"אילתורים" יום ב' 30.10 ב 20.00

נאזם

New member
"אילתורים" יום ב' 30.10 ב 20.00

והפעם תוקדש התוכנית ל"סידרה הכחולה " של הלייבל THIRSTY EAR : שילוב של ג'ז חופשי(אוואנגרדי) עם מוסיקה אלקטרונית : davis s. ware, william parker ,matthew shipp יחד עם DJ SPOOKY ,EL-P ,SPRING HEEL JACK לטווח אוזניים רחב .

eranrabl

New member
רשימת שידור, פזמון חוזר, 30/10/06

1. שתי גיטרות בס תופים - אריק איינשטיין 2. סוף המדבר - שלום גד 3. לוח וגיר - שמוליק קראוס 4. פזמון הכוכב הירוק - דני גרנות ספיישל קצר: זוהר לוי 5. ישרות - רן אלירן והזוהר השביעי (מתוך הבלוג "זה מסתובב") 6. מצילתיים - הזוהר השביעי 7. פתחי לי את הדלת - אחרית הימים (דודו שם לב שהריף של השיר נגנב ע"י יס בשביל Owner of a Lonely Heart; לדעתי מישהו יכול לעשות מיליונים) 8. בלוז שקט מהדרך - ארבע עשרה אוקטבות פרסומות ושאר ירקות 9. בדרך אל האושר - דני רובס 10. כמו נווד - אלדד תמיר (לשמיעת האלבום) 11. חופשת מולדת - מזי כהן 12. פרפרים בסופה הגדולה - נתן כהן 13. כך ברא אותך הטבע - ארז הלוי

gilgamesh

New member
רשימת שידור, תקליט דיפלומטית, 30/10

עברתי ליום שני ללא התרעה, רצ"ב רשימת השידור damien rice- moody monday jesus and the mary chain- my girl my bloody valentine- we have all the time in the world quasi- it's raining the fiery furnaces- tropical iceland beta band- b+a radiohead- morning bell pixies- cecilia ann the red hot chili peppers- easily black mountain- druganaut AmFm- gin & milk rockfour- oranges neutral milk hotel- holland 1945 ביל גייטס יכול לעשות מיליונים?

magicalwomen

New member
ר"ש, קסם נשי, 30.10.06

דודו כבר עשה לי פרצופים על הר"ש שלי להיום, אז אני מקדימה ואומרת - אין אפליות אצלי בתכנית!!! (טוב חוץ אולי מאפליה נגד גברים - בעד נשים, אבל אפילו זה לא תמיד עובד...) 1. נינט טייב - היא יודעת 2. מלאני פרס ויהלי סובול (פרויקט שלושים) - לרוץ מהר 3. דין דין אביב ומוש בן ארי - חולמת 4. טל גורדון ורונה קינן - כמו שיורד גשם 5. אפרת בן צור - מחוץ לארון 6. שילה פרבר - אני שמה עליך זין 7. הבנות נחמה - להיות (מי שיודע מה משותף לכל אלו, ולא אמרתי לו קודם, יקבל כוכב!) 8. MC שירי ושורטי - מי הדיווה? 9. נעה פארן - אל תשחק איתי 10. סבלימינל ומירי בן ארי - קלאסית ופרסי 11. סיוון - תסתכל עלי עכשיו (קצת מוזיקה "שחורה", מה יש?) 12. Beth Orton - Heat of Soul (מזל טוב לעופר, שהיה לו יומולדת היום) cheers!!! מקוה שאתם יוצאים הרבה, ושותים (אבל קצת פחות, ולא נוהגים) רעות

G4rfi3ld

New member
תגובות לר"שים

רעות: המשותף הוא שכולן גרועות (סתם :)) אסף: מה אתה ילדה בת 16, מה זה דמיאן רייס?! ואני ראיתי את קוואזי בהופעה בניו יורק, נה נה בננה.

davecom

New member
אני שמתי טסטמנט

אז מה זה עושה אותי, לא טינאייג'ר בן 16? פעם אלה היו טסטמנט, היום זה דמיאן רייס.

gilgamesh

New member
תגובה לתגובה

for god sake הייתי צריך שיר שקשור ליום שני, ולא היה לי מאמה קס בטווח יד. וכל עוד אתה ודודו מאזינים למטאל אין לכם מנדט לרדת על המוזיקה שאני שומע zvika pick rul's!!!111

G4rfi3ld

New member
אח שלו

אתה שומע פרוגרסיב, שזה לא כזה רחוק ממטאל, ואפילו די קרוב.

davecom

New member
אני כבר איבדתי את הספירה

אז מה אתם אומרים, שאני שומע גלגל"צ וגם פרוג? או שזה אסף ששומע? או אולי שגלגל"צ משדרים דמיאן רייס, מטאל וגם פרוג?

biglog79

New member
תודה רעות

תודה רעות על הקדשת השיר... זו אכן מתנת יום הולדת הכי טובה שאפשר לקבל- ומקווה שלכולם יהיה השנה יומולדת נחמד כמו שהיה לי. תכנית נהדרת אגב.... גם של "הפליט" היתה נפלאה השבוע, כתמיד עופר

fugitive

New member
רשימת שידור עיר מקלט 31.10.06

-1- the golden age- Beck -2- כנרת- ג'ירפות -3- כרישים- נעם רותם -4- this house- שני קדר -5- fake plastic trees- radiohead -6- Ayaloncity blues- Lebanon -7- you said something- PJ Harvey -8- lay low- my morning jacket -9- firesuite- doves -10- bees- animal collective -11- all that you give- cinematic orchestra -12- sick of this- נדב זילברשטיין -13- holes- mercury rev

davecom

New member
זה בק מהחדש?

ואני רואה ששמת ליי לאו של מיי מורנינג ג'אקט. טוב אני לא אגיד יותר כלום לגבי השיר הזה... שני קדר לא שידרה פעם עם תומר? ואני מבין שנדב סופסוף יקבל את עשר האגורות שלו מאקו"ם. הגיע הזמן.

fugitive

New member
לא, זה בק מהישן

מ- sea change. לגבי שני קדר, צירפתי לינק חוקי למהדרין ובהסכמת האמן ולייבלו, אם זה באמת מעניין אותך

davecom

New member
אז בני וגיאחה באמת עושים עסקים...

האמת ממש שירים יפים. יש לך עוד מידע על מה שקורה שם? איזה עוד דברים הם הולכים להוציא? בטח גם עמרי יודע. אתם יודעים שהיה איזה דיבור עם בני על תוכנית רדיו אבל לא הסתדר בגלל זמן בעיקר. אולי יום אחד...

davecom

New member
בני גר בפאקינג נצרת או משהו

(עמרי מהיוזר של דודו), אז לא נראה לי שתהיה לו כבר תכנית אצלנו. בכל מקרה, בני וגיא אמורים להתארח מתישהו ברדיו ולדבר על הלייבל שלהם, גם שני קדר תגיע מתישהו בעזרת השםחה.

למעלה