אחרי שאקוניס גזר קופון בקרב הלאומנים, היתקפל בעצת מנדלבליט ?

אלי.

New member
ענייניות ?

1. אין צורך לשאול: מרגע שאבקסיס אינה שמה את איראן בראש סדרי העדיפויות, היא מוגדרת בידי אחרים.
  2. כנ"ל: רק יהודי ימני יוכל להגדיר מיהו יהודי ומיהו רלוונטי.
  3. לפי הגדרתך שלך לא תהיה קואליצית שמאל עם השותפים, מכיוון שלעולם תמסרו יותר ממה שנוכל לתת.
  4. האינפלציה בעורכי הדין היא סממן הברור להשתנותה של ה"אקדמיה" הדמונית עם מגדל השן. הדבר הזה כבר לא קיים, ריאלית.
  5. נכון: כלי התקשורת הגדול ביותר בישראל הוא ימני, אבל ה"תקשורת" לעולם תישאר שמאל. גם זה סוג של דמון שקיומו התיאורטי מגבה חוסר יכולת שלטונית בסיסית.
  6. עזה: אחרי שבאופן תקופתי יצקנו שם עופרת, חיממנו את החורף שלהם, פיזרנו אצלם יודיד בעמוד ענן וחצבנו בצוק האיתן שלהם, אני הייתי ממליץ לחכות כמה 'נקיים' של שקט בכדי לציין את השקט המופתי ברצועה. בשלב הזה ובאופן חד פעמי וזמני, אני מוכן להגדיר את אלה שהחזירו לפני שבועות את אותות המלחמה שלהם כשמאלנים, למרות ששנינו יודעים שצה"ל הקרבי חף מהם.

katomish

New member
ענייני עירך קודמים

1. אבוקסיס מיצבה עצמה כשמאל חברתי, ולאחרונה גם עושה קולות של שמאל מדיני, לדעתי בונים עליה כשותפה במממשלת שמאל מדיני, התפקיד המיועד לה הוא השתלטות על קהל מאוכזבי ש"ס.
2. הם לא אזרחים הם לא רלוונטיים, אבל המקרה שלהם הוא הפוך, הם אלו שמנווטים את השמאל ולא השמאל אותם.
3. כבר הייתה אחת כזו, הבעיה היא שאפשרתם ליאיר ליפיד לקרות ולאיש יש עקרונות.
4. מגדל השן קיים ושריר, פס הייצור קיים ושריר, יש מגמות כמובן כמו אליתות מתחרות אבל עדיין האחיזה שלו חזקה.
5. תקשורת היא מקצוע שמאלני ויש לכך מגוון סיבות, תבדוק אנשי תקשורת תגלה משהו כמו 10% שאינם בשמאל, גם כלי התקשורת ה"ימני" הגדול מחזיק כותבים רבים מהשמאל, לכן ניתן לומר עליו שהוא מאוזן.
6. מ 2015 עד לחודש האחרון ב 2018 שוגרו פחות מ 100 רקטות,
בחודש האחרון שוגרו כ 180 פצצות מרגמה ורקטות (בעיקר פצצות מרגמה)
לפני 2015 הספירה הייתה במאות בכל שנה ובאלפים בכל מבצע או מלחמה.
אז בנתיים באופן יחסי המצב הוא שקט וסביר
יכול להיות שמתבשל עוד מבצע, אבל את ניבוי העתיד אני משאיר לשובו
לפי מה שהוא יגיד יקרה ההפך

אלי.

New member
תשלום מקדמות עושים רק בסוף.

1. נכון. אורלי לוי-אבקסיס קיבלה מחמאות על פעילותה (מאיתנו, ממני) בהיותה במפלגת ישראל ביתנו (כמו גם גילה גמליאל, אגב). זה לא אמור להשתנות עכשיו.
  2. המושג "שמאל" חי בזכות עצמו מעבר לצורך. אתה בטוח מבין (ומקבל זאת יותר ממני) ש"רפורמי" יכול להיות גם "שמאלני", ולפיכך אינו צריך לנווט את עצמו. מספיק שנאמר שיש לו אג'נדה.
  3. ועדיין, יאיר לפיד יהיה השותף שלנו אם וכאשר. לא שזה נראה באופק, אבל ...
  4. מגדל השן מנסה להתקיים במנותק מהפוליטיקה, ובכלל זה עם יכולות שלא להתיישר עם הממשלה. כאמור, לא תמיד זה ישים והבינוניות מחלחלת.
  5. הסכמנו שתקשורת היא מקצוע שמאלני. לא ברור למה, אבל ככה זה. אבל כבר דנו בנושא הזה פעם (אורי אורבך וכו'), ולא זכור לי שהסכמנו שיש מניעה אמיתית לאנשי ימין להשתלב בתקשורת יותר משהם משתלבים בה. הם פשוט לא חושבים שצריך אותם שם.
  6. ההתנתקות היתה ברכה שלא הושלמה, וחבל. זה לא משנה אם נהרגים 2 או 20, ואם "רק" נשרפים שדות במשך חודשים. בסוף יוצאת התראת 'צבע אדום', הילדים חווים את תחושת הבטחון שהם חווים והתושבים מצטווים להישאר בטווח של שניות מהמקלטים.

katomish

New member
תלוי בהסכם שחתמת עליו

1. נחכה ונראה מי יהיו הספונסרים של לוי בבחירות (מטעם העיתונות החופשית) וכך נדע
2. בשורה התחתונה לא מדובר באזרחים שהשמאל מנסה לגייס לשורותיו הם לא אזרחים פתיים של השמאל הישראלי הם פתיים של השמאל האמריקאי, כל ארגוני השמאל העולמי מנסים להשפיע פה, אלה האמריקאים הרפורמים מרגישים שיש להם זכות ראשונים מעצם כך שיש להם את התואר יהודי, והעברת הכספים שלהם היא למען ההשפעה.
3. כל אחד והבעיות שלו
4. השכלה להמונים זה טוב, אחת מתופעות הלוואי זה "מה שווה אקדמיה אם אנחנו לא יכולים לשלוט בה"
5. יש הרבה סיבות אני פרסתי אותן, אתה לא הסכמת, כך או כך השינוי מתרחש, לאט.
מה שמחזק את השינוי הן הרשתות החברתיות וכותתבים עצמאיים
6. זה משנה ל 18 שהם ההפרש, גם לבני משפחותיהם, ואני בטוח שלעוד כמה.
6.

אלי.

New member
יתנו, יקבלו.

1. אם לוי לא בימין אז היא בשמאל. זו דרכו של עולם ישראלי.
  2. אני לא מכיר מישהו שמעביר כספים שלא לצורך השפעה. אחד מהם, ולא ממש דג רקק, יושב דווקא בסעיף 5.
  3. זה נכון, נצטרך למצוא ללפיד "אח" גם אצלנו. זה לא יהיה פשוט.
  4. זה לא יגמר אם לא נשלול את תקציבי התרבות של האקדמיה.
  5. לאט מאד, לאט מדי. דווקא בתחום חופשי לגמרי שאין שום בעיה לפרוץ, ולפרוץ. בסוף נצטרך להסכים (רגע... יתכן שכבר הסכמנו ?) שתקשורת שמאלנית משרתת את כל הצדדים.
  6. ה-18 תיאורטית על העץ בעוד ה-2 הם "ביד". איפה Marabo, שיצטט את "כל המקיים נפש אחת" ?...

MissStefani

New member
עוד עציץ בשירות ביבי ושרה

אין לו דעה משל עצמו. הוא הפינצ'ר של משפחת נתניהו.
הוא היה שנים רבות יועץ בלשכה של ביבי. אני זוכרת שקראתי על הסתמסויות קבועות בינו לבין שרה, ובינו לבין יאיר נתניהו, עם שלל חנופות והרעפת מחמאות.
אלו התולעים שיוצאות מבריכת הרפש שנקראת הליכוד.

אלי.

New member
אקוניס תמיד היה כזה.

מרגע שנתפס בעין המצלמה מצחקק ומסתחבק (עם טיבי) לאחר ראיון מזרה אימה (מול טיבי), אפשר היה להבין איך הוא מעריך את בוחריו שבין מתפקדי הליכוד, ואיך הוא מתנהל.

katomish

New member
אתה באמת מצפה ממנו לשנוא ערבים רק משום שהוא בליכוד ?

הם יודעים שבראיונות כל אחד חוזר על אותם משפטים שחוקים שנאמרו 50 פעמים עוד באותו היום לכלי תקשורת אחרים
המנצח הוא כמובן בעל היכולות התיאטרליות הגבוהות יותר
בין לבין צוחקים, קשה לשמור על ארשת רצינית כל הזמן
גם שחקני כדורגל מתחבקים עם הקבוצה היריבה בסוף המשחק, כשבזמן המשחק הם שברו להם את הרגליים.
&nbsp
זה ההבדל בין אויב ליריב.

אלי.

New member
לא, אני רוצה לראות כאן פוליטיקה הוגנת שלא מרמה את "צרכניה".

אני לא מצפה לראות פוליטיקה נקיה - זה לא קיים. אני בהחלט מצפה שלפוליטיקאי תהיה טיפ-טיפה כבוד כלפי בוחריו. לא כלפי בוחרי האחר חלילה - כלפי בוחריו שלו.

מוזר, בתור אחד שמקבל כסף מהנאצים כדי לנקות אותם מהשואה

מה לך ול'פוליטיקה נקייה'?

לך תרחרח לנאצים, כמו הגותרמן.

katomish

New member
אולי מספיק עם הליכלוכים

מנסים לנהל פה שיחה תרבותית

אלי.

New member
יתכן שאתה בטוח שהכסף שהנאצים העבירו לך היה מיועד לי ?

אם כך, תוסיף גם "מועל" לרזומה הנפלא שלך.

התבלבלת, הכסף של הנאצים הגרמנים תמיד מיועד אליך ואל בני מינך

מהסמאל המשת"פי כגון עיתון השטירמר שלכם שהנאצים הגרמנים הם שותפים 'מכבדים' בו.

אלי.

New member
יפה, אז רשמנו בנוסף מה אתה חושב על ניצולי שואה שמקבלים קצבה.

אתה ממצב את עצמך בבטחה במקום הראוי לך.

katomish

New member
כלומר לפוליטיקאי ימני אסור להיות חבר של שמאלני ?

או שהאיסור רק על ערבים וימנים ?

למעלה