"אם באמת יש מי שחושבת שאתה בוגד" - בנות מה תענו לאישונאיש

alongrin

New member
מה שמבדיל בין בגידה או לא במקרה הזה

זה העבר והעתיד..ולאו דווקא ההסכמה.
&nbsp
לדוגמא, אם את אומרת לו תדע לך, מחר אני הולכת להזדיין עם השכן זו לא בגידה.
למרות שזה מאד לא ימצא חן בעיניו.
&nbsp
לעומת זאת אם תגידי לו, לפני שנה שכבתי עם השכן, זו בגידה כי זה נעשה מאחורי גבו.

אני מעדיף שזוגתי תגיד לי על תשוקותיה לפני הבגידה

מאשר לגלות אחר כך ולשלם לחוקר פרטי וכו ,ותאמין לי אני לא אכעס אני העריך אותה על הכנות !

RunToMe1

New member
לא מסכימה עד הסוף..

גם אם אני אגיד לבעלי - מחר אני הולכת לזיין את השכן, זו עדיין בגידה ברגע שהוא יגיד לי, אם את עושה דבר כזה, אני קם והולך כי דבר הזה לא מקובל אליי.
אם הוא היה אומר לי - יאללה, מפרגן לך, אולי גם אני אצטרף? זו לא בגידה...

כל מעשה שהוא לא מקובל לצד שני גם אם אני אגיד שאני עושה בעתיד או עשיתי בעבר, עבורי זו בגידה.

alongrin

New member
את טועה נשמה.

השקר הוא חלק בלתי נפרד מבגידה - ופה מה לעשות, אין שום שקר.
בן אדם יכול לעשות הרבה דברים שלא מוצאים חן בעיני הצד השני וזה לא בגידה!
&nbsp
לדוגמא את יכולה להגיד לו:
1. אני הולכת עכשיו לקנות נעליים ב-10000 שח. זו בגידה? אם אין לכם כסף, את חרא של בת זוג אבל עדיין לא בוגדת.
&nbsp
2. את יכולה להגיד לו, שמע, לא טוב לי איתך. אני רוצה להתגרש ממך.
זה בטוח לא ימצא חן בעיניו.
אבל זו בגידה?
&nbsp
מצד שני...
אם את שוברת תוכנית חיסכון ומאחורי גבו קונה נעליים ב-10000 שח, זו ועוד איך בגידה!
&nbsp
ואם את הולכת מאחורי גבו לעו"ד ושניכם מבשלים לו "כיפה אדומה" בהפתעה, זו ועוד איך בגידה...
&nbsp
מבינה את ההבדל?

RunToMe1

New member
כן המפקד

אני מסכימה איתך, וגם כשפרסמתי את זה, הבנתי את הבדל אבל כבר לא רציתי לערוך..
בהחלט מסכימה.

טוב, אז אני לא אלך לזיין את השכן... גם ככה אין שווים בבניין=)

alongrin

New member
אוהבת להיות נשלטת?

כל יום לומדים דבר חדש

רגע , את מספרת 100% מהחיים שלך לבן הזוג ?

כי לפי התשובה שלך , גם אם את מסתירה מבן הזוג משהוא שלא קשור לסקס מסיבות כאלה או אחרות כי יודעת שבן הזוג לא יקבל את זה , למשל שאת מצביעה לבן גביר בגלל שהוא מעדיף את הדמוקרטית/מרץ , גם אז זו בגידה ??

RunToMe1

New member
יאללה...

אוקיי, אם כבר קטנוניות, אז תשובה :
אותו דבר אפשר להגיד שאם אני שותה קולה זירו בעבודה ולא אומרת לו זו בגידה
או יצאתי לקניות וקניתי שמלה ב 1500 ש"ח ולא אמרתי לו אז זה אומר שבגדתי..
מיליון ואחד דוגמאות סתומות שלא קשורות לנושא.

תשובה היא לא.

אבל, אם אני מסתירה ממנו דבר שעשיתי, ואני יודעת שזה משהו שיכול לגרום לו לכאב או תחושובת לא נעימות, אז כן ,אני כן בוגדת באמון שלו בי.

דוגמא לא קשורה לסקס:
נגיד, יצאתי לערב בנות ועשיתי סמים, זה משהו שהוא ממש נגד זה והוא יכעס אם ידע ואני מסתירה, אז כן בוגדת באמון שלו.

מקווה שהבנת מה אני מנסה להגיד..

RunToMe
לא מובנת לפעמים...

מובנת לחלוטין

וברור שמסכים איתך ... השאלה שלי באמת הייתה טפשית ... כנראה משיעמום

RunToMe1

New member
לא לא, באמת שהכל בסדר

וכל אחד יכולה להיות דעה שונה משלי...
וזה מקובל וזה בסדר.

alongrin

New member
בגידה = הפרת אמון/הפרת הסכם

לדוגמה אם נשבעת מתחת לחופה לבעלך שאת שותה רק פפסי מקס ופתאום התחלת לשתות קולה זירו זו בגידה.
&nbsp
דרך אגב, אני חושב שלבר רפאלי ביטלו חוזה בגלל שהיא צולמה שותה משקה של החברה המתחרה בחברה שמימנה לה קמפיין.

כל עוד אין הסכמה

של בן הזוג שאתה יוצא לחפש סקס אז זה בגידה !סקס מחוץ לזוגיות זה דבר שמפריע וחורה לכל אישה באשר היא ,אם אין הסכמה שמתירה לבין הזוג אז יש כאן בגידה ,רומן זה כבר ניהול קשר בנוסף ללא הסכמה או ידיעה !

פלירטוטים זה משחק באש לשני המינים וגם בי בתור גבר זה פוגע ,לא כמו בגידה אבל פוגע מספיק שבת זוגתי משחקת באש עם גברים ,פגישה לקפה במסגרת עבודה זה לא מפריע ,ברגע שזה גולש לאישי וליחסים אז זה מפריע לבני הזוג גם אם לא קורה כלום!

למשל מה שאופירה עם אייל גולן נוהגת זה דבר שפוגע בגבר ,מה לעשות אין ממש חברות אמיתית ללא קשר למין סקס רומנטי והתאהבות ,לכן נראה לי שהיא באיזה מקום מאוהבת או מנסה להרויח מהקשר החברי איתו ,לכן לדניאל זה מפריע !

ברגע שיושבים עם בן הזוג ומדברים על הכל והיחסים ומגדירים מה ואך הקשר ,אז זה מבורך ברגע שעושים בשו שו פוגעים באמון בין בני הזוג!

ברגע שנמצאים בזוגיות פתוחה בהסכמה ,אז אתה יכול לעשות הכל וברוח טובה

גבר שמרכל ומשתף עם גבר על סקס זה בסדר

גבר שמדבר עם אשה על זה , זה בגידה ? לא בטוח , גבר לא חייב להיות הומו כדי שתהיה לו לגיטימציה לדבר עם אשה על סקס , בעולם של היום כל הצרופים אפשריים ובשיחה אני לא רואה בעייתיות אם אין מאחוריה כוונה נסתרת , מה תעשה עם ידידה טובה תבוא ותספר לך על חוויות שלה עם המאהב - לא תדבר איתה כי זו בגידה בבת הזוג ??

RunToMe1

New member
אני חושבת שאם אישתך

יודעת שאתה משתף את החוויות מיניות עם ידידה שלך וזה מקובל עליה, ברור שזו לא בגידה.

שום דבר לא בגידה אם צד שני יודע על זה.

אין חברות בין אישה לגבר, תמיד צד 1 ירצה לעבור את הגבול..
ב 99% מהמקרים..

Anigodin75

Member
זה מזכיר כל מיני תחומים אחרים
יש שתי קבוצות עיקריות:
אחת היא אלה שמיתממים ומתקרבנים כמו אלה שמדברים בתוכן מיני בוטה או שולחים ידיים לבחורות ואז מתבכיינים שכבר אי אפשר להתחיל היום עם בחורה או להחמיא לה.
הקבוצה השניה היא אלה שכל מה שמעניין אותם זה האם זה חוקי או לא חוקי. למשל פוליטיקאים, אישי ציבור, אנשי צבא, זמרים...

לשאלתך, הרבה תלוי בכוונות שלך. אין בעיה לפלרטט ברשת ולהפגש לקפה כל עוד מבחינתך זה באמת רק זה ובלי כוונה שזה יתפתח למשהו אחר.
למשל אתה יכול לשאול את עצמך אם זה רק להפגש לקפה - למה זה רק עם נשים ולא עם גברים. אז לפני שאתה מתמם כמו הקבוצה הראשונה שהזכרתי, תחשוב על הכוונות שלך.
לגבי הקבוצה השניה, כאן נכנסת השאלה המיותרת שלך 'בגידה או לא בגידה'. מה זה משנה? הרי אם נגיד זה יוודע לאשתך היא תיקח את זה בקלות כי זאת לא בגידה? זה בלי קשר לזה שלאישה אחת לא יהיה אכפת באמת ולאישה אחרת יהיה אכפת מאוד. ככה שזה גם מאוד תלוי בנפשות הפועלות.
ושאלה נוספת שכדאי לך לשאול את עצמך - אם היית יודע שאשתך עושה בדיוק אותו דבר עם גברים אחרים (פלירטוטים, קפה וכו) - היית מפרגן לה?

לגבי אישוניש, אני חושב שהוא מחפש לעצמו תירוצים כמו שכתבו כאן.
הייתי מקבל את גישת ה'אין בבית אז אני חופשי לעשות מה בבולבול שלי'
אם הוא היה אומר שהוא דיבר איתה על זה וניסה לפתוח את הזוגיות והבגידה באמת היתה המוצא האחרון שלו. למרות שכמו שאתה רואה לפי ניסוח המשפט - זאת עדיין בגידה. אמנם מן המוצדקות - אבל עדיין בגידה.
בוא נגיד - בגידה בנסיבות מקלות:)

קפה יכןל להיות עם גבר כמו שיכול להיות עם אשה

ואני אולי מוזר , אבל אם אדע ששכבה עם גבר או עם אשה אני אפרגן לה , וזאת למרות שיודע שאם המצב הפוך היא תקח את זה קשה וזה בלשון המעטה

RunToMe1

New member
לא מוזר ולא כלום...

פשוט אתה בנוי לקשר "נישואין פתוחים" והיא לא...

שאלה של מוסכמה

בכל מערכת יחסים כל צד יודע פחות או יותר מה הצד השני מצפה ממנו,
יש דברים שנאמרים במפורש ויש כאלה שלא,
בגידה באמון זה מעשה ש"מפר" את המוסכמה מבלי לידע את הצד השני.
&nbsp
זה יכול להיות התכתביות, פגישה לקפה או זיון ובאותה מידה הוצאה כספית או כל דבר אחר.
&nbsp
לא כזה מסובך, מי שמבצע בגידה יודע את זה.

alongrin

New member
צודק לגמרי

מי שבוגד יודע את זה הייטב, כי אם זו לא בגידה אז בשביל מה להסתיר?

למעלה