אז ככה שרשור סופי

lo dr ganga

New member
מצחיק אתה

אמנם יש סטלנים. אבל יש המון סחים במדינה הזאת. יותר מדי. ואני יגיד לך עוד משהו... כמו שהמורות אומרות: "זה תמיד הכמה שלא בסדר שהורסים לכולם". וזה באמת ככה...זה לא יהיה חוקי. גם אם עלה ירוק ישבו בכנסת (כי צריך 61 סטלנים שהחוק יעבור) וזה לא יהיה חוקי אף פעם. עד שהאמריקה תעשה את זה חוקי לפחות. אבל אני יגיד לך מה יקרה ביום שזה יהיה חוקי. אני אצא עם באנג וקססה למרפסת. אסתכל על הרחוב מלמעלה, ואצעק יששש!!!!!!!!!!!!! עם צחוק מטורף כמו של מדען משוגע ואוריד ראש כמו שלא הורד בהיסטורית הסטלנות! אוו חלום...רק חלום...

THC MaN

New member
לגלזציה מלאה לא תהיה

אני מדבר יותר בכיוון של אי-הפללה למי שמעשן.. שמע מצידי שיהרגו ת'סוחרים חח ענארף אני לא סוחר.. אבל שלא ידפקו למי שמעשן ת'חיים.. בקיצור שיהיה כמו באירופה שיש כזאת העלמת עין.. תראה גם לא אכפת לי אם יאכפו את זה שאתה מעשן ברחוב... אבל אם סתם כזה מוצאים עליך קצת גראס באמצע הרחוב ולא עישנת ולא כלום אתה סתם מחזיק אצלך כדי לעשן בבית, אין מה לדפוק אותך.. כאילו לא צריך לעשות מזה כ-ז-ה ביג דיל

אף אחד לא שינה את החוק...

קודם כל, בוא נתקן כמה פרטים היסטוריים. חוק היובש לא נחקק ע"י דור שלם של סאחים, הוא היה קיים מאאקסימום איזה 20 שנה (תקנו אותי אם אני טועה). רוב הדור המבוגר עדיין תמך בשימוש באלכוהול. מה שקרה זה שהממשלה פשוט הבינה שאי אפשר להתמודד עם הפשע שגאה בטירוף בתקופה הזו, ושינו את החוק בחזרה. לא היה שם שום אקט של "גילוי אמת" או משהו בסגנון, והם מלכתחילה לא ידעו שאלכוהול מזיק כ"כ - זה היה סתם כדי למנוע מאנשים להתפרע ולחיות את החיים שלהם כמו שהם רוצים. סוג של אנטי מודרניזציה.

lefteye1

New member
לא צריך להפרד

http://www.tapuz.co.il/communa/AdultsAlert.asp?communaid=9422 כנסו פורום חדש ואת האיי סיי שלי הרוב יודעם. כך שניפגש

למעלה