אישה אתיופית זכתה באח הגדול,לדעתי פנתרית בדיכאון

גולדי גולדי גולדי. לך חבק
תעשה מצווה.

היא כל כך מטומטמת שההשפלה היחידה שאני רואה כאן זה שהיא משפילה את עצמה פעם אחר פעם.
אתה לא מבין שהיא מקור לסתלבט שלנו עליה?

הנבלות האלה לא מבינים שהם המין הנחות. בטבע , בביולוגיה, הם המין המשני, הכתר של יוצרת החיים העיקרית מונח על ראש האשה והנקבה בכלל, והם יותר טפשים ויותר אלימים מהאשה, גופם גם חשוף יותר למחלות שונות, ביולוגית הם יותר חלשים, והם גם ימותו יותר מהר מנשים. מכל בחינה הם המין הנחות. לרוב הצער והחרפה, הגולם קם על יוצרתו, ובמשך דורות חֲבָרות שהוסתו ע"י גברים חולי רוח שגם הצליחו להשתלט עליהן גידלו מפלצות זיכריים עם דיעות קדומות מטומטמות כלפי המין שיוצר אותם בעיקר, עם נכונוּת לאלימות, עם מוסדות שחולי הרוח המציאו לאפליית נשים. המין הנחות מאדיר את עצמו, וככל שהזכר המסוים יותר נמושה, כך הוא יותר מאדיר את "הגבר", וגם משתמש בשחצנות גסה ומטומטמת במילה זו. אנחנו הנשים צוחקות בקרבנו. אך לרוב הצער יש גם נשים, אלו שגדלו במשפחות ובחברות הרומסות את הנשיות, שהפנימו את הדיכוי. יש עדיין סמרטוטות, למרבה הצער. אבל הפמיניזם בן 200 השנה ויותר מטאטא את כל זאת. החוצה, נבלות!!

שנאתם לנשים ודיעותיהם הקדומות על נשים הם ינקו

עם חלב אמם עלובת הנפש. וספגו מאביהם האלים גס הרוח והמתעלל.

קוץ בתחת שכמוך, אתה חולה נפש, מקרה פסיכיאטרי,

ומאחר שאתה מרוקאי, אתה גם שונא נשים מלידה.

סוהי 7

New member
אישה אתיופית???

ואני שמעתי שאישה ישראלית זכתה........לך תדע מה נכון כאן.

יהודיה ישראלית ילידת הארץ ממוצא אתיופי

תקווה גדעון לקחה את המליון מקום ראשון בתוכנית הראליטי האח הגדול 2020

תקוה גדעון, בת 31 מחולון גדלה בבית דתי והתחנכה בבית ספר חילוני.
היא מכורה לקניות לחיים הטובים ולטיסות לחו"ל

על הדרך מצאה שם בן זוג את ליאור דואק

רשוי

New member
כל התכנית הזאת שפל המדרגה אשפה ממש ,מי שזכתה תקבל מכסה פח

סוהי 7

New member
יפה,מוטי המציץ

אני סולד מהתבטאויות גזעניות\עדתיות ואני מקווה שהזוכה תהנה מהכסף ותנצל אותו בכל דרך שתעשה לה טוב.

שקרן מטומטם, הכל להיפך.

את "הגזע השחור" האפריקאי אני מחבבת ומעריכה. האתיופים אינם נמנים כלל על הגזע השחור. ואני מחבבת ומעריכה גם אותם.
מי שהם החארה של החברה הם המרוקאים.

סוהי 7

New member
כל המרוקאים?

לי יש חבר מרוקאי,מוסיקאי והוא דוקא בסדר בעיני.

בהמה שקרן, אני תמיד חיבבתי והערכתי את האתיופים

לאחר שהחלה מגיפת רצח הנשים בקרב הזכרים האתיופים ולאחר שהתגלה כי הזכר האתיופי הוא אלים, בכלל, רק הערכתי וחיבתי לאשה האתיופית נשארה. הן חברתיות , מוכשרות מאד (קניתי תכשיטים ושמלות ופסלונים שיוצרו על ידן), ויפות.
מי שהם החארה והצרה של הארץ הזו, אלה הם המרוקאים.

אתה צוחק אבל פעמיים כושיות ניצחו אצלנו וזה הרבה יותר מהאחוז
באוכלוסיה.

הם מכוונים את זה שהם ינצחו - שמים להם וויט טראש קונטרה ושמים איזה
כוסית שחורה אז בטח שהן ינצחו.

המטרה לרומם את הגאווה של האתיופים,ולהראות להם שיש תקווה ושלא
ימרדו בשלטון.

למעלה