אבדתי

סהר-תמיכה

Active member
מנהל

אלזה יקרה, אני כל כך מצטערת!

וזה כל כך כואב! את כל כך קשורה אליו וכל כל מסורה אליו, וזה לא היה צפוי בכלל (לפחות לא ממה שכתבת). אני באמת כל כך מצטערת...
מה איתך עכשיו? כתבת שאת לא מסוגלת לחזור הביתה. איפה את? את לא עם אמא שלך? מתי הלוויה? אני מבחנה שעכשיו את מפורקת מכאב ואחוזת הלם. תתני לזה להיות. אני איתך מרחוק, שולחת לך חיבוק גדול ועוטף. ואבא שלך באמת עדיין איתך. הנשמה נפרדה מהגוף, אבל היא עצמה נצחית ולא מתכלה. אבא שלך ימשיך להיות איתך וללוות אותך, אם כי בדרך אחרת, פחות מוחשית...

מקווה שיהיה מי שיתמוך בך קצת בשבעה...
ושולחת הרבה אהבה

אלזה7

New member
תודה שחר

אני לא יכולה בכלל לנשום זה לא היה צפוי לפחות עם חולי סרטן למשל אתה מביא את זה בחשבון ויודע שאולי ויש לך זמן אני לא מאמינה מבחינתי הוא חי הגוף לא סובל אבל הוא עצמו חי אני לא מסוגלת לקחתי את אמי והלכתי לבית מלון קטן המשפחה התנפלו עלי משהו נורא אבל אני לא מסוגלת אני לא מסוגלת לחשוב או לטפל בכלום אני לא יודעת אם אני מסוגלת להיות נוכחת חייבת לדעת שהוא איתי אני לא יודעת אם אפשר להתגבר על כאב כזה

טוב שהלכת לבית מלון

ומדהים כמה כוחות יש לך גם בזמן הנוראי הזה של הלם ואבל לדאוג לך ולאימא שלך.

אלזה7

New member
אין לי כח

בכלל אני כל הזמן סובלת המחשבות אני לא חושבת שאפשר להתמודד עם דבר כזה המשפחה של אמא שלי התנפלו עלי עם צרחות ופנתה לרווחה כי אני לא רוצה לחזר הביתה ולוקחת את אמא איתי משפחה של נבלות כאלו חסרי הבנה רוצים שאני אטפל בכל הסידורים אני לא מסוגלת לכלום והם נובחים אני לא יכולה לחזר לדירה ולא לטפל בכלום אני לא מסוגלת לחשב על זה בכלל אולי הגוף סבל אבל עכשיו לא והוא חי והוא איתי אני לא יכולה להאמין אחרת

אבל באמת מי מטפל בלוויה?

אני מבינה את הכאב, הכל ברור, אבל חייבים לקבור אותו ואסור לעכב את זה אחרת הנשמה סובלת

אלזה7

New member
אני יותר

לא מסוגלת אפילו לא לשמע את המלה הזו אני לא יודעת אם אני יכולה להיות בכלל נוכחת אני לא מסוגל ת פשוט לא ובטח לא לטפל יש לי משפחה מנוול ת שלא רוצה לעזר אח של אבא זבל שמפחדים שיעלה לו כסף כבר אמא אמרה שתשלם והיא אשה מבוגרת היא לא יכולה לסדר והוא עדיין לא רוצה כלום אני לא יכולה ולא אעשה לא מסוגלת והמשפחה של אמא גם כן זבל הבן של אחותה התנפל עלי ופנה לרווחה אני מפחדת שלא ידבקו לאמא כמו שנדבקו לאבא עד שרצחו אותו אם הוא היה בבית לא היה קורה לו מה שקרה מישהי שעברה משהו דומה נתנה לי טלפון של חברה דתית שמטפלת פניתי אליהם הרב אמר שידבר עם הבן דוד המנוול אני לא מסוגלת לחשוב על זה השאלות שלו גם לא יכולתי לענות זה לא אבא שלי אבא שלי אולי זה הגוף שלו לשעבר אבל הוא לי והוא רואה אותי כנשמה גוף זה לא חשוב זה לא אבא אבא שלי חי גם אם לא בגוף גשמי אני לא מאמינה אחרת

אני בטוחה שהוא חי והוא איתך

וזה נורא עצוב ונורא מכעיס שבמקום לעזור הם עוד מציקים!!!

אלזה7

New member
זה לא יאמן

בן דוד שעשרים שנה לא הרים טלפון להגיד שנה טובה לא חדל מלהציק הרווחה חסרת הבושה אחרי שרצחה את אבא עוד מאיזה להתקשר ושאני לא עונה פונה למשטרה מנסה עכשיו להדבקלאמא לא מספיק שאני לא מסוגלת להתמודד עם המכה שנחתה עלי עוד מוסיפים לי והבן דוד המנוול כל הזמן פונה למשטרה כבר דיברתי פעמיים עם משטרה היום ואחד השוטרים עוד צוחק מהכאב של מישהו אחר הלוואי שיעבור אותו דבר

מתגברים לאט לאט. אבל לא כרגע.

כרגע זה הזמן שלך לכאוב ולהתאבל. תעשי מה שאת מרגישה שטוב לך. אם להיות בבית מלון ולא בבית זה מה שעוזר לך - זה מה שתעשי. תהיי חזקה.

אלזה7

New member
אני

לחזור לדירה לא מסוגלת מעדיפה בית מלון עם אנשים אני לא חושבת שאת גבר אני רק כואבת יותר ויותר אני לא מאמינה גם שהוא לא, הוא חי מבחינתי ועל ידי בלי גוף גשמי

אלזה7

New member
אל תשאלו

הכניסו אותנו בכפייה לאיזה מוסד זה לא יאמן לא יאמן מה קרה באה משטרה ולקחה אותנו באמצע הלילה לא יאמן

מה?.... איך?... מה פתאום?.....

על איזה בסיס?.....
את יודעת שאת יכולה לפנות לאגודה לזכויות האזרח.
מה זה?...
זה נשמע נורא!!!

אלזה7

New member
זה נורא ואיום

לא נותנים לי אפילו לדבר עם עורך דין אין לי מושג הנבלהפתאום אומרת שאמא צריכה טיפול והבת כרגיל לא בסדר אחרי שרצחה את אבא הגיע תורנו ואז לרכוש אני רק אניח את זה כאן https://socialworkerday.wordpress.com/category/הוצאת-קשיש-מהבית/< https://socialworkerday.wordpress.com/category/הוצאת-קשיש-מהבית/

איך הכניסו אתכן בכפיה?

אי אפשר לעשות דבר כזה אם אדם לא מסוכן לעצמו או לסביבה! אלזה, מה קרה בדיוק? ועל איזה רקע הגיעה אליכן משטרה למלון בו שהיתן? משהו פה לא מסתדר לי עם העולם כפי שאני מכירה אותו...
איפה אתן עכשיו? אתן שתיכן ביחד? מה עם אמא שלל - מה מצבה? איך היא קיבלה את מותו של אבא שלך? אתן לפחות מחזקות אחת את השניה?
שולחת לך ניחומים ואהבה...

אלזה7

New member
הכל ברור

המשפחה הטובה שלי האח של אבא שיתף פעולה עם הרווחה מבצע כסף ודאג להכניס את אבא למוסד והאחות של אמא והבן שלה עושים אותו דבר לאמא עם אחים כאלו מזל שאני בת יחידה הבן של האחות חשב בגלל שאמרתי שאני לא מסוגלת לחזר לדירה שאם אם הוא יוציא את אמא מהבית הוא ישתלט על הנכס כמו שחזרתי מבית חולים ביום שישי הוא ישר אמר מה תעשי עם הרכב אמרתי לא יודעת אז הוא כעס ומתנקם בחור נרקומן ומהמר כפייתי

למעלה