אנדרואיד או אפל?

YosMan1

New member
אייפון 6S PLUS הוא מכשיר מעולה שבמעולה.

אתה רגיל כבר למערכת של אפל, והמינוסים שהצגת הם אכן המינוסים של המערכת אבל בזה זה מסתכם.
יש להם גם יתרונות גדולים כמו יציבות, עדכונים, מהירות ועבודה חלקה ברמה שאין באף אנדרואיד.
לא יודע מאיפה הוצאתה שבאנדרואיד יש מכשירים יותר טובים. יש מכשירי אנדרואיד עם מפרט יותר גבוה אבל הקפיצה לזה שהם יותר טובים היא ממש לא נכונה. אני מסתובב מזה שלושה שבועות עם אייפון 6S וסמסונג 7S והמהירות, היציבות ומסך המגע של האייפון יותר טובים
יתרונות האדנרואיד זה בגמישות המערכת, בהעברת קבצים קלה ואפשרויות התאמה אישית.
ההחלטה מה יותר חשוב לך זו החלטה אישית.
.

se7en77

New member
לי יש 6 + וגם 1+1 גירסא 6.0.1

לגבי העדכון גירסא , יש לי אייפון 4 בן 5 וחצי , נכון שהוא לא מהיר אבל הוא משמש את אבי ביום יום והוא לא מתלונן , כל מה שהוא צריך עובד לו טוב .
באנדרואיד , 92% מהמכשירים עדיין לא קיבלו את העדכון שיצא לפני מעל חצי שנה ודווקא העדכון הזה הביא שינוי כמו העברת תוכנות לכרטיס זכרון ושליטה בהרשאות .
אחד מהדברים שמפריעים לי מאוד באנדרואיד זה המעבר בין מכשירים , האוזניות של סמסונג מתאימות רק לסמסונג , גירסאות של תוכנות עובדות רק על מכשירים מסויימים ( דוגמא לזה שתוכנת GOPRO לא עובדת על 1+1 ושקניתי את המצלמה לא סיפרו לי שזה תלוי אנדרואיד).
בקיצור , האיכות של אנדרואיד מאוד תלויה בסוג המכשיר שמריץ אותה.

amicar

New member
התנסתי בשניהם-האנדרואיד נראה

הרבה יותר קליל אבל כאחד ש"מדגדג" לו בידיים כל יום חיפשתי והתקנתי עדכונים עד כדי כך שמהכשיר התחרפן. היו לי סמסונג ישן חזרתי לאייפון,התפתתי לנקסוס 5 וחזרתי לאייפון.
אני היום עם 6 פלוס.עובד נהדר,גודל מכובד,דומה לכל מכשירי ה 5.5 אינטש.
אין לי פיתויים לעשות נסיונות,וכמו שאמרו רק הקלטת שיחות אין פה.כל השאר סבבה.
אם אתה רגיל לאייפון אל תחליף.

noa_f

New member
אם אין בעיית תקציב - אייפון

התנסיתי בשניהם, האייפון עדיף. אמין, עובד, מתעדכן, מחזיק לאורך זמן.
עם זאת, הוא יקררר.

Happytom

New member
תודה רבה לכל מי שהגיב עזרתם לי להחליט

אני גם בטוח שמשתמשים אחרים ועתידים יוכלו להשתמש במידע שעלה פה כדי להחליט בסוגייה המתבקשת :)

למעלה