אוהדי הפועל ת"א בכדורסל זה בדיוק כמו מפגיני קפלן,תקשורת מסריחה

איציק5111

Well-known member
מטיפים מוסר,סמל של השמאל...והם הכי הכי זבל שיש. כל מה שהם מטיפים נגדו הם יותר גרועים ממנו.

להפועל ת"א יש גיבוי של השמאל ובמשך שנים היא לא נענשת וגם הפעם תקבל עונש מגוחך.

צריך לסגור את המועדון הזה או לתת לו קנס של 100 מיליון ולהוריד לו 100 נקודות.

לרסק את המועדון הזה לפני שמישהו ימות

דיברגנט חדש

Well-known member
מטיפים מוסר,סמל של השמאל...והם הכי הכי זבל שיש. כל מה שהם מטיפים נגדו הם יותר גרועים ממנו.

תובע האיגוד דורש: ארבעה משחקי רדיוס להפועל ת"א והפחתת 4 נקודות על תנאי

בעקבות האלימות נגד אוהד הפועל חיפה, עו"ד ליפנר המליץ: 4 משחקי רדיוס בפועל, סגירת יציע האולטראס בדרבי הבא והורדת 4 נקודות על תנאי למשך שנה. "מעשי אוהדי הפועל ת"א עלולים היו להסתיים במותו של אותו אוהד", כתב ליפנר​

איציק5111

Well-known member

תובע האיגוד דורש: ארבעה משחקי רדיוס להפועל ת"א והפחתת 4 נקודות על תנאי

בעקבות האלימות נגד אוהד הפועל חיפה, עו"ד ליפנר המליץ: 4 משחקי רדיוס בפועל, סגירת יציע האולטראס בדרבי הבא והורדת 4 נקודות על תנאי למשך שנה. "מעשי אוהדי הפועל ת"א עלולים היו להסתיים במותו של אותו אוהד", כתב ליפנר​

התובע הזה כנראה אוהב הפועל ת"א,

זה לא עונש, כרגיל הפועל לא נענשת מספיק

שחר 676

Well-known member
מנהל

המשחק מכור.

להפועל תל אביב יש גיבוי של השמאל.

jackie111

Well-known member
כמי שיש לו טיפת ניסיון חיים אני מבקש מהצעירים
לקפוץ רק לאחר שהשופט שרק.

אז תמתינו.
תעכלו את העונש שיקבלו.
(אם יקבלו)
ורק אז תצעקו גוועלד!!!

איציק5111

Well-known member

אז תמתינו.
תעכלו את העונש שיקבלו.
(אם יקבלו)
ורק אז תצעקו גוועלד!!!
זאת לא פעם ראשונה שהם מנסים לרצוח, וכל הזמן נענשים בקטנה, עכשיו התובע הציע לתת להם הורדת 4 נקודות על תנאי.

צריך להוריד להם 100 נקודות שירדו כמה ליגות, חיי אדם חשובים מהארגון טרור הזה.

אני משפחתי אוהדי מכבי ת"א בכל דרבי אוהדי הפועל מתפרעים ומסכנים חיי אדם

איציק5111

Well-known member

אז תמתינו.
תעכלו את העונש שיקבלו.
(אם יקבלו)
ורק אז תצעקו גוועלד!!!
אתה יודע כמה שנים אני זועק? כל דרבי אוהדי הפועל מנסים לרצוח ומתפרעים,

לאחרונה הם ביזו טקס למען שוטרים חללים שנפלו ב7.10, לפני שבוע ניסו לרצוח אוהדי חולון ושלשום ניסו לרצוח אוהד הפועל חיפה...

והם לא נענשים

jackie111

Well-known member
אתה יודע כמה שנים אני זועק? כל דרבי אוהדי הפועל מנסים לרצוח ומתפרעים,

לאחרונה הם ביזו טקס למען שוטרים חללים שנפלו ב7.10, לפני שבוע ניסו לרצוח אוהדי חולון ושלשום ניסו לרצוח אוהד הפועל חיפה...

והם לא נענשים
האמת שאני לא מכיר סיפורים קודמים.

אשמח אם תכתוב מה העונש שקבלו
הפושעים על עבירות מהעבר.

אבל אם יש ארוע חדש משלשום צריך
לחכות ובדוק איך יתפתח ואז לתקוף.

דיברגנט חדש

Well-known member
האמת שאני לא מכיר סיפורים קודמים.

אשמח אם תכתוב מה העונש שקבלו
הפושעים על עבירות מהעבר.

אבל אם יש ארוע חדש משלשום צריך
לחכות ובדוק איך יתפתח ואז לתקוף.

העונש להפועל ת"א בעקבות אירוע האלימות: ארבעה משחקי רדיוס עם קהל

לאחר סערת תקיפת אוהדי הפועל חיפה, בית הדין קבע כי סגנית האלופה תקיים את שני משחקי הבית הראשונים שלהם במסגרת העונש באולם המרוחק 75 ק"מ מהיכל קבוצת שלמה ועוד שניים במרחק של 35 ק"מ, זאת בנוסף להפחתה של שלוש נקודות על תנאי. דרישת תובע איגוד הכדורסל לסגור את יציע האולטראס בדרבי הקרוב לא התקבלה​

בית הדין של איגוד הכדורסל העניש היום (שלישי) כי הפועל ת"א בארבעה משחקי רדיוס עם קהל בנוסף להפחתת שלוש נקודות על תנאי לאחר שאוהדיה תקפו בצורה ברוטלית את אוהדי הפועל חיפה בשבת האחרונה, באירוע שזעזע את עולם הספורט הישראלי.

האדומים ישחקו את שני משחקי הבית הראשונים שלהם במסגרת העונש באולם המרוחק 75 ק"מ מהיכל קבוצת שלמה, ואת השניים הנוספים במרחק של 35 ק"מ. כמו כן, המועדון חוייב בהכנת תוכנית לגבי אבטחת המשחקים.

בית הדין קיבל באופן חלקי את דרישתו של תובע איגוד הכדורסל עו"ד איתמר ליפנר, שדרש ארבעה משחקי רדיוס בפועל, בנוסף להפעלת עונש סגירת יציע האולטראס בדרבי הביתי הבא נגד מכבי ת"א והפחתה של ארבע נקודות על תנאי. בסופו של דבר, כאמור, הוחלט על הפחתה של שלוש נקודות, בעוד הדרישה לסגירת היציע לא התקבלה. המשטרה בכל מקרה החליטה ביום שני האחרון לסגור את היכל קבוצת שלמה ל-30 הימים הקרובים ולא לאפשר קיום משחקי כדורסל במקום.

"מעשי אוהדי הפועל ת"א עלולים היו להסתיים במותו של אותו אוהד", כתב ליפנר בכתב התביעה שהגיע, "ברור לי כי התפרעויות אלה נעשות על ידי קומץ אוהדים, אולם אותו קומץ אוהדים משולל רסן, משחזר שוב ושוב את מעשיו. הדבר ניכר גם בעונה זו וגם בעונות קודמות".

"דומה כי הקבוצה לא עושה דבר על מנת לעצור את אותם אוהדים עבריינים ולהסגירם למשטרה", המשיך ליפנר, "היה ניתן לצפות כי הקבוצה למדה מאירועי העבר ותקפיד כי המשטרה וכוח הסדרנים לא יעזבו את האולם בטרם אחרון האוהדים עזב את האולם, אולם לא כך".

איציק5111

Well-known member

העונש להפועל ת"א בעקבות אירוע האלימות: ארבעה משחקי רדיוס עם קהל

לאחר סערת תקיפת אוהדי הפועל חיפה, בית הדין קבע כי סגנית האלופה תקיים את שני משחקי הבית הראשונים שלהם במסגרת העונש באולם המרוחק 75 ק"מ מהיכל קבוצת שלמה ועוד שניים במרחק של 35 ק"מ, זאת בנוסף להפחתה של שלוש נקודות על תנאי. דרישת תובע איגוד הכדורסל לסגור את יציע האולטראס בדרבי הקרוב לא התקבלה​

בית הדין של איגוד הכדורסל העניש היום (שלישי) כי הפועל ת"א בארבעה משחקי רדיוס עם קהל בנוסף להפחתת שלוש נקודות על תנאי לאחר שאוהדיה תקפו בצורה ברוטלית את אוהדי הפועל חיפה בשבת האחרונה, באירוע שזעזע את עולם הספורט הישראלי.

האדומים ישחקו את שני משחקי הבית הראשונים שלהם במסגרת העונש באולם המרוחק 75 ק"מ מהיכל קבוצת שלמה, ואת השניים הנוספים במרחק של 35 ק"מ. כמו כן, המועדון חוייב בהכנת תוכנית לגבי אבטחת המשחקים.

בית הדין קיבל באופן חלקי את דרישתו של תובע איגוד הכדורסל עו"ד איתמר ליפנר, שדרש ארבעה משחקי רדיוס בפועל, בנוסף להפעלת עונש סגירת יציע האולטראס בדרבי הביתי הבא נגד מכבי ת"א והפחתה של ארבע נקודות על תנאי. בסופו של דבר, כאמור, הוחלט על הפחתה של שלוש נקודות, בעוד הדרישה לסגירת היציע לא התקבלה. המשטרה בכל מקרה החליטה ביום שני האחרון לסגור את היכל קבוצת שלמה ל-30 הימים הקרובים ולא לאפשר קיום משחקי כדורסל במקום.

"מעשי אוהדי הפועל ת"א עלולים היו להסתיים במותו של אותו אוהד", כתב ליפנר בכתב התביעה שהגיע, "ברור לי כי התפרעויות אלה נעשות על ידי קומץ אוהדים, אולם אותו קומץ אוהדים משולל רסן, משחזר שוב ושוב את מעשיו. הדבר ניכר גם בעונה זו וגם בעונות קודמות".

"דומה כי הקבוצה לא עושה דבר על מנת לעצור את אותם אוהדים עבריינים ולהסגירם למשטרה", המשיך ליפנר, "היה ניתן לצפות כי הקבוצה למדה מאירועי העבר ותקפיד כי המשטרה וכוח הסדרנים לא יעזבו את האולם בטרם אחרון האוהדים עזב את האולם, אולם לא כך".
עונש שהוא כולו פרס ועידוד לטרור.

הפועל ת"א קבוצה שמזוהה עם השמאל ומאפשרים לה לבצע טרור נגד אזרחים

למעלה