אני צריך המלצה על טאבלט קטן וטוב

shoosh2607

Member
מנהל
לחלוטין בחירה שלך

לי יש רגש לדברים אחרים

רגש זה לחלשים ..

בסה"כ ברזל שנותן לנו לצרוך תכנים בנוחיות . בתחום הזה המוצר עם התפוח על הגב נותן יותר . נכון .. הוא גם עולה יותר , אבל ב TCO הוא פשוט נותן יותר . מסך איכותי יותר , סאונד 3 רמות מעל כל אנדרואיד ( ברמקולים ועל אחת כמה ורמה באוזניות ) אפליקציות שנראות ןמתנהגות טוב יותר . פשוט מוצר שיותר נעים ונוח להשתמש בו .

YosMan1

New member
מגוון הטאבלטים בשוק הולך ונעלם. גוגל נעלמו, דל הפסיקו לייצר.

כנראה שהשוק דועך בגלל שגודל מסכי הטלפונים היום מתחיל ב 5 אינצ ועולה ועולה.
אני גם מחפש משהו בסגנון שציינת ולצערי הדבר היחיד שמצא חן בעיני היה הסמסונג samsung tab s2 או S3 שעדיין לא נמכר, ואני מתלבט אם לרכוש אותו.
אצלי הנקסוס 7 2103 עדיין מתפקד יפה. חזרתי אליו לאחר שה Dell Venue 8 7840 שנקנה שנתים אחריו התחיל לגמגם קשות, אבל אני רוצה לחזור ל 8 אינצ.

BobboVilla

New member
אני שוקל לעשות ניתוח לנקסוסים שיש לי בבית

ולנסות להשמיש אחד מהם מתוך ההריסות. במכשיר הקודם שלי האיחסון תקין (לפחות בפעם האחרונה שבדקתי), אבל שקע הטעינה גמור. או שאולי אני פשוט אקנה מטען אלחוטי
.

G Gabi

Member
לפני כמה דקות קיבלתי מייל עם שאלה דומה יחסית + קישור

http://www.geekbuying.com/item/Teclast-X80-Plus-Tablet-PC-Intel-Z8350---White-374716.html
אחרי שכתבתי למי ששאל אותי שפעם הבאה לא ישלח לי קישור עם affiliate, כתבתי לו שאין לי מושג לגבי המכשיר שבקישור (ואם מישהו המליץ לו על המכשיר, שיבדוק למה המליץ ולמה עם קישור affiliate...).
&nbsp
המחיר עצמו ($70) נראה כמו הנחת-אמת ביחס למחירים באתרים אחרים.

BobboVilla

New member
זו באמת הנחה משמעותית (ולא רק מוצגת ככזו)

הסתכלתי על המכשיר הזה והוא באמת עולה הרבה יותר. השאלה היא האם אתה מכיר את החנות הזו ויודע האם היא אמינה או לא, כי זה חשוב לפחות כמו איכות המוצר
.

G Gabi

Member
החנות עצמה טובה, כמו כל חנות סינית טובה

היא אמינה, מוּכֶּרֵת. רכשתי ממנה מספר בודד של פעמים.
מצד שני, כמו כל חנות סינית, אם המשלוח יתעכב - הם יחרטטו את עצמם בלי סוף עד שבסופו של דבר יזכו אותך על התשלום.

enigo

New member
שיואמי מי פד. "7.9 מפרט טוב בהרבה מזה שהגדרת, ומחיר שנע סביב

200$ בפעם האחרונה שבדקתי.

BobboVilla

New member
הסתכלתי עליו, אבל קראתי הרבה ביקורות שליליות

אפילו חשבתי אולי לקחת את הגירסא של ווינדוס, אבל עליה קראתי ביקורת אפילו יותר גרועה
.

enigo

New member
ביקורות גרועות? ברצינות? כשאני קראתי אותן הביקורות

כמעט ביקשו משיאומי שיעשו להם ילד...
בכל מקרה, קניתי את הדור הראשון במבצע 11/11 במחיר מגוחך, וכבר שלושה חודשים שהוא משרת ילדה מאוד מאושרת. הרזולוציה של המסך מעולה, מגיב מהר, עובד חלק... מה עוד אפשר לבקש במחיר הזה?
אני חושב שהיא התלוננה פעם על חיי סוללה לא ממש ארוכים, אבל היא גם לא ממש מקפידה להטעין, אז לא יודע מי אשם.

BobboVilla

New member
לא חקרתי יותר מדי, אבל הביקורת על גירסת ווינדוס הייתה קטלנית

על גבול ה-"אל תקנו את המכשיר בגירסת הווינדוס". אני אסתכל קצת יותר לעומק מחר. בכל מקרה, קניתי מטען אלחוטי, אז לפחות אני יכול להשתמש בטאבלט הישן
.

enigo

New member
או.קי, יכול להיות שהבעיה בגרסה זו - אני התעניינתי באנדרואיד

כי המטרה העיקרית היא משחקים לילדים.

noa_f

New member
לפני שנתיים בערך קניתי טבלט ״7 של Colorfly והוא נהדר

g708.
אנדרואיד נקי למדי, יש לו gps ואפילו אפשר להפוך אותו לטלפון (לא נחוץ לי בד״כ, הוא משמש אותי לקריאת ספרים שאי אפשר על קינדל ומדי פעם לניווט בחו״ל).
&nbsp
זה אמנם דגם ישן וחלש יחסית לדרישות שלך, אבל חפש דגמים חדשים יותר שלהם. המחיר היה שווה את הניסוי (75$).

למעלה