אני גם רוצה שתהיה עונה שלישית, אבל

dror940

New member
אני גם רוצה שתהיה עונה שלישית, אבל

אם תהיה, זה יהיה בניגוד לכל המגמה של העונה הזאת. למה? כי מהתחלת העונה הזאת, ראובן הרגיש מאד לא בטוח במה שהוא עושה ואם הוא באמת מצדיק את הכסף, הזמן והאמון שאנשים נותנים לו. בעצם, זה התחיל עוד בעונה הקודמת. כשאבא של ידין ישב אצלו ושאל אותו שאלות קשות ביותר על התיפקוד שלו ועל פסיכולוגיה בכלל, ראובן הביט בו במבט נדהם. הוא כאילו אמר: יא אללה, איך אני לא שאלתי את עצמי את השאלות האלה אף פעם? למה באמת אני מחייב כל אחד להוריד את כל שכבות ההגנה שלו? אולי הוא לא יכול בלעדיהן? ובאמת, בעונה הזאת הוא הרבה יותר פעלתני והרבה יותר מנסה לתקן את העולם. לא משנה לו שאיריס לא רוצה שאמא שלה תדע על המחלה. שההורים של איתי שמחים שהוא לא זולל יותר. שהבת של אפי לא רוצה לספר לו שהיא לסבית כדי לא לצער אותו עוד יותר. שטליה השלימה כבר עם זה שעדיף לה בלי ילד. איך אמר בן גוריון: "לא חשוב לי מה העם רוצה. חשוב לי מה העם צריך". וכשהוועדה זיכתה אותו מכל אשמה בקשר למוות של ידין, דווקא נראה שהוא לא שמח בכלל. הוא הרי רצה להתעמת איתם, לשים על השולחן את כל מה שיש לו על הלב נגדם. אבל הם לא נתנו לו. המערכת אף פעם לא תיתן יד למה שעלול לערער אותה. אז הוא החליט שהוא פורש. בדיוק כמו קלינט איסטווד בסוף הסרט הארי המזוהם, הוא תולש את הסמל שלו וזורק אותו לנהר. זהו, נגמר. מצד שני, לך תדע. להארי המזוהם הרי היו כמה סרטי המשך, לא?

למעלה