לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פורום "ביקורת מסעדות" מיועד לאנשים שאוהבים לאכול, לבלות ולהנות מהחיים. הוא פתוח לכולם, נגיש והכותבים בו שמחים להמליץ ולכתוב על חוויותיהם. אנו דנים בנושאים שונים ומגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על מסעדות שביקרנו בהן והמלצות על מסעדות שונות, ועד לנושאים כגון אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים שאנו מקפידים עליהם:

* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום.

* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים.   

למשל- אילו מנות אכלתם, מחירים, טיב השירות, האם מקפידים על אזור מעשנים/לא מעשנים, נגישות 

לנכים ואווירה כללית. תוכלו לראות בהודעות הנבחרות הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת". 

* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח

מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.

* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 

* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל

תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה

אתם מוזמנים לפנות אלינו במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,

החתולית ו- bruno01

שירשורים קבועים: מן התקשורת בימי ב', שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.                   תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם
הפורום אינו פרסומי. נא לשלוח מידע לשירשור השבועי ל: bikoret@tapuz.co.il                       עמוד הפורום בפייסבוק
הודעה חדשה

2 ביקורות המבורגר בקצרה-ולא הקונצנזוס
01/07/15 10:54
317צפיות
ויטרינה- אבל גבירול

עד ה-2 ביקורים האחרונים של בויטרינה זה היה לדעתי ההמבורגר הטוב בתל אביב. מקום לא גדול, כעשר מקומות על הבר ועוד בערך 3 שולחנות בחוץ. אווירה משתנה מפעם לפעם..בעלי המקום, נתי לדעתי דווקא בחור חביב וגם שאר העובדים שבד"כ בעלי מבטא אמריקאי בסך הכל נותנים שירות טוב. הדיל הוא 60 ש"ח להמבורגר עם גבינה+ציפס חצי חצי (חצי בטטה וחצי תפו"א) ושתייה טבעית טעימה ומורית או בקבוק שתייה לבחירתך.

ההמבורגר בפעמיים האחרונות היה לדעתי הרבה פחות טעים, יותר מדי גבינה שהשתלטה על כל הטעם, יותר מדי רוטב שהרטיב את הלחמנייה, כאילו מנסים לחפות על איכות הבשר על ידי טעמים עזים שמסביב. ..הציפס היה כרגיל לא רע בכלל..קצת מלוח מדי..אבל המנה קטנה משמעותית לעומת פעמים קודמות...בקיצר אכזבה לא קטנה

ביקורת 2

מגיק בורגר-אבן גבירול

המבורגר כמו שצריך!! בלי הרבה שטיקים, קציצת 300 גרם טעימה, שומנית במידה עם טעמים טובים של בשר. העסקית כוללת את ההמבורגר+ציפס ושתייה, בחמישים שח
ציפס דק דק וטעים. 

רטבים תעשיתיים אמנם אבל עושים את העבודה כמו שצריך...אמנם המקום נחשב להמבורגריה לא מהזן האיכותית ביותר אבל לעומת הויטרינה שאכזבה בהחלט נהניתי שם.

אייל
עוד לא טעמתי את ההמבורגר המהולל של הויטרינה.
01/07/15 13:07
188צפיות
מקווה שזה חד  פעמי ככה שעוד יצא לי להנות...
לטעמי את לא מפסידה כלום
01/07/15 13:38
184צפיות
המבורגר לא מוצלח, מקום שמלא כל לילה עד הכביש בגדודי צעירים ממתינים, אז מה זה אומר ? וואללה, לא נרחיב העניין, בהחלט מקום "מאגניב" אבל אנחנו החלטנו שאנחנו פשוט לא מסתדרים שם יותר מידי עם העניינים, צ'יפס באופן כללי לא מושך יותר מידי, גם הסיגנון שלו אצלם נתון לפרשנות אישית כמובן, ההמבורגר פשוט היה לא טעים, הגריסיות של הדלפק והבקבוקים עליו במספר ביקורים פשוט לא נעימה, כל אווירת המגניבות האבן גבירולית המעושנת\מסריחה משהו שיש בפנים מהבישולים והטיגונים, פשוט לא, במיוחד כשיש שם לחץ אטומי.. בשעות הלא קונבנציונליות, מעט יותר כן, עדיין לא סטייה מיוחדת מהדרך, במיוחד ששמונה נמצאים ממש ליד טעים לנו שם הרבה, הרבה יותר, גם האוכל מושקע ומעניין יותר, מחיר רגוע יחסית, אין תלונות בכלל.. עוד ארוחת 115 ש"ח שם או משהו כזה, לפני כמה ימים, קשה לי לחשוב על ארוחה משביעה ותמורה יחסית טובה יותר בתל אביב.
ותודה כמובן לפותח השירשור על הביקורות והמידע..

מסכים עם מה שנאמר
01/07/15 14:32
111צפיות
ניסיתי פעם אחת, ההמבורגר היה דק ועשוי לי מידי. לא חושב שאפשר לשלוט על מידת העשיה, זה ממש פס ייצור שם. הגבינה מאוד דומיננטית כמו שנאמר בפוסט הפותח, אולי זה עניין של טעם. אני חושב שזאת רוקפור, כך שזה as designed.
דווקא הצ׳יפס היה מצויין, אבל לא משהו ששווה את ההמתנה שנדרשת. בטח שממש ליד של את הבראסרי. אגב גם בשמונה זאת בעייה...מקווה שיתרחבו בקרוב, איכשהו.

º
ולא לשכוח את מיט בר. המבורגר מעולה
01/07/15 19:53
14צפיות
º
ולא לשכוח את ההמבורגר של הבראסרי! בעיני הכי...
01/07/15 22:45
2צפיות
שום המבורגר מהולל אין שם
01/07/15 14:34
119צפיות
בינוני במקרה הטוב, כזה שאפשר לאכול באינספור מקומות. ונוסיף על זה את התנהגות העובדת ("הפנקיסטית" , למי שמכיר) שעובדת שם, שראוי לא להרחיב עליה יותר מדי את הדיבור .
שמונה נשמעת בהחלט ראויה , לא הייתי אבל אני מתכוון לבקר,  ואוסיף על זה את מיט בר הסמוכה, למי שרוצה המבורגר באמת טוב

דעתי על הוטרינה
01/07/15 14:25
141צפיות
זה לא שהוא לא טעים. הוא טעים.
הגבינה משתלטת עליו והצ'יפס המהולל בכלל לא כזה ואו בעייני.
וההמבורגר ממש נחמד, אבל אכלתי טובים יותר.
ולחכות 20 דקות בתור עד ההזמנה ואז עוד חצי שעה עד שההזמנה יוצאת, ושכנראה לי יהיה לך מקום לשבת אז תצטרך לקחת טייק אווי
בעייני לא שווה את זה. כבר אכלתי המבורגרים טובים לא פחות ואפילו יותר בלי כל הכאב ראש הזה.
מגיק בורגר אחד הטובים
01/07/15 14:42
135צפיות
וזה מאחת שעובדת ברמת החייל עם נגישות להמבורגר של הדסון.

אגב הוא התפרסם בזה שפתח בצמוד למקדונלדס והצליח לסגור להם את הסניף.

שימו לב לא מדובר במסעדה...
הויטרינה התחיל טוב והתקלקל עם השנים
01/07/15 14:56
120צפיות
בן זוגי ואני ביקרנו די הרבה(יחסית לכמה שאנחנו אוכלים בחוץ) בויטרינה. בהתחלה היינו שכנים אז זו היתה קפיצה קצרה ואחרי שעברנו ליד אליהו זה היה בימים בהם היינו בחופש והתחשק לנו לעבור שם וממש באסה שהפסיקו לפתוח בשישי. כבר בהתחלה היה עומס על המקום אבל נתי השתדל לתת לכל לקוח יחס אישי ולהראות שהוא לא נשכח וכי האוכל יגיע בדיוק כמו שהוא אוהב. עם קובית שוקולד לקינוח וכוס שתיה נוספת על הבית בהחלט היה שווה את ההמתנה. אבל- עם הזמן הנוכחות של נתי פחתה שם, הצוות נותן שרות זוועתי (כמה פעמים אפשר לקרוא "סליחה" ולא לקבל יחס?), השתיה כבר מתרכיזים ולא מלימון טרי סחוט וזה מורגש והבשר הפך לפס יצור ללא יחס אישי והתייחסות למידת עשיה אותה רוצה הלקוח. בפעם האחרונה שהיינו שם בן הזוג הזמין נקניקיית עוף בלחמניה (טעם של ילד בן שש כבר אמרנו?) ואני הזמנתי את ההמבורגר. כבר הרבה זמן שהתחשק לי המבורגר טוב והמשלוחים הביתה פשוט לא מגיעים כמו שצריך. נתתי ביס אחד במנה שקיבלתי והותרתי אותה בצלחת. ההמבורגר שהוזמן מדיום הגיע וול דאן ויבשושי, הלחמניה שרופה והצ'יפס לא עשוי מספיק. האמת שעלו לי חששות כשראיתי את מפעילת הגריל שמה 6 קציצות יחד ומורידה אותם יחד כשזו שלידי הזמינה וול דאן ומישהו אחר הזמין רייר. על להתלונן לא היה מה לדבר, בקושי חשבון הצלחנו לקבל וגם אז לא היתה התייחסות לצלחת המלאה. דוקא כשיצאנו נתי אמר לנו שלום ושאל בעדינות למה הצלחת נותרה מלאה. עניתי בחוסר נוחות שההמבורגר לא היה בסטנדרט שאני רגילה לו מהמקום והוא מיד זז הצידה וביקש שאפרט. אחרי שהסברתי בנימוס הוא הפתיע אותי בהוציאו שטר מהקופה ומסירתו לי ביד. אז אמנם ההמבורגר כבר לא מה שהיה אך נתי מקסים כתמיד ונקווה שהוא יקח חזרה את העניינים לידיים וישתלט על העובדים שעושים לו נזק.
פלאפל הפעמונים-ממש לפני 10 דקות הייתי שם ...
01/07/15 17:28
115צפיות
סוקולוב רמת השרון

לדעתי הפלאפליה הטובה באיזור. אמנם מנה קצת יקרה ועולה 18 שקלים, אבל התמורה היא עצומה. למעשה מקבלים פיתה ריקה וממלאים אותה במה שרוצים, ובנוסף מקבלים צלחת לסלטים נוספים וציפס. מגון הסלטים הוא עצום: סלט ירקות, סלט פטרולזיה, סלטי כרוב ועוד .....גם הציפס הוא טעים וטרי מ-2 סוגים. הרגיל והסוג שיש רק בפלאפליות....עם הבלילה..שאפשר להתמכר אליו...בנוסף אפשר לקחת כמה כדורי פלאפל שרוצים בצלחת...בקיצר..ב-18 ש"ח אוכלים טוב!!! יש גם אפשרות לפיתה מלאה..וגם לשניצל שנראה לא רע ושאוורמה...

שיהיה בתאבון
º
זה הפלאפל המועדף גם עלינו
01/07/15 19:55
15צפיות
את העיקר שכחת - הפיתות האלוהיות שלהם. מי שלא שם לב אליהן
01/07/15 23:00
26צפיות
ולא מתחיל איתן את הדיווח - לא יכול לכנות עצמו 'חובב אוכל גדול'!

זו פלפליית הבית שלי ואני מאד אוהבת אותה. הרבה סלטים אך בתכל'ס, כמה נכנס בפיתה? לא יודעת איזו צלחת קיבלת ומילאת אבל אם הכוונה לפינכה הקטנה מפלסטיק, זו רחוקה מלהיות צלחת.

ומי שלוקח בצלחת כדורי פלאפל 'ככל יכולתו' - במחיר מנה אחת - מתחזר לדעתי...זה שלא העירו לך לא אומר שזה מקובל. הפינכה הקטנה מיועדת לצ'יפס וקצת סלט.

היכן נמצא המג'יק? גם אני התאכזבתי מההמבורגר של ויטרינה
01/07/15 17:58
78צפיות
למרות הבונוס לראות את יוני רכטר ושלומי שבן מתאמנים בנגינה על פסנתר בחנות הצמודה..
הפתעת עם מג'יק בורגר
01/07/15 19:49
71צפיות
על הויטרינה כתבתי פה, מסכים איתך שזה סתם המבורגר, הצ'יפס מצוין אבל אם אני רעב צ'יפס לא ישביע אותי
מג'יק בורגר נראה מבחוץ כמו המבורגריה לא הכי הכי, יכול להיות ששווה ניסיון, אבל יש באיזור את מיט בר עם המבורגר מעולה. אם יוצא לך, נסה אותו.
גשן/מיתוס- מסעדות בשרים בת"א
01/07/15 22:58
26צפיות
מתלבטת בין 2 המסעדות לחגיגת יום הולדת לבן הזוג
אשמח להמלצות
מחפש מסעדה רומנטית לחיפה והסביבה
30/06/15 08:50
328צפיות
בסוף השבוע אהיה בעוספייא . אני מחפש מסעדה רומנטית ליום הולדת בחיפה ובאיזור
הסגנון לא משנה, למעט מסעדות דגים. התקציב עד 400 שקל לזוג, ושתהיה פתוחה בשישי בערב
בחיפוש של הפורום לא כל כך מצאתי  משהו מתאים.  בשיטוט באינטרנט ראיתי את בראסרי 107, מישהו היה? 
אשמח כמובן לעוד המלצות
תודה!
וואווו, החזק את הסוסים שלך
30/06/15 09:53
353צפיות
יש אופציות ראויות מאוד, לפחות לניסיון אחד, לא הייתי בבראסרי 107, זה יהיה הימור בכל מקרה, אני חושב שאם היה למקום מוניטין מוצלח במיוחד, היינו קוראים עליו כאן. לא יודע להחליט מה רומנטי ומה לא, אבל אין ספק שהנמל 24 והסינטה בר יכולות להיחשב ככאלו, במיוחד הנמל 24, כמובן שזו לא אחת מהמסעדות הטובות בעולם, אבל זה מקום מעניין כשנמצאים בחיפה ודי מיוחד להגיע לשם ולאיזור, לטעמי, כנ"ל אני חושב שזו אחת המסעדות הכי יפות בארץ אם לא ה... אז אולי שווה להשקיע מעט יותר, שוב, עניין האוכל נתון תמיד לפרשנויות, זו בהחלט מסעדה ראוייה לטעמי אבל יקרה. 
מבחינת 400 ש"ח, כמובן בעייתי יחסית בימים אלו, בסינטה בר יהיה כנראה מעט יותר קל לעמוד במשימה הזו, תלוי גם מה כוללים בארוחה.
אולי עדיף לך גם לשקול את עלה גפן באיזור צומת קרית אתא, לא הייתי, האיזור לא רומנטי, ייתכן שפנים המסעדה כן. שום דבר לא ממש קרוב לעוספייא, דורש עד חצי שעה נסיעה, הסינטה בר באופן יחסי, כנראה הכי קרובה, היא גם סוג של הימור יחסית בטוח, למרות שאפשר להחליט על נפילה בכל מקום. 
גם טבעון לא רחוקה, לטעמי טאנטי באצ'י סופר רומנטית ותעמדו בהחלט בתקציב, אבל זו גם מסעדה סופר שכונתית, לקחת בחשבון.. הזכירו גם את בלה בבית שערים, לא יכול להיות משהו בבית שערים שלא יהיה יפה ו"רומנטי".. לפי השמועות גם שלו ביער עדיין בסביבה.

יוקר האוכל
30/06/15 10:46
214צפיות
מבחינת 400 ש"ח, כמובן בעייתי יחסית בימים אלו,

ציטוט מהתגובה מעלי..

ממש לא כנגד הכותב...אלא כנגד המחירים המטורפים פה...400 ש"ח בעייתי לזוג לאכול בחוץ ....לאיפה הגענו
אתה גם יכול לאכול לא רע בכלל לזוג בפחות מ 100 ש'ח. ...
30/06/15 10:49
186צפיות
.. תלוי מה אתה מחפש.
למסעדה לציון אירוע ביום שישי בערב
30/06/15 12:34
169צפיות
או בערב בכלל, רף 400 הוא גבולי נמוך, לארוחה מלאה עם אלכוהול. מכאן ועד לתרגם דברי באופן פשטני ש"400 ש"ח בעייתי לזוג לאכול בחוץ", המרחק הוא גדול מאוד. אפשר לאכול נהדר בערבים, גם במרכז תל אביב, עד 200-250 ש"ח, כל אחד יכול להחליט מה מתאים לציון אירוע, עדיין זה לא אומר שאין בעיית מחירים גבוהים בארץ, אבל הנושא הרבה יותר מורכב מפשטנות ההודעה שלך.
º
30/06/15 13:11
10צפיות
º
לגבי עלה גפן - מסעדה מעולה אבל אין כל קשר לרומנטיות
30/06/15 10:48
70צפיות
מסכימה
30/06/15 12:47
120צפיות
עלה גפן מצויינת לטעמי, אבל לא רומנטית לפי הסטנדרטים שלי.
כשהאוכל טעים ויש בקבוק יין או שניים בסביבה, יש רומנטיקה
30/06/15 13:50
131צפיות
ולא משנה היכן יושבים.. אגב מנחש שבעלי גפן יש אלכוהול, למרות שלדעתי לא מופיע מידע על כך באינטרנט..
º
לא בטוח שיש אלכוהול. במסעדה הקודמת שלו, חג' כחיל, לא היה.
30/06/15 14:38
46צפיות
אני לא חושב שהוא היה מעבר לשף שם
30/06/15 15:34
104צפיות
עם המיקום של השונה של עלה גפן וקריאה קטנה בעבר על מעורבים מאיזור הקריות בהקמה ואולי גם בניהול, אין לי מושג, די ברור שמקום כזה יציע גם אלכוהול.
היה באמת רק שף אבל המקום שם מאד 'איסלמיסטי'
30/06/15 16:49
90צפיות
והערכתי שכמו שמסעדה חרדית תעסיק שף חרדי, גם אצל הערבים הדתיים מאד זה ככה.
בעלה גפן מגישים אלכוהול
30/06/15 15:11
104צפיות
אבל לא מבשלים עם אלכוהול.
רומנטי זה "שלו ביער" ונראה שגם תעמוד במגבלת התקציב
30/06/15 13:16
127צפיות
תבדוק את התפריט ברשת - אבל נראה לי שזו המסעדה האידאלית מבחינתכם. אין שם גדולות ונצורות קולינארית אבל יש אוכל בסטרו נחמד מאוד - שמבוצע עם לב ונשמה, והמקום רומנטי שם שרות מעולה ונראה לי שהיא בהחלט המסעדה שאתה מחפש (אלא אם אתה פודי קיצוני)

אופציות נוספות 
בלה בבית שערים - בהחלט מסעדה רומנטית עם נוף לשדות העמק - במקור היא הוקמה כנסיון להקים טוטו צפוני, אבל היא התמתנה עם השנים - וכיום מגישה אוכל שפוי יותר במחירים סבירים לחלוטין ואוירה טובה.

אוקטגון - שד' נהלל / רמת דוד - עוד מסעדה יפה שממוקמת בלב שדות כך שהרומנטיקה מובנית - לגבי אוכל לא אכלתי שם כבר כמה שנים. הבנתי שהם עשו רענון במטבח - אבל אין לי מושג מה התוצאה.

בחיפה -
הנמל 24 - בהחלט המסעדה הרומנטית והיפה בעיר - אבל היא יכולה להיות מעט יקרה מהתקציב שהגדרת.

סינטה בר - בעיני היא לא רומנטית - אבל האוכל יהיה טעים ומקצועי מאוד.

ביסטרו 107 - ברח' יפה נוף הוא סוג של מטבח הגורמה של הברברוסה - הנוף בהחלט יהיה יפיפה (כל מפרץ חיפה עד עכו ונהריה) לגבי האוכל - שגיא כהן כיסח להם בשעתו את הצורה - אני חושב שהוא הגזים - אבל זו מסעדת שטנץ. לא יהיו בה הפתעות לשום כיוון לא לחיוב ולא לשלילה.

טאנטי באצ'י - מעולה אבל לטעמי לא רומנטית ובטח לא בשישי בערב.

º
חפש ביקורות על וניה. אולי תתאים. לאן נעלם סמואל עם המלצותיו?
30/06/15 14:41
44צפיות
לא רומנטית BY THE BOOK לטעמי
30/06/15 15:55
119צפיות
יותר אווירה משוחררת free style.

אבל כל אחד והרומנטי שלו
גם בעיני וניה לא רומנטית
30/06/15 16:00
119צפיות
ד"א, השירות בערב ביקורנו היה סחבקי מידי ומהאוכל לא התפעלתי.
הייתי רק פעם אחת, בקטנה
30/06/15 16:04
91צפיות
האוכל היה טוב מעניין(לא מדהים אבל טוב מאוד), ובאמת היתה הסתחבקות, אבל אין טענות כי שיתפתי פעולה.
גם אנחנו מצאנו את עצמנו מזמינים בקטנה
30/06/15 16:22
116צפיות
חלק מהמנות ב-וניה נראו לנו כבדות לערב. נראה לי שיש שם גם קריצה לקהל של מעין הבירה במנות כמו: קוסטיצה, צלע חזיר, מטיטיי ועוד.
אולי התחושה שלי התגברה בשל ההשוואה לשכנים שלהם "כולא". עסקית הצהריים של "כולא" שאכלנו באותו היום הייתה מאד מוצלחת. סכמתי לעצמי שלמקום הזה מתאימה האימרה  "לא חייבים לצעוק בכדי שישמעו אותך".
º
כתבת היכן שהוא על כולא ? (לא מצאתי ביקורת שלך)
30/06/15 16:36
22צפיות
º
עדיין לא. היינו בסוף שבוע שעבר. מקווה למצוא את הזמן לדווח.
30/06/15 16:39
27צפיות
חגגתי יום הולדת ב"וניה"
30/06/15 17:00
115צפיות
בן זוגי הביא אותי לשם בהפתעה זמן קצר לאחר הפתיחה. מה שהכי משמח אותי הוא למצוא מקום חדש בחיפה, כך שהוא שיחק אותה לחלוטין.
וניה לא רומנטית במובן המסורתי. מאוד שונה מהאווירה האירופאית-כפרית בנמל 24 למשל, או מהמודרניות של הסינטה בר, אבל תלוי מה מחפשים. בעיני האווירה בה נפלאה ועדיפה מאשר בשתיים האחרות וזה לחלוטין עניין של העדפת סגנון.
היכן וניה נמצאת?
30/06/15 18:29
60צפיות
האמת שעד עכשיו עוד לא ביקרתי בה, כי התגובות שקיבלתי נעו בין כאלה שמאוד אוהבים לכאלה שמאוד לא, וגם אלה שאוהבים מסייגים ואומרים שהם מבינים למה יש כאלה שלא מתחברים.

איך אמר לי מישהו השבוע? שחר (הבעלים?) הוא אמן, או שמתחברים ליצירה שלו או שלא..
שזה תיאור מעניין, אמנם, אבל לא מאוד מעורר תיאבון בעיניי.

עם זאת, לאור השרשור הנוכחי, אני מתחילה לחשוב אולי בכל זאת לתת להם ביקור ולראות בעצמי במה מדובר.
אז... היכן הם נמצאים?
שער פלמר בין העוגן לסנדק
30/06/15 18:36
62צפיות
רח' שער פלמר - הרח' שיוצא מרח' העצמאות לכיוון הים.
הרחוב שבקצהו האחד מצוי פאב העוגן ובסופו הסנדק.
צמוד לדואר .

אני חושב שיש סיכוי שתאהבי את המקום - גם בקרב החברים שלי הוא מעורר תגובות מעורבות מאוד.
אבל דווקא הפודי'ס הקלסיים אוהבים אותו יותר.

º
תודה, אני אנסה
01/07/15 08:29
8צפיות
שמעתי המלצות חמות על voila
30/06/15 18:40
89צפיות
במרכז הכרמל
לא אכלתי שם אבל עוררה בי את החשק לנסות
º
יו, לא ראיתי את התגובה שלך :) אז הנה, פעמיים וואלה=]]
30/06/15 19:53
27צפיות
Voila בחיפה, במרכז הכרמל
30/06/15 19:53
130צפיות
מהממת!
האוכל בסגנון שוויצרי ויש בו פונדו גבינות מדהים ועוד כמה מנות שוויצריות קלאסיות.
אוכל כבד יחסית, שימו לב :)
אווירה מקסימה ונעימה.

גם בסטלה מאריס יש מסעדה מאוד רומנטית. לצערי שכחתי את שמה. ידועה בשטרודל התפוחים המעולה שלה. אם זה יהיה רלוונטי, אוכל לברר.

º
פפפ איזה טיזר.. מישהו יודע את שם המסעדה עם השטרודל המהולל?
30/06/15 22:31
25צפיות
º
סנטה מריה - המסעדה האוסטרית במנזר הכרמליטים
30/06/15 22:39
29צפיות
º
תודה
5צפיות
º
ממש לא הייתי אומרת שסנטה מריה רומנטית
01/07/15 09:05
23צפיות
º
בעיני רומנטית, אבל הקינוחים לא שוס לטעמי
01/07/15 11:18
17צפיות
º
לא רומנטית ניחא. היא פשוט לא טובה.
01/07/15 16:47
10צפיות
תודה לכולם על התגובות! הוזמן מקום לנמל 24
01/07/15 08:25
87צפיות
בשבת יש מצב שאלך גם לאחת המסעדות האחרות שהומלצו פה.
מבטיח לעדכן
בחירה נכונה
01/07/15 09:17
93צפיות
לפחות מבחינת העיצוב והסביבה, זו אחת החוויות המעניינות והשונות לדעתי. לגבי האוכל ציינתי, לא לבוא עם ציפיות מטורפות ולטעמי וצערי המקום קצת בירידה מבחינה זו, עדיין האוכל אמור להיות בהחלט מושקע וטוב.
אם תספיקו לפני או אחרי, סיבובון קטנטן מומלץ בצד המרוחק של מגרש החנייה הראשי הצמוד לקמפוס (שם גם כדאי לכם להחנות, 50 מטר מהמסעדה), זה המבנה של אחד המרכזים האקדמיים הקשורים לעיצוב לדעתי, הוא בהחלט נחמד לצפייה בערב.
אגב אחרי זה אפשר סיבובון באיזור וטעימה מתרבות הפאבים של הנמל ועיר התחתית (האיזור המשופץ מעבר לרחוב העצמאות), בפאב העוגן הסמוך או הסנדק ויש עוד רבים במרחק הליכה, כולל ליבירה, סיבוב לילה על שדרות בן גוריון בואך הבאהיים, אפשר לעלות אחרי זה למרכז הכרמל וטיילת לואי (עם הרכב כמובן, אלא אם אתם חובבי כושר הרפתקניים במיוחד, ממש במיוחד "), זה מתכון ליופי של ערב.
סאלו אין עליך!
01/07/15 20:06
48צפיות
אתה קורא מחשבות...התכוונתי לשאול גם איפה אפשר לטייל באיזור
º
למה אתה מופתע? סאלו הוא הניק של אורן זריף...
01/07/15 22:28
אוקיי, נפלתי
30/06/15 19:51
420צפיות
היינו בטאנטי באצ'י בשישי האחרון, אכלתי את מנת הפסטה הכי טובה שיצא לי לאכול בזמן האחרון- ניוקי כמהין.
ומאז מוחי ההריוני לא מפסיק לחשוב על זה
חייבת המלצות לפיצוי הולם באזור המרכז. 
אז..
איפה הניוקי הכי שווה שאכלתם?

בלוצ'אנה במושב אמונים
30/06/15 20:23
242צפיות
הניוקי הראשון שלא עשה לי סתימה בבטן.
רך ואוורירי כמו שבחיים שלי לא ידעתי שניוקי יכול להיות.
יש שם 2 סוגים למיטב זכרוני:
תפו"א ברוטב חמאה ומרווה
ונדמה לי סלק ממולא גבינה כחולה (לצערי הרבה זמן לא הייתי שם)
באופן אישי מאוד אוהבת את התפו"א.
º
תודות!
30/06/15 21:02
32צפיות
º
קאתי ביקורת מצוינת על הניוקי טרטופו של פאפא'ס בת"א
30/06/15 20:35
68צפיות
º
אבדוק אותו תודה!
30/06/15 21:01
33צפיות
במיוחד בשבילך..
הודעה זו מכילה תמונות
01/07/15 08:32
217צפיות
הניוקי הכל כך טעים שבתמונה עולה רק 38 שקל (אפשר להזמין לעיקריות חצאי מנות). לפני חודש אכלתי ואני מתגעגע..
ניוקי טרטופו
ואי ויי מה עשית לי עכשיו!
01/07/15 08:47
120צפיות
מה חצי מנה
נראה לי אקח מנה וחצי
º
תשאירי מקום לעוד מנות
01/07/15 19:54
8צפיות
בנאלי - טוטו
30/06/15 22:58
181צפיות
ניוקי ערמונים.
גם בשולחן לילה שקצת נקטלה כאן יש ניוקי מצוין (יש להם מנות טובות וכאלה שפחות...זאת מהיותר).
בבליני ת"א יש ניוקי ממש טעים
01/07/15 09:59
112צפיות
ובעסקיות גם לא יקר.

חוץ מזה, אכלתי ניוקי טוב (לא כמהין) באמורה מיו.

בהצלחה.
נזכרתי בעוד 2 מקומות עם ניוקי טוב
01/07/15 20:02
64צפיות
מסה-  ניוקי פורצ'יני -מנה עם טעם אלוהי, ניוקי רך ורוטב טעים בטירוף. הבעיה שהיא מאוד קטנה ולא משביעה. כמה שהיא היתה לי טעימה, היא היתה קטנה מדי, במחיר סביב 100 שקל ציפיתי גם לצאת שבע.
קוצ'ינה תמר - ניוקי גדול, רך מאוד, אוורירי וטעים בטירוף. הבעיה שזו המנה היחידה שאהבתי שם...
סופ"ש בצפון - מסלול למיטיבי לסת
הודעה זו מכילה תמונות
01/07/15 18:10
196צפיות
רגע לפני שמצטרף קטנצ'יק חדש למשפחה, החלטנו להפקיד את הקטנצ'יק הגדול אצל סבא וסבתא ועשינו דרכינו לצפון הרחוק.
עצירה ראשונה הייתה בשראביכ. המסעדה נמצאת ממש בכניסה לכפר, למזלנו לא פספסנו את השלט. מזל שהיא ממוקמת בחניון, אז לא הייתה בעיה של חניה 
מכיוון שהגענו בצהריים המוקדמים של יום חמישי לא נרשם עומס. למעשה היינו הראשונים שם, אבל בערך תוך חצי שעה כבר לא נותר שולחן פנוי. יעקב, נחמד כפי שכולם מתארים אותו, התיישב לידינו ושאל מה אנחנו אוהבים ונתן המלצות שונות. אכלנו סלט ירוק מלא בעלים טריים וטעימים (נשמע כמו משהו פשוט אבל הטריות והטעמים המיוחדים מורגשים בכל ביס), תבשיל חובזה, חומוס טעים מאוד עם גרגרים (הפיתות היו די יבשות וקצת מיותרות), כרובית עם טחינה שהייתה מעולה, קובה עם בשר, וחצילים ברכז רימונים שטעמו לא היה מאוד מורגש אבל זו הייתה מנה טעימה בטירוף. ייתכן שאכלנו עוד כמה דברים שאני לא זוכרת, אבל זה היה משביע לחלוטין. כל זה עם כוס קטנה של קפה שחור וחלבה מעולה עלה לנו בסביבות ה-80 ש"ח. למרות המיקום הלא פסטורלי בעליל, האוכל נותן תחושה כפרית ונעימה. מומלץ בחום.
משם נסענו לגלידה בוזה במעלות תרשיחא, נרשמה התלהבות רבה מטעם הקשיופאה המדובר.
המשכנו לצימר, שם חיכו לנו כל מיני פינוקים ונשנושים קטנים, ובראשם דובדבנים אורגניים שמגדלים בעלי הצימר ומהם לא הפסקנו לאכול במהלך כל הסופ"ש.
בערב חזרנו למעלות תרשיחא (מוטיב חוזר בסופ"ש שלנו) והגענו לפאב כמון. אחרי שקראתי כאן המלצות על הפיצה שלהם וידעתי שבן זוגי ישמח ללגום בירה, החלטתי שזה המקום המושלם עבורנו ליום חמישי בערב. הפאב די קטן, אבל יש בו אווירה מאוד נעימה. אכלנו פיצה עם ירקות והיא באמת הייתה ממש טעימה, אז הזמנו עוד אחת  בן זוגי שתה בירה של כמון שאמר שהייתה מעולה, ועוד אחת של בישופ שגם אותה שיבח. את האווירה השלים ג'ו בונמסה שהתנגן ברקע. בערך 130 ש"ח על אחלה בילוי.
ביום שישי בבוקר שוב חזרנו למעלות תרשיחא ואכלנו ארוחת בוקר בדליקט. המקום קטן וחמוד, העיצוב נעים מאוד. אכלנו שקשוקה וארוחת בוקר בלאדי, שכוללת צלוחיות קטנות עם מטעמים כמו פול עם טחינה, זיתים, סלט ירקות טרי, גבינת לבנה וגבינת ג'יבנה. הארוחה מלווה גם בפיתות מסורתיות (כמו לאפות דקות) אך הן היו די יבשות ולא אכלנו מהן. בכל מקרה השקשוקה הגיעה גם היא עם לחם חם וטרי אז לא הייתה בעיה של ניגוב. סטפן היה מאוד נחמד ואדיב, וכך גם כל נותני השירות. אני לא זוכרת כמה שילמנו בדיוק כי הייתה להם טעות בחיוב האשראי (עליה התנצלו ללא הפסקה) אבל המחיר היה סביר ביותר, במיוחד לאור התמורה שקיבלנו. מדובר במקום יחסית חדש ונקווה שיצליח להם.
בצמוד למקום יש מאפייה שנקראת לחם בר, אם אני לא טועה הם גם מספקים את הלחמים לדליקט. קנינו שם לחם דגנים טעים לכבוד שבת.
ארוחת צהריים לא אכלנו כי היינו מלאים מהבוקר והסתפקנו בנשנושים של הצימר. בכל מקרה רצינו להישאר קצת רעבים כי בערב נסענו למסעדת מוסקט במצפה הימים. המסעדה מאוד יפה ונעימה, השירות מאוד טוב, והדבר היחיד שקצת העיב היו השירותים שמעבר לכך שלא היו הכי נקיים בעולם, היו גם מסריחים. בתור הריונית ביקרתי שם מספר פעמים לאורך הערב ולא חל שינוי במצב, קצת חבל כי באמת כל השאר היה כל כך מוקפד. 
לשולחן הוגשה פוקאצ'ה חמה וטעימה עם סלסת עגבניות, שמן זית וחומץ בלסמי. היא הייתה חמה וטעימה, השתדלנו לא לחסל אותה. למנות ראשונות הזמנו טארין סלק וגבינה רכה, וריזוטו פטריות. שתי המנות היו נהדרות ומאוד נהנינו מהן. למנה עיקרית בן זוגי לקח פילה עגל שהוגש עם פירה וברוקולי. הוא מאוד נהנה מהמנה וממה שטעמתי זה באמת היה מוצלח מאוד. אני לקחתי פילה מוסר ים עם ניוקי וברוקולי. הדג היה טעים, אם כי פוזר עליו יותר מדי מלח גס, והניוקי היה טיפה חסר טעם. הוא היה מאוד רך אבל לא מהמוצלחים שטעמתי. לקינוח לקחנו טארט אגסים. המלצרית המליצה על הקינוח הזה ולכן בחרנו בו, הוא היה בסדר וזהו. זה אולי לא נשמע ככה מהתיאור אבל בסה"כ הייתה ארוחה טעימה, יכול להיות שהיו לי ציפיות גבוהות (במיוחד לאור המחירים) ולכן מעט התאכזבתי. אחרי הנחה של 10% של אפליקציית בייגלה שילמנו בערך 380 ש"ח.
בשבת בבוקר, באופן מפתיע, שוב נסענו למעלות תרשיחא. קנינו ב -The good bread bakery פלוט אחד עם כל מיני גרעינים ופוקאצ'ה אחת עם ירקות. וואו, זה היה טעים. המקום קטן עד מאוד ואין שם כמעט מקומות ישיבה, אז לקחנו איתנו וטרפנו בדרכינו לשוק. השירות היה לעילא ולעילא וממש כיף לקנות במקום כזה. לפי הריחות והתור במקום אני יכולה רק לתאר לעצמי שכל המאפים שם נהדרים.
אחרי טיול בשוק, בן זוגי אכל כנאפה בממתקי אבו ג'ימי. המנה הייתה ענקית, אבל מכיוון שאני לא מאוהבי המתוקים מהסוג הזה, הוא נאלץ לחסלה לבדו ואמר שהיה מצוין. כדי להיפרד מהאזור בכל זאת עם טעם מתוק בפה קפצנו שוב לבוזה ודגמתי טעמים נוספים שהיו כמובן נהדרים.
היה לנו סופ"ש נפלא ואני ממליצה על האזור הזה בחום רב, יש עוד הרבה דברים טובים ושווים שלא הספקנו לנסות הפעם, ואני מקווה שעוד נשוב.

ארוחת בוקר בדליקט
º
לגזור ולשמור שיתוף מקסים, תודה רבה
01/07/15 18:31
15צפיות
איזה כיף לקרוא
01/07/15 19:59
52צפיות
כמו שסאלו כתב, גזרתי ושמרתי.

שראביכ מסעדה נהדרת, ואני מחכה להזדמנות לחזור לאכול בה. גם על כמון, אני ממליצה בכיף, כי נהננו שם והלואי שהיה לי מקום כזה ליד הבית.

איפה לנתם?
תודה על שלל הדיווחים והתמונות
01/07/15 20:01
49צפיות
נראה כמו סופשבוע קולינרי משובח
º
כל הכבוד לטעמה של בתך ולאבחנותיה באיכויות של אוכל הודי.
01/07/15 22:42
4צפיות
º
:-איך נפלו גיבורות? שאת תטעי בשרשור ...!!D
01/07/15 23:27
4צפיות
º
01/07/15 23:36
1צפיות
º
אפשר לתקן את טעותי? תודה.
01/07/15 23:42
º
גם לי מותר לעשות גסטרו.. לא יודעת איך קרה...
01/07/15 23:39
שתי ארוחות הודיות בטאיזו
01/07/15 18:15
168צפיות
במסעדת טאיזו יש מדי יום א בערב ארוחה הודית שמכינה שפית מיוחדת. לציין השפית נמצאת במסעדה אבל לא במטבח (בזמן הסרביס ) - בחורה צעירה עם סארי יפה
בתי, החילת, שהתה זמן קצר במרכז ב"יומיות" לסרוגין. היא מאד אוהבת אוכל הודי ובעודה מקטרת שהודו הקטנה בבאר שבע רחוקה (את אינדירה לא אהבה) - קפצתי על ההזדמנות ולאחר אחהצ עבודה באזור הגענו למסעדה
על השולחנות פזורים עלי פרחים, צעיפים הודיים על הכסאות .אוירה נחמדה ומוסיקה הודית ברקע
המלצר הציע לנו ארוחת טאלי ב 200 שח האחת , הסרוב שלנו גרם להחמצת פנים , לא ניגש לשולחן מיוזמתו והיינו צריכות לנפנף בכל פעם
ומה אכלנו ? בשל הצמחוניות של החילת חלקנו- פאקורה ירקות- ירקות בבלילת חומוס עם שני מתבלים מוצלחים, פארטה ממולאת- שני דפי נאן במילוי גבינה מותכת חתוכים ל 4 ובצד סלט רענן עם פרוסות צנונית שאהבתי. מנה מאד מוצלחת
ראשונות 44-42 שח.
עיקריות- מלאי קופטה - מאכל אליו התאוותה הנערה -לי היה מתקתק מדי , היא אהבה וקציצות חומוס ברוטב עגבניות- מעט יבשושיות, שתי המנות הוגשו עם קערות אורז בכמות נדיבה , מחיר 76-72 שח
לקינוח- "כדור מנגו" מנה מאד יפה של כדור כתום בתוכו מלית מנגו  מרקם של פודינג וטעם מוזר על קולי גזר - לא אהבנו אבל החלטנו שאנחנו מלאות ולא ניקח קינוח אחר. מחצית נשארה בצלחת. על הקינוח לא חויבנו כהטבה של מועדון בייגלה (54 שח) . החשבון 234 שח לא כולל שרות שהיה כאמור קפוץ. וגםהטיפ היה בהתאם ...

שבוע לאחר מכן, לאחר שהסרט LUNCH BOX גירה מאד את הבלוטות , נסענו במיוחד (זה יום א האחרון שלה במרכז), לאחר שנכנסנו- הבחור בכניסה שאל- לא הייתן כאן לפני שבוע ?וגם השפית חייכה אלינו כאל מכרות ותיקות. לשמחתנו המלצר החמוץ לא היה ושרתה אותנו מלצרית נעימה  מאד. הפעם השף בן נריה נראה במטבח וגם יצא לשוחח עם שולחן של "חשובים"
ראשוונת - שוב לקחנו את הפארטה המוצלחת, גובי מסלאה- פרחי כרובית ברוטב נהדר -הצטערנו שהם לא מגישים נאן בארוחה- הרוטב דרש ניגוב
עיקריות שוב מלאי קופטה למכורה וקארי בטטה - מנה ברוטב כתום נפלא- רק חבל שהוגשה ללא אורז
לקינוח לקחנו את מיוחד היום- גולאב ג'מון- 4 כדורים אווריריים לא מתוקים מדי עם כדור גלידת תבלינים וקוביות פרי חתוך- מ ו ש ל ם . ותודה לבייגלה
242 שח
מים קבלנו בקנקן זכוכית.

בשתי ארוחות עלות של פחות מ 500 שח כיסינו את התפריט הצמחוני זה שהציעו לנו כארוחת טאלי ב 200 שח לסועד ...בארחותנו השניה , בשולחן ליד שני גברים אחד צמחוני השני לא ,הזמינו את ארוחת הטאלי ונראה שהם נחנקים מעומס האוכל

לסכום- אוכל הודי טעים , מחיר שפוי - לאופציה הצמחונית . עוד אחזור גם ללא כוחות האויר .

תודה על הדיווח
01/07/15 18:34
75צפיות
בעיני, קינוח המנגו פשוט מושלם, אני אישית מאוד התחברתי לגזר במנה (אם אני זוכרת נכון יש גם בטטה).
פרוטגוניסט, איפה אתה?
01/07/15 19:00
67צפיות
תודה על הדיווח, גסטרו.
תודה על הדיווח
01/07/15 19:53
52צפיות
שלחתי אותו לחובבי האוכל ההודי.
מחפש מסעדה מיוחדת לחגוג
30/06/15 20:39
132צפיות
משהו מיוחד, עם קונספט מוזר וייחודי שלא רואים בכל מקום, לא משנה המחיר.
כן חשוב שיהיה בכשרות כל שהיא.
אלא אם כן זה בר\פאב ממש מיוחד ושונה שאז נסתדר עם הכשרות.

אשמח לעזרה - לכבוד יום הנישואים
כל מקום בין גדרה לחדרה יהיה טוב
30/06/15 21:26
69צפיות
כולל י-ם כמובן
כמה שאלות מנחות ברשותך
30/06/15 21:40
110צפיות
אתה יכול לתת לי דוגמא למסעדה עם קונספט מוזר ויחודי ? אנחנו משתדלים להגיע למסעדה כי האוכל הוא טוב, חלשים קצת בגימיקים
וכן, גם כשרות כל שהיא דורש הסבר.. עניין הבר פאב מבלבל גם כן, לא הבנתי את הכוונה שלך לגבי האוכל שם ומה ייחשב "מיוחד ושונה" גם בפאב..
צודק - כיוון
55צפיות
התכוונתי כמו שיש מסעדה על גג עזריאלי למשל, או באיזה יער או נוף יפה, או מסעדה שמגישה מלא מלא מנות קטנות או כל דבר חריג, ישיבה על מזרונים או ספות או לא יודע מה.

לפעמים שומעים על כל מיני מסעדות "מוזרות" כאלה אבל אני לא מצליח למצוא משהו כשר.

לגבי הבר\פאב פחות אכפת לי מהכשרות
אם זה הכיוון, אז בלו סקיי במלון קרלטון
01/07/15 17:49
44צפיות
בתל-אביב יכולה להתאים לכם. נמצאת בקומה ה- 15 של המלון, עם נוף לים וחלבית כשרה. בקומה השניה של המלון, תמצאו את לומינה הבשרית, גם ממנה יש נוף לים.

º
בלומינה הנוף מוגבל תלוי היכן יושבים....
01/07/15 17:51
13צפיות
º
נכון. בלו סקיי עדיפה מהבחינה הזאת.
01/07/15 18:00
9צפיות
º
היי תודה היינו שם פעם כולל חבילת ספא ובריכה על הגג
01/07/15 18:03
17צפיות
בלק אאוט - מרכז נא לגעת
01/07/15 18:04
74צפיות
סגרתי על מקום שם, מקווה לא להתבאס, נשמע מסעדה חריגה.
בחירה טובה
01/07/15 19:42
37צפיות
חוויה שונה ומעניינת מאוד. החושך שם הוא מוחלט ואי אפשר לראות כלום, וזה גם משעשע, וגם מחדד את חושי הטעם שאי אפשר לראות מה אוכלים.
חוץ מזה כל המלצרים שם עיוורים, ומבחינתי החוויה הכי גדולה שהיתה לי שם היתה דווקא לדבר ולהכיר את המלצרית. אני מאמין שמאוד תהנה שם
אשמח להמלצה על מסעדה/בית קפה לשבת בצהרים באיזור חולון
01/07/15 10:12
70צפיות
יש לנו כרטיסים ל"דיאלוג בחשיכה" במוזיאון הילדים בחולון לשבת בצהרים.
איפה אפשר לאכול אח"כ ארוחת צהרים נחמדה בסביבה?
מסעדה/בית קפה - הסגנון פחות משנה רק שיהיה מוצלח, לא מכירה כלום באיזור הזה.
אין בשורות קולינריות גדולות בחולון לצערי
01/07/15 11:22
101צפיות
הכי נחמד בסביבה לטעמי הוא "קפה גן סיפור", במרחק הליכה נעים ונחמד מאוד
אם אתם בכיוון של אוכל מזרחי/ערבי יש את "ביירות" בבן גוריון שאני ממש מחבבת אותה

קליספרה, זה האיזור שלך
01/07/15 11:22
77צפיות
אם אני זוכרת נכון, היו המלצות על מסעדת בירות.

מקווה שקליספרה וברונו יגיעו בקרוב, ויוכלו להמליץ.
איך הגעת בשניה שקראתי לך?
01/07/15 11:28
71צפיות
טלפתיה :)
º
טלפלא
01/07/15 11:38
12צפיות
אהה יש גם את המתחם של עזריאלי החדש - שאני שוכחת מקיומו
01/07/15 11:32
90צפיות
יש שם ריוור, לוונדר, ועוד משהו - אפשר לבדוק
אמא שלי היתה שם השבוע ואכלה בלנדוור ליד
01/07/15 14:18
68צפיות
הם צעדו מהמוזיאון למרכז עזריאלי החדש ושם ישבו לארוחת צהריים בבית קפה לנדוור  - לדבריה האוכל היה טעים והשירות טוב.
זו לא פסגה קולינרית אבל זה קרוב והם נהנו.
במתחם עזריאלי באיזור התעשיה
01/07/15 14:41
51צפיות
רח' הרוקמים 26 יש כמה מסעדות-
ריבר נודלס  - מאוד נחמדה בעיניי
לה ביסטרו בר- ביסטרו נחמד מאוד. אני הולך לשם הרבה , בעיניי זו המסעדה המועדפת בחולון. יש להם בתפריט בשרים, פיצה פסטה, דגים וכו'. . ההמבורגר והקבב שלהם  טובים , המנות האיטלקיות (רביולי, ניוקי) פחות מוצלח אבל בסך הכל זה מקום ראוי.
יש במתחם גם את קפה לנדוור
ביסטרו 45
01/07/15 15:01
53צפיות
אני זוכרת להם פתיחה מאד מוצלחת בה ישבתי עם חברה ונהננו מאוכל טוב ושרות טוב. אני מקווה שהם שמרו על הרמה. אולי מישהו מהפורום ישב שם לאחרונה?
כן. צר לי לבשר אבל ההמבורגר שלהם גרוע וחסר טעם.
01/07/15 19:28
32צפיות
לא ציפיתי לגדולות ממקום כשר אבל בפעמיים שניסיתי (לפני שנה בערך) זו היתה נפילת רומי.
º
תודה! נראה לי שנלך על לנדוור, זה במרחק הליכה?
01/07/15 15:19
10צפיות
º
כן זה די קרוב
01/07/15 19:34
4צפיות
º
שירשור שבועי
30/06/15 07:23
21צפיות
ממתקים נפלאים בקלנסווה
01/07/15 17:23
79צפיות
החנות / מאפייה של ממתקי אל-נור נפתחה שני סנטימטר מהמשרד שלי, ממש לאחרונה.

אתמול נכנסתי בסוף יום העבודה שלי לחנות, ומצאתי כל סוג אפשרי של בקלאווה, 4 סוגי כנאפה, שני סוגי קטאייף, ועוד ממתקי רמדאן כמו עוואמה וקולאג'. המקום שייך לשני שותפים - האחד מוסלמי מקלאנסווה, והשני יהודי מכפר יונה.

המתקים מצויינים וכמוהם המחירים - שילמתי 28 ש"ח עבור 6 קטאייף ושתי חתיכות גדולות של כנאפה.

אם אתם גרים באיזור, קפצו לממתקי אל-נור, בצד המזרחי של כיכר בראשונה של קלנסווה (אם באים מכיוון כביש 57). כדאי לכם.
אשמח לדעת מה היה סוג הכנאפה? והאם בסוף היום עדיין
01/07/15 17:31
54צפיות
שמרה על טריות
איני זוכרת את שמות סוגי הכנאפה
01/07/15 17:37
60צפיות
יש כנאפה רגילה,
כנאפה מגולגלת (כמו הרגילה, רק מגולגלת לגליל),
כנאפה שמקורה בשכם ומכינים מאיטריות קדאיף קלויות עם כורכום וטחונות למרקם של סולת (זה מה שלקחתי),
כנאפה עם פיסטוקים בלי גבינה,
וכנאפה נוספת שמקופלת למעין כיס.

כנאפה צריך לאכול מיד עם הרכישה, ואני בדרך כלל מעדיפה לזרוק מה שלא נאכל ולא לשמור ולחמם. אבל הפעם קניתי את הכנאפה כדי לאכול אותה הבוקר. אכלנו את הכנאפה לאחר שחיממתי אותה לפי הוראות היצרן. חיממתי את סירופ הסוכר שקיבלתי בנפרד, יצקתי על חתיכות הכנאפה וחיממתי במיקרו למשך 25 שניות.
להפתעתי הרבה, הכנאפה היתה טובה מאד. לא כמו הטעימה הטריה מאד שקיבלתי בחנות, אבל טובה בהרבה מכנאפה טריה שאכלתי במקומות מסויימים.

את הקטאייף אכלתי עם שכנה אתמול בערב, והם היו מצויינים. לא מתוקים מדי ועם הרבה מילוי.
º
הכנאפה משכם נשמעת מדהימה!
01/07/15 18:42
17צפיות
אם אגיע לתל-אביב בסוף השבוע
01/07/15 18:58
45צפיות
אודיע לך, ואולי אביא לך.

נעשה החלפות, את תתני לי מאפים של הבחור שלך, ואני אתן לך כנאפה

האמת, ששווה להגיע לקלנסווה בשעה חמש, לקנות חומוס, פלאפל וכנאפה. לנסוע לנחל אלכסנדר או לים ולעשות פיקניק.
º
עשינו עסק!
01/07/15 19:12
10צפיות
º
אתם גם מוזמנים לביקור בבירת עמק חפר
01/07/15 19:24
12צפיות
º
תני לי לסיים את המבחנים
01/07/15 19:47
7צפיות
º
בדקי בהזדמנות אם הם עשויים על חמאה [סמנה]. תודה.
01/07/15 17:36
18צפיות
אבדוק עוד מעט
01/07/15 17:38
74צפיות
הולכת לבדוק אם יש קולאג'. חייבת לטעום על מה מדברים כולם במשרד.
הנה עוד קצת מידע ודיווח
01/07/15 18:56
56צפיות
ראשית, הם משתמשים בסמנה.

שנית, הנה פירוט של שמות הכנאפות:
כנאפה נעמה = כנאפה נבלוסייה - הכנאפה השכמית עם הכורכום
בורמה ג'ינה (אצבעות גבינה) - הכנאפה המגולגלת
פיסוליה - הכנאפה המקופלת לצורת משולש / כיס

היום קניתי לאחר טעימה, שני ממתקים שלא הכרתי:
קולאג' מהלבייה - בצק של בקלווה ממולא במהלבי לא מתובל. שמעתי על הקולאג' מהחברות במשרד, והייתי חייבת לנסות.

מדלוקה - יותק קינוח מאשר ממתק. שכבה של בצק שעשוי אותו בצק של הכנאפה נעמה, כלומר, בצק מתוק עשוי מאיטריות קדאיף קלויות עם כורכום וטחונות, עליו שכבה של מהלבי לא מתובל (כדי לא להעמיס, היות שהבצק מתוק מאד), ועליו שכבה של אגוזי קשיו. מקשטים בדובדבנים משומרים ואוכלים קר. אוי, כמה שזה טעים, ומעניין. לכל שכבה מרקם אחר, וטעם שונה והשילוב משגע (לפחות לטעמי).

תושבי האזור, עזבו הכל ורוצו לממתקי אל-נור. נשבעת שאלה הממתקים הכי טובים שאכלתי בארץ.
ג'פניקה M הדרך-הפתעה לטובה
01/07/15 14:13
143צפיות
ביקור ראשון שלי בסניף. זהו הסניף השלישי של ג'פניקה שאני מבקר בו (אחרי נתניה ורעננה) ובאופן כללי אני חושב שהרשת עושה עבודה טובה, אבל הרבה זמן לא אכלתי ברשת וכאמור בסניף M הדרך לא אכלתי כלל עד השבוע שעבר.

ההפתעה מבחינתי היא בנוגע לעיצוב, לאווירה, למוזיקה ולשירות. המסעדה מרווחת מאד, מעוצבת בנעימות  ואילו היו מסירים את השלט המעיד על רשת הייתי יכול להאמין שזו מסעדה הרבה יותר יקרה. השירות היה לעילא, מי כמונו חובבי המסעדות בארצנו יודעים להעריך זאת, לא כל שכן ברשת מסחרית ולא במסעדת שף אינטימית. 

מדובר בעסקית צהריים, הפרטנרית הזמינה לראשונה ספרינג רול ואנוכי גיוזה. ההפתעה היתה רבה לנוכח ההקפדה על העיצוב בצלחת, מתנצל שלא צילמתי אבל זה לא היה מבייש לדעתי מסעדת יוקרה אסיאתית. הפתעה נהדרת שהוסיפה המון לאוכל שהוא, בעיקרו, די סטנדרטי (טעים, אבל לא מתעלה לרמות גורמה כמובן). העיקרית שלי היתה קומבינציית סלמון, שלדעתי יכלה להעז יותר בטעמים נוספים ומסקרנים יותר מאשר טעמי הסלמון והירקות הנקיים שאפיינו את כל סוגי הרולים. כאמור טעים, אבל אפשר יותר. הפרטנרית הלכה על צ'זה טופו, אני לא סובל טופו ולכן לא טעמתי, אבל התרשמתי מגודל המנה-מניח שבגרסאות העוף והבקר (שגם אותן ניתן להזמין בעסקית, כמובן) גם חברים בעלי תאבון בריא יבואו על סיפוקם ויותר מזה.

אז כן, ההודעה הזו מפרגנת, ולאו דווקא על בשורה קולינרית. כשאתה בא לאכול ברשת אתה מראש לא מצפה לחוויה גסטרונומית מהשורה הראשונה, אלא לפתרון טעים ומשביע. האדג' שעשה את ההבדל היו כל התוספות שתוארו לעיל ושלוקחים פער גדול לטובת הסניף הזה של ג'פניקה על פני הרבה אפשרויות אחרות מהזן הרשתי.

בג'פניקה לא תמצא טעמים מסקרנים
01/07/15 17:55
99צפיות
מפני שהסושי שלהם מכוון למכנה המשותף הגדול ביותר, ואין להם עניין להיות מעניינים.

אחרי כמה נסיונות בכמה סניפים, החלטתי שמוטב לוותר על סושי מאשר לאכול בג'פניקה. זה לא שאני אנינת טעם גדולה כשזה מגיע לסושי, אני פשוט רוצה אורז מוכן כראוי ושטעמו יהיה בהתאם, יחס הגיוני בין דג לסושי, ושלא יסתכלו עלי כאילו נפלתי מהירח כשאני שואלת למה לא הגישו לי ג'ינג'ר.
01/07/15 18:41
50צפיות
אורז מתוק, דגים באיכות ירודה, אני מעדיפה לוותר לחלוטין.
כולא - רח' הנמל חיפה - התבלבלתי
30/06/15 16:29
348צפיות
ארוחת צהרים זריזה עם חלק מהצוות שלי בעיקר הותירה אותי מבולבל.
המסעדה יפה מאוד מעוצבת בקווים לבנים נקיים ובמרכז המטבח טבון ענק ומרשים.
המנות ברובן מקוריות ומעניינות והמעט שטעמתי היה טעים.

הרושם הראשוני היה של מסעדה יקרה ובוודאי יקרה יחסית ל- DNA של חיפה 
מצד שני בבחינה מושכלת המחירים היו ברובם הגדול בסדר והמנה העיקרית שהוזמנה אפילו תומחרה בהגינות יתר.

השרות היה נחמד אבל בעיקר מבולגן וכך גם התפריט שהיה בעיקר מבלבל והמלצרים למרות שהסתובבו מסביב לא באמת הועילו או היו נגישים. 

העסקית כוללת שלושה מסלולים 
1. מנה ראשונה + שתיה במחיר הראשונה
2. מנה עיקרית + מנה ראשונה + שתיה במחיר העיקרית.
3. עסקית 120 ש"ח לסועד אשר לא ממש הבנתי מה היא מכילה (בכל מקרה פחות רלוונטי לקהל הצהריים החיפאי)

שותפי לארוחה הזמין - סטייק צוואר חזיר מהעיקריות וכן תבשיל קישואים ובירה קטנה אשר נכללו כולם ב- 69 ש"ח שעלתה המנה והיתה תמורה מעולה לכסף - סטייק גדול מאוד - להערכתי מעל 300 ג' שנצלה בדייקנות _ תבשיל קישואים עם טחינה ויוגורט שנראה פחות טוב אבל נטרף גם הוא (לא ברור לי להיכן נעלם הלבן של היוגורט) 

שותפה אחרת הזמינה - קלמארי בטחינה בעלות של 52 ש"ח מהמנות הראשונות - המנה כללה 4 - 5 חתיכות קלאמרי תחמיץ ועגבניות שרי - ולהערכתי היא תומחרה הרבה גבוה מעבר לשוויה ( 30 ש"ח היה תמחור הוגן יותר למנה הזו) וגם היא לא חוסלה כך שנראה שהיא לא היתה טעימה במיוחד. את הטחינה לא מצאנו. קראתי את הפוסט של חתולית באחד השרשורים כי המנה הזו מוגדרת כמנת הדגל של השף - אם זו מנת הדגל עדיף לדעתי להכנע לכיבוש - והעגבניות שקיבלנו לא היו צלויות כמו שנכתב בתאור המנה.

אני הזמנתי - חמין עדשים עם עשבי תבלין בבישול ארוך - 23 ש"ח - של מנה טעימה מאוד שבהחלט מזכירה חמין בטעמה. גם כאן אפשר היה להיות נדיבים הרבה ביותר בכמות העדשים - ולא להסתפק במריחת עדשים. עדשים מטבעם הוא חומר הגלם הפשוט והזול ביותר וקמצנות במנה כזו ברוב המקרים היתה מרחיקה אותי מהמסעדה לצמיתות ובטח היא לא מעידה על מקום שנעים לחזור אליו.

הזמנתי גם סוג של סלט שורשים אשר היה אמור לעלות כ- 18 ש"ח אך הוא לא הגיע עד היום - שתי נדנודים למלצרים - יידעו אותנו שהוא כבר מגיע או בשלבי הכנה אחרונים אבל בפועל הוא לא הגיע וגם זכרו לא נראה בחשבון.

בנוסף לחם מחמצת נהדר עם קערת מטבלים (טחינה / יוגורט / פלפלים חריפים בתחמיץ) עלה 21 ש"ח - יאמר לזכותם כי הם ככל הנראה מאוד מאוד אמיצים להציע בחיפה לחם בעלות כזו, מצד שני לא היה בשלוש פרוסות הלחם (המעולה) שום דבר שהצדיק מחיר כזה.

מסקנה - אין לי מושג. - כמו שכתבתי בכותרת מקום בעיקר מבלבל
מצד אחד המנה העיקרית שהוזמנה היתה טובה ונדיבה ותומחרה בהגינות רבה.
מצד שני, המנות הראשונות / תוספות / לחם שהוזמנו - תומחרו הרבה יותר מידי יקר והוגשו בקמצנות לא נעימה.

שורה תחתונה - מקום עם המון פוטנציאל, אשר היום ממש רק את חלקו.
לדעתי הם חייבים לקחת מישהו שיעשה להם סדר במסעדה ככלל - בתפריט, בתמחור ינחה את הצוות קצת יותר טוב ובכלל יעשה את הכיוונון העדין, של מסעדה שרוצה להשאר איתנו עוד הרבה שנים.

הבשורה המשמחת - המסעדה היתה מלאה לחלוטין באמצע יום עבודה ובחיפה זה בהחלט נחשב השג.

על הדיווח
30/06/15 16:52
153צפיות
תפריט הצהריים אכן מנוסח בצורה לא ברורה. שלוש האופציות כפי שאנחנו הבנו אותן :
- ראשונה ושתיה במחיר ראשונה
- עיקרית, תוספת לעיקרית ושתיה במחיר העיקרית
- לחם מחמצת, ראשונה, עיקרית , תוספת לעיקרית ושתייה ב- 120 ש"ח. 
השתייה כוללת : גזוז, בירה, שפריץ ויין הבית. אם רוצים כוס יין מתפריט הייין הרגיל מוסיפים 10 ש"ח.  

על הדיווח! אני גם כן ביקרתי בה לפני כשבוע
30/06/15 18:15
173צפיות
מסכימה איתך לגבי הרושם הראשוני - במבט ראשון, נקרא מאוד יקר!
במיוחד המסלול שמבוסס על הראשונות, כי הן רובן לדעתי מתומחות *מאוד* גבוה.

מסלול העיקריות לעומת זאת כבר יותר משתלם, הן נראות לי מתומחרות בסדר גמור, וגם כוללות בעיסקית עוד תוספת מעניינת (זה לא תוספות סטנדרטיות, יש שם דברים מעניינים יותר). זה כנראה המסלול המשתלם ביותר מבחינת מחיר.

אני בסופו של דבר ניסיתי את העסקית המורחבת ב120 ש״ח. מחיר גבוה לכל הדעות לארוחת צהריים(!) בחיפה(!!), אבל כשחושבים על זה בעצם, במחיר הזה מקבלים לחם וממרחים (מצויינים, במיוחד ממרח הלימון הכבוש הנהדר), שלוש מנות, ושתייה אלכוהולית, ואז אולי זה דווקא לא מחיר כזה מופרז.

ומעבר למחיר, איך האוכל? הוא התגלה כמצויין!
כאמור, הלחם והממרחים היו מצויינים. ומוגשים גם זיתים טובים (עם ריפיל, אגב).
למנה ראשונה לקחתי סשימי לוקוס עם יוגורט, ממרח אגוזים, זרעי עגבניה ופלפל אדום חריף שהיה לא חריף בכלל. מנה נחמדה, משהו היה שם קצת מלוח, אבל כקומבו, הטעמים השתלבו טוב. בכל מקרה, לא שווה 55 ש״ח בפני עצמה!!
העיקרית היתה שרימפס אדום (היישר מהים, לטענת התפריט) אפוי בטבון, ואז המנה מורכבת עם עגבניות שרי, המווןן שום, ופלפל ירוק חריף שכאן דווקא כן היה חריף! נחמד מאוד העסק עם המנות המבושלות, הן כולן אפויות בטבון ואז מורכבות עם שאר המרכיבים הקרים. מנה קיצית וכיפית וטעימה מאוד.  
התוספת היתה סלט מאוד מוצלח עם סלק, עדשים שחורות וליים פרוס לפרוסות דקיקות מאוד.

בגזרת האלכוהול, השתייה שלי היתה יין הבית הלבן, שהיה יין לבן יבש טוב מאוד. הפתעה נעימה לגלות יין איכותי מוחזק כיין הבית, ושמחירו כלול בעסקית ללא תוספת מחיר. עוד אנקדוטה לגביי יין הבית - הוא לא מגיע בכוס יין רגילה, כי אם בכוס ה250 מ״ל בה הם מגישים את כל סוגי השתיה הכלולים בעסקית (כולל את הבירה הקטנה, אגב). יינות אחרים, מתפריט היין הרגיל, דווקא כן מקבלים כוס סטנדרטית, אבל אלה הכוסות הקטנות יותר בנפח, ומכילות מן הסתם פחות יין. קצת תמוה העניין הזה עם הכוסות, ואמנם על פניו הייתי מעדיפה כוס יין, אבל היי, אני לא מתלוננת על כך שבסופו של דבר יוצא שנותנים לי יותר.

לגבי השירות, אני הייתי בצהרי היום באמצע השבוע, בשעה שבה המסעדה היתה מאוכלסת אבל לא מלאה (בכלל, לא נראה לי סיפור גדול למלא את המסעדה, היא *ממש* לא גדולה), ואצלי השירות היה בסדר גמור לאורך כל הארוחה, שלקחה לי די הרבה זמן, יש לציין (הם אומרים מראש שזה מסלול לאנשים שיש להם זמן לשבת).

לסיכום: אני חייבת להודות שלא מאוד ברור לי למי המודל העסקי אמור לפנות, ואת מי הם רואים כקהל היעד העיקרי שלהם, בפרט כשהם גם לא פתוחים בסופי שבוע. אם זכור לי נכון, בשישי הם פתוחים רק בשעות הצהריים, בשבת הם סגורים, ואני חושבת שהם אמרו שהם גם לא פתוחים בראשון, אבל על זה אני כבר לא סגורה..
עם זאת, בסה״כ אני חוויתי אותם כהפתעה מאוד מרעננת. במבט ראשון, לפני שנכנסתי, חשבתי שהם מעין מקום קטן ונישתי, לא ציפיתי שיהיו כ״כ טובים כמו שהתגלו. אני מקווה מאוד שהם ישארו בסביבה, הם בהחלט מקום מסקרן ומעניין ששונה ממקומות אחרים באיזור.
גם לי לא ברור לאיזה קהל הם מכוונים + מחקר השוואתי
30/06/15 21:57
128צפיות
120 ש"ח לארוחת צהרים בחיפה פשוט לא נראה לי הגיוני או סביר.

בכלל נראה שהם איכשהו לקחו והפכו את הקונספט של צפון אברקסס של אייל שני - שם המנות הראשונות נהדרות ומתומחרות בהגינות ואילו ה- VFM למנות הבשר והדג נמוך מידי. כאן המנות העיקריות מתומחרות הוגן בעוד שהמנות הראשונות והמנות הצמחוניות פשוט מחוץ לסקאלה.

בכלל ההרגשה היא של מקום של ערב שמנסה לפנות לקהל הצהריים בלי ממש להבין אותו. (הקצב, המורכבות, הכמויות והתמחור). אם ניקח כדוגמא הפוכה את צ'אנג בה השכנה שפיצחה לחלוטין את הנוסחה של קהל הצהריים בסיטי החיפאי לחלוטין - ולכן כל יום אנשים ממתינים ברחוב על מנת "לזכות" לאכול אצלהם, כאן נראה לי שהם פשוט חייבים איזה שהוא סוג של כיוונון נוסף כדי לשרוד.

אבל אני באמת מקווה שזה רק חבלי לידה - כי בהחלט חסר מקום כזה בחיפה.

על הדיווח
01/07/15 09:47
65צפיות
כולא שייכת לעודד חצבני שהיה הבעלים של הוויין בר בנחלת בנימין בתל-אביב.
ההודעה שלי אליה אתה מתייחס, היא הודעת מידע מהשירשור השבועי. מנת הקלאמרי עליה נכתב שם היתה חלק מהתפריט הקבוע של הוויין בר.

תודה על הביקורת הם נראים לא סגורים על עצמם
01/07/15 18:24
35צפיות
שיטת התמחור שלהם מאוד מוזרה ולא הגיונית
בכל מקרה נהנתי לקרוא
פתחתי קריירה חדשה: מדריך לשוק לוינסקי
30/06/15 07:32
450צפיות
אתמול ערכתי לאחי, תושב הדרום, סיור מודרך בלוינסקי.
ביקרנו אצל גבאי, מחלבת השומרון, גרגיר הזהב, ויקטור דגים, דובי (קפה ומכשור לאספרסו),
פיצוחי יוסי, מתי המקלל ובורקס אבא.
חלפנו ליד קאימק, המסעדות הפרסיות והתורכית, האוזרייה ולבסוף סעדנו
מולים נורבגים מצויינים שהכנתי במטבחנו (לפי המתכון שלך, סר״ר).
º
מה זה 'מטבחנו'? עברתם לתל אביב?
30/06/15 14:54
78צפיות
ניתנת לנו הזדמנות להשתמש בדירה
30/06/15 15:25
263צפיות
כדירת נופש. ואנו עטנו על ההזדמנות כמוצאי שלל רב.
º
נהדר. זה כמו לנסוע לחו"ל...
30/06/15 16:56
50צפיות
º
אכן, בלי הדיוטי והשוקולד
30/06/15 17:35
39צפיות
נהדר. מצאתי את עצמי בטעות בשוק לוינסקי
30/06/15 17:03
245צפיות
לפני שבועיים. לא היה לי מושג לאן ללכת חוץ מאשר למקומות שהיו סגורים (המסעדות בשוק ובסביבתו פתוחות בערב).
החיפוש של הפורום לא פעל כראוי, שאלתי את עצמי מה הסיכויים שמישהו כאן יתן תשובה מהירה, ויתרתי והחלטתי לבוא לשם שוב מאורגנת ומסודרת...
התחנה הראשונה שלי בלוינסקי
01/07/15 09:50
167צפיות
היא החנות של יומי ואיתן לוי. בכל פעם אני מגלה שם אוצרות חדשים.
º
תואילי נא לפרט במה מדובר
01/07/15 10:16
42צפיות
º
זו מעדניה קטנה קטנה עם לב גדול
01/07/15 11:19
49צפיות
מעדניית יומטוב
01/07/15 11:30
111צפיות
אחד המקומות הותיקים בשוק לוינסקי. הכתובת: לוינסקי 43.
חבל שאין דרך להוסיף מנוע חיפוש ייחודי לפורום שלנו
01/07/15 09:52
140צפיות
כי מנוע החיפוש הרגיל של תפוז מזוויע כשמתעניינים במסעדה ורוצים לקבל רשימה מסודרת של דיווחים שלה או כשלוקחים ניק ורוצים לחפש את כל הדיווחים שלו. אם היתה נגישות למאגר המידע היה אפשר אולי לכתוב משהו כזה.

אני לא מבינה למה אתה מתכוון
01/07/15 11:32
108צפיות
כשמתמשים במנוע החיפוש מתוך הפורום שלנו, הוא סורק הודעות רק מתוך הפורום הזה.

אני מתכוון לדרך הצגת המידע
הודעה זו מכילה תמונות
01/07/15 12:06
167צפיות
אם אני עושה חיפוש על "פיצרוי" אני מקבל גבב של הודעות כפי שזה בתמונה הראשונה שהעליתי. הסיבה היא שמנוע החיפוש של תפוז הוא מנוע חיפוש כללי. הוא לא יודע להבחין בין דיווח על פיצרוי לבין שאלה שמישהו שאל על פיצרוי או איזכור שלה בהודעה כללית כלשהי. מה שהייתי רוצה זה מנוע חיפוש חכם שכשאכתוב לו שם של מסעדה הוא יידע לתת את כל הדיווחים עליה. לא שאלות עליה. לא איזכורים שלה. משהו כמו בתמונה השניה שהעליתי.

זה לא פשוט לעשות, כי כששולחים הודעה כל מה שמנוע החיפוש יודע עליה זה את הטקסט שלה ולא משהו מעבר ולכן כשעושים חיפוש - מתקבל גבב התוצאות הזה. אם היתה דרך לבנות משהו שיודע לזהות את הדיווחים ולהציג אותם בצורה מסודעת - זה היה מאד עוזר בבחירה של מסעדה, אבל זה משהו שקצת קשה לבקש מתפוז שיש לו מערכת פורומים ייעודית ולא ספציפית למסעדות...

YET, זו עדין בעיה שטורדת את המוח המוהנדסי שלי... אבל כנראה ששם זה גם יישאר.

המצוי
הרצוי
אתה יכול להגדיר את צורת החיפוש
01/07/15 12:37
77צפיות
אם אתה מחפש דיווחים, כדאי להגדיר "פיצרוי" כנושא. אתה יכול להוסיף גם חיפוש עפ"י כינוי, וחיתוך לפי תאריך, תוך צמצום תאריכי החיפוש.

אני בדרך כלל מוצאת מה שאני מחפשת.

אני לא מכירה אתרי פורומים בעולם, בהם לכל פורום יש ממשק חיפוש נפרד.
מה שלי הכי מפריע זה שהתוצאות אינן בסדר כרונולוגי...
01/07/15 13:16
84צפיות
הודעות מ-2006 מתערבבות עם הודעות מ-2014 וכו'. לפחות אם את זה היו מסדרים.
בחיפוש המתקדם יש אפשרות לקריטריון המיון
01/07/15 13:19
73צפיות
עבד לי לא רע בעבר, מזמן לא הרצתי חיפוש בפורום..
º
תודה, אבדוק. געגועי העזים לאתר מטעמים...
01/07/15 13:27
23צפיות
כנ"ל... ומה שכתבתי
01/07/15 14:42
49צפיות
זה סקרנות "תיכנותית" אם יש דרך לממש את זה כאופציית חיפוש נוספת לצד מנוע החיפוש של תפוז...
אבל זה כבר לא לפורום הזה.

º
גם אני, שלחתי להם מייל ולא ענו לי ..
01/07/15 17:50
6צפיות
גוגל עובד נחמד לכל מה שמחפשים
01/07/15 17:58
21צפיות
כמובן שדורש מעט יותר ידע ועבודה וקצת "התחכמות", אפשר לחפש דרכו בפרמטרים שיתנו תוצאות טובות גם מהפורום בתפוז, או מכל אתר רצוי אחר. היה נחמד בהחלט להשתמש במטעמים, אבל לא חסר לי
אני דווקא כן ניסיתי לאחרונה וזה לא הלך
01/07/15 14:50
41צפיות
אופציה כל כך בסיסית ופשוטה שאין לה פה מענה.

לפעמים נראה שהממשק של תפוז תקוע עדיין אי שם בשנות ה-90

גם אני מתגעגעת למטעמים....
אני חושב שכרגע החיפוש לא עובד כמו שצריך
01/07/15 17:52
28צפיות
ניסיתי פופינה לדוגמא ופעם אין תשובה,פעם יש, אולי משהו נקודתי, אולי לא. בהחלט לא ממשק שיא בתפוז, גם לחיפושים.
מבקשים סידור לפי סדר כרונולוגי
01/07/15 17:15
48צפיות
אני מצמצמת בדרך כלל את החיפוש לשנתיים האחרונות, אחרת התוצאות לא רלוונטיות ברובן.
למה צריך לבקש דבר כה אלמנטרי? זה צריך להיות הדפולט,
01/07/15 17:32
43צפיות
ומי שרוצה לקבל 'גבב' של הודעות שיבקש סידור מבולגן...
גם בגוגל או בינג זה כך
01/07/15 17:39
38צפיות
התוצאות מתקבלות לפי רלוונטיות, ורק לפי בקשה מסודרות לפי תאריך.
01/07/15 17:50
58צפיות
ניסיתי לחפש עכשיו הודעות שמופיע בנושא שלהן המילה ״הדסון״ וסידרתי לפי תאריך ולא קיבלתי אף תוצאה.

חתולית אני מבינה את הרצון להיות לויאלית, אבל לפעמים פשוט צריך להודות שמשהו לא עובד....
מה הקשר ללוליאליות?
01/07/15 17:59
45צפיות
אני פשוט בדרך כלל מוצאת מה שאני מחפשת.

חפשתי כעת "האדסון" וקיבלתי יותר מ- 5 עמודי תוצאות. סידרתי לפי תאריך וצמצמתי לתוצאות מהשנתיים האחרונות, וקיבלתי הודעות לפי תאריכים, כשהראשונה היא מה- 24/6.
º
טוב, שיהיה...
01/07/15 18:00
9צפיות
קופילאב עוד קיימת? בכל הפעמים של שם חיפשתי אחריה
01/07/15 09:57
84צפיות
ללא סימן, כאילו בלעה אותה האדמה.
º
החלוצים 21 צמוד למשרד של קליית יוסי
01/07/15 10:11
31צפיות
סינטה בר. סביר.
01/07/15 16:17
114צפיות
היה לי חשק לאכול המבורגר היום, ונסעתי לסינטה בר (הייתי ממילא באיזור, לא הייתי נוסעת במיוחד ).
הזמנתי ביפבורגר טלה, 225 גרם של קציצה, עם תוספת של ביצת עין וגבינת רוקפור (לא היתה גבינת רוקפור, אז החליפה בגבינה אחרת, שאת שמה שכחתי).
הזמנתי מדיום וול, הגיע משהו מדיומי לחלוטין, שמבחינתי זה סבבה, אבל למי שרגיש למידת העשייה שלו, זה מבאס.
כמו כן, ה"תוספת" של הרוקפור, עלתה 12 ש"ח, ולדעתי, היה שם אולי, אולייי... 10 גר' גבינה כלשהי. הרמתי את הביצת עין על מנת לוודא שבאמת לא שכחו את התוספת.
הקציצה היתה חביבה, הסלט הירוק שהגיע כתוספת היה מלא עלים, והיתה שם עגבניית שרי אחת לישועה.
אין ביקורת על הלחמניה, כי לא אכלתי אותה. 
חביב מינוס, כרגיל מזכיר לי שחיפה היא בירת השווארמה (עבורינו), ולא בכדי. מעבר לזה, אין לה הרבה מה להציע, ומה שיש בינוני.
כמובן להוציא את מעיין הבירה
על הדיווח
01/07/15 17:31
55צפיות
12 ש"ח על פרוסונת גבינה? וואללה יופי. כמה גובים על תוספת הביצה.
אשדוד\ אשקלון- מחפשת מקום לארוחת צהריים וארוחת בוקר
01/07/15 11:53
95צפיות
בתחום ארוחות הבוקר אני מתלבטת  בין  מאפים ב"לה ליונז" ( מישהו אכל שם לאחרונה ? לא הייתי שם שנים),  לחצ'פורי בחוף הקשתות מול הים. אם יש רעיון מוצלח אחר אשמח לשמוע. 

ומה לצהריים ?  
לוצ'אנה במושב אמונים ? גמברינוס פתוחים בכלל לצהריים ?  יש רעיון אחר ? אני צמחונית,  הוא אומניבור. 

באשקלון יש בית קפה-מסעדה קטן ומקסים בשם אנונה
01/07/15 12:17
85צפיות
יש להם גם מאפי בוקר מעולים שהם מכינים בעצם וארוחות בוקר טובות.
לגבי צהריים אין לי ממש רעיון,היינו בפרסקו החדשה (מחודשת) באשקלון,היה מצוין ולא יקר אבל אין ממש אוכל לצמחונים מעבר לסלט וכמה ראשונות אולי.
בקשר לפרסקו
01/07/15 13:18
79צפיות
אני לא יודעת מתי הייתה אבל הם התחדשו שוב לפני כחודש.
נראה לי כבר היו שם איזה 10 מסעדות פרסקו שונות.
לקראת הפתיחה הם עשו שבוע 50% על כל התפריט והלכנו לשם כמה פעמים בגלל שאני עובדת לייד.
האוכל היה בינוני.
ההמבורגר בא בלחמניה יבשה מדיי שמתפרקת בידיים, תוספת גבינה באם עם פרוסת גבינה שאפילו לא נמסה טיפה והרגישה כמו חתיכת קרטון.
חזה עוף היה טעים. לא משהו מיוחד.
סינטה הייתה יום אחד טובה ויום אחד ממש לא טובה.
דגים עדיין לא היו במלאי, אף על פי שהם היו בתפריט.

אני מתגעגעת לפרסקו שהייתה לפני כמה שנים שבא רוב המנות היו עולות 25-40.
הן היו דיי גדולות(לרוב הספיקו לי גם למחרת) ובאו עם 2 תוספות(כבר היו מכירים אותי ונותנים לי סלט גדול במקום זה).
ואני לא מצליחה להיזכר איך קראו למנה האהובה עלי שם-בשר חזיר גדול על שיפוד שממנו חתכו חתיכות לכל מזמין(תמיד ביקשתי בלי שומן). זה היה כל כך טעים שאפילו החברה שלא אוכלת חזיר כמעט התפתתה.
היינו אוכלים שם כמעט כל יום עד שהם נסגרו.
חבל, אין לי מקום נורמלי לאכול ליד העבודה.
במשותף טעמנו רק מהסינטה
01/07/15 13:44
58צפיות
אכלנו לראשונה ברזואלה שהייתה טעימה והגיע עם לחם שום בצד, לקחנו גם לחם שהיה ענקי וסבבה אבל בדיעבד מיותר. קיילבנו על חשבון הבית "חלת בצל" משמגיע בצורת פרח בצל שהייתה נחמדה אבל מאוד קשה לאכילה, בצד היה איולי נענע נהדר.
לעיקיריות אכלנו בייביריבס ברבקיו שהיה טעים וסינטה עם תוספת של גבינת ברי שהייתה מדיום רייר ומצוינת, פעם הבאה ניקח בלי גבינה. שתינו קנקן מהבירה שלהם שהיא נחמדה ובתמחור סביר והבן זוג התעקש על הפפנאש לקינוח שהיה טעים אבל הרבה יותר מדי גדול.
אני משתדלת לא לאכול חזה עוף במסעדות  ואת ההמבורגר לא יצא לי לנסות למרות שחשבתי לקחת.
האמת שדיי מבאס ההיצע פה בעיקר כי אין עסקיות צהריים נורמליות בשום מקום.
º
איפה אפשר לראות תפריט שלהם ?
01/07/15 13:52
12צפיות
של פרסקו? בפייסבוק שלהם
01/07/15 13:53
32צפיות
של אנונה תעשי חיפוש נראה לי שזה דרך רסט
אני לא חושבת שיש איפשהו את התפריט של פרסקו אשקלון החדש
01/07/15 14:55
32צפיות
העמוד פייסבוק שלהם לא פעיל כבר חצי שנה(ואז הם נראה לי היו קריוקי בר)
º
בסוף שבוע הזה צפיתי בו בפייסבוק
01/07/15 15:09
7צפיות
º
מוזר, כי אני לא מוצאת את התפריט של פרסקו אשקלון
01/07/15 15:13
10צפיות
מצרפת קישור
01/07/15 15:55
25צפיות

מצד ימין יש חלונית שכתוב בה תפריט. אגב בחלק מהדברים המחירים בפועל נמוכים בכמה שקלים ממה שכתוב בתפריט.

נכון, צודקת, זה באמת התפריט של הפרסקו העדכני
01/07/15 16:05
24צפיות
כשאני חיפשתי פרסקו אשקלון זה הביא אותי לעמוד אחר:
https://www.facebook.com/profile.php?id=1000055943...

עכשיו שמישהו יסביר לי למה הם סוגרים ופותחים פרסקו חדש כל כמה זמן באשקלון?
באשדוד
01/07/15 15:00
67צפיות
בוקר - ליון,מלון לאונרדו,מלון ווסט,קפנ מונטיפיורי,קפה g
צהריים - גמברינוס סגור לצהריים.
יש הרבה אופציות אחרות.
º
לך חיכיתי מה את מציעה לצהרים ?
01/07/15 15:15
12צפיות
גמברינוס כתוב שפתוחה מ12...אולי שווה להרים טלפון,
01/07/15 15:41
49צפיות
באשדוד יש מלא מקומות לאכול בביג פאשן החדש שנפתח.
כנסי לאתר שלהם...הרוב כשר (מותאם לאוכלוסיה אני מנחשת..אבל אולי טוב לך בתור צמחונית)
לינק למסעדות בביג פאשן אשדוד
01/07/15 16:55
29צפיות
º
רשימת חנויות->מסעדות...
01/07/15 16:56
10צפיות
מחפשת ארוחת בוקר מפנקת...
29/06/15 17:23
284צפיות
הי, למישהו יש רעיון לאו=רוחת בוקר שישי מפנקת במיוחד בירושלים, או הרי ירושלים. משהו עם אוכל טוב ונוף?
תודה 
המטבח של רמה
29/06/15 18:15
211צפיות
לטעמי הנוף הכי יפה באזור ירושלים ואוכל מיוחד ומקורי שרובו מגיע מהסביבה הקרובה של המסעדה בנטף
º
תודה, היו פה הרבה ביקורות רעות על המקום
29/06/15 18:32
69צפיות
לא בדיוק נוף, אבל...
29/06/15 21:26
279צפיות
הייתי לפני כחודשיים במשתלה של איתמר במושב אורה, צמוד לירושלים. השולחנות אולי לא קרובים מספיק למרפסת כדי לראות נוף, אבל יש משתלה והמון פרחים מסביב, והאוכל היה מצוין. אכלנו דווקא צהריים (המקום חלבי) קליל - סלט שכלל המון, מסלק אפוי דרך גרנולה ואספרגוס ומה לא, ולידו פוקצ'ה גבינת עזים עם שקדים ודבש שהיתה נהדרת, ושני קינוחים, של עוגת גבינה בכוס וקרם ברולה עם שכבת קרם אגוזי לוז. טעים.
º
תודה, נשמע טוב
29/06/15 21:34
37צפיות
המקום נחמד והאוכל גם אבל צפוף
30/06/15 08:49
116צפיות
מאד ורועש מאד, בעיקר בשישי.... צריך לקחת בחשבון.
º
זהו, אני הייתי באמצע השבוע...
30/06/15 10:20
30צפיות
אוף ברח לי השם
30/06/15 07:27
163צפיות
בצובה יש בית מלון קטן ומקסים, מין בית הארחה כזה. ארוחת הבוקר ביום שישי שם מעולה, (פעם אחרונה אכלתי לפני שנתיים) עם מבחר גבינות ממשקים קטנים. יש נוף משגע.
º
מלון צובה אולי?
30/06/15 12:49
30צפיות
יש בעין כרם מישהי שמכינה ארוחות בוקר בהזמנה מראש
30/06/15 19:57
110צפיות
אני מתנצלת, אין לי את השם, אפשר אולי לברר. הבנתי שהיא מעולה.
עתליה שמה -
01/07/15 16:07
47צפיות
מוזה בהר במושב שורש
01/07/15 15:41
40צפיות
הייתי שם אמנם בארוחת ערב, אבל יש שם גם ארוחות בוקר בימי ו' בין 09:00-12:00. 
נוף יפה מובטח. לגבי רמת ארוחת הבוקר אין לי מושג...
ארכיון הודעות
Flix
פורום מסיבת רווקות וערבי נשים

פורום מסיבת רווקות וערבי

נשים - בואו לארגן ערב חלומי לפרטים נוספים>>

Make my wed - ארגון חתונות

מתחתנים?

אנחנו כאן בשבילכם לכל שלבי הארגון לפרטים נוספים לחצו כאן >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום