אורה הרצוג

אפילו לגישתך---שזה "חוקי" (בדיעבד)

הרי הבעיה אינה הכסף (הקטן)
אלא העובדה שאשת ראש הממשלה
מנסה יחד עם עובדי המשרד
לרמות ולהונות את המדינה.
ולכן ---בכלל לא חשוב אם כיום ימצאו שעל הנוהל היו צריכות להיות 3 חתימות ויש רק 2 ולכן הנוהל בעצם בדיעבד אינו חוקי ולכן היא לא עברה עבירה .
היא חשבה שהיא עוברת עבירה.
עובדי המשרד (כולל היועצת המשפטית ואחרים) ניסו לכבס את ההוצאות האלו ,ולרמות את המדינה.
מכאן גם הם לא הם צריכים להיות בתפקידם יותר.

לגופה של הגברת, נראה מכל הנתונים שעולים חדשות לבקרים בנושא התנהגותה, דרך התבטאותה ,מעשיה- שאינה בקו הכשירות הנפשית (זהירות רבה באבחון מרחוק )---- מכאן אומללותה, ומכאן אומללותו של ראש הממשלה.
אני חושבת שהיא סיפור טרגי מאד, שרק בעתיד נדע את פרטיו (או שלא).

superman1234

New member
כשאתה רוצה להיות צבוע, אין לך בעיה, אני רואה.

ראשית, אותו פרופסור לא אמר שמה ששרה עשתה חוקי. הוא סה"כ דיבר על משהו טכני שקשור לתקנות ניהול בית ראש הממשלה. הדיון היה , אם התקנה נרשמה כחוק או שהיא נמצאת בהליך רישום. בכל מקרה כבר ישנו תקדים שהתקנה יושמה בדיון משפטי בזמנו של אולמרט.

מה שמעניין שאתה כנראה חושב ששרה היא צדיקה גמורה, והיא בכלל נלחמת על משהו שהיא רק חושבת שהיא עשתה אבל בפועל היא צדיקה גמורה.
כנראה שאתה צודק.. הצדיקה מסבירה כאן הכל

כנראה שגם אתה צדיק גדול......

http://www.amalnet.k12.il/sites/commun/law/comi0289.htm

אתה מבין עברית פחות ממה שאני מבין סינית .

אתה כנראה חושב ששרה היא צדיקה גמורה , לא אני . אילו הבנת עברית היית רואה בדיוק מה כתבתי .

shayCn

New member
תתפלאי

אבל פחות בכירים מנשיא המדינה שיצאו לפנסיה או אלמנות של בכירים מקבלים מהמדינה ואין לזה הצדקה. לא חסרים בכירים מצהל והמשטרה שמקבלים הם ובני משפחותיהם כספים מהמדינה, רק מה הבעיה? מי הבכיר שיבוא וישנה את החוק הזה? נתנו לחתולים לשמור על השמנת וזו התוצאה.
ללא הצדקה, שכר החכ"ים והשרים עולה ועולה באיזו אמתלה של נוסחא מורכבת שצמודה למדד כלשהוא. אז לפני שיוצאים כנגד אלמנת הנשיא וייצמן, כדאי לעשות חושבים על אלו.

דינהמית

New member
שרה נתניהו נאשמת בקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, מרמה והפרת

אמונים.
היא אישית ועובדים שדיווחו לה ישירות.
&nbsp
יועצי התקשורת של הזוג מנסים לרדד את הדיון לחמגשיות פתיתים אורה הרצוג ושמעון פרס ומני נפתלי ובאיזה עט נכתב הנוהל ועל ידי מי.
הזוג מצליח בספינים כי אין צד שני לספין. למרות הסיפורים על תקשורת עויינת אין "צד שני" לספין של הזוג נתניהו.
בסדר היום של התקשורת יש בעיקר חמגשיות (שם נרדף לארוחות גורמה ממסעדת שף - רק אצל נתניהו), אין מצב בו התקשורת אומרת בקול רם וברור
"לא מעניין אותנו מה הזוג אכל, מעניין אותנו ששרה נתניהו לקחה מאיתנו במרמה בנסיבות מחמירות 360,000 שקלים, איפה ה 360,000 שקלים שלנו?
איפה הכסף על מטפלת שעסקה בטיפול באבא שלה והיא העמיסה את ההוצאות על תקציב המדינה?"
&nbsp
אורה הרצוג לא לקחה שום דבר שלא הגיע לה לפי חוק, שרה נתניהו נאשמת בקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, זה ההבדל.
וזה עוד כלום לעומת ההמלצה להעמיד את בנימין נתניהו לדין באשמת שוחד. הסעיף החמור ביותר בספר החוקים שאפשר להאשים בו פקיד ציבור (חוץ אולי מבגידה) ושנתניהו נלחם בכל כוחו כדי שההמלצה לא תפורסם.
באמת לא מעניין אותי מה אכל לארוחת צהרים ראש הממשלה, מעניין אותי שהוא לכאורה נוטל שוחד ושלמונים. כמובן שראש הממשלה רוצה שנעסוק בסושי ממסעדת רחביה ולא בשוחד ושלמונים ומכיוון שהתקשורת אוהדת אותו (או סתם טיפשה) היא כמעט לא עוסקת בשוחד אלא בסושי, ועדיף לא שלו אלא של שמעון פרס.
ונתניהו עוד מתלוננים על רדיפה תקשורתית
&nbsp

dory141

New member
זה די נלוז, להעמיד פנים שאתה תמיד הרע במיעוטו

ונניח שכל ראשי הממשלה היו מחסלים את היריב הפוליטי ורוצחים אותו, ביבי היה טוען שגם הוא רשאי לרצוח מישהו? הטיעונים ההזויים של הזוג המזעזע לא עובר שום מבחן הגיון. אני מרחם על שטופי המוח, שמאמינים שהכל קונסיפרציה אחת גדולה וכולם בשירות הקרן החדשה והשמאל הפנאטי. מבחינתי יש שני פלגים- מכבדי החוק ואלה שבזים לו. הראשונים ראויים לכל שבח, השניים לכל גינוי.

דינהמית

New member

כדאי שתביני את דעתי . אולי היא חשובה ואולי לא .

לפי דעתי שרה נתניהו היא אישה לא מוסרית , מושחתת והיסטרית . לפי דעתי שרה השתדלה לקבל דברים שלא מגיעים לה כחוק .
אבל
אם ייתברר בבית המשפט בהליך הנקרא "משפט זוטא" שהתקנות שעליהן חשודה שרה שעברה הן בלתי חוקיות , או אז - המסקנה המשפטית תהייה שההזמנות נעשו כחוק אפילו אם שרה חשבה שהן הזמנות לא חוקיות .
עד אז - נמתין .

superman1234

New member
אוי כמה שאתה לא מבין כלום......

אחרי שהיא תפסיד במישפט "זוטא", עו"ד שלה ימציא משהו חדש ויפתח משפט "תת זוטא".
מעניין איך אנשים שמחשיבים את עצמם לכאלו שיודעים [משהו...] מסוגלים להאמין לזוטות המטופשות הללו.
ד"א , אחרי אותה אמירה של אותו פרופסור בקשר לתקנון ניהול בית ראש הממשלה, פרופסור אחר, [מוכשר ממנו...
] סתר את דבריו.

חוקי ,בכל מקרה אם היא מרגישה נוח לדעת שהכסף הזה יכול

היה להתרם בשמה לילדים חולי סרטן אבל היא בוחרת לצבור אותו לעצמה שיהיה לה לבריאות.

הדבר המצחיק ביותר פה

שאותם אנשים שצועקים השכם והערב "אם ההוא עשה אז גם ביבי מותר?
ולמה אתם מעבירים את הנושא למשהו אחר"
אותם אנשים מסיטים את הנושא ישר לשרה..
הועלתה פה שאלה לגבי אורה הרצוג ובנה בוז'י, זה הכל..
יכול להיות שהכל מגיע לה כחוק, יכול להיות שגם מגיע לבוז'י, אין לימושג קלוש..
אבל הם הנושא בפוסט הזה ולא שרה ולא ביבי ולא אף אחד אחר..
אז על זה הצבועים מסטגלים לענות? כנראה שלא..
ובטח אותקף אישית כרגיל...

superman1234

New member
תרגע, לא תותקף באופן אישי, אבל תנסה לחשוב מדוע פוסט

על אורה הרזוג ובוז'י שנכתב לפני שנתיים, מועלה פתאום מין האוב ?
באמת מעניין אותך מה קרה לפני שנתיים ?

לא יודע ממתי הפוסט

ואני לא התייחסתי לפוסט עצמו אלא בהעיקר לתגובות של "שוחרי הצדק" פה..
חלק מהדברים של שרה היו לפני יותר משנתיים ועדיין "לא נס ליחם" בעיני שומרי הצדק, הרי לא יניחו לה גם בעוד 10 שנים, אלא אם כן אותם "צדיקים" ישובו לשילטון..

superman1234

New member
חחחחחל אתה רק מחזק את טענתי. הנהנתנות של שרה נתניהו היא משהו

מתמשך שהתחיל ב 2009 ונמשך בקצב שהולך וגובר עד היום.
עם יד על הלב, במידה וביבי יבחר לכהונה נוספת, אני משוכנע שהכנסת תידרש להכתיר את שרה למעין מלכה.
יוזמנו כסא מלכות, שרביט עטור יהלומים וכתר זהב טהור.
נ.ב מה הקשר בין הנהנתנות של שרה נתניהו לבין אותם "צדיקים" שישובו לשלטון ?
קראת את הקישור שהבאתי ?
נראה לך תקין ?
נראה לך שצריך להרפות לאור כל מעשייה ?
האם היא חסינה בגלל שאתה ממעריצי בעלה ?

dory141

New member
אמשיך את מה שאמרו לפניי

שום פוסט לא נכתב ככה סתם, או אובייקטיבי. כל אחד, בלי קשר להאם תומך או שלא, צריך לשאול בצורה ביקורתית: מי האיש, למה הוא כותב, מהם מקורות המידע, והאם יש לדברים ערך או שמדובר בפייק ניוז, בעיוות או אפילו בגניבת דעת? מאוד שמחתי כשיגאל סרנה התעמת עם בני הזוג נתניהו ואף פרסם את הסקופ הנודע. עם זאת, כל עוד לא היו לו מקורות עיתונאיים מוסמכים, אין לסיפור ערך ועשה בית המשפט נכון, כשפסק נגדו ובעד ראש הממשלה ורעייתו. צריך להיות הוגן והגון פה.

למעלה