אמת מדומה

pynokyo

New member
חשוב לי להבהיר - אני לא ממליצה לאף אדם ללכת למיסטיקן

כזה או אחר - כדי לקבל מסרים מעולם המתים או בכלל.
אני בדעה שאדם יכול/צריך ומסוגל לקבל את המסרים בעצמו ללא מתווך.
יש שיטות שאפשר להגיע אתם במכוון למצבי תודעה בהם ניתן לקלוט מסרים.
יש כמובן מצבי תודעה ספונטניים (שלא דרך איזה שיטה - אלא קורות מעצמן באופן טבעי) גם בהם אדם יכול לקבל מסרים.
יעוץ והכוונה זה עניין אחר - כל אדם רשאי לבחור לעצמו עם מי להתייעץ ולהחליט בעצמו אם לשלם וכמה לשלם ליועץ.
חוזרת לעניין המסרים - אדם שרוצה לקבל מסרים ראוי שילמד את הטכניקות איך להתחבר לאותה תודעה עליונה. המסרים לדעתי, מגיעים מתוך תודעת על, מה שקוראים האני העליון של האדם ולא משום מקור אחר.
זאת הסיבה שאדם שהוא מתווך - דהיינו לא האדם עם עצמו, לא יכול, לדעתי, לקבל מסרים עבור אדם אחר, כי המתווך מתחבר לאני העליון שלו ולא של המגיע אליו.
כמובן שהרבה מתקשרים ומיסטיקנים למיניהם יכעסו על דבריי אלה - אבל אני מאמינה בדרך האישית בלבד. כל מסר שעובר דרך מתווך, הוא מגדר יעוץ בלבד.

Critical Thinking

Well-known member
אולם אנו דנים ב"אני" שלך.

האם, לאחר מאה ועשרים, יוכל מישהו לדעתך "להתחבר" אל ה"אני" שלך ולהציע לילדיך "תקשור" דרכו (דרך מישהו זה)?

pynokyo

New member
רק אנשים שהגיעו לרמת רוחניות כל כך גבוהה ומתעלה - יוכלו

לא כל אדם שטוען שהוא "מתקשר" או מיסטיקן - או שעבר קורס כלשהו של טכניקות מדיטציה וכדומה.
רק מקורביי ואלה שאני חשובה להם - יוכלו לקבל מסרים מהאני העליון שלהם ולהתחבר לאני העליון שלי ע"י התחברות לאותו מרחב בו "האני העליון" שלי יהיה קיים.
גם בחיים עצמם לפעמים יש קשר רוחני חזק בין אנשים מקורבים (קרבה יכולה להיות משפחתית או אחרת), שלעתים יכולים להרגיש את האחר.

Critical Thinking

Well-known member
כתבת "רק אנשים שהגיעו לרמת רוחניות כל כך גבוהה ומתעלה".

איך יקבעו ילדיך כי מי שטוען שהתחבר אל ה"אני" שלך הוא ברמת רוחניות גבוהה ומתעלה, וניתן להאמין לו ולקבל את טענתו.

כתבת "רק מקורביי ואלה שאני חשובה להם - יוכלו לקבל מסרים מהאני העליון שלהם ולהתחבר לאני העליון שלי ע"י התחברות לאותו מרחב בו "האני העליון" שלי יהיה קיים".
טוב, אז לפחות את כופרת ביכולת מיסטיקנים זרים לך, להתחבר ל"מרחב בו מצוי האני העליון שלך".
מהו ה"מרחב" בו מצוי ה"אני העליון" שלך?
מהו בכלל ה"אני העליון" שלך, והאם הוא שורד מוות?

pynokyo

New member
אין לי סבלנות לחזור על עצמי - תקרא שוב אם תבין תבין

לא טענתי שאדם זר לי בחיי יכול לתקשר עם נשמתי לאחר מותי.
טענתי שאדם שהכרתי בחיי וחיי השפיעו עליו יכול לנסות לתקשר עם נשמתי לאחר מותי.
אם הסיבה שהוא מבקש לתקשר עם נשמתי לאחר מותי - מספיק טובה ונשמתי יכולה לעזור לו - הנשמה תעביר לו מסר.
מעבר לנשמות מתים - יש מדריכים רוחניים לכל אדם בהיותו חי - כל אדם חי יכול להתחבר למדריכיו הרוחניים ולבקש מסרים/תשובות - מאחר ומדובר בעניינים רוחניים המסרים קשורים לענייני הנפש והרגש - לתהליכים בחיים, לא לעניינים גשמיים.
לא נמאס לך להתנצח כל הזמן?
אף אחד לא מכריח להאמין או לקבל את דברי או דבריו של כל אחד אחר.
עדיין לא הבנתי מה בדיוק אתה מחפש בפורום שאתה לא מאמין ולא מתחבר לגישה שלו או לתפיסת העולם שלו.
אם אתה מחפש להוכיח מישהו או ללעוג למישהו שהוא אוויל - אין כאן מספיק משתתפים בשביל זה.
גם לא תוכל לשכנע אף מאמין שאמונתו מגוחכת, גם אף אחד לא יוכל לשכנע אותך שאמונתך שלך והדבקות שלך מגוחכת, זה טבע האדם. קשה לאדם לקבל שינויים לגביו ו/או לראות את הדבשת של עצמו.
מה אתה מצפה שאגיד לך - וואלה איזה גאון אתה וחכם מכל אדם?
מאחר והיקום אדיש לחשיבת בני האדם - הוא אדיש גם לידע שלך ולתובנות שלך בדיוק כמו לאלה שלי.

pynokyo

New member
אתה צודק - לאחר שתמות אתה תיכחד לא ישאר ממך זכר

כל הידע שצברת, החוויות שחווית, התהליכים שעברת - הכל ילך לפח לדיראון עולם.
מה שיישאר ממך זו תערובת גנטית בינך לבין זוגתך, שתמשיך להתערבב עם בני זוג עתידיים של ילדיך ולהמשך הדורות עד שתישאר רק עקבה נסתרת לקיומך בעבר.
גם הזיכרונות של אלה שהכירו אותך כפי שהיית בעיניהם ילכו וידעכו תוך דור או שניים.
אתה צודק - היקום אדיש לתובנות של האדם ולגילויים שלו, היקום ימשיך לפעול כפי שהוא פועל בין אם נדע חלק מסודותיו ובין שלא. היקום משפיע עלינו ועל קיומנו בין שנבין זאת ובין שלא. גם אנחנו כנראה משפיעים על היקום בין שנבין זאת ובין שלא ולמרות ההשפעה ההדדית, היקום ימשיך להתנהל ושום תובנה לא תשנה זאת.

לא מדויק, לא נמחק מאיתנו שום זיכרון. תת המודע מקליט הכל.

תת המודע שלנו כולל בתוכו זיכרון של כל הגלגולים הקודמים שעברנו. ואנו מרגישים את העוצמתיים שבהם באמצעות התנהגויות אוטומטיות שלנו שאיננו יכולים להסביר מהיכן הגיעו. וכן באמצעות פחדים לא מוסברים, מחשבות לא מובנות וכיוב'.
אולם במודע איננו זוכרים אותם, אלא אם עברנו תהליכים רוחניים שהציפו זכרונות מגלגולים קודמים.
במספר רב של טיפולים שעשיתי הייתי צריכה לראות מה היה בגלגול קודם של אותו אדם כדי להבין לעומק התנהגות/פחד שהיה לו שהוא עצמו לא יכול היה להסביר מהיכן הוא.

pynokyo

New member
קרן יקירתי - התשובות צריכות להיות מופנות לשואל

זה לא שאני מקבלת הכל כמובן מאליו - גם לי יש ספקות - כבר כתבתי זאת בעבר.
מצד שני - ולמרות הספקות אני נוטה להתחבר גם לאפשרות הזאת.
השאלה של השואל היתה - האם התודעה/מודעות נפש יש לה קיום נפרד מהגוף - לאחר המוות?
אם אני אגיד שכן - או שאת תגידי שכן - כשאדם לא מאמין אז קשה מאוד לשכנע אותו אחרת, אלא אם יחווה זאת בעצמו.
&nbsp

להתחבר לקול הפנימי

כפי שאמרת, אין טוב מקבלת הוכחה באופן אישי.
אבל לעיתים יש קושי לאנשים לתקשר בעצמם.
אז מכיון שכך, כל אחד יכול לשתף באמת ובחוויות שלו, וכל אחד יראה בתוך עצמו מה מרגיש לו מדויק.

pynokyo

New member
מסכימה לגמרי
אשמח אם תקראי ותגיבי לשרשור חדש שפתחתי

pynokyo

New member
עוד משהו - מבחינתי גלגולים קודמים חשובים כתהליך שהנשמה חוותה

ולא מי או מה היינו או עשינו או איך נראינו וכיו"ב.
אם שחזור גלגול קודם עוזר לתהליך נפשי/רגשי בגלגול הזה - מה טוב.
אם לא - אין טעם לשחזר או להיכנס לזה בכלל.
מה שחשוב באמת הם החיים האלה - לא מה שהיה ולא מה שיהיה.
למרות מה שכתבתי - עדיין הסקרנות קיימת

זה לא אומר שכל אדם סקרן - אם ישחזר גלגולים יוכל באמת להתחבר למה שעולה שם, אלא אם זה יכול לתרום לו משהו לגלגול הזה.
זו דעתי.

Critical Thinking

Well-known member
כתבת "תת המודע שלנו כולל בתוכו זיכרון של

כל הגלגולים הקודמים שעברנו".
אין אישוש לטענה זו.
כמה גלגולים עברת, קרן, ומי היית בכל אחד מהם?
הנה תיאור מקרה מפורסם שהסעיר את העולם המערבי בשנות החמישים. חקירה של עיתונאי ספקן מוטטה את התרמית.

pynokyo

New member
תוספת: במרחב הרוחני קיימות ישויות רוחניות שונות

לא רק נשמות אנשים שמתו. כל אחד יכול לתקשר עם המדריכים הרוחניים ולקבל מסר עבור עצמו או עבור אדם אחר - המסרים לא בהכרח קשורים לרצונות שלנו, או לעניינים חומריים, המסרים בדרך כלל קשורים לחלק הנפשי שלנו.
העולם החומרי מכיל בתוכו את עולם הרוח וזקוק לו - עולם הרוח עומד בפני עצמו.
עדיין חושבת שכל אדם יכול להתחבר למרחב הרוחני ולמדריכים הרוחניים - באופן אישי, הוא לא זקוק למתווכים. אבל יש אנשים שנוח להם או שמעדיפים לקבל מסר/עצה דרך מתווך.
זה עניין אישי של כל אחד עם עצמו. אי אפשר לגרום לאדם לא ללכת למתקשר אם הוא רוצה בכך ומאמין בכך.
לגבי התשלום - באופן אישי חושבת שעניינים רוחניים שייכים לעולם הרוח ולא לעולם החומר, לכן כאילו לא הוגן לקבל עבורם שכר.
מצד שני, כשאדם פונה לפסיכולוג שמתעסק עם נפשו הוא משלם עבור היעוץ/טיפול.
וגם מיסטיקנים צריכים להתפרנס
.
אבל כמובן המחיר צריך להיות מידתי בהתאם לזמן שהמיסטיקן הקדיש לאדם כלשהו.
גם כל אדם שפונה למיסטיקן צריך לסמוך עליו - אם לא, אז מה הטעם?
הבעיה שהרבה אנשים לא פונים לקבל כיוון ועצה אלא פונים לקבל מידע על העתיד.
אז במקום לעשות דברים להגשמת רצונותיהם הם יושבים ומחכים שהעתיד יקרה.
וזה לא פועל ככה.

כמה מילים על תקשור ומתקשרים

אני מאמינה, שכולם יכולים לתקשר, כמובן אם רק יאמינו בקיומם של עולמות מקבילים או עליונים. אבל לעיתים נדרשת הכוונה כיצד לעשות זאת, אם זה לא קורה באופן טבעי.
אני מבינה שברגע שמתווסף גורם הכסף, אז איתו עולה החשדנות, מאחר ויש הטוענים כי לא ניתן לבדוק את האמת המסופרת. בתחושה שלי כן ניתן לבדוק באמצעות קבלת מידע שמתווך המידע לא יכול היה לדעת.
כמו כן לדעתי אין דבר רע בלקבל כסף בעבור מתן שירות מסוים כפי שהעולם שלנו מתנהל.
כמובן שכל מידע שניתן ממתקשר או אדם אחר הינו ייעוץ ומקבל המסר צריך לשקול כיצד לפעול לפי האינטואיציה שלו.
מסרים יכול שיתקבלו מהאני העליון אבל לא רק.

pynokyo

New member
שמחה לראותך גם במלוא הדרך-ציינתי זאת בתגובותי

אני לא ממליצה ולא שוללת מאף אדם לפנות ליעוץ כלשהו - גם כתבתי שכל אדם רשאי לגבות שכר עבור שירות שהוא נותן.
מקבל השירות צריך להחליט בעצמו אם מתאים לו או לא.
תגובותיי היו מופנות לבחור קריטיקל סינקינג בשרשור.
תגובותיי בהתאם לתפיסת עולמי - לא בגדר המלצה או הכוונה לאף אחד.
חג שמח

pynokyo

New member
הגות אישית-תודה קרן (התמונה מגוגל תמונות בהתאם לנושא שרשמתי)

למעלה