אם כבר בענייני מזונות

אבח"י

Well-known member
עברתי למרקים בשל החורף ובשל העובדה שגילית שצנוברים הם תוספת נהדרת, לא רק לסלטים או לממולאים, אלא גם במרקים.
מעבר לכך, מצאתי סיר אמייל בצורת דלעת שמתאים בדיוק ל- 4 מנות, לי ולבת זוגי, להיום ולמחר.
אני לא מכין מרקים כתומים - אחרי שנים בהן "האבסתי" את בת זוגי בכל הצירופים של כתום שאפשר, די, ירד לי מ"כתום" לגמרי. נכון שאם היא תבקש אכין לה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
עברתי למרקים בשל החורף ובשל העובדה שגילית שצנוברים הם תוספת נהדרת, לא רק לסלטים או לממולאים, אלא גם במרקים.
מעבר לכך, מצאתי סיר אמייל בצורת דלעת שמתאים בדיוק ל- 4 מנות, לי ולבת זוגי, להיום ולמחר.
אני לא מכין מרקים כתומים - אחרי שנים בהן "האבסתי" את בת זוגי בכל הצירופים של כתום שאפשר, די, ירד לי מ"כתום" לגמרי. נכון שאם היא תבקש אכין לה.
תמונה של הסיר?

Zadig

Well-known member
אני מתמכר למרקים בתקופות, איכשהו תמיד זה יוצא לי בקיץ

קלייטון.ש

Well-known member
מרק זה אוכל מאד לא יעיל ולכן אני לא אשקיע בו מאמץ. דורש המון עבודה ואנרגיה לאכול אותו.
מי שאומר לשים שקדי מרק, זה פחממות זה ינחם אותך, אני אומר שהקשר בין שקדי מרק למרק הוא כמו הקשר שלהם לשקדים.
שקדי מרק אוכלים ישר, בשביל מה לקלקל אותם עם מרק. אני אומר את זה גם לנכדים וחוטף מבט זועם מאמא שלהם.
בכל אופן כשמדברים על מרק חשוב להזכיר את הסיפור הנהדר על מרק אבן, ואת הפרק המופלא בכיכובו של ג'ון הרט, שחוץ מהפרק הזה אני זוכר אותו לטוב בעיקר מסדרה המופת "אני קלאודיוס" שם שיחק את קליגולה. עשה עוד הרבה דברים כמובן אבל אלה מייצגים אותו בעיני.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
מרק זה אוכל מאד לא יעיל ולכן אני לא אשקיע בו מאמץ. דורש המון עבודה ואנרגיה לאכול אותו.
מי שאומר לשים שקדי מרק, זה פחממות זה ינחם אותך, אני אומר שהקשר בין שקדי מרק למרק הוא כמו הקשר שלהם לשקדים.
שקדי מרק אוכלים ישר, בשביל מה לקלקל אותם עם מרק. אני אומר את זה גם לנכדים וחוטף מבט זועם מאמא שלהם.
בכל אופן כשמדברים על מרק חשוב להזכיר את הסיפור הנהדר על מרק אבן, ואת הפרק המופלא בכיכובו של ג'ון הרט, שחוץ מהפרק הזה אני זוכר אותו לטוב בעיקר מסדרה המופת "אני קלאודיוס" שם שיחק את קליגולה. עשה עוד הרבה דברים כמובן אבל אלה מייצגים אותו בעיני.

לא כל מרק זה הרבה השקעה, ישנם מרקים די מהירים בעיקר אם מכינים את חומרי הגלם מראש באופן מושכל.

חוץ מזה לתקופה הזו אין יותר טוב ממרק חם (טוב, אין כמעט) .

קלייטון.ש

Well-known member
לא כל מרק זה הרבה השקעה, ישנם מרקים די מהירים בעיקר אם מכינים את חומרי הגלם מראש באופן מושכל.

חוץ מזה לתקופה הזו אין יותר טוב ממרק חם (טוב, אין כמעט) .
אני מתכוון להשקעה בעבודת האכילה.
כל תנועת יד עם הכף מצלחת המרק לפה מביאה אליו נוזל שמכיל אולי 5 קלוריות.
אחרי 20 דקות כאלה הכנסת לגוף אולי 50 קלוריות ונוזל שלא יעשה לך אפילו את הפיפי הבא.
תשווה את זה למשל לפסטה. כל תנועת אכילה מביאה לפה איזה 100 קלוריות, ואחרי 10 דקות הזנת את הגוף באנרגיה שתספיק ליומיים שלושה. שלא צריך לאכול יותר.
איזה חסכון בעבודת האכילה זה, שאפשר לאכול פעם ביומיים שלושה.
ולא לשכוח את היתרון של הפסטה שאפשר לשים עליה קטשופ.
התאומות אמנם מערבבות קטשופ גם במרק (הן מורחות קטשופ גם על עוגת שוקולד), אבל אני כמבוגר כנראה אראה מוזר אם אעשה כמוהן.
לא שיש לי בעיה שיגידו עלי שאני מוזר. אם היתה לי בעיה כזו אז עכשיו היתה לי ממש בעיה.

mיטלמן

Well-known member
אני מתכוון להשקעה בעבודת האכילה.
כל תנועת יד עם הכף מצלחת המרק לפה מביאה אליו נוזל שמכיל אולי 5 קלוריות.
אחרי 20 דקות כאלה הכנסת לגוף אולי 50 קלוריות ונוזל שלא יעשה לך אפילו את הפיפי הבא.
תשווה את זה למשל לפסטה. כל תנועת אכילה מביאה לפה איזה 100 קלוריות, ואחרי 10 דקות הזנת את הגוף באנרגיה שתספיק ליומיים שלושה. שלא צריך לאכול יותר.
איזה חסכון בעבודת האכילה זה, שאפשר לאכול פעם ביומיים שלושה.
ולא לשכוח את היתרון של הפסטה שאפשר לשים עליה קטשופ.
התאומות אמנם מערבבות קטשופ גם במרק (הן מורחות קטשופ גם על עוגת שוקולד), אבל אני כמבוגר כנראה אראה מוזר אם אעשה כמוהן.
לא שיש לי בעיה שיגידו עלי שאני מוזר. אם היתה לי בעיה כזו אז עכשיו היתה לי ממש בעיה.
אז סקס הוא בזבוז זמן ואנרגיה, לא?
ולא מספיק ליומיים שלושה.
לא, לא קלקלת לי מרקים, אבל אזכר בך בפעם הבאה כשאקח את המרק עם הכף מהצלחת לפה, וקצת יכאב לי הלב.

סופהו 1

Well-known member
אז סקס הוא בזבוז זמן ואנרגיה, לא?
ולא מספיק ליומיים שלושה.
לא, לא קלקלת לי מרקים, אבל אזכר בך בפעם הבאה כשאקח את המרק עם הכף מהצלחת לפה, וקצת יכאב לי הלב.
לא חשבתי על כך.
באמת כדאי לאכול את המרק בכף ולא לשתות אותו. כמה אנרגיה תתבזבז..
ומדוע שיכאב הלב? אני אמשוך את המרק מהכף ב"רעשי הנאה" גדולים.
אזכור זאת לפעם הבאה.

mיטלמן

Well-known member
לא חשבתי על כך.
באמת כדאי לאכול את המרק בכף ולא לשתות אותו. כמה אנרגיה תתבזבז..
ומדוע שיכאב הלב? אני אמשוך את המרק מהכף ב"רעשי הנאה" גדולים.
אזכור זאת לפעם הבאה.
"ומדוע שיכאב הלב?"
על קלייטון שבמקום ליהנות מהמרק עסוק בבוכלטריא.

אבח"י

Well-known member
תמונה של הסיר?
בקרוב

סיפור המרק והאבן אהוב עליי, כי כל המרקים שאני מכין הם בלי האבן אבל עם אותו רעיון.

למעלה