אני לא מבינה מה קורה פה

מצב
הנושא נעול.
קרית מלאכי בפנים כי אזור אשקלון קשור גם למטרופולין גוש דן

וכנ"ל לגבי קרית מלאכי. איך קרית מלאכי בפנים?!
ורצו לכלול את קרית מלאכי ומה שבינה לבין אשדוד ואשקלון בכרטיס אשקלון-גוש דן.
את קרית גת, לעומת זאת, לא רצו לכלול, אבל לא חשבו על האפשרות של להגדיר את אזור קרית גת כאזור נוסף בטבעת השלישית (אפילו לא הרביעית, אלא השלישית) במטרופולין באר שבע, מסלי לכלול אותה באזור אשקלן שיקשור אותה גם למטרופולין גוש דן.
וכך נוצר העיוות המגוחך שקרית מלאכי קשורה למטרופולין באר שבע וקרית גת לא.

אגב, תחנת הרכבת קרית גת זו תחנת הנוסעים הפעילה היחידה שלא כלולה ברפורמה בשום צורה שהיא.
בעוד כשלוש שנים, תחנת קרית גת תהיה אחת מבין שלוש תחנות בלבד (מתוך סך הכל 67 או 69 תחנות שיהיו פעילות אז ברכבת ישראל) שלא תהיינה כלולות ברפורמה (אלא אם עד אז ירחיבו את גבולות הרפורמה) - קרית גת, עפולה ובית שאן.

עיוות הזוי כזה רק פקידים ממשלתיים תלושים מהמציאות יכולים ליצור.

זה פרט מידע מעניין מאד על תחנת קרית גת.

ורצו לכלול את קרית מלאכי ומה שבינה לבין אשדוד ואשקלון בכרטיס אשקלון-גוש דן.
את קרית גת, לעומת זאת, לא רצו לכלול, אבל לא חשבו על האפשרות של להגדיר את אזור קרית גת כאזור נוסף בטבעת השלישית (אפילו לא הרביעית, אלא השלישית) במטרופולין באר שבע, מסלי לכלול אותה באזור אשקלן שיקשור אותה גם למטרופולין גוש דן.
וכך נוצר העיוות המגוחך שקרית מלאכי קשורה למטרופולין באר שבע וקרית גת לא.

אגב, תחנת הרכבת קרית גת זו תחנת הנוסעים הפעילה היחידה שלא כלולה ברפורמה בשום צורה שהיא.
בעוד כשלוש שנים, תחנת קרית גת תהיה אחת מבין שלוש תחנות בלבד (מתוך סך הכל 67 או 69 תחנות שיהיו פעילות אז ברכבת ישראל) שלא תהיינה כלולות ברפורמה (אלא אם עד אז ירחיבו את גבולות הרפורמה) - קרית גת, עפולה ובית שאן.

עיוות הזוי כזה רק פקידים ממשלתיים תלושים מהמציאות יכולים ליצור.
זה פרט מידע מעניין מאד על תחנת קרית גת.
ואכן, מקומה הטבעי הוא בטבעת השלישית של באר שבע. מוזר מאד שלא כללו אותה.

נצלש - הלכה לי כרטיסיה לאיבוד

אני לא מבינה מה קורה פה

היי,
אני נוסעת קבוע באוטובוס של מטרופולין קו 370 (באר שבע-תל אביב)
ומטעינה את הרב קו שלי בכרטיס הלוך ושוב (30.30) זה עדיף מלשלם על נסיעה בודדת שעולה 17.90 (משהו בסגנון).

כשעליתי לאוטובוס נאמר כי כרטיסיית ההלוך ושוב מתבטלת.
אולי בגלל הרפורמה או משהו כזה.

אבל מה זה אומר עכשיו? אי אפשר לשלם מחיר מוזל בהלוך ושוב? האם אפשר להטעין כרטיסיה לחודש שלם?
אשמח לתשובות
היי,

מזה כחודשיים לא נסעתי באוטובוס, אבל הייתה לי כרטיסיית סטודנט באגד חיפה.
השבוע, כשבאתי להעביר את הרב -קו וזכרתי שיש לי עוד נסיעות, הנהג אומר שאין לי שום כרטיסיה ושאני צריך לשלם ולהטעין. בלית ברירה עשיתי זאת, וכשחזרתי הביתה בדקתי באפליקציה ובאמת מופיע שיש לי כרטיסיית סטודנט עם יתרה של 10 נסיעות, אבל היא לא בתוקף.
מישהו יודע למה זה קורה ומה אפשר לעשות?
הרי אמרו בתחילת הרפורמה שכרטיסיות קיימות יכובדו, אז למה הכרטיסיה שלי אבדה? אפשר לקבל החזר כספי?

כנראה שפרופיל הסטודנט שלך ברב-קו פקע ואינו בתוקף

היי,

מזה כחודשיים לא נסעתי באוטובוס, אבל הייתה לי כרטיסיית סטודנט באגד חיפה.
השבוע, כשבאתי להעביר את הרב -קו וזכרתי שיש לי עוד נסיעות, הנהג אומר שאין לי שום כרטיסיה ושאני צריך לשלם ולהטעין. בלית ברירה עשיתי זאת, וכשחזרתי הביתה בדקתי באפליקציה ובאמת מופיע שיש לי כרטיסיית סטודנט עם יתרה של 10 נסיעות, אבל היא לא בתוקף.
מישהו יודע למה זה קורה ומה אפשר לעשות?
הרי אמרו בתחילת הרפורמה שכרטיסיות קיימות יכובדו, אז למה הכרטיסיה שלי אבדה? אפשר לקבל החזר כספי?
כשתוקף פרופיל הסטודנט פוקע, כל החוזים המיוחדים מכוח אותו פרופיל מוקפאים ולא ניתנים לשימוש.
או שתחדש את פרופיל הסטודנט או שתבקש החזר כספי על הכרטיסיה.

עכשיו אני רואה משהו מעניין- הכרטיסיה

כשתוקף פרופיל הסטודנט פוקע, כל החוזים המיוחדים מכוח אותו פרופיל מוקפאים ולא ניתנים לשימוש.
או שתחדש את פרופיל הסטודנט או שתבקש החזר כספי על הכרטיסיה.
היא על פרופיל סטודנט רגיל, בעוד שהשנה אני בפרופיל סטודנט מורחב. אז יש לי מה לעשות במקרה כזה? אני צריך לקבל החזר כספי על הכרטיסיה או שיש איזושהי דרך "להגיד" לרב-קו שפרופיל סטודנט מורחב "כולל בתוכו" גם פרופיל סטודנט רגיל? כי אם לא, זה די מטופש...

אתה צריך לפנות לעמדת שירות "על הקו" ולברר שם מה אפשר לעשות

היא על פרופיל סטודנט רגיל, בעוד שהשנה אני בפרופיל סטודנט מורחב. אז יש לי מה לעשות במקרה כזה? אני צריך לקבל החזר כספי על הכרטיסיה או שיש איזושהי דרך "להגיד" לרב-קו שפרופיל סטודנט מורחב "כולל בתוכו" גם פרופיל סטודנט רגיל? כי אם לא, זה די מטופש...
אתה צריך לפנות לעמדת שירות "על הקו" ולברר שם מה אפשר לעשות

מצב
הנושא נעול.
למעלה