אז תגידו...

LeAnnDylan

Well-known member

LeAnnDylan

Well-known member
מתה

ואגב, לפי חוקי תפוז מותר להגיד את השם של התוכנה, נגיד "קאזה" מה שאסור זה לשתף קישורים.
אבל כמובן שאם המנהל מחליט אחרת אז יש להישמע לחוקים הפורום ספציפית.
אגב בשבילך אני מקווה שהתקדמת לטורנט.
איך שנאתי פעם שבאימיול או בקאזה היית רושם משהו אחד בחיפוש וזה מוריד דברים אחרים, ואני בכלל לא מדברת על פורנו, זה תמיד היה מבורך

אני מתכוונת שנגיד כתבתי בחיפוש "בריטני ספירס" וזה הוריד לי כל מיני שירי פופ של זמרות שאף אחד לא שמע עליהן אבל מישהו קרא לקובץ "בריטני ספירס" ותמיד היה מישהו שבטוח שזה אכן שיר של בריטני (או כל אמן אחר שהיה על שם הקובץ לצורך הענין) ואז היו מתחילות מלחמות של זה כן/זה לא. היינו מתייחסים לשמות הקובץ כתורה מסיני. אם מישהו קרא לג'יני אין א באטל בריטני ספירס, אז בריטני שרה את זה!
פייק ניוז

יווו נכון!!!

ואז גם ההורדות היו לוקחות נצח, אז זה עוד יותר היה מרגיז.
אמנם שירים יחסית ירדו "מהר" אבל סדרות וסרטים לקחו שעות אם לא ימים
ואז כשסוף סוף זה ירד וכולך פותח את הקובץ בהתרגשות ומגלה
שזה באיכות גרועה במקרה הטוב, או בכלל סרט/תוכנית אחרת ממה שרצית במקרה הרע

LeAnnDylan

Well-known member
אני אף פעם לא הורדתי סדרות/סרטים דרך החמור או קאזה

אז לא נתקלתי בבעיה הזו.
התחלטתי להוריד סדרות רק בשלב מאוחר יותר ואז כבר היו הורדות ישירות ואז השתדרגנו לטורנטים.
והיום אני משלמת על זה כמו בת זונה כי אמריקה זה קקה

LeAnnDylan

Well-known member
שגם זה עולה כסף

האתרים הפיראטיים לצפיות ישירות לא חוקיים כאן ואם אתה נכנס אליהם אתה מקבל אימייל אזהרה מספק האינטרנט שלך שאם תכנס לאתרים האלה שוב, ינתקו אותך מהאינטרנט ללא התראה נוספת.
יש כמה אתרים שעדין לא ״סומנו״ ע״י ה-FBI אז אפשר לצפות דרכם, אבל בעיקרון האיכות שלהן כזו פח שזה לא שווה את זה.
אז אני משלמת למנויים לכל מיני שיט (נטפליקס, הולו, CBS, סלינג, אמזון פריים וכו׳)
לרוב הדברים האלה אני משלמת רק בשביל לצפות במשחקי פוטבול

וכל זה זה עדין זול יותר מלעשות מנוי לכבלים שלהם

Ivan Pedroso

New member
+1 על כל ההודעה

והכי הכי גרוע זה כשאתה בא להוריד פורנו אבל אז אתה מגלה שמה שהורדת זה בכלל "שודדי הקריביים" או משהו

למעלה