אני מתחנן לביבי, תוציא את הטיפוס הזה מקבינט המלחמה שלך

marabo

Well-known member
אינשאללה ויפה שעה אחת קודם. אבל אתה בטוח שנתניהו בלעדיו יכהן טוב יותר? לא ייכנע בפני תכתיבים אמריקאיים וכיו"ב?
לא יודע אבל האיש הנבוב הזה מיותר הקבינט המלחמה.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא יודע אבל האיש הנבוב הזה מיותר הקבינט המלחמה.
זה ברור. הוא מוחזק שם לצרכי תדמית בלבד. אגב כשלעצמו לא משהו בלתי חשוב. כלומר בעיני לא באמת חשוב ולא משהו שצריך להישקל בכלל. אבל עובדתית, בין אם אסכים עם זה (מהותית) ובין אם לאו, יש בהחלט מה לומר בעד תחושה ציבורית שההחלטות על מלחמה/ות מתקבלות כרגע על-ידי נבחרים מכמה קצות הקשת הפוליטית ולא רק על-ידי צד אחד.

כך או אחרת, מבחינתי נוכחות גנץ גורמת שם לנזק ממשי למדינת ישראל ולבטחונה. אני רק כאמור מעלה, לא בטוח שבלעדיו המצב היה שונה משמעותית.

marabo

Well-known member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
BB סוס מת. לא קלטת ? תגיד ביי ביי ל בי בי (איזה משחק מילים)
מר אבו. ה BB לא בצד שלך. הוא בצד של השמאל אם לא הבנת עדיין.
תצביע בבחירות הבאות לעוצמה יהודית .בן גביר בצד שלך.
אני כמובן תומך בעוצמה יהודית או בלא להצביע. בכלל
אבל בכל זאת יש לי פינה חמה לביבי כי אני רואה כמה השמאל נלחם בו ואני מניח שהם כנראה יודעים טוב ממני מי לא טוב להם.

מוטי חוף

Well-known member
אני התחננתי לביבי בכל רחבי מיתחם המירשתת שיכבוש את רצועת עזה וימחוק את חמאס מעל פני האדמה כבר לפני 15+ שנה .

הם התחילו בדרישות הוא ומרבו,שראו שאין להם שום כוח חוץ מקלפי עוד כמה שנים הם עברו לתחנונים.

ככה זה שהמנהיג ה"דמוקרטי" הוא בעצם מלך בפועל.

הם דרשו. הם התחננו, הם ביקשו מה BB לחסל את החמאס. יופי. מה יצא להם מזה?
הם ביזבזו שנים בתחנונים ובבקשות עקרות מתוכן.
אני הפסקתי לתמוך בליכוד באותו היום בו נאם נתניהו ביוניברסיטה שם בקריית יונו ואמר שהוא תומך ב צווי סטייט סולושן.
שתי מדינות לעם אחד ומדינה אחת בקושי לעם השני.
כלומר הוא בעצם תמך באוסלו באופן דקלרטיבי . גם אם הוא לא התכוון לכך זה עשה אימפקט מטורף בעולם המוסלמי וכמות הרציחות של יהודים בארץ ישרואל במדינת ישמועאל עלתה ב36% בשנה שלאחר מכן לפי הסטטיסטיקה של משטרת ישמועאל.
אז באותו היום כרתתי גט כריתות עם הליכוד ועברתי לתמוך בעוצמה יהודית .

הפרבולה1

Well-known member
בני גנץ הוא שמאלני שהיה ועודנו חלק מהקונספציה שבין היתר מאמין שאבו מאזן הוא זה שצריך לשמור עלינו בעזה ב"יום שאחרי" .
אבל מצד שני נוכחותו בקבינט חשובה לחיזוק הקונצנזוס בעם למילחמה באויב בעזה , עובדה שהשמאל הקיצוני ואנשי כנופיות קפלן הם נגדו ורואים בו משת"ף של ביבי.
כמו שאומרים מי שהטומאה יוצאת נגדו אז כנראה שהוא בסדר.

רוב הזמן נח

Well-known member
צריך אותו שם בשביל שהשמאל השפוי יהיה רגוע.
אחרת הוא יחבור לשמאל ההזוי.

למעלה