אפטר קר

turangaleela1

New member
מודה שלא ממש הבנתי מה אתה כותב פה

ואם זה מכוון אלי
מה שכן, עולה ממה שאתה כותב איזה מן זלזול קטן בנוגע למה שאני כותבת ולכוונה שלי
זה קצת מעבר לאיך היינו רוצים שייתחייסו אלינו. חוויות מיניות של גברים לא דומות בכלל לחוויות של נשים וחלק מהסיבות לכך הן העובדה שמאז ומתמיד הדגש בסקס היה על ריצוי ועינוגהגבר.
אז בשנים האחרונות זה מתשנה אבל יש עוד המון דרך לעשות. ואחד הסימפטומים של זה הוא המונח "משחק מקדים"

אתה מתייחס יותר לקטע הבדס"מ

שיש לו הרבה צדדים , קטונתי אבל לא מכירה את התחום הזה מספיק - אבל הוא לא העיקר בשאלתי.
&nbsp
בעצם לא התייחסת לשאלתי במקור.

לאהיום

New member
אבל את לא יכולה להפריד

כל הסיבה לאפטר קר, זה גם קצת בריאותי כי עוברים דברים "קשים". יעני, סטירה וליטוף.. בסקס רגיל לפעמים הלהכאיב ואז ללטף זה חלק מהאקט עצמו, אפשר כמובן לעשות את זה אחרי הסקס אבל המשמעות שונה.
כן, זה גם מניסיון

וכמובן כדאי שיאמצו את זה כולם, גם בסקס "רגיל" מה שזה לא אומר, גם גייז, סטרייטים, טראנסים וכו' זה נותן טעם של עוד.

Sharoman

New member
ממליץ לך בחום לחפש את הפירוש לראשי תיבות של BDSM

ראשית BDSM באמת כולל בתוכו יחסי כאב, אבל לא בכך הוא מסתכם.
מדובר בקשת מאוד רחבה שמכילה בתוכה יחסי שליטה וקינקיות מסוגים שונים ולעיתים אפילו משונים.
החוויות שעוברים הנשלטים/ות עשויות להיות מאוד עוצמתיות ובכך אנחנו מובאים למקום מאוד מיוחד בתודעה שלנו (ספייס) שבו אנחנו מרגישים ולא מרגישים בעת ובעונה אחת.
המעבר למקום הזה מצריך מעבר בדרך לא פשוטה, והיצאה והחזרה ממנו עשויה להיות קשה עוד יותר.
החשיבות ב after care היא בלאפשר לנשלט/ת לנחות ברכות בחזרה על הקרקע בעזרת מילים, חיבוק, ליטוף או כל דבר מנחם ומקבל אחר שמאפשר לנשלט/ת להשתחרר מהתחושה שבה הוא/יא נמצא/ת, ולהתחיל לחשוב שוב בצורה עצמאית.
כאב, סימנים, שריטות או חתכים זאת דאגה אחרת, אבל היציאה מהספייס שבו האדם נמצא היא העדיפות הראשונה משום שרק כך תוכל לוודא שהוא/יא בסדר, וזאת היא למעשה המטרה של ה after care.
ולא חבישת פצעים קירור איזורים כואבים.

לאהיום

New member
אוקי, מקווה להגיע לספייס הזה

פחות ללמוד הסברים ויותר לחוות, הבעיה היא 5 ימי עבודה בשבוע שמפריעים לי להתנסויות

Sharoman

New member
אז קודם כל רובנו עובדים 5-6 ימים בשבוע

ובכל זאת מצליחים לנהל מערכות יחסים מורכבות.
יש את הפורום השכן (פחות מומלץ), יש את הכלוב ואת FetLife, שדרכם ניתן להכיר.
מה שחשוב זה פשוט לנסות.

לאהיום

New member
ברור.. אגב FetLife בינתיים סגור

למשתמשים חדשים, ניהול האתר קצת בבלאגאן..

ועוד מילה חשובה על הנושא

צריך לדעת איך לעשות את זה - נתינת אמון בצורה מוחלטת בשולט/ת ולכן את הסטאג' שיעשה/תעשה על מישהו אחר/ת.
&nbsp
אויש.... מה אני מקשקשת? אני רחוקה מרחק שנות אור מהנושא הזה למרות שהוא מרתק....

גם אחרי סקס ונילי יש את זה.

קוראים לזה חיבוק.
פשוט הבדסמים נהנים לחשוב שהם קשוחים...

צחקתי בקול....
&nbsp
בתכל"ס את צודקת, אבל כמה מהגברים שהיית איתם, בסטוץ, נוהגים להשקיע בלחבק, בללטף ובלנשק אותך אחרי הסקס?
&nbsp

לא הרבה

אבל גם בסשנים שהיו לי, אין הרבה כאלו שעושים לך אפטר קייר (או איך שלא קוראים לדבר הזה, אפעם לא הייתי חזקה במושגים), יש כאלו שבאים להכאיב לך או מה שתיאמתם לפני הסשן, מזיינים והולכים. בלי חיבוק, בלי נשיקה ובלי שיחה, במיוחד אם זה סשן סטוץ, הם לא חייבים לך שום דבר.

לאהיום

New member
נכון, אין בית משפט שמחייב אותם

אם כבר זה כמו האו"ם שמו"ם. יגידו להם, אתם לא בסדר..
על כך נאמר: צדיק בסטייתו יומת

מצטערת שזו החוויה שלך

אני לא כ"כ מעורה בבדס"מ (למרות שאמרו לי שאהיה מלכה מדהימה... ) אבל אני חושבת שמי שהיה איתך, פיספס חלק חשוב בתהליך עצמו.
&nbsp
אגב... את מחזקת את חשיבות הפוסט הזה...

למעלה