איך שמים שירים על נוקיה Nokia 110 4G DS TA-1559

SHERME

Active member
באיחסון הטלפון ללא כרטיס זיכרון
לא כ"כ חשוב הנושא הזה
זיכרון הROM שלו הוא 128MB
זיכרון הRAM שלו הוא 48MB
צריך מקום לSMS ולאנשי קשר
אפשר לשמוע מוזיקה דרך BT 5.0
לא נראה לי שיש מספיק מקום לקבצי MP3 בטלפון אולי לכמה שירים בודדים
נדמה לי שרק דרך כרטיס MSD זה אפשרי בגדול
יש לו רדיו שעובד ללא צורך באוזניות שישמשו כאנטנה
אין תמיכה בOTG
מתחברים עם כבל למחשב/טאבלט ולטלפון ודרך המחשב/טאבלט עם מנהל הקבצים מעבירים כמה שירים שאפשר לטלפון

נערך לאחרונה ב:

hamma23

Member
אז איך אני מעביר דרך הבלוטוס לטלפון אני נכנס לבלוטוס ואז מה אני צריך לראות שהמכשיר מחובר ואז איך אני מעביר את ההרצאה לטלפון ?

SHERME

Active member
אז איך אני מעביר דרך הבלוטוס לטלפון אני נכנס לבלוטוס ואז מה אני צריך לראות שהמכשיר מחובר ואז איך אני מעביר את ההרצאה לטלפון ?
לא נראה לי שאפשר להעביר קבצים דרך BT
רק שמע נראה לי אפשרי
אבל לנסות תמיד אפשר
אתה צריך שהמחשב/טאבלט יזהו דרך הפעלת הBT שלהם את הטלפון וברגע שיש זיהוי מעבירים דרכם קבצים לטלפון
אגב שאתה מעביר קבצים לטלפון תישאל שאלה לאיזה זיכרון להעביר את הקבצים לזיכרון הטלפון או לכרטיס MSD שקיים בטלפון (צריך כמובן להכניס כרטיס קודם לסלוט שלו בטלפון)

נערך לאחרונה ב:

hamma23

Member
רק שמע נראה לי אפשרי
אבל לנסות תמיד אפשר
אתה צריך שהמחשב/טאבלט יזהו דרך הפעלת הBT שלהם את הטלפון וברגע שיש זיהוי מעבירים דרכם קבצים לטלפון
אגב שאתה מעביר קבצים לטלפון תישאל שאלה לאיזה זיכרון להעביר את הקבצים לזיכרון הטלפון או לכרטיס MSD שקיים בטלפון (צריך כמובן להכניס כרטיס קודם לסלוט שלו בטלפון)

אני רוצה להעביר אליו קובץ שמע לא איכפת לי שאין לו otg אז אני צריך כבל כל שהוא לבלוטוס או שם בלוטוס ורואה שהטאבלט גם זיהה ואז יכול להעביר

לוייםLEVIM

Well-known member

אני רוצה להעביר אליו קובץ שמע לא איכפת לי שאין לו otg אז אני צריך כבל כל שהוא לבלוטוס או שם בלוטוס ורואה שהטאבלט גם זיהה ואז יכול להעביר
לפי מה שרשום בלינק שהביא שאול רזניק
צריך לרכוש כרטיס mSD עם סלוט חיצוני לכרטיס שמתחבר למחשב/טאבלט ודרך מנהל הקבצים של המחשב/טאבלט להעביר איזה קובץ שאתה רוצה לכרטיס
ורק לאחר מכן להוציא את הכרטיס מהסלוט החיצוני ולהעביר אותו לסלוט כרטיס בטלפון עצמו

מצד שני אני לא רואה סיבה שאי אפשר יהיה להעביר קבצים מהמחשב/טאבלט לטלפון עם כבל מתאים שמחבר בין שניהם ולהעביר קבצים ישירות לזיכרון הטלפון או לכרטיס זיכרון שכבר שוכן בסלוט בטלפון עצמו דרך מנהל הקבצים שיש במחשב/טאבלט אבל חשוב ראשית שהמחשב/טאבלט יזהה בכלל את החיבור ביניהם

לגבי הBT וזה לא כ"כ בטוח שאפשרי
אבל אפשר לנסות
להפעיל את הBT במחשב/טאבלט בכדי שיזהה את הBT של הטלפון ואז דרך מנהלי הקבצים של שניהם מעבירים קבצים מהמחשב/טאבלט לטלפון או לכרטיס זיכרון שבטלפון כמובן שאין צורך בשום כבל הרי BT זה פורמט להעברת נתונים בין שני מכשירים אלחוטי

hamma23

Member
רק שמע נראה לי אפשרי
אבל לנסות תמיד אפשר

לפי מה שרשום בלינק שהביא שאול רזניק
צריך לרכוש כרטיס mSD עם סלוט חיצוני לכרטיס שמתחבר למחשב/טאבלט ודרך מנהל הקבצים של המחשב/טאבלט להעביר איזה קובץ שאתה רוצה לכרטיס
ורק לאחר מכן להוציא את הכרטיס מהסלוט החיצוני ולהעביר אותו לסלוט כרטיס בטלפון עצמו

מצד שני אני לא רואה סיבה שאי אפשר יהיה להעביר קבצים מהמחשב/טאבלט לטלפון עם כבל מתאים שמחבר בין שניהם ולהעביר קבצים ישירות לזיכרון הטלפון או לכרטיס זיכרון שכבר שוכן בסלוט בטלפון עצמו דרך מנהל הקבצים שיש במחשב/טאבלט אבל חשוב ראשית שהמחשב/טאבלט יזהה בכלל את החיבור ביניהם

לגבי הBT וזה לא כ"כ בטוח שאפשרי
אבל אפשר לנסות
להפעיל את הBT במחשב/טאבלט בכדי שיזהה את הBT של הטלפון ואז דרך מנהלי הקבצים של שניהם מעבירים קבצים מהמחשב/טאבלט לטלפון או לכרטיס זיכרון שבטלפון כמובן שאין צורך בשום כבל הרי BT זה פורמט להעברת נתונים בין שני מכשירים אלחוטי
https://blackview.co.il/product/tab-50-kids/ זה הטאבלט אני לא יודע במפרט אם רשום כרטיס זיכרון

לוייםLEVIM

Well-known member

https://blackview.co.il/product/tab-50-kids/ זה הטאבלט אני לא יודע במפרט אם רשום כרטיס זיכרון
יש לבלקויו סלוט למיקרו SD
וגם תמיכה בבלוטות'

אבל לשם מה רכשת בכלל את הטאבלט של בלקויו ?!?!?!

הרי בטאבלט של שיאומי שרכשת ב1000 שקל יש תמיכה בOTG יש סלוט למיקרו SD ויש גם תמיכה בבלוטות'

-----------------------------------------

לגבי הBT זה לא כ"כ בטוח שאפשרי
אבל אפשר לנסות
להפעיל את הBT במחשב/טאבלט ובמקביל בטלפון בכדי שיזהו אחד את השני וברגע שיש חיבור ביניהם אז דרך מנהלי הקבצים של שניהם מעבירים קבצים מהמחשב/טאבלט לטלפון או לכרטיס זיכרון שבטלפון כמובן שאין צורך בשום כבל הרי BT זה פורמט להעברת נתונים בין שני מכשירים אלחוטי

נערך לאחרונה ב:
קח גוגל טרנסיילט ותתרגם את הקטע הזה:

I did it by using the following method: 1) Bought a 4GB micro SD card along with an adaptor so it could plug into my computer`s SD card slot 2) Put the micro SD card into the adaptor and then put the result into my computer`s SD card slot 3) Copied some of the contents from my main iTunes folder c:usersmynamemusiciTunesiTunes MediaMusic onto the micro SD card 4) Remove the adaptor from computer, took the micro SD card out of the adaptor and put the micro card into the phone, using the menu button select Music|My Music and it will say `Updating library` then `Updating playlists` and then `Media library updated: added xxx song(s)` 5) Then play the songs using the player, quality is quite frankly appalling; but then I guess the primary purpose of a phone is to be a phone and not a media player.

למעלה