איזה שיר מזכיר לכם הפזמון של השיר Duje של אלבניה לאירוויזיון השנה?

סטילהוק1

Well-known member
איזה שיר מזכיר לכם הפזמון של השיר Duje של אלבניה לאירוויזיון השנה? ואני מתכוון לקטע שבו הם אוחזים ידיים ושרים: דוייייייייה...
זה נשמע לי כמו שיר מאוד מוכר, אולי אפילו שיר ישראלי יווני מעוברת, לא? אני פשוט לא מצליח להיזכר באיזה שיר מדובר
🤔

חשבתי אולי השיר של מושיק עפיה ושלומי סרנגה "חלום מתוק" אך זה לא זה. וגם לא השיר "איריסים" של עפרה חזה או השיר "זה הזמן לסלוח" של יואב יצחק או השיר "תני לי" של חיים משה ולידור יוספי. מישהו פה מזהה איזה שיר הפיזמון של השיר האלבני הזה מזכיר?

trilliane

Well-known member
מנהל
זה היה כ"כ מעיק, רועש לחינם ועצבן לי את האוזן שבקושי שרדתי עד לפזמון. אבל אחרי נצח הוא הגיע והיה אנטיקליימקס שלא הצדיק את ההמתנה ולא הזכיר לי שום דבר. סתם מלודרמטי שאולי מעביר מסר חשוב, אבל בשפה שאני לא מבינה, אז נותרתי עם מוזיקה שאין לי רצון לשמוע שוב ובמה מבולגנת.

סטילהוק1

Well-known member
זה היה כ"כ מעיק, רועש לחינם ועצבן לי את האוזן שבקושי שרדתי עד לפזמון. אבל אחרי נצח הוא הגיע והיה אנטיקליימקס שלא הצדיק את ההמתנה ולא הזכיר לי שום דבר. סתם מלודרמטי שאולי מעביר מסר חשוב, אבל בשפה שאני לא מבינה, אז נותרתי עם מוזיקה שאין לי רצון לשמוע שוב ובמה מבולגנת.
אותי מעניין רק הקטע של הפזמון שבו הם אוחזים ידיים ושרים: דוייייייייה... שאר השיר לא מעניין אותי במיוחד.

למעלה