אי התאמה בתחביבים

בואי נגיד שיחסית לחסרונות שמסתובבים בשוק

זה חסרון שאפשר לחיות איתו...
את לא יודעת על מה החברה שלך מסתכלת אצלכם ואומרת לעצמה "הלוואי עליי"...

ובאמת שאני כותבת לך את זה עכשיו בתור מישהי שסבלה מזה לאורך שנים.
בסדר, אז מתבאסים... תמצאי לך שותפים אחרים לזה.
וגם תגדלי קצת עצמאות ותוכלי לממש את האהבה הזו בעצמך בלי להיות תלויה

cool210

New member
אני מרגישה שהכי הבנת אותי

ואת הראש כי היית בנעלים שלי
הפיתרון באמת לא להיות תלויה רק בו ולמצוא פרטנרים אחרים , כרגע אין לי.. אבל מקווה שיהיה יום אחד

v1c2

New member
האמת, מבינה אותך לגמרי

גם לי חשוב לעבור את החוויות מהסוג הזה עם בן הזוג. יש אנשים שנהנים באותה מידה לטייל עם חברים או לבד, אבל לא כולם כאלה.
אבל, לפי התיאור שלך, הוא כן נהנה בד"כ בנסיעות, ורק התגובה שלו לפני, מציקה לך. אז תשאלי את עצמך מה עדיף - שיקטר קודם ויהנה בטיול, או להפך
הנושא הזה לא מתואם ביניכם, ואתם כבר ביחד, אז מה שנראה הכי יעיל הוא שתמצאי דרך להתמודד עם הקיטורים שלו לפני, נסי לא לקחת את זה אישית, אל תחשבי כל הזמן שאצל כולם זה תמיד יותר טוב, ותנסי - חשוב מאד גם עבורו - לא להפוך את זה לריב. אם הוא נוסע כי לך זה חשוב, ועוד נהנה בזמן אמת, זה אומר כמה דברים טובים עליו, זה לא אומר שאסור לו להתלונן קצת, אין מושלם וזה לא ריאלי לצפות לו. אם זה המחיר של נסיעה יחד, אז בתור הצד שרוצה ויוזם את הנסיעה, תשקלי מה חשוב לך יותר - לנסוע (עם קיטורים) או לא לנסוע ולא לקבל קיטורים.

danakama10

New member
כסף לממן את התחביב החדש שלך יש?

זה לא סיפור זול לטוס ולטייל. יכול להיות שהתנגדות שלו היא גם פיננסית? אם כן, צריך לקחת את זה בחשבון.
בכל מקרה, אני במקומך הייתי מסבירה לו שאוטוטו כנראה יהיו ילדים (בהנחה שזה התכנון) ואז כמות הנסיעות תרד בהרבה וגם הפורמט יהיה שונה. כדאי לנצל את הזמן עד שיש ילדים ואפשר לטייל בדיוק איך ואיפה שרוצים.

cool210

New member
אני תמיד אומרת את זה

אבל כנראה שבנאדם לא חושק במשהו אז אין מה לעשות עם זה יותר מידי חוץ מליזום לבקש יפה ושיסכים כדי שאני אהנה

וכשיש שלושה ילדים זה בכלל סיפור למצוא מלון

שבו אפשר שכולם יהיו באותו חדר ולא יהיה צורך בשני חדרים (שאז זה יקר הרבה הרבה יותר - גם בלי להביא בחשבון את הטיסות שקורעות את הכיס).

נכון

כמעט כבר אין מצב למלונות... הולכים רק על צימרים ודירות איירבנב.
אבל עזבי את הטיסות והמלונות.....

הייתי עכשיו עם הילדים שבועיים בחו"ל.... טיסות, לינות, רכב, דלקים, אטרקציות, שופינג...... שום דבר לא משתווה לאתגר הפיננסי שבלהאכיל אותם!!!
ג'יזס, זה כמו סלוט משין מנצחת שאת רק שומעת את המטבעות נופלים ללא הפסקה.... קרעו אותי!!!

הם בנים? שלי בנות

ולא אוכלות הרבה (וגם לא גדלות הרבה
). אבל טיסות, לינה ואטרקציות וארוחה אחת בחוץ ביום כשמזמינים להן מעט/ארוחות ילדים זו עדיין קריעה.
לגבי איירבנב היו לנו כמה תקריות לא נעימות, אז גם כשאנחנו שוכרים דירה משתדלים שזה יהיה דרך בוקינג ולא דרכם.

יש גם וגם. ואין מצב לארוחות ילדים...

הם ג'מוסים!
אני דווקא מעדיפה את איירבנב, דירות ובתים הרבה יותר מגניבים ומעולם לא היתה לי איתם בעיה.
דווקא בבוקינג שמעתי על יותר עניינים (אבל גם בבוקינג עוד לא נפלתי אף פעם...)
מתה על הפורמט.

ועזבי את הארוחה ביום במסעדה... איפה הקרואסון פה, קפה שם, כוס קולה, גלידה, פיצה...... כל זה לצד הכריכים והאוכל שאני קונה בסופר (אפילו כנופשת אני ממלאת עגלות שכל הארופאים מסתכלים ושואלים את עצמם מי אלו האזייאתים האלו?!?:D )

בקיצור, תופת פיננסית!
מזלם שאני ממש מחבבת אותם.

כבר ענו לך יפה על השאלה ורציתי להוסיף שאין, פשוט אין כמו

&nbsp
לטייל לבד. כשהייתי בגילך גם הייתי מתבאסת נורא אם החבר לא היה מצטרף. כשהלכתי ללמוד בחרתי מקצוע וג'וב שנותן לי גישה לנסיעות בעולם, ומאז אני מטיילת כי אני כבר "שם" מטעם העבודה.
גם בנסיעות עבודה תמיד הייתי מחפשת חברות אחים/גיסות שיצטרפו אליי לגיחות האלה בחו"ל והיה קשה למצוא. ככל שהזמן עובר אז קשה יותר כי כולם עם ילדים וקריירות וקשה להוציא אותם לכמה ימים.
ואז גיליתי אחרי כמה טיולים כאלה שהייתי לבד, שממש כייף לטייל לבד. האג'נדה היא שלי בלבד, אני אוכלת כשבא לי ומטיילת כשבא לי. כשלא בא לי לצאת לטייל אז בטן גב במלון ואף אחד לא עושה לי פרצוף. תאמיני לי - כשמתרגלים קשה לחזור אחורה

&nbsp

cool210

New member
מה למדת אם אפשר לשאול?

אני פחות טיפוס של לבד אבל הלוואי ואגלה א ת עצמי מחדש

ברור שתגלי את עצמך. לוקח שנים לאישה לגלות את עצמה.

את עוד צעירה. להתבסס רגשית להיות "הבית" של עצמך, להבין שלבד זה חלק אינטגרלי של ביחד ולא ההפך של ביחד, לוקח שנים להפנים את זה.
לא כל כך משנה מה למדתי אלא יותר הכוון. בהתחלה בחרתי לעבוד בחברות שיש להן לקוחות בחו"ל והייתי חלק מהקבוצת המכירות. אז זה פתח לי הזדמניות לראות עולם, בעיקר ארופה.
לא רוצה לבאס. עניתי לך קודם שכייף לטייל לבד אבל האמת היא שאחרי שנים של עבודה כזאת עבר לי החשק כבר לנסיעות. את יודעת, ילדים, משפחה. אני מעדיפה להיות בבית וכל נסיעה מאוד מעיקה.
כשהילדים יגדלו אני מתכוונת לגלות את העולם מחדש

&nbsp

מריוס זכריה

Member
מנהל
אז מה המסקנה עד עכשיו?

נראה לי שלא נמצא הפטנט איך למלא את מבוקשך.
מבאס.

אז אני אגיד לך את דעתי.

דעתי היא שאף קשר לעולם יספק את כל תאוותינו.
תמיד יהיה עוד משהו שחסר.
נכון?

הכיוון לדעתי הוא למקד את האנרגיה שלך בדברים שאתם כן עושים יחד, ולא במה שלא.
ככל שאת מתמקדת יותר בחסר (ותמיד משהו יהיה חסר...), כך את מחלישה את הקשר, מעצימה את החסר, ומגבירה את הסבל שלך.

לעומת זאת, ככל שתתמקדי בקיים, בטוב, במשותף, כך הקשר יתחזק, ומידת המרוצות שלך גם כן.

והאירוניה בדבר היא שלפעמים בגישה הזאת דווקא מצליחים למלא גם חלקים מהחסר. כי כשהיחסים משתפרים, יש יותר סיכוי שהוא יזרום איתך לדברים שהוא פחות משתוקק, כי הוא יהיה מאוד שמח ויאהב אותך. ולעומת זאת, ככל שתלחצי ותתמקדי ב"איך הוא מאכזב אותך", "כמה הוא לא הגיוני ולא מתחשב" - כך שניכם תהיו אומללים יותר, הוא יברח יותר למחשב, את תכעסי יותר, וכן הלאה.

אבל שלא תראי במה שכתבתי נוסחת פלא לקבל את מה שאת רוצה, מין מניפולציה מתוחכמת כזאת. כי זה לא. יש גם אפשרות שתתמקדי בטוב ובמשותף, ולא ייצא לך מזה יותר חו"ל... רק שיהיה יותר טוב איתו... אני מקווה שזה לא מבאס אותך שיש גם אפשרת כזאת.

פעם אנשים שמחו שהיה להם גג בחורף, ושיש לחם, ואולי גם תרופה כשחולים.
היום אנחנו מאמינים שאם לא נקבל הכל מהכל, נהיה אומללים.
זו הקללה של חברת השפע.

אז אני לא אומר לשרוף את הסלולרי ולעבור למנזר.
רק לחזור לפרופורציות על החיים.

ואת יודעת, אולי בקרוב יהיו לך ילדים. או שאולי כבר יש לך, והם גדלים כל שנה.
ואת תראי איך הכל חוזר אליך.
שמשנה לשנה יהיה יותר קשה לעשות אותם שמחים ומרוצים.
כי מה שלא תתני להם, יהיה חבר או חברה שיש להם יותר טוב.

אז אולי תתני להם ולעצמך מתנה: ערך של הסתפקות - לא במועט, חלילה -
רק בקיים, שזה לא ממש מועט...

שנה טובה!

cool210

New member
אתה אומר דברים מאוד חכמים

שבנויים על ערך הצניעות
אני מסכימה איתך שאם יהיה לן ממש ממש ממש טוב בקשר אז יהיה לו חשוב שיהיה לי טוב והוא יזרום עם זה הקטע שגם עכשיו הוא זרם איתי פעמיים אבל זה תמיד מציק שזה "בשבילי" ולא כי הכי בא לו. בכל מקרה אקח את מנ שאמרת לתשומת לבי . תודה רבה

מריוס זכריה

Member
מנהל
צניעות היא לא הדגש שלי

העיקר בדבריי היה המתקדות בטוב שיש בקשר, ולא במה חסר בו.
&nbsp
לא מטעמי צניעות או הסתפקות במועט, אלא מטעם שכך צריך לנהל קשר זוגי.
&nbsp
הקשר חשוב מכל תחביב ספציפי כזה או אחר, וכאמור, תמיד יהיה חסר עוד משהו.
&nbsp
אז צריך לטפח את הקשר, ולהתמקד במה שכן משותף ועובד וטוב. זה הדגש שלי.

הנסיעה זה רק אמצעי, לא מטרה בפני עצמה

השאלה בצה ממלאים את הזמן שם. אולי את רוצה לעשות שופינג והוא להמר בקזינו. לא יודע, או שאת רוצה לבקר במוזיאונים והוא רוצה לראות משחק כדורגל. לא יודע, לא מכיר אותכם, סתם זורק דברים. תנסו למלא את הטיול בתוכן ששניכם תהיו מרוצים. כי יש כל כך הרבה מקומות לנסוע אליהם וכל כך הרבה פעילויות שאפשר לעשות בכל מקום שאין מצב, פשוט אין מצב שלא תמצאו יעד ופעילויות מתאימות לשניכם.

למעלה