איפה כל אנשי המחקר ? איפה כל בעלי האינטרסים ?

BravoMan

Active member
תוכל לתאר את ההרגשה?

דרך איזה חוש בדיוק אתה מרגיש אותה?
ואם מרגיש, איך אתה יודע שהיא קוונטית - חשמלית בתוספת חומר?

Wesen

New member
אני מרגיש שאני הולך להרגיש לא טוב אבל עדיין לא חליתי

ואז אחרי כמה זמן אני באמת נעשה חולה.

Wesen

New member
לדוגמא אני חושב על זה שהראש שלי קצת קצת כואב

אחרי שעה הראש שלי באמת מתחיל לכאוב.

nightjar

New member
אתה חושב על זה שהראש שלך קצת כואב

או שהראש שלך פשוט קצת כואב?

אתה באמת רציני או שזה בציניות?

הסקת מסקנות ברמה של שבטי לקטים-ציידים עתיקים. אפילו היוונים העתיקים כבר התקדמו מעבר לכך, ומבחינת אמות המידה של העולם המודרני זו רמה שמתאימה לילד בן 3, אפילו בן 4 כבר יצחק על תמימות כזו.

Wesen

New member
אני חושב שהגוף שלך והמוח שלך מגיב בהתאם לסביבה

BravoMan

Active member
אוקיי, זה מתאר את ההרגשה, אבל עדיין לא ענית:

מניין לך שזו אנרגיה, ומנין לך שהיא קוונטית, ומניין לך שיש לה קשר לחשמל וחומר?

זה נקרא ניסוי ביקורת

לחלק מן העכברים אני אזריק את החיידקים ולחלק אני אזריק סתם מים עם מלח. רק העכברים שהזרקתי להם חיידקים יפתחו את המחלה.

אני אפריד את החומר שבו נמצאים החיידקים למרכיביו בסרכזת (צנטריפוגה) ומכל מקטע אזריק לעכברים אחרים. רק העכברים שהזרקתי להם את המקטע עם החיידקים יפתחו את המחלה.

אני אמהל את החומר שבו נמצאים החיידקים בכל כך הרבה מים שברוב הטיפות יישאר לכל היותר חיידק אחד. בכל צלחת פטרי אני אטפטף רק טיפה אחת, כך שכל החיידקים שיגדלו בה יהיו צאצאים של חיידק יחיד. את הצאצאים אני אזריק לחלק מן העכברים. רק העכברים שהזרקתי להם חיידקים יפתחו את המחלה.

לחלק מן העכברים אני אזריק חיידקים כנ"ל שהומתו בכל מיני שיטות (קרינת על-סגול, מים רותחים וכדומה). העכברים האלו לא יפתחו את המחלה.

כאשר אני מגיע למסקנה שגן ספציפי ב-DNA (יש דבר כזה) של החיידקים הוא הגורם למחלה, אני אפתח זן מוטנט של חיידקים שבו הגן הזה דפוק. עכברים שאזריק להם את החיידקים המוטנטים לא יפתחו את המחלה.

הפרטים הנ"ל כתובים במאמרים המסובכים והמשעממים שאתה מסרב לקרוא. אם אתה עדיין לא מאמין שהחיידקים המטופשים גורמים למחלה, אתה מוזמן להפסיק ללכת לרופאים ולהשתמש בתרופות. תוכל לחסוך ככה לא מעט כסף, אבל תוחלת החיים שלך כנראה תהיה דומה לזו של אנשים בימי הביניים, היינו קצרה בכמה עשרות שנים (אני רק מקווה שאתה לא עושה את זה לילדים שלך. הם לא אשמים).

Wesen

New member
בשביל זה צריך ללמוד 4-5 שנים ?

הכל על הנייר אצלכם, אפשר להסביר את הדברים שלך באינסוף דרכים אחרים, למרות כל הניסיונות להראות על בידוד של התופעה.
אני אחסוך מכם את הרעיונות שלי אתם תחשבו שאני מדבר על דברים שלא קיימים.
האנרגיה שאתה מקרין זה האנרגיה שאתה מקבל, פי 1000 יותר פשוט מהחיידקים שלך.

משמעותית יותר מ-4-5 שנים

לא עושים דוקטורט ב-5 שנים (חוץ אולי מכמה גאונים יחידי סגולה) וגם הדוקטורט כבר מזמן לא מספיק.

זה אתה שאצלו הכל על הנייר (מן הסתם אפילו זה לא. על מסך המחשב). אם אתה מקבל אנטיביוטיקה וחיסונים מרופאים, או אפילו רק שומר את האוכל שלך במקרר ומחרבן באסלה, אתה חי לפי התאוריה המדעית שחיידקים (וגם וירוסים ופתוגנים אחרים) גורמים מחלות. התאוריה הזו הצילה יותר בני-אדם בהסטוריה מכל תאוריה מדעית אחרת, ולמעשה יותר מכל השג אחר של התרבות האנושית. לאחר שהיא התבססה, הסיכוי של תינוק ממוצע להשאר בחיים גדל בכמה עשרות אחוזים, מאזור ה-50% לכמעט 100%. זה הסיכוי שהתאוריה הזו כבר הספיקה להציל גם את החיים שלך.

Wesen

New member
תפסיק לשחק אותה גיבור גדול

הכל עשו בשבילך, נראה אותך תורם אפילו מיליונית אחוז ממה שכבר קיבלת כשנולדת, אני מכיר את המערכת, הרבה מאוד מזה זה רוח וצלצולים, וספציפית אתה מדבר עם בן אדם(בלי עין הרע כמובן) שכמעט ולא הולך לרופא.
אנשים גדולים תרמו דברים גדולים, אתה בינתיים לא נשמע כמו בן אדם גדול אז תפסיק לקחת קרדיט על דברים של אחרים.

BravoMan

Active member
למה רק כמעת?

אם אתה חושב שחיידקים זו רמאות, למה בכלל אי פעם דרכה רגלך במשרדו של רופא?
&nbsp
"אני רק עובר" לא לקח קרדיט על כלום.
מצד שני, רופא המשפחה שלך בוודאות לא גילה דבר, אז אני שואל שוב: למה אי פעם בכלל הלכת לרופא?

nightjar

New member
כי רק כמעט לא כאב לו הראש

כמעט לא הולך לרופא...

אם נולדת בארץ בעשרות השנים האחרונות, אז במינימום ביקרת אצל הרופא/אחות ע"מ להתחסן נגד שיתוק ילדים, טטנוס, דיפטריה, שעלת, חצבת, חזרת, אבעבועות רוח, הפטיטיס A , הפטיטיס B ועוד כמה שאני לא זוכר כרגע.

כל אחד מהנ"לים היה יכול להרוג אותך (או רק להשאיר אותך נכה לכל החיים). וכאמור בתקופה שלפני החיסונים היה סיכוי של כמה עשרות אחוזים שאחד מהם אכן יהרוג אותך. לא ביקשתי תודה אישית, רק שיהיה לך מושג מה הציל את החיים שלך (הזיהוי המדעי של וירוסים וחיידקים כגורמי מחלות).

Wesen

New member
מדע מתנהל על ידי פוליטיקה

אם מישהו היה צועד קדימה ומספר בפשטות הגדולה ביותר את הממצאים המדעיים שלו לא הייתי יוצא כנגדו.
אבל כאשר המערכת המדעית הפכה להיות מערכת שנועדה לשרת את צרכי הרייטינג התקשורתי, אין סיבה שאני לא אחשוב שמשהו דפוק בהרבה מאוד מהממצאים המדעיים.

מדור 26

New member
התוכל לפרט את הבסיס לדעתך על כך שהמדע מתנהל ע"י פוליטיקה?

ועל האשמתך את המדע ש"נועדה לשרת את צרכי הרייטינג התקשורתי"?
...ובכך מסתכם לדעתך כל המדע? אין בה שום תועלת? להפסיק את המחקרים, ולסגור את כל האוניברסיתאות, ונעסוק אך ורק בתורה, בהלכה ובאגדות חז"ל ?

Wesen

New member
אני בעד מדע נכון וחסר אג'נדה ואינני מאמין באלוהים

למעלה