אז יום עצוב עבורינו

פתאום הדור הצעיר אכפתי ורגיש לנושא

אני שמחה לשמוע על הטיול הזה .

litzuf

New member
אין לי סיפורים כי סבא וסבתא שלי לא

דיברו על זה ממש. היה לי מורה בבית הספר שכל שנה היה מספר את הסיפור שלו. אני זוכרת שלא הייתי מסוגלת להקשיב כי זה עשה לי מאוד רע. כל השנים בזמן צפירה קשה לי מאוד.

גם לנו היתה משפחה שנספתה בשואה ../images/Emo16.gif

המשפחה של סבתא שלי ז"ל נספתה בשואה. סבתי ז"ל אבדה בשואה - את הוריה , את אחיותיה ובני משפחה נוספים. היא הצליחה להינצל. סיפור ידוע במשפחה שלנו הוא סיפור על אח של סבתי ורעייתו שנאלצו בשואה להיפרד אחד מהשני בלי לחלום אפילו שייפגשו אי פעם שוב. הם ניפרדו אחד מהשני ומילדיהם. ברבות הימים - חלקם ניצלו ובזכות הגורל ומזלם הטוב - לא יאמן אבל ניפגשו שוב. המשפחה התאחדה והתיישבה בארץ ישראל . יש סיפור עמוק ששזור בכל נושא השואה אצלינו במשפחה - אבל זה ארוך מידי ואנני רוצה לתת פרטים חלקיים ולא מדוייקים לגמרי. רק אסכם ואומר... המשפחה שלי איבדה המון בשואה. באמת המון משפחה. כואב לי לשמוע ביום השואה אנשים שמזלזלים בזה.היום בשעת הצפירה - אפילו ראיתי אנשים שלא טרחו לעמוד ולכבד את הנספים. זה משגע אותי וגורם לי לא להבין איזה מין אנשים חיים פה. יהי זכרם של הנספים ברוך. לזכרון עד לנצח נצחים

זה באמת מטריף אבל

אנחנו לא נחנך את כל העולם מספיק שאנו אנשים טובים ויודעים להעריך את הקיים תהיי גאה על חינוך ילדייך זו התרומה להצלחה .

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif ברשותכן ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

השרשור עלה לקישורים בכדי שנזכור ונדע את העבר שלנו. תודה על כל הסיפורים המרגשים אם תזכרו בעוד אנא ספרו בכדי שנדע בכדי שנזכור תמיד|1|

משיייי

New member
סבתא שלי היתה בגטו

אך ברחה משם ובין זה שהתסתתרה ביער פגשה בחור שהיתה בטוחה שזה הסוף שלה אך להיפך הוא היה פרטיזן והוא שמר עליה וכך הכירו סבי וסבתי אחד את השני לפני שהוא הכיר את סבתי היתה לו אישה אחרת וילדה שהן ניספו באושוויץ היום הזה כל כך קשה לנו -סבי ז"ל ניפטר לפני 11 שנים ואני כל כך מתגעגעת אליו הוא איבד בגרמניה את העין שלו והיה הולך עם עין מזכוכית תמיד בתור ילדה זה מאוד הפחיד אותי ולכן תמיד היה הולך עם משקפי שמש -אני כל כך מתגעגעת לחיוך שלו ולחיבוק שלו כל יום שואה הוא עוד יום זיכרון לסבא שהצליח ושרד את השואה
סבא אני מתגעגעת וסבתא שלי שתחייה כבר לא מרגישה טוב - ולא מקבלת את הטיפול המגיע לה בגלל המדינה היפה שלנו כמה עצוב שמי שעברה את כל מה שעברה כביכול עוברת את זה שוב יש לי עוד מלא לספר על מה שהם עברו אבל קשה לי עמכם הסליחה
לששת המיליונים

leelach

New member
איזה סיפורים, כל כך עצוב../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

ומאוד מרגש לדעת שיש אנשים שניצלו מהשואה הנוראית, פשוט אין מילים להעביר עד כמה זה נוגע עמוק בתוך הלב

למעלה