איך לעזאזל מוצאים בכלל לסבית?

colourful

New member
השאלה הזו ניקרה במוחי שנים ארוכות..

ובמשך רוב השנים האלה, (מדובר על גיל 12-24 בערך) בהתחלה הייתי די בטוחה שאני הלסבית היחידה בעולם, יותר מאוחר התחלתי לאסוף כתבות מכל מיני עיתונים שהוזכר בהם הנושא, (על מרטינה נברטילובה למשל היתה כתבה בתחילת שנות השמונים שנשאה את הכותרת: "לסבית שווה זהב" אפשר לתאר בכלל איך הלב שלי קיפץ ממקומו למקרא הכותרת???) אני זוכרת את עצמי קוראת את הכתבות בשקיקה, בסתר, שלא יחשדו בי בטעות, ואחר כך מחביאה את העיתון כדי שלא יזרקו אותו, וכשבטוחה שעבר זמנו ואף אחד לא יחפש אותו, תולשת בזהירות רק את הכתבה הרלוונטית ושמה מתחת למזרון. צברתי לי שם ספריה ורודה נאה במשך השנים
ובכל זאת לא נעניתי על השאלה "איפה ואיך מוצאים לסביות?" עד שנתקלתי בכתבה על חיילת לסבית, שהוזכר בה מקום מפגש של לסביות בתל-אביב, זה היה מועדון הדיוויין שישב על דיזנגוף פינת ארלוזרוב נדמה לי, שבכל יום שלישי החל מחצות היה שם ערב נשים. תואר בכתבה איך אט אט נאספות הנשים בחצות ונבלעות בדלת המועדון. אני נטרפתי מהכתבה! וואו! יש מקום, ויש בו הרבה נשים! ואני לא היחידה בעולם! (הייתי אז אולי בת 16-17 ומדובר על לפני יותר מ-20 שנה... שונה לגמרי מהיום) זה השאיר אותי כמובן עם ים תכנונים ופינטוזים, על איך אני מגיעה לשם בחצות ו(לפחות) עומדת במרחק מה ומסתכלת על הנשים ש"נבלעות בדלת המועדון"... טוב, נו, זה לא קרה... לא היה לי אומץ
את האישה הראשונה שלי מצאתי כמה שנים מאוחר יותר, במסגרת התחביב הבא שלי, והוא: "קריאת מודעות הכרות בעיתון העיר בלי לענות עליהן" בשלב מסויים היתה מודעה ספציפית שקראתי אותה כמה שבועות ברציפות, מודעה רומנטית כזו שהכילה ציטוט מאיזה שיר, 3 שבועות קראתי אותה ולא העזתי לענות, בשבוע הרביעי - שזה גם השבוע האחרון לפרסומה, אזרתי עוז והשארתי הודעה בתא הקולי... יום למחרת קיבלתי טלפון, עוד באותו ערב נפגשתי איתה אצלה, למחרת כבר עברנו לגור יחד לארבע השנים הבאות...

אנחת רווחה

ואני כבר התבאסתי מכך שאני היחידה שלא הכירה את אהבתה הראשונה באקראי בתור בקפטריה או במסדר בטירונות. גם אני ידעתי מה אני רוצה ולא ידעתי איך למצוא. הימים -להזכירכן טרום עידן האינטרנט והדינוזאורים מסתובבים חופשי ברחובות העיר. הרחקתי לעיר אחרת כדי לשכור תיבת דואר (הרי אם אשכור בעירי ישר ידעו לאיז מטרות נלוזות אני שוכרת את התיבה). ופרסמתי מודעה בהעיר (מאלו שצבעונית קראה). קיבלתי לא מעט תגובות. לשתיים עניתי- מאחת מהן יצאה לי חברה טובה ומהשניה- אהבה. הקטע היה שהשניה- זו עם ה-
- הרחיקה אף היא לשכור תיבת דואר מרוחקת מעיר מגוריה. ואיפה שכרה? תיבה אחת מתחת לתיבת הדואר שלי
. נו אז בכל אופן יש מעט רומנטיקה בסיפור. וערבה- אחרי שנרגע מעט מהשרשור הזה- אז העם דורשת: שירשור שובר לבבות על התאהבויות לא ממומשות במורה (או בגננת לאלו כאן שעמדו על דעתן מוקדם).

tookmy

New member
סופסוף

כבר חשבתי שאף אחת לא תעלה את העניין הזה, של להתאהב בסטרייטית, או במי שבלתי אפשרית או סתם לא מעוניינת.

נו, אחרי שקראתי ודופק הלב עלה../images/Emo101.gif

אני אספר את הסיפור שלי. חייבת לציין, כדי לא לתת פתח להתפדחות ההיסטרית עלי, שהייתי תמימה וטמבלית אמיתית. עד היום ההוא (תיכף, תיכף...) לא ידעתי מה זה לסבית, לא חשבתי שיש לי קשר לשם המשונה הזה, ולא תארתי לעצמי שאמצא את עצמי במיטתה של חברה טובה משנים. היכרנו בתקופת התיכון, היה לנו קשר נחמד ולא יותר. עברו הרבה שנים, ובכולן נשמר הקשר מידי פעם. בקיץ ההוא עבדתי אצל קרובת משפחה שלה, טיפלתי בילדה בת 3, וראיתי אותה כל יום. הקשר נעשה קרוב, ותיכננו לנו חופשה באילת, חופשה של תפרניות. לחופשה נסענו באוטוביאנקי מקרטע, ישנו על החוף באוהל (כן, לא תאמינו) והחזקנו ידיים חלק ניכר מהיום. לא עשינו שום דבר אחר, אבל כשהחזקנו ידיים הנשימה נעתקה. ואני עוד לא הבנתי כלום. כשחזרנו, באחד הלילות נסענו לבקר מישהו, הוא ניסה להתחיל איתה ונמלטנו אלי הביתה(להורים). שם שכבנו במיטה והתחבקנו. אני עוד לא הבנתי כלום. רק ימים אחר כך, כשהיינו במיטה שלה בתל אביב, והיא עשתה בי את שזממה כל הימים האלה, הבנתי מה קורה. וזה היה מדהים, כי אחרי יום, כשחשבתי על זה, והיה לי ברור שאני לסבית, ואף פעם לא אהיה עם גבר, ידעתי שיהיו לי ילדים ומשפחה עם אשה. והיה בזה משהו כל כך מרגיע, שיהיו לי חיים נורמאלים בעתיד. היא, אגב, חיה עם גבר ומגדלת איתו 2 ילדים, ומחפשת כל השנים את האשה שתוכל להיות איתה ולו לזמן חטוף.

tookmy

New member
יופי יופי

כולם יודעים שהתכוונת לאמא של פינוקי כשדיברת על העם. אז אולי הגיע הזמן להוציא גם אותי מהארון?

tookmy

New member
מזתומרת

לצאת? לספר לכולם שכבר כמה זמן אין לי מחזור ומתנפחת לי קצת הבטן אבל היא עוד תתנפח הרבה וגדלו לי הציצי (אמרה חברה שהיתה כאן השבוע ולא ראתה אותי כמה חודשים, אני לא שמתי לב) ויש לי בחילות מדי פעם אבל לא כל הזמן? תגידי את נורמלית? נראה לך שכולן כאן צריכות לדעת מזה?
לאאאאא, נראה לי נשאיר את זה ביננו.

RTשוק

New member
אופסססססססססס..........

בטעות נכנסתי וממש בלי כוונה קראתי ובלי לשים לב הבנתי.... מ ז ל ט ו ב י ק י ר ה ! ! !

tookmy

New member
תודה ../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif לכולן!!!!!!!

כמה כיף כל החמסות והמז"טים על הבוקר.

Yaara77

New member
כשתגיע עונת הבעיטות

יש לי פיתרון יצירתי שתיהני מכל רגע וחווייה חיבוקים יערה

אבא גאה

New member
היייייייייייייייייייייייייייייייייי

ידעתי שאסור לי לזלזל בקריאת שירשורים מזלל טוב ענקי

רגע, רגע...

זה רציני? וואו. איזה יופי! אבל מה יהיה עכשיו עם השידוך? המחותנת שלי בהריון ולא מהילד שלי... אוי אוי אוי... קורעת בגדים ומורטת שערות (במקום ללכת למספרה...
)

למעלה