אופטימיות מעוררת הערצה

קלייטון.ש

Well-known member
מישהו פרסם בקבוצה של היישוב בפייסבוק מודעה על יחידת דיור להשכרה. כניסה מיידית.
העלו תמונות של היחידה עם הנוף הנשקף מהחלון אל הרכס שחוטף טילים כל כמה ימים.
לא כתבו שיש ממ"ד. קרוב לוודאי שאין.
אני מכיר משפחה שגרו בשכירות בקיבוץ סער, שנושק לנהריה מצפון. עם פרוץ הם עזבו מיד.
הקיבוץ הצליח להשכיר את הדירות - לזרים מאריתריאה. מעניין אם זו האוכלוסיה שנראה מאכלסת גם את היחידות הפנויות כאן.

סופהו 1

Well-known member
אני מכיר משפחה שגרו בשכירות בקיבוץ סער, שנושק לנהריה מצפון. עם פרוץ הם עזבו מיד.
הקיבוץ הצליח להשכיר את הדירות - לזרים מאריתריאה. מעניין אם זו האוכלוסיה שנראה מאכלסת גם את היחידות הפנויות כאן.
תקווה שאם יגיעו, יגיעו אלה שלא מחפשים ועושים מהומות.

אבח"י

Well-known member
מזכיר לי שהצעתי לרעייתי לצאת לנופש, עכשיו, בצפון. אמרתי לה שמחירים על הרצפה, ובשביל טיל או שניים או שלושה ביום אין סיבה שנמנע. ביובשנות טיפוסית:
הכל סגור שם.

קלייטון.ש

Well-known member
הכל סגור שם
תגיד לה שזו השמצה פרועה. ממש לא הכל סגור כאן. הסופר של הערבי למטה פתוח ואנחנו כבר חברים. אני נכנס הוא ישר אומר לי "יש ביסלי בצל".
מוזמנים לבוא לצפון לטעום מהביסלי בצל של הערבי למטה.
תיקחו אבל עוד כמה דברים, כמוני, כי לא נעים לבוא רק בשביל זה.

אבח"י

Well-known member
תגיד לה שזו השמצה פרועה. ממש לא הכל סגור כאן. הסופר של הערבי למטה פתוח ואנחנו כבר חברים. אני נכנס הוא ישר אומר לי "יש ביסלי בצל".
מוזמנים לבוא לצפון לטעום מהביסלי בצל של הערבי למטה.
תיקחו אבל עוד כמה דברים, כמוני, כי לא נעים לבוא רק בשביל זה.
לא תאמין, אבל הצעתי התקבלה, וכנראה ניסע לאיזה צימר בפורים. לאע ברור לי אם בצפון או בדרום, בסוף יתברר במרחק יריקה מהבית. כשאדע אודיע ואמליץ על הסופר והביסלי.

למעלה