לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
אין כמו טיולים בטבע, ואין כמו רכיבה על אופניים, אז מה יותר טבעי  מלשלב את  השניים?                                                                

מצד אחד מספיקים לעבור מרחק רב יחסית ולראות הרבה נוף ואטרקציות אחרות, מצד שני שומרים על הקשר הבלתי אמצעי עם הטבע – נושמים את האוויר, מריחים את הפריחה ושומעים את השקט ואת ציוץ הציפורים.

לך תסביר לג'יפאי את הרגשת העילוי שבלשבת בראש ההר ולהנות מהנוף בידיעה שהגעת לשם בכוחות עצמך – כבשת את ההר.

לפני כשמונה שנים קניתי אופני הרים והתחלתי לרכב. לא הכרתי אף רוכב אחר ולכן בעיקר רכבתי לבד, באיזור הבית. כך המשכתי במשך שנים ברכיבות מועטות בלבד על שטח קטן. לפני כשלוש שנים הגיע פורום אופניים, אביו של הפורום הזה, ופתאום גיליתי מחדש את האופניים. התחלתי להכיר חברים רוכבים חדשים, לטייל ולגלות את יופיה של הארץ. פתאום הבעיה לא היתה שאין עם מי לרכב ואני לא יודע לאן לרכב, אלא שיש הרבה הצעות לרכיבה, ויש המון מסלולים, רק שאין מספיק זמן.

מטרתה של קהילת טיולי אופניים, ושל הפורום בתוכה, היא לדאוג לכך שתמיד יהיה לך עם מי לרכב, ולאן – נגמרו התירוצים! בקהילה יש אוסף אדיר של מסלולי טיולים, לוח אירועים, קישורים לאתרים רלוונטים, ומאמרים הקשורים למסביב של ארגון טיולי אופניים וכמובן, המשאב הכי חשוב, חברי הקהילה, אשר יענו לך בשמחה ובידיעה על כל שאלה.

קהילת טיולי אופניים, כשמה כן היא – קהילה, ולכן מהווה מקום מפגש לרוכבים, מקום לספר קצת על חוויות מטיולים, להראות תמונות כדי להוציא לאחרים את העיניים ולהחליף דחקות עם החבר'ה. זר שנקלע לפורום עלול לחשוב שחברי הקהילה מכירים מזה שנים ארוכות ואכלו יחד מאותו מסטינג, אך לא כך הדבר – רוב חברי הקהילה הגיעו יום אחד לפורום בלי להכיר אף אחד, מי כטייל ותיק ומי ביום שלאחר קניית האופניים, הצטרפו לטיולים עם האחרים ומהר מאוד נהיו חלק חשוב מהנוף האנושי בקהילה.

כאשר כותבים בפורום חשוב לזכור כי הנושא היחיד המעניין את כל חברי הקהילה הוא טיולי אופניים, ולכן רצוי תמיד לשמור על קשר לנושא זה, ולבחון את מידת העניין של הציבור לכל הודעה. אז כנסו פנימה, הורידו את נעלי הרכיבה, קחו כוס איזוסטר והרגישו כמו בבית.

אילן שחם

לאחר מעל 10 שנים פעילות, אילן פינה את הכיסא ל-"דור החדש", אבל ה-"אני מאמין" שלו עדיין אקטואלי ולכן אני לא אשנה את מילותיו.

רק אוסיף כי במשך השנים האחרונות ספורט האופניים בישראל כמו בשאר העולם רק הלך וגדל גם בכמות וגם באיכות.

יחד עם טיולי האופניים הקלאסיים התפתחה בשנים האחרונות רכיבת סינגלים ומסלולים בדרכי עפר משולבים סינגלים הפכו למאד נפוצים. הרבה גופים לרבות הקק"ל רשתו את הארץ במסלולי סינגלים לרוכבי אופניים ולאט לאט מדינת ישראל הופכת למעצמת אופניים.

כמו כן, עם עליית רמת החיים בארץ, הרבה רוכבי אופניים לא הסתפקו בנופים היפים של ארצנו וטסו לגוון את הרכיבות שלהם בארצות העולם: ארצות אירופה, ארה"ב, וארצות מיוחדות יותר לרכיבה כגון מונגוליה, הודו, נפאל ואקוודור שבדרום אמריקה.

מחירי הטכנולוגיה ירדו ומכשיר ה-GPS הפך פופולרי בקרב רוכבי האופניים, ויחד עם מפת הנייר הוא מהווה כלי עזר חשוב ברכיבה.

על כן, הפורום היום משמש בית לסיפורים על מסלולים כמו בעבר אך תמיד יש התרגשות רבה כאשר רוכב מספר על סינגל חדש שנבנה. אתם מוזמנים לספר לנו על טיולים אלה שמשלבים בתוכם סינגלים.

מאמרי עומק על מסע אופניים בחו"ל קבלו בעבר מקום מכובד בפורום, ודווקא בשנים האחרונות, פורסמו מאמרים מועטים בלבד: חיזרו וספרו לנו על טיולכם בחו"ל.

כל זה מלווה בהקלטות ממכשיר ה-GPS החדש.

בילוי נעים בפורום טיולי אופניים

אדוארדו

סינגל נחל נקרות
23/11/14 22:25
6צפיות
שלום
השבוע אנחנו מתכננים ירידה ממכתש רמון לכוון הערבה.
הבנתי שסימנו סינגל חדש במקביל או בתוך ערוץ נחל נקרות.
יודגש כי אינני מתכוון לסינגל דרך הבשמים, העובר מצפון לנחל נקרות ועל פי הידוע לי אסור לרכיבה.
מישהו מכיר את הסינגל והיכן נקודת הכניסה אליו?
תודה מראש.
בניתי דף באתר שמרכז את כל הסינגלים של קק"ל ודומיהם
23/11/14 16:13
38צפיות
בניתי דף באתר שמרכז את כל הסינגלים של קק"ל ודומיהם
המקורות הם בחלקם שלי ובחלקם אתר OSM וחלקם אתר קק"ל ופה ושם אחרים (מצויין ליד הסינגלים שאינם שלי המקור
https://sites.google.com/site/mountainbikeridesini...

יש גם דף של הסינגלים הלא רשמיים (עדיין בבנייה אז הוא לא כולל הכל)
סינגל באיו"ש/השטחים
23/11/14 21:57
5צפיות
יש שישה באתר santolibre.
לא כללת בטעות או בכוונה?
|*|נפתח פורום קשר משפחתי|*|
23/11/14 15:05
בואו לשפוך את הלב, לשוחח על המשפחה, לקטר על הדודה, לרכל על הגיסה, להתייעץ על סבתא בפורום קשר משפחתי:

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

תחזוקת אופני שיכוך מלא
22/11/14 15:06
58צפיות
רוצה לעבור מזנב קשיח לשיכוך מלא. באחת החנויות הסבירו לי שאופני שיכוך מלא בניגוד לזנב קשיח דורשות תחזוקה וטיפולים שוטפים ויקרים. אחת לחצי שנה טיפול של ניקוי וגירוז  המסבים של המתלה האחורי בעלות של כ 400 שח ובכל תקופה ארוכה יותר החלפת כל המסבים בעלות שיכולה להגיע עד 1000 שח. נאמר לי שאחרת המסבים מתחילים לחרוק ועד לגרימת נזק לשלדה והרס האופניים. האם כך הדבר או שזאת הדרך הנכונה לחנות להרגיל אותנו לעשות בשביל שתהיה יותר עבודה ופרנסה? בעיקרון רוכב קרוס קאונטרי בלי יותר מדי קפיצות או התעללויות ולא ממש מתלהב לבקר בחנות לטיפולים על בסיס קבוע. אשמח ליעוץ אוביקטבי ונטול אינטרסים מסחריים
לא צריך תחזוקה לשיכוך האחורי
22/11/14 16:07
82צפיות
אני בעלים של אופני שיכוך מלא (Trek HiFI) , כשהלכתי לבצע תחזוקה למיתלים אצל היבואן בפעם הראשונה אמרו לי שהאחורי (FOX) לא צריך תחזוקה רק לדאוג ללחץ אוויר מתאים.
הקדמי אכן דורש תחזוקה. בכל מקרה הם לא מטפלים אצלם אלא שולחים ליבואן, שלו יש אינטרס גדול מן הסתם. המכונאי בחנות אמר לי שהמתלה הקדמי של Rock Shock  צריךהרבה פחות תחזוקה מאשר היבואן ממליץ. יש להם נטיה להגזים ולהפחיד. מובן לא ?
כך שלדעתי על חשש, אם אתה לא מהמשתוללים אז בכלל תהיה רגוע, זה לא מכונית.
אתה טועה ומטעה ....
22/11/14 16:52
86צפיות
בולם אחורי , בדיוק כמו קדמי , זקוק לטיפול אחת ל.....
כך גם לגבי מיסבי המתלה.
כמה / מתי לטפל זה כבר סיפור אחר , כ"א פועל לפי מיטב הבנתו , אופניו,תדירות ואופי רכיבותיו,  וכיסו...
זה לא מה שאמור למנוע ממך לעבור לש"מ אם הגיע העת..... תעבור בלי חשש....עלות טיפולים כאלו , גם אם יבוצעו אחת לתקופה זניחה לעומת ההנאה המתמשכת ברכיבה...
מכונפאן מקצועי אמר לי זאת, אני לא ממציא
22/11/14 17:05
75צפיות
אחרי שאמרתי לו שהאופנים ברשותי שנתיים ועם כמה אלפים טובים של ק"מ !
"קידמי לטפל , אחורי לא צריך"
אם ככה הוא אינו ראוי להיקרא "מכונופן מקצועי".....
22/11/14 17:18
66צפיות
תבדוק טוב באתרי היצרנים השונים , גם של הבולמים וגם של השלדות ותבין לבד שהתשובה שקבלת רחוקה מלהיות נכונה...
כנראה....
22/11/14 17:30
68צפיות
יש מצב על פי התרשמות מהתשבות פה שכנראה שיש פער בין התאוריה והספרים של היצרנים שמה אכפת להם שבכספנו ועל חשבוננו נבצע "תחזוקת יתר?" ובכך נקטין מהם הוצאות בגין  אחריות מטעמם,  לבין הנסיון והמצב בשטח שמצריך הרבה הרבה פחות תחזוקה והוצאות מיותרות?
º
אני בעד תחזוקה שוטפת ולא בעד תחזוקת יתר
22/11/14 17:55
52צפיות
תחשוב הגיונית-בוכנה עם אטמי גומי שנעה אלפי פעמים ברכיבה
23/11/14 15:04
28צפיות
לא תגרום לחיכוך-חום-שחיקה?

השמן שנדחס לא צריך החלפה?

והכל בלחץ של מעל 200 PSI ואבק בכמויות...

אם לא, אז גם ברכב אין צורך בטיפולים...יתקע-נתקן.
הקלטת פארק קנדה עם סינגל חדש חדש-מאתמול
21/11/14 09:23
152צפיות
אתמול הוקלט פעם ראשונה קטע סינגל חדש מקסים ומיוחד שעיבה את הרכיבה בקנדה ל-19 ק"מ מאתגרים יפים ומהירים...ברמים מעולים ואפילו ברם 360 מעלות...רק לשחרר ברקסים ולהידבק לקיר...המסלול עובר באתרים היסטוריים שלא נחשפו לדעתי עד היום...
בקיצור, קק"ל ויפתח סהר חיברו מסלול שסוף סוף מראה לנו את פארק קנדה.

תהנו.

נ"ב, כרגע חייבים GPS עדיין לא מסומן בחלק החדש.. 
פארק קנדה
21/11/14 13:55
139צפיות
השוותי את ההקלטה הנ"ל עם אלה הקיימות ברשותי מזה מספר שנים.
הקטע החדש אינו רציף ואורכו בסה"כ כ2 ק"מ הנחלקים ל1 ק"מ במפנה הדרומי ואחד ק"מ במפנה הצפוני.
כל שנותר לבדוק בשטח הוא אם מדובר בתוספת סינגל טהור או דרך רחבה או תערובת של שניהם.
אבינועם דור-חבורת אופן

אבינועם, אל תהיה משבית שמחות
22/11/14 11:15
96צפיות
לפי החשבון שלי, ותוך השוואה ל-heatmap של סטראווה. מדובר בכ5 ק"מ במצטבר.
אם תגרור את ה-GPX לכאן, תוכל לראות בעצמך.
אני רוכב בקנדה הרבה. פעם פעמיים בחודש.

חס ושלום להשבית שמחות
22/11/14 19:00
70צפיות
היי
שים לב למה שכתבתי.
בידי הקלטות ממגוון מסלולי סינגלים בפארק קנדה מלפני 2-4 שנים .כשהשוויתי את הנ"ל עם התוספות הנזכרות הסתבר שנוספו בסה"כ 2 ק"מ.
מתשובתך אני למד שההקלטות שבידך אינן זהות לשלי ומכאן ההבדלים .
שבוע טוב אבינועם דור -חבורת אופן
לא בדיוק
22/11/14 21:29
53צפיות
אבל לא השוויתי להקלטות שלי, השוותי לנתונים של סטראבה שמתארים רכיבות של עשרות רוכבים באזור.

ספציפית
22/11/14 21:40
56צפיות
הסינגל שעוקף את תל קוקה מצפון חדש.
הסינגל שיורד מהדאבל השחור לבית הקשתות וממשיך משם לכיוון רודי פרוג'קט חדש (מלבד קטע דאבל קצר)
החיבור בין רודי פרוג'קט ל"מחוץ לגדר| חדש כמו גם קטע חדש שעולה במתינות מרודי פרוג'קט למגדל היערן ומחליף את מחוץ לגדר.

גם חלק ממה שנראה כסטיה מסינגל הפרסה חדש
23/11/14 14:58
26צפיות
ורץ במקביל לפרסה אבל יותר מהר וזורם.

לא מדדתי את הקטע החדש ובגלל לחץ זמן גם לא צילמתי...מצטער...אבל כבר מחכה להפוגה בגשמים לחזור לשם
הזמנה לכנס תיירות אופניים 18/12
23/11/14 13:54
21צפיות

הי
קבלו הזמנה לכנס תיירות אופניים ה-8 במלון כרמים, 18/12/14 , נא העבירו הלאה והרשמו אצל ריקי 029900898
תודה
איתן  0506238266
http://tour-yehuda.org.il/?view=calc&id=860

שביל ישראל לאופניים השלמת סינגל מואה
21/11/14 21:47
131צפיות
אני רוצה להודות לקהילת רוכבי האופניים שהתגייסה בשבוע האחרון לסייע ולקדם את שביל ישראל לאופניים וביחד בנינו 2 קטעי סינגל באזור מואה . האחד הוא סינגל של כ 6  ק"מ זורמים בצורה בלתי רגילה לעבר אתר מואה .השני הוא סינגל מטפס לא קל הכולל טרסות שמטרתו להקל על העלייה הקשה מנחל אבוס לעבר קצרה .
מדהים היה לראות את כמות הרוכבים שביקשו לקחת חלק באירוע ( אפילו בשלב מסויים סגרנו את ההרשמה !!!! )  מדהים היה לראות את המוטיבציה ורוח ההתנדבות .
האירוע היה גם אירוע לזכרו של עמית יאורי שנהרג בצוק איתן כך שקיבלנו גם תמיכה רבה ממשפחתו וחבריו לחיל כך שלצידנו גם עבדו חיילים מחיל הנדסה ( חבל שלא הביאו איתם דינמיט להזיז קצת סלעים ) .
הלל

º
תחילת עבודה
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 21:50
117צפיות
º
בונים
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 21:50
109צפיות
º
בערב במחנה
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 21:51
103צפיות
º
זורם
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 21:52
103צפיות
עובדים
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 21:54
106צפיות
לא שחבנו שעם מתנדבין נצליח לבנות במקומות קשים כאלו - שדורשים בניה מורכבת
º
הסמרניקים בעבודה
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 21:55
103צפיות
º
המעלה
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 21:56
109צפיות
מיקום הסינגלים
23/11/14 11:52
52צפיות
כמובן שכל הכבוד על בניית הסינגלים , האם אתה יכול  לצרף מפה או הנחיה כללית לתוואי  וכיצד אפשר למצוא את הסינגלים האלה למרות שאני מבין שטרם סומנו .

º
הילל פרגן אותנו במפות וקבצים
23/11/14 15:15
19צפיות
טיול שהדרכתי בנחל בוקק עם רוכבי אם המושבות
22/11/14 14:26
111צפיות
אתמול הובלתי את רוכבי אם המושבות במסלול בין ערד לים המלח
התחלנו בערד בערפל וירדנו במסלול הקלסי של נחל בוקק
המשכנו למפל הענק של נחל בוקק לתצפית מדהימה על ים המלח
משם התחבררות לדבל מעלה זרון וירידה בו למצד זוהר ולהקפצה שחיכתה לנו בנווה זוהר

תאור המסלול , מפות ועוד ב :

רז
סרטון שצילם יוסי רוזנברג
22/11/14 14:28
65צפיות
º
ערפל בהתחלת הירידה
הודעה זו מכילה תמונות
22/11/14 14:29
74צפיות
º
סוף הירידה לנחל יעלים
הודעה זו מכילה תמונות
22/11/14 14:30
69צפיות
º
על המדף בנחל בוקק
הודעה זו מכילה תמונות
22/11/14 14:31
71צפיות
º
דוהרים אל המפל של נחל בוקק
הודעה זו מכילה תמונות
22/11/14 14:31
63צפיות
º
צופים על ים המלח בראש מפל בוקק
הודעה זו מכילה תמונות
22/11/14 14:32
70צפיות
º
צורות יפות
הודעה זו מכילה תמונות
22/11/14 14:33
71צפיות
º
סוף הירידה בדבל מעלה זרון
הודעה זו מכילה תמונות
22/11/14 14:34
74צפיות
סינגל בוקק...
22/11/14 21:21
60צפיות
לא סגור עד ה-15 לדצמבר? או שהכוונה לחלקים במוצא הנחל?

רק החלק התחתון עם המעיינות
22/11/14 21:46
55צפיות
והמצחיק שציינתי את זה למישהו שיש הודעה שהמסלול הרגלי בקניון נחל בוקק סגור והוא אמר לי שהוא טייל שם בשבועות האחרונים

רז
מחפש המלצה ליומיים טיול ממצפה רמון לערבה וחזרה+הרבה סינגלים
22/11/14 12:08
34צפיות
המלצה למסלול שישלב כמה שיותר סינגלים.

אלון
הורדת מפה ל - oruxmaps
22/11/14 11:01
54צפיות
איך מורידים מפה לטלפון לאפליקציה  oruxmaps 
map creator
22/11/14 11:17
42צפיות
הדרך הכי פשוטה היא עם הכלי map creator שנמצא בתוך האפליקציה עצמה.
º
שותפים וטיולים לסופ"ש
19/11/14 10:23
16צפיות
º
יום חמישי
19/11/14 10:33
7צפיות
º
יום שישי
19/11/14 10:34
6צפיות
º
יום שבת
19/11/14 10:34
6צפיות
הר ירושלים ללא בוץ
19/11/14 10:43
71צפיות

היי
    חבורת אופן מזמינה רוכבים(ות(  בעלי(ות)  ניסיון של שנתיים  ומעלה ברכיבת שטח בטווחים שבין 30 ל50 ק"מ הכוללים עליות ,סינגלים ודרכים טכניות , לטיולה בשבת ה22/11/14  .

מסלול הטיול-   צומת נחשון-דרך בורמה-יער הקדושים-מושב כסלון-יער יהדות תימן-יער הנשיא-צומת נחשון.

אופי המסלול-קרוס קאנטרי ,הררי.

מרחק-   44 ק"מ.

טיפוס אנכי מצטבר-כ1000מטר.

שעת מפגש-0800.

מים-4-5 ליטר,

דרגת קושי (בעיני הכותב)-קלה בינונית .

רמה טכנית (בעיני הכותב)- קלה.

לפרטים נוספים כולל נקודת מפגש , נא לפנות לאבינועם דור טל.0544-533874.

האחריות לשלמותו הגופנית של הרוכב(ת) ואופניו חלה עליו ועליו בלבד.

חובה לרכב עם קסדה וכפפות,להצטייד באוזן רזרבית,בגלגלי טיובלס או בפנימיות עם ג'יפה ופס גומי עבה לרבות פנימית רוזרבית עם ג'יפה.

מומלץ מאוד להתמגן במגני ידיים ורגליים.

נוהג מקודש בחבורתנו הינו ישיבה ליד שולחן עמוס במטעמים מידי סיום  יום רכיבה.
בהתאם אנו מתכנסים ליד שולחן ק.ק.ל באחד מהחניונים הסמוכים למסלולנו השבועי ונהנים מזלילה  בחברותה.
כל רוכב(ת) מביא מזון לפי בחירתו ובטוחני כי גם את(ה) תכבד את הנוהג ותצטרף(י).

לחשכת התחזית לגשמים מומלץ להצטייד בלבוש תואם .

הערה-הטיול ללא תשלום.

חבורת אופן רוכבת מידי שבת בכל חלקי הארץ. רוכבים(ות) המעוניינים להצטרף לקבוצה מוזמנים(ות) להתקשר לנייד / 0544-533874

להתראות בשבילים
אבינועם דור

נגיד שחבר שלי רוצה לרכוב מרמת אביב ג לרישפון בשטח
21/11/14 20:42
37צפיות
איך הייתם ממליצים לו לרכוב?
תוכל למצוא רעיונות רלוונטיים במסלולים כאן
21/11/14 22:37
101צפיות
תוכל למצוא רעיונות רלוונטיים במסלולים כאן

רז
º
תודה רז
22/11/14 08:20
11צפיות
פורטל/מגזין אופניים חדש : מגזין לרוכב יצא לאור היום
21/11/14 18:30
134צפיות
פורטל/מגזין אופניים  חדש : מגזין לרוכב יצא לאור היום
גם לי שיש שם מספר מאמרים :
http://www.rider-magazine.co.il
יופי של אתר אבל יש מקום לשיפור
21/11/14 20:45
75צפיות
אם לוחצים על VS בסרגל הכילים המילים מתקבלות בסדר הפוך.
המלצה על צמיגים. מתכנן טיול כבישטח על שבילים בעיקר הדוקים
20/11/14 21:23
46צפיות
וקטעי כביש. להערכתי בערך חצי/חצי.מבקש המלצה לצמיג קדמי ואחורי.תודה
º
לאופניים ? מה גודל הגלגל ? טיובלס או רגיל ?
21/11/14 08:08
18צפיות
אופני שטח זנב קשיח ״26 לא טיובלס. למסע קומפוסטלה די סאנטיאגו
21/11/14 10:33
33צפיות
כשבועיים עם תיקי צד אחוריים + סבל+תיק כידון.
מקסיס רנדז או קרוסמארק יהיו מתאימים לדעתי
21/11/14 11:33
28צפיות
הם גם מתגלגלים טוב על כבישים.
לדעתי כל צמיג בעל פרופיל זהה / דומה , גם של יצרנים אחרים ( אני לא מאוהדי המקסיס... ) יהיה מתאים.
מה זה " קומפוסטלה די סאנטיאגו " ???
טיול אופניים בספרד: קמינו דה סנטיאגו די קומפוסטלה (הדרך של ס
21/11/14 13:48
34צפיות
(הדרך של סיינט ג׳יימס)http://en.m.wikipedia.org/wiki/Camino_de_Santiago ע״פ המסורת הנוצרית, בעיירה שנקראת על שמו בצפון מערב ספרד, קבור אחד מהשליחים של ישו, יעקב הזבדי, או בשמו הנוצרי סיינט יאגו.המקום נחשב לשלישי בחשיבותו באמונה הנוצרית, אחרי רומא וירושלים.משנת 800 לספירה,,המקום משמש כאתר צליינות (עליה לרגל) .התוואי היותר שכיח יוצא מעיירה בצרפת בשם לה פוי ומנתב דרך עיירות עתיקות בצפון ספרד לאורך של כ- 1000 ק״מ.נתיב הולכי הרגל קצת יותר קשה, ומתאים בעיקר לאופני שטח.  אך יש כיום למי שחפץ, נתיב פחות או יותר מקביל על כבישים, שמתאים לאופני טורינג וכביש.כמובן שאין שום מניעה ללא נוצרים, שרק מעונינים בטיול מיוחד, ללכת/לרכב את התוואי המעניין ואחד המפורסמים בעולם.אני מתכנן לרכב שם במאי שנה הבאה לבד או עם חבר
º
אם כך אולי צמיגי טורינג יתאימו לך יותר-בזה אין לי ניסיון
21/11/14 14:29
16צפיות
מוביל ל"מרסבא"
20/11/14 11:54
70צפיות
 מחפש מוביל (שמכיר את המסלול טוב ) לדרך הסוכר ו"מרסבא" כשהדגש על "מרסבא"
 ניתן לצור קשר גם ב-052-2785243 ,
                                                    תודה
                                                     בני
בחינם אתר הקניות של ישראל