אני לא בטוח שאני נורמלי

dory30

Well-known member
קמתי הבוקר וזמזמתי שיר שאני לא סובל.

mיטלמן

Well-known member
קמתי הבוקר וזמזמתי שיר שאני לא סובל.
לדעתי, לעניות דעתי, אתה בדיוק במקום הנכון,
"אני לא בטוח שאני נורמלי" - מי בטוח בימים אלה?
וכאן בתפוז כולנו לא לגמרי נורמלים, אחרת, מה אנחנו עושים פה?
שלא לדבר על זה שנורמליות מוערכת מדי, שוב, לעניות דעתי.

אני אדם מאוד מיוחד. אין הרבה אנשים שיכולים להבין נכון והיטב אדם כמוני. אני מאוד רוחני.

יש לזה אבחנה למחלה שלך.
אבל למי איכפת.... ביננו.

האם אנדלו אפס יזכו בתואר הפעם?

who knows...'
Question Love, Question if you even care...

מותר לך לשיר כל שיר שתרצה, כל זמן שלא תפריע לאחרים. אם השירה היטיבה אתך, יפה. אם לא, תמיד תוכל להחליט להפסיק אותה ולהחליף את השיר.
כל הסימפטיה שהייתה לי לטורקים באשר הם חלפה מאז השבת השחורה. ובכל מקרה אני בעד ריאל מדריד
הבנתי שטורקיה ארץ דיקטטורית ומפחיד לחיות בה, אני לא יודע אם זה נכון. הייתי בטורקיה פעם, מחייבים אותך בכסף על שימוש בשירותים ציבוריים. אגב, החברה שלי בעד מכבי חיפה.

אני אדם מאוד מיוחד. אין הרבה אנשים שיכולים להבין נכון והיטב אדם כמוני. אני מאוד רוחני.
יש לזה אבחנה למחלה שלך.
אבל למי איכפת.... ביננו.

who knows...'
אני אמן ואדם רוחני, מעניין ומיוחד. אני מאמין בדיבור ופותר מריבות עם אנשים בעזרת הסברים. רק עכשיו פתרתי בטלפון מריבה עם חבר בעזרת הסברים. אני מדבר עם חברים על נושאים שאוהבים לעסוק בהם, שמעניינים אותנו ושחשובים לנו. הסיבה שרדפו אותי בכפר היא שהייתי עושה דברים מאיימים כמו צעקות כי חשבתי שאני צריך להילחם בעולם, ועכשיו שאני חוזר להיות עדין יאהבו אותי הרבה יותר.

מותר לך לשיר כל שיר שתרצה, כל זמן שלא תפריע לאחרים. אם השירה היטיבה אתך, יפה. אם לא, תמיד תוכל להחליט להפסיק אותה ולהחליף את השיר. כשהייתי שר לעצמי בכפר, הכו אותי בגלל זה. הכפר שלי טוב אבל בעייתי וקשה.

נערך לאחרונה ב:

יש לזה אבחנה למחלה שלך.
אבל למי איכפת.... ביננו.

who knows...'
אני אמן ואדם רוחני, מעניין ומיוחד. אני מאמין בדיבור ופותר מריבות עם אנשים בעזרת הסברים. רק עכשיו פתרתי בטלפון מריבה עם חבר בעזרת הסברים. אני מדבר עם חברים על נושאים שאוהבים לעסוק בהם, שמעניינים אותנו ושחשובים לנו. הסיבה שרדפו אותי בכפר היא שהייתי עושה דברים מאיימים כמו צעקות כי חשבתי שאני צריך להילחם בעולם, ועכשיו שאני חוזר להיות עדין יאהבו אותי הרבה יותר. עברתי בחיי תהליכים נפשיים מאוד חשובים ומיוחדים שחישלו אותי כמו אהבה חזקה לאשת מקצוע וחיפוש דרכים מיוחדות לדבר עם אנשים. אם חוקר לא מאמין לסיפור ורוצה לראות ולדעת עובדות ורוצים להסתיר, כל שנשאר הוא לסרב לענות לו.

נערך לאחרונה ב:
למעלה