילים יותר נופים , הולכים ומשתבחים עם הזמן. משום מה ,ארגנטינה נתפסת אצל רבים בפן החם שלה : טמפרמנט דרום אמריקאי סוער , כדורגל , הפיכות צבאיות אחת ל... ועוד. ברם , המדינה הארוכה ארוכה הזו הינה גם מה שהשרשור הקריר והמרהיב מציג. תודה אלון על עוד שרשור נפלא.! muy bien muchacho
Gracias querido,bienvenido

yaser21386

New member
Boaz???

Boaz???
Habla usted el castellano???

yaser21386

New member
../images/Emo51.gif אלונצ'ו!

ארגנטינה/פטגוניה דרום
ביום למחרת מההגעה לעיירה אל-קלפאטה,בבוקר עלינו על האוטובוס,ונסענו מערבה,מרחוק כבר נראה משהו מרכס הרי-האנדים,שפסגותיהם עדיין מכוסות שלג באופן חלקי.נסענו לאורך אזור מדברי הסמוך לאגם Lago Argentino,מתוך כוונה להפליג באגם לחלק מאזור הקרחונים,שאליהם ניתן להגיע רק באמצעות ספינות אלו,ולא בשום תחבורה אחרת.הביאו אותנו למגן הספינות,ששמו Punta Bandera,=נקודת דגל,שבאמת דגל ענק של ארגנטינה מונף במקום בגאון.
אלונצ'ו!

אלון 58

New member
לא הייתי מצרף זאת לפורום תרבות ספרד

אלון, אני רואה שכאן מנסים
להתחרות בפורום "תרבות ספרד" Por lo menos
לא הייתי מצרף זאת לפורום תרבות ספרד
כי בכל זאת מדובר כאן על ארגנטינה,וכל אחד מנסה "לתרגל" את הידוע לו.בסך-הכל נחמד ולא מזיק,גם אם שוגים,ומי שיודע יותר מכולם כאן כמוך ומתקן אותנו מידי פעם,הרי זה משובח. בהמשך ארצה לספר ספור אמיתי אנושי לדעתי,שהיווה את אחת ממטרותי שבגללן רציתי מאד להגיע לארגנטינה,אני חושב שאותך במיוחד זה יכול לעניין,מאחר ודרך רעיתך יש לך קשר כלשהו למדינה זו.אבל אעדיף להעביר את הספור בקומונה,עקב גיוון הנושאים שבה,ואין לה קשר לנושא תחבורתי.אז אם תעקוב לפעמים אחרי הודעותי בקומונה,יתכן שכבר הערב אכתוב את הספור,לאחר שאחזור מארוע משפחתי,שאני אמור לצאת אליו בסביבות 17:00.

Golf Bravo

New member
../images/Emo51.gif תמונות מרתקות

ארגנטינה/פטגוניה דרום
תמונות מרתקות

מצב
הנושא נעול.
למעלה