אביחי שלנו

BigD00

New member
אני חייב להגיד...

מצטער אולי שאני משרשר לא נכון אבל....מה שעופר כתב פשוט מביא לי דמעות, זה פשוט מרגש. עופר אני נותן לך ח"ח וגם אחלה מאמץ לעלות את זה לבלוג.

RVM420

New member
אני בהלם..

אני לא מבין איך זה יכול להיות בכלל.. זה פשוט לא פ'ר, לא מגיע לבן אדם. הדבר היחיד שאני יכול לעשות זה לכתוב את המילים של השיר שעכשיו במקרה אני שומע. אביבה אבידן-איש יקר איש יקר שלי אישי ואהובי, אתה הרוח הזוהרת בליבי. בלילות הכי קרים, ברגעים הכי קשים, אתה תמיד איתי. אני יודע יש על מי להישען, אתה עוטף אותי בתוך חומת מגן. תמיד ישנה כתף גדולה, ואם רוחי פתאום נפלה אתה היד שתחזק. זה הזמן לומר לך תודה, כי אתה הדרך היחידה, אוהב אותך עד סוף ימי ,אבי אהבת חיי את הכוח להמשיך ולקוות, ואת האור שבזכותך אפשר לראות, שארגיש יום יום איתך, את האהבה שלך, תמיד בנשמתי. כשאתה מביט עינייך בי יוקדות, וכל המנגינות שלי איתך רוקדות, אתה הבית השלווה, הילדים האמונה, אתה עולם של אהבה. זה הזמן לומר לך תודה, כי אתה הדרך היחידה, אוהב אותך עד סוף ימי ,אבי אהבת חיי אביחי יהי זכרו ברוך.

DDN

New member
אומרים ש

כשאני מציג אנשים מהפורומים שאני משתתף בהם כחברים שלי, אומרים לי - איך אתה יכול להציג אותם כחברים? זה אינטרנט, זה לא אנשים אמיתיים שאתה מכיר - הם לא מבינים. הרבה אנשים, לא מבינים שבין כל המתחזים והמוזרים, ישנם גם אנשים אמיתיים שמסתתרים מאחורי כינויים שונים ומשונים. אביחי היה אחד כזה. כאחד מהאנשים הראשונים בפורום שסימנתי כאנשים "עם ראש טוב" זכיתי לפגוש אותו יותר מפעם אחת, החל ממפגש רסלמניה, פגישות כמעט חודשיות ואפילו פעם אחת ברחוב במקרה. הוא היה בן אדם גדול בצורה דו משמעית. ענק עם לב זהב, חוש הומור ותובנה על החיים. הוא היה מסוג האנשים שהחיוך שלהם היה גורם גם לך לחייך. כאלה שידעת שאפשר לסמוך עליהם. החל מההודעה אתמול, שני פורומים גדולים עברו למתכונת אבל, מה שמראה בעיניי שהאינטרנט הוא יותר ממה שמייחסים לו חשיבות. חלק מהאנשים לא פגשו אותו בחיים, אבל כולם בוכים עכשיו שהוא איננו. מדהים אותי, איך אדם משאיר אחריו כל כך הרבה אנשים עצובים ואבלים, את חלקם אפילו מעולם לא פגש פנים אל פנים. זה מראה משהו על האדם שהיה, שגם בשיחות במרחב הוירטואלי, השאיר את חותמו על אנשים. פעם הבאה שמישהו יאמר לי - החברים שלך מהאינטרנט - איך אתה יודע שהם לא ילדים קטנים ומתחזים? איך אתה יודע שהאם אנשים אמיתיים? אני אספר לו על אביחי.

MetalliKosta

New member
../images/Emo45.gif

התרגשתי לקרוא...מצאתי שם משהו שקיבל משמעות ממש שונה אחרי כמה חודשים. בסיכום שליאור הכין לו של ה"פלאנט קרוספייס" הוא כתב איפשהו-"הופעתי בעיתון והופעתי בעיתון" כל כך עצוב ששנה וכמה חודשים לאחר מכן הוא שוב מופיע בעיתון,הפעם בנסיבות כאלה :(

איליה.

New member
../images/Emo16.gif

לא הכרתי אותו ואפילו לא שמעתי את שמו לפני כן, אבל קריאת השרשורים לזכרו בפורום הזה ובפורום 24 גרמה לי לבכות.

ohadp3

New member
יהי זכרו ברוך ../images/Emo16.gif../images/Emo10.gif

כואב מאוד לשמוע דבר כזה.. אני עדיין לא מעכל

hirshfe

New member
אני בדמעות ../images/Emo16.gif

לא הייתי פה היום על היום ואז להכנס ולקרא את זה אביחי - אני יודע שאתה שומע את זה אני שמח שהייתה לי הזכות להכיר אותך ולו רק הכרות קלה. יהיה זכרך ברוך

hirshfe

New member
../images/Emo16.gif אני בדמעות

לא הייתי פה היום על היום ואז להכנס ולקרא את זה אביחי - אני יודע שאתה שומע את זה אני שמח שהייתה לי הזכות להכיר אותך ולו רק הכרות קלה. יהיה זכרך ברוך

neighbours

New member
אני לא מאמין...

אני לא מאמין שאביחי איננו עוד ואני לא מאמין לכמה אנשים אין לב אז הם מרשים לעצמם לצחוק על דבר איום ונורא שכזה תקראו את רוב התגובות שאנשים כתבו בכתבה על אביחי ב-Y NET האנשים האלה צריכים להתבייש בעצמם אני השארתי תגובה לכתבה ב-Y NET כתבתי שם שחבל ש-Y NET לא שמים לה להודעות שאנשים כותבים וישר הם מעלים את התגובות האלה לאתר שלהם בלי לקרא קודם את ההודעות האלה

Chris Korvinn

New member
../images/Emo16.gif

I met Avihi only once at the wrestlemania meeting but that was enough to understand what a good person he was. I can't believe that he's not with us anymore. It's hard to believe, but even i, the strong and usually non-emotional person, i had tears in my eyes while i was reading the message about his tragic death. He will always be remembered as a great guy, a good friend and the one who always was there to help. Avihi, i know that you hear me brother. We all love you and miss you and i hope you're in a better place now. Rest In Peace My Brother You'll always be remembered in my heart​

Double DU

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

לא הכרתי אותו אישית,אבל זה עדיין מאוד עצוב. יהי זכרו ברוך.

amiryh

New member
אני ממש עצוב

חזרתי עכשיו וחשכו עיניי פגשתי את אביחי (כמו רבים פה) פעם אחת , במפגש רסלמניה . ישבנו מאחורה עם טל והתבדחנו : ישר ראיתי שמדובר באדם מקסים שלא מסוגל לפגוע בזבוב-ממש ביג שואו ישראלי:מאז שנפגשנו התחלתי לעקוב אחרי תגובותיו בפורום, ואני מוכרח להגיד שפשוט לא מצאתי תגובות שלו שמשדרות רוע.פשוט אדם מקסים. אני ממש עצוב, אין לי מילים איך זה שתמיד לוקחים מאיתנו את הטובים?

snowe

New member
קצת דברים על החבר אביחי

אביחי יושב בתמונה בצד ימין

old fairy

New member
סנואי ריגשת אותי מאוד במה שכתבת...

כאילו תיארת את ריגשותיי במילים, למרות שאין מילים בכל העולם כדי לבטא את הצער הכאב והאובדן שאנו חשים כשאיש כל כך מיוחד ומדהים נעלם כך פתאום, אני עדיין לא קולטת שהוא איננו, כאילו עוד רגע הוא ירים אליי טלפון ושוב נצחק, כאילו הוא ישאל אותי נו איך המתיחה שלי? היו דרכים מיוחדות למתוח אנשים כשהאהובה עליו ביותר הייתה להפתיע אנשים ברחוב... היינו נוסעים מבילוי ועוברים ליד אנשים הנהג היה מאט את הנסיעה ואביחי היה פותח את החלון תוקע צרחה, ונקרע מצחוק כשהאיש היה קופץ בבהלה!! אני מתגעגעת אליך אביחי ולעולם לא אמחה אותך מזכרוני

old fairy

New member
אביחי ז"ל אהב את סאבלימינאל והצל...

צריך להודיע להם שמעריץ גדול שלהם נפטר כדי שיקדישו לו שיר בהופעה הבאה שלהם...

למעלה