אני תמיד הורסת לעצמי

KבתאלK

New member
לוקח לי זמן להרגיש בנוח

בדייטים הראשונים אני לא תמיד יודעת על מה לדבר אני מספרת קצת על עצמי.
אני לא יודעת למה מצפיים ממני שאני יספר את כול סיפור חיי?

לא חושב שזו הסיבה (לפחות בפני עצמה)

קודם כל אף אחד לא מצפה שתספרי את כל סיפור חיי בדייט. מה שכן, צריך שהפגישה תזרום ולא תהיינה שתיקות מביכות. זה תלוי כמובן באדם שנמצא מול ובאינטראקציה איתו. יש גם גברים שאוהבים יותר לדבר, אבל גם להקשיב צריך לדעת. אם תראי משועממת, אז גם גבר שאוהב לדבר לא ירגיש בנוח לעשות את זה.

תשובה

כאישה הזאת היא משהו מיוחד, ואני אוהב אותה בדרך מיוחדת. סביר שלא הייתי שוכח אותה. אבל היא לא סתם אהובה אלא יותר מזה. היו לי חברים שאהבתי מאד ושכחתי את הפגישות אתם. ואול את צודקת שפגישה עם בת זוג זוכרים יותר.

יופי, נתת לו עוד תירוץ לדבר עליה שוב

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
כל יום אני מאבדת...

היי יקרה,
עולה מדבריך אכזבה גדולה מהגבר שתמיד רצית, חיכית לגבר כזה, להזדמנות להתחיל קשר חדש ומבטיח והינה כשמצאת אדם כזה נשמע כאילו משהו התפספס, ההזדמנות הזו הוחמצה...
הקשר היה בשלבים מוקדמים של ההכרות, של הגישוש: כן? או לא? משהו בדיאלוג לא זרם...
אולי המעצורים לא היו רק אצלך? אולי הנטייה לכעוס על עצמך גורמת לך לא לראות את הפגמים שאולי יש בו...נשמע שאולי את מחמירה מדי עם עצמך.
זכרי שבשיחה הזו היו שני אנשים...
אני רוצה שתדעי שאנחנו כאן בשבילך ,שולחת לך חיבוק
ושיר ומאחלת לך לילה טוב ושקט.
מתנדבת ס"הר

KבתאלK

New member
אני ממש כועסת על עצמי

אתמול הסברתי לו למה אני לא מדברת הרבה שאני מפחדת להיפגע.
ושאני חושבת שחבל לפספס את ההזדמנות.
והינה הוא שוב נעלם.
אני מרגישה הכי מטומטמת

KבתאלK

New member
קשה למצוא 2 דקות לכתוב, זאת לא את זה אני

או קלישאה אחרת????

את בכלל לא מטומטמת!

את לקחת סיכון רגשי ב אומץ, והוא אמר לך לא, בדרכו מהגעילה והמתעלמת והמוחקת, והוא לא שווה את קצה הציפורן הקטנה באצבעך, ואת תמשיכי עד שתמצאי מישהו שיהיה שווה אותך ואת גילוי הלב המקסים שלך.
כמובן שעם הזמן תפתחי יותץר אינטואיציות בטח מי שווה שתדברי איתו בגילוי לב ומי לא..... או צעשי מבחנים קודמים כדי לא להיפגע ככה. אבל את אחלה בעיניי!!!!

למעלה