איזה סתומות הבחורות האלה!!........חחחחח

איזה סתומות הבחורות האלה!!........חחחחח

וואי נקרעתי כשהן היו צריכות למקם את המקומות במפת ארץ ישראל........חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!! איזה סתומות....

Yggdrasil19

New member
הראשונות מילא

טל, מלאני, דניאל - הן היו יחסית בסדר. רעות לא הייתה כזו נוראה, אבל איך אף אחת לא יודעת שהשמש זורחת במזרח??? לא שאני מצפה אפילו מאנשים עם שכל ממוצע להבין, אבל יש כאן דמיון פונטי *זרח*, *מזרח*. ואז התחילו הקטעים, כשגאל וליסה ורוקסן התפקדו... פתאום ים המלח עובר לעזה, לבנון וירדן שכנות של מצרים, תל-אביב יושבת על הכותל המערבי, והר החרמון ממיס שלג באילת. ושוב, רעות לא הייתה כזו נוראה, היא הציבה הכול בערך במקום הנכון, לפחות בחלק הצפוני של המפה, חוץ מהעובדה שהיא מיקמה את הכינרת וים המלח איפשהו באמצע ממלכת ירדן.

../images/Emo6.gif

אני יודעת שאני במיעוט, אבל אותי יותר הצחיק שהן לא הצליחו לפתור את התרגל במתמטיקה. ושאחת מהן (איך אתן זוכרים כבר את השמות?!?!?!?!?) כתבה את הדרך עמה אמורים להגיע לפיתרון, וטענה שגם זו תשובה.

Yggdrasil19

New member
אף אחת לא צדקה

מלאני הצליחה להטעות אותי, אבל היא טעתה - התשובה היא, כמובן, חמש-מאות *עשרים* וחמש ולא שבעים וחמש כמו שמלאני ענתה. אבל הן עלו על משהו נכון - מחשבון מנוון את המוח. גם אני ניסיתי בכל כוחי לא להשתמש בו לקטעי חיבור וחיסור פשוטים בין אלגברה לטריגו' בכיתה י"ב.

o r e l i

New member
חח אחרי שרואים תפרק הרבה פעמיים..

גמאת תזכרי תשמות :p חרשתיי על הפרק הראאאשון...

Yggdrasil19

New member
אני ראיתי אותו שלוש פעמים

ביום רביעי עם אחי יום חמישי על המחשב עם ההורים ויום שבת עם אחותי

למעלה