אז אחרי ש3 הזרעות כשלו החלטנו על ivf .אשמח למענה מי שיודעת

simsam1

New member
כרגע הוא אמר לי לבוא למלא טפסים והוא יסביר לי .

לברקוביץ יש תור ביוני וגם נאמר לי מלאומית שאני לא יכולה לעבור רופא כי שניהם פוריות .

תתעקשי איתם, בסוף יעבירו אותך.. חשוב להתחיל את התהליך

אצל מישהו שאת מאמינה בו

simsam1

New member
העניין שאני בכימיה מעולה עם רוזנברג האם

העובדה שהוא לא מבצע את השאיבות וכו אמורה להפריע לי ? לתהליך ?

צקצק2

New member
תעברי לברקוביץ יש לו הרבה הצלחות

אם כי אל תצפי ליחס חברי כי אומרים שאין שם את זה, אבל על מקצועיות אומרים שהוא תותח. סורי אבל רופא שלא עושה שאיבות והחזרות זה לא רופא פוריות ובוודאי שכדאי וחשוב שאותו רופא יעשה לך הכל. (אני אישית לוקחת רופא פרטי בשביל זה) תקחי בחשבון שברקוביץ מאוד מאוד יסודי וממה שידוע לי אפילו את האולטרא סאונד לא סומך ועושה בעצמו מה שמגיע לו שאפו כי כמעט כל השאר שולחים לטכנאית. מה גם שאם את בציבורי יכולים לעשות לך את השאיבה- סטאזרים- מתלמדים. ואישית אני ממש לא מוכנה לזה. בקשר לקופה את יכולה להתעקש ולהסביר שאת רוצה לעשות הכל אצל רופא אחד ושגם יש לך חברות שהרו דרכו ואת מעוניינת טיפול אצלו. ברוב המקרים מסכימים. בהצלחה.

simsam1

New member
האם את כל מעקב הזקיקים ובדיקות דם צריך להגיע גם עד ברקוביץ??

צקצק2

New member
גם ככה ב1.7 מתחיל לך רבעון חדש

ככה שלא נראה לי שיש בעיה עם זה. עד שימלאו לך טפסים ועד שהקופה תאשר. מלבד זה יש לך המון בדיקות לעשות. תעשי אצל רוזנברג פאפ על הדרך כי חייבים. במחסור הבא תעשי בדיקת פרופיל הורמונלי ביום ה3 למחזור. תקבעי תור לכירוגית שד או כירוג לבדיקה. בעלך שיעשה בדיקת זרע-הוא צריך גם הפניה. אישית בהפריה אני ממליצה על פרטי כי אז באמת את עוברת הכל אצל אותו רופא אבל אם ברקוביץ מקבל דרך הקופה אז חסכת. ולכן בהתחלה שווה להתחיל משם. ☺

simsam1

New member
ראיתי שאת מהשרון. על איזה רופא פרטי את ממליצה? או אצל מי את

אם אפשר לשאול

צקצק2

New member
נראה לי שתופס אבל על כל מקרה תשאלי

אני אצל פרטי פרופסור לברן דוד. פשוט לפני מספר שנים עשיתי אצלו ובע"ה יש לי ילד מטיפול שלו ככה שהמשכתי אצלו. הוא לא זול 1200 יעוץ ועוד 1200 שאיבה+ החזרה. על היעוץ ניתן לקבל החזר חלקי . הוא בתל אביב ככה שרק פגישה ראשונה שם ועד השאיבה לא מתראים אז זה נוח. השאר באיזור הבית אני עושה אולטרא סאונד ודם. אם יש לי בעיה זה טלפונית למזכירות שלו והן מעבירות אליו. בעיקרון אני רציתי רופא שעובד עם אסותא כי שם המעבדה מצויינת , וזה לא פחות חשוב מהטיפול עצמו.

Rמחכה7

New member
בדיקות דם עושים בקופה ושולחים לו SMS עם תשובות

מעקב זקיקים אצלו במרפאה בשעות הערב- לילה מאוחרות
למי שגרה רחוק זה די מעיק
למי שקרוב- דווקא יכול לחסוך איחורים בבוקר לעבודה
&nbsp
רק יש לקחת בחשבון שההמתנה אצלו בלילות ארוכה ואפשר להכנס אליו גם בשעות הזויות של 12-1 בלילה

Rמחכה7

New member
בוודאי, בכל אופן עד ללפני שנה

אפשר לשלוח תוצאות של בדיקות דם בSMS
עם שם ות.ז. והוא חוזר ונותן הנחיות/מזמין לא.ס.

בלונד23

New member
אבל מה את רוצה לעשות אצלו אם הוא לא מבצע טיפולים

אני לא מבינה מה יעזוטר לך כימיה עם רופא שזה לא המקצוע שלו?
איזה טפסים?

simsam1

New member
תגידו מה דעתכן ?

לברקוביץ אין תורים עד יולי ואני צריכה להגיע ממש בקרוב לרוזנברג למלא טפסים . זה יהיה אפשרי למלא טפסים אצל רוזנברג ואז ללכת לברקוביץ?

בלונד23

New member
אין צורך למלא טפסים...

אני לא יודעת על מה הוא מדבר. פשוט הולכים לטיפול אצל רופא פוריות והוא ממלא את כל הטפסים. אין לך מה לחזור אליו, לדעתי.

simsam1

New member
נו אז רוזנברג רופא פוריות וכן צריך למלא טפסים

אגב היום דברתי עם הפקידה בסניף היא אמרה לי שאמלא טפסים אקח את ההמלצות לבדיקות ואז אקבע תור לברקוביץ והשאיבות והחזרות מבוצעות במאיר...

בלונד23

New member
רופא פוריות=רופא שעושה IVF

מכאן שהוא לא רופא פוריות.
גם חיפשתי לך אותו במאגר הרופאים והוא רופא נשים רגיל...

simsam1

New member
תודה לכן החלטתי אני הולכת לברקוביץ :) ולרוזנברג

רק להתחלת הפרוצזורה

למעלה