אירוויזיון ב-18 במאי, מה שהיה הוא מה שיהיה?

רמי אב

New member
חשוב לי להסביר שבעניין של מצפה

התכוונתי לשנת 2019
עוד קשה לי לדעת מה יהיה בשנת 2020
אולי בשנת 2020 הEBU יחליט ליישר קו כמו שאולימפיאדת 2020 צריכה להיות משודרת באיכות תמונה של 8K
"בדיון עצמו בוועדת הכלכלה הוא אמר: "שידורי אולימפיאדת טוקיו 2020 ישודרו באיכות 8K, והרשת בישראל לא תוכל לעמוד בזה".
https://www.themarker.com/technation/1.3662058
אז שה EBU גם יעבור לשדר
או בלקפוץ לשידור של איכות תמונה של 8K.
אולי אני טועה והתוכנית שידור של EBU זה לחסוך את הכסף לשנת 2020 לחדר בקרת שידור שתומך באיכות תמונה של 8K?

L e j l a

New member
מורן מזור הייתה צריכה להיות בגמר

הדבר היחיד שהיה נוראי בהופעה שלה זאת השמלה שלא החמיאה לה. האם זה באמת מה שהרס לה? אף פעם לא נדע

VIK האחד

New member
אין ספק

נתנה שם ביצוע קולי פנטסטי ונעשה לה עוול.
העובדה שלא העפילה לגמר היא תעודת עניות לקהל בבית ובמיוחד לשופטים. זה הרי בדיוק מסוג השירים שמצופה מהשופטים להרים (מתוך הערכה שהקהל לא יפרגן בהמוניו).

babyface19

New member
צר לי לחלוק על שניכם ,אבל לצערי בצדק רב הודחנו באותו סמי

אגב, אני הייתי פיזית בתחרות הזאת שם במאלמו.
הסמי השני בתחרות הזאת היה סמי קשה במבט לאחור, כשאני מתכוון לשיר + הופעה עם בימוי .
&nbsp
אמנם מורן מזור נתנה ביצוע ווקאלי נכון וטוב, ויחד עם זאת הבימוי מסביב לצערי הרב היה רחוק מהלזהיר בלשון המעטה. אין מה לעשות, באירו' של ימינו כיום לא מספיק ביצוע טוב מטעם הזמר, אלא שיר ויותר מכך הופעה שרוכשת את ליבם של מצביעי הטלווטינג.
אנחנו מדברים על אותם ימים שרק רשות השידור היתה אחראית על הבימוי, ותקציב לזה לא בדיוק היה לה, ולכן הבימוי וההופעה לא עשו את זה לקהל בבית, וכך גם הרגשתי באולם במאלמו. היו מספיק שירים באותו סמי ששיחקו אותה עם ההופעה המושקעת, מה שלא היה לנו. מיד לאחר ביצועי הלייב באותו ערב הייתי כבר מודאג ,ואמרתי לחברים שלידי: "מצטער, שנה שלישית ברצף ללא גמר, אחרי 3 שנים ברצף בגמר". בדרך כלל אני צודק בתחושות שלי, וכך היה. למרות הביצוע הווקאלי המושלם השיר וההופעה (בעיקר הבימוי שלה) לא קנו את אירופה בשביל להעפיל מהסמי הזה לגמר.
&nbsp
אני זוכר היטב, שהשופטים מאותו סמי העלו אותנו בקושי מהמקום ה-9, אבל הטלווטינג, אוי לנו ,מקום 15-16, וככה אי אפשר להעפיל לגמר. המצב של ישראל בטלווטינג באותן 4 שנים שלא העפלנו לגמר לא היה כזה מזהיר בלשון המעטה.

dosfer

New member
השיר היה גרוע, כבד והיא נראתה גרוע

יבבה על הבמה, אני ראיתי 20 שניות והעברתי ערוץ, בחיי היא מעייפת אותי

trilliane

Well-known member
מנהל
אולי, אבל לא עם השיר הזה... מרגע שנבחר הבנתי שאין לנו סיכוי

מבחינה קולית היא זמרת מצוינת, אבל האירוויזיון הוא תחרות שירים ולא The Voice, ועם שיר לא רלוונטי, הופעה משעממת ושמלת לווייתן מחרידה, זה היה אבוד.

למעלה