לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פורום "ביקורת מסעדות" מיועד לאנשים שאוהבים לאכול, לבלות ולהנות מהחיים. הוא פתוח לכולם, נגיש והכותבים בו שמחים להמליץ ולכתוב על חוויותיהם. אנו דנים בנושאים שונים ומגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על מסעדות שביקרנו בהן והמלצות על מסעדות שונות, ועד לנושאים כגון אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים שאנו מקפידים עליהם:

* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום.

* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים.   

למשל- אילו מנות אכלתם, מחירים, טיב השירות, האם מקפידים על אזור מעשנים/לא מעשנים, נגישות 

לנכים ואווירה כללית. תוכלו לראות בהודעות הנבחרות הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת". 

* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח

מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.

* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 

* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל

תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה

אתם מוזמנים לפנות אלינו במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,

החתולית ו- bruno01

שירשורים קבועים: מן התקשורת בימי ב', שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.                   תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם
הפורום אינו פרסומי. נא לשלוח מידע לשירשור השבועי ל: bikoret@tapuz.co.il                       עמוד הפורום בפייסבוק
הודעה חדשה

הודעה נעוצה השירשור השבועי
29/01/15 06:51
11צפיות
השירשור השבועי על פתיחות, סגירות, מבצעים, מנות מיוחדות, אירועים, כתבות מיוחדות ושאר ירקות.

השירשור אינו מיועד ליח"צנים, מסעדנים ומפרסמים, אשר מוזמנים לשלוח הודעות לכתובת האי-מייל: bikoret@tapuz.co.il.

נא להימנע מתגובות וניהול דיונים בשירשור השבועי, בעודו נעוץ.

סוף שבוע נעים,

ברונו והחתולית
חגיגת ט"ו בשבט ביקב דלתון
29/01/15 06:54
19צפיות
יקב דלתון יקיים חגיגת טו בשבט באווירה חורפית במיוחד, ביום שישי 6/2/2015.

במסגרת החגיגה שתתקיים במרכז המבקרים של היקב במרום הגליל, ייהנו המבקרים מטעימת יינות, פירות יבשים ועוד, כשברקע מוזיקה חיה.

תתקיים טעימת היכרות של מרלו רזרב 2012 וטעימת הכרות של עלמה BDX 2012, שהינו בלנד של קברנה סוביניון, מרלו וקברנה פרנק.
בנוסף, יוגש יין חם.

לצד היינות, יימכרו ביקב גבינות עזים של מחלקבת הבוטיק ברקנית, וכן מגוון עוגות עם קפה חם.

ההשתתפות באירוע הינה ללא תשלום ואין צורך בהזמנת מקומות מראש.

יקב דלתון, פארק תעשיה דלתון- מרום הגליל,  יום שישי 6.2, בין השעות 10:00-14:00.

טשרניחובסקי 6 - חגיגה הונגרית
29/01/15 06:58
43צפיות
אייל מרון מארח ביסטרו טשרניחובסקי 6 בתל-אביב, את דודי שיק לשבוע של אוכל הונגרי.

בתאריכים  9-16/2/ יתווספו לתפריט הרגיל של הביסטרו, מנות מיוחדות שיכין דודי שיק, כמחווה להעלאתה באופרה הישראלית של האופרטה הביידר (" The Bayadere) מבית האופרטה הממלכתי של בודפשט.

בין המנות שיוגשו:
כבדי עוף בשומן אווז (38 ₪),
מרק דובדבנים קר (38 ₪),
פטריות מטוגנות (38 ₪)
תבשיל לצ'ו עם ביצה או נקניק (38 ₪ / 42 ₪),
פפריקש עוף עם בצקניות (68 ₪),
גולש בשר עם בצקניות (88 ₪),
רקוט קרומפלי - מאפה שכבות של תפוח אדמה, ביצים קשות, סוגי נקניקים ושמנת חמוצה (68 ₪),
וקוטלט פנה - שניצל חזיר עם סלט תפוח אדמה (75 ₪).
גם קינוחים הונגריים בתפריט:
"טורוש גומבוץ" - כופתאות גבינה עם מרקחת פרי ושמנת חמוצה (36 ₪) פלצ'ינטה (קרפ) גבינה מתוקה או ריבה ואגוזים (34 ₪).  

המסגר 5 נסגרת
29/01/15 08:56
71צפיות
"סוף תקופה: המסעדה הטובה ביותר באילת נסגרת
כבר מראשית דרכה בלטה "המסגר 5" ולא רק בהשוואה לנוף המסעדות האילתי, בזכות אוכל משובח ומסעדנות אחרת. שלוש שנים אחרי, אחרונת המסעדות הרומנטיקניות בדרום נסגרת"

שירשור שבועי
27/01/15 06:37
28צפיות
אנא שרשרו לכאן הודעות שאינן עוסקות בביקורת מסעדות.
º
איפה קונים קישקע של זילבר באזור המרכז?
25/01/15 18:30
40צפיות
ברמת השרון יש ב'מיט שופ' ו'אצל דודי'.
26/01/15 11:36
58צפיות
שים לב כי יש שני סוגים: עם שומן אווז ועם שומן חזיר.
חנויות מעניינות באיזור שוק הפשפשים
27/01/15 06:39
115צפיות
בחמישי הבחור חוגג יום הולדת, ואנחנו עושים יום תל-אביבי.

יכולים להמליץ על חנויות מעניינות לשיטוט בהן באיזור שוק הפשפשים?
º
מצטרף לשאלה בשביל סיור דומה + המלצות אוכל רחוב באיזור.
27/01/15 12:06
46צפיות
המלצה - מרק שעועית קפוא של סנפרוסט
הודעה זו מכילה תמונות
27/01/15 10:40
324צפיות
פשוט עושה את העבודה.
טעים מאוד ומוכן תוך 20 דקות בלי צורך להשרות ולבנות ציר.
אמנם לא טעם של מרק אשר בושל לילה שלם על פתיליה - אבל מספיק קרוב ומוכן כמעט מיד. 
יופי של מוצר.
למה ההמלצה דווקא על השעועית?
27/01/15 14:36
315צפיות
יש לסנפרוסט כמה מרקים מלבד השעועית, את השעועית אהבת במיוחד?  או שרק את זה  טעמת?
יודע פיקס למי יש מרק שעועית טעים ומשביע? למסעדת אבו- יוסוף  מהחומוס, בצהריים המאוחרות אני לפעמים אוהב להיכנס לשם רק בשביל המרק שעועית וה..גלידה מהמכונה ביציאה
אנחנו כנראה דורכים אחד לשני על הרגליים די הרבה
27/01/15 16:22
346צפיות
אם אתה מתכוון לאבו יוסוף מכיכר פאריז - אז גם אני מגיע אליו לעתים מאוד קרובות לאכול את מרק השעועית המדהים שהוא עושה (המרק שעל פיו אני מודד את שאר מרקי השעועית).

לגבי סנפרוסט - המרק הזה פשוט טוב בהרבה מכל האחרים - ניסיתי גם את מרק הפטריות (מאוד מאכזב) ואת מרק הכתומים ופשוט מרק השעועית טוב בהרבה מכל האחרים.

º
כן . התכוונתי לאותו אבו יוסוף
27/01/15 16:37
69צפיות
>ודה על ההמלצה...מה המוצר כולל?...
27/01/15 20:21
164צפיות
האם זה רק ירקות או שיש גם תבלינים וכו?...
אם אני לא טועה יש להם גם לקט למרק פטריות....
º
שקית עם ירקות קפואים ובתוכה שתי שקיות ציר שיוצר את המרק
27/01/15 21:21
81צפיות
תודה....עכשיו ראיתי שכתבת עלהמרק פטריות...
27/01/15 21:53
160צפיות
דווקא אותו רציתי לנסות.. אתה יכול בבקשה לפרט מדוע לא אהבת אותו?....
וכמובן, תודה!
המג'דרה המוכנה שלהם גם מפתיעה מאוד לטובה!
29/01/15 11:50
4צפיות
את המרק טרם ניסינו. את המוקפצים שלהם ניסינו בעבר והתאכזבנו קשות. המג'דרה המוכנה לעומת זאת ממש מוצלחת.
שאלה - לאן נעלם מונה הצפיות ?
27/01/15 13:45
201צפיות
האם ניתן לדעת עכשיו כמה צפיות היו בכל הודעה ?
º
גמלי אין מונה צפיות, ככל הנראה הוא הלך לאכול מרק שעועית:)
27/01/15 15:13
39צפיות
רק הערה אחת - גם קודם לא היה ניתן לדעת.
27/01/15 20:16
212צפיות
כמו שמישהו מנה לי - הוא נכנס מחמישה מכשירים שונים וזה ספר את ההודעה כחמש צפיות שונות, ראינו הרבה פעמים הודעות ריקות שמסומנות כאלו עם מספר דו סיפרתי של צפיות....  משהו בקטע של מונה הצפיות היה לא תקין.
אצלי ההודעות שצפיתי בהן עדיין חוזרות להיות שחורות וגם אין לי
27/01/15 20:23
135צפיות
התראות על תגובות שקיבלתי...
מקווה שתפוז יתקנו את התקלות בהקדם...
קשור להחלפת השרתים
28/01/15 19:34
50צפיות
בעקבותיה חלו תקלות רבות. רובן תוקנו והבאות בתור הן תיקון מונה הצפיות והכחלת הודעות שנקראו.
המלצה חמה וממש לא אובייקטיבית...
27/01/15 22:53
376צפיות
ימים רביעי וחמישי ימים פתוחים במו״פ ערבה . חידושים ופיתוחים חקלאות וחקלאים ...
מומלץ -
כי פשוט אין דברים כאלה - כמו שאומרת ביתי ...
מוזמנים.
אתר ממש מעניין
28/01/15 18:29
116צפיות
איך אפשר לא לאהוב אתר שרשום בו שקורס יסודות גידול המנגו בוטל בשל מיעוט משתתפים תודה על הלינק העקיף..
אני מגיעה אליכם באמצע פברואר
28/01/15 19:24
100צפיות
עוד יישארו פלפלים ?
מסעדת המסגר 5 באילת נסגרת...
28/01/15 21:07
111צפיות
אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף‬
29/01/15 10:49
38צפיות

עד שהיה משהו אחד טוב באילת. 
ז'וזפין המקסימה כבר מתה מזמן. 
המסגרייה נסגרת ולא תשוב. 
אז מה יהיה עם מעוז הבינוניות הזאת?!!? 
כל החשק לנסוע לשם יורד.   

אבל אין מה לעשות זו עיר שבנויה על תיירות של המכנה המשותף הנמוך ביותר, פלוס אינסוף אינטריגות של יד רוחצת יד כשנהג המונית ממליץ לך ב"תמימות" על המסעדה הכי טובה באילת כי משלמים לו על כל לקוח שהוא מביא ומן הסתם אפשר לנחש איזה מסעדות יכולות להרשות לעצמן לסבסבד נהגי מוניות...   וככה גם עוד חמישים שנה קדימה נמשיך לראות על הגשר את הפלייריסט התורן מחלק פתקים של שיפודי איכסא אבל מסעדות טובות כנראה נצטרך להמשיך

לחפש בבית.  Gררררררררררררררררררררררררררררררררר
אני נוסעת ליטבתה בפברואר
29/01/15 11:24
24צפיות
לסופ"ש קצר במיוחד, אז לא אספיק לאכול שם אפילו פעם אחת. איזה בעסה :(
עיריית תא נגד מסעדת השקד...
28/01/15 21:09
130צפיות
שלוםן רב. האם ניתן לבשל שוב (במרק) בשר עצם שבושל כבר
28/01/15 22:15
79צפיות
במשך כשעה?

תודה
º
ההודעה הועברה לשירשור השבועי
29/01/15 06:49
10צפיות
אסופת מקומות לאוכל טוב בערבה
29/01/15 08:56
70צפיות
ההודעה הועברה לשירשור שבועי
29/01/15 10:15
12צפיות
שהחליף השבוע את שירשור התקשורת.
המלצה חמה: קפה גרג, התפריט הטבעוני
28/01/15 11:46
385צפיות
לכבוד יום הולדתו של בעלי החלטנו לצאת מגדרנו ולאכול בחוץ. הלכנו לקפה גרג (סניף השדרה השביעית בב"ש), לאחר שווידאנו בטלפון שאכן יש להם את התפריט הטבעוני. ראוי לציין כי גם בטלפון הם היו מאוד נחמדים.
כשהגענו התישבנו בחוץ, ולאחר שאמרנו שאנחנו טבעונים הביאו לנו את התפריטים הטבעונים. בשולחן שלידנו היתה תינוקת שהחליטה לצרוח בקולי קולות תוך כדי בדיקת הסאונד השונה שמתקבל מהטחת חפצים שונים בשולחן. עם כל הכבוד לבדיקות הפיזיקליות האלו - לא בשביל זה באנו, ועברנו פנימה.
בפנים היתה מוזיקה טובה, ולמרות שהיו אנשים כמעט בכל השולחנות לא היתה הרגשה צפופה או עמוסה.

הזמנו: אני לקחתי סלט סביח טבעוני, בעלי לקח ארוחת בוקר טבעונית, ולקחנו יחד מנת חציל בטחינה לחלוק. המצלרית הזהירה אותנו שאלו מנות גדולות, אבל אמרנו שנסתדר והזמנו. המלצרית היתה מאוד אדיבה ונחמדה, שאלה אותנו כמה שאלות על בחירות שצריך לעשות בנוגע למנות (לארוחת בוקר - איזה סוג סלט בצד, איזה סוג לחם אנחנו רוצים לצד כל מנה וכו'). לשתות לקחנו שנינו מיץ תפוזים, שהיה כלול בארוחת הבוקר (לא סחוט במקום, לא הפריע לנו).

המנות הגיעו כולן יחד, בהגשה מאוד יפה. כל הלחמים הגיעו על מגש אחד, עם טחינה משלהם, ומיד עם ההגשה המלצרית אמרה שאם נרצה עוד טחינה נוכל לומר לה והיא תביא מיד. זה היה מאוד נחמד לשמוע. ספוילר: לא היינו צריכים עוד טחינה... כשהביאו את האוכל לקחו מהשולחן את תיבת העץ שהיתה עליו (תיבה שיש בה סוכר, סוכרזית וסוכר חום). זה היה מאוד נוח, כדי שיהיה יותר מקום.

ארוחת הבוקר הטבעונית כללה חביתת קמח חומוס גדולה, עם עלה סיגר, ג'בטה שחורה, טחינה, סלט אבוקדו, קוביות חצילים, סלט פירות קטן, סלט ירקות גדול קצוץ, בורגול (נראה לנו?) עם בוטנים או משהו דומה, ופסטו מצוין ושונה מהפסטו ה"סטנדרטי" שיצא לנו לראות במקומות אחרים. לא שמנוני ועם הרבה עשבי תיבול.

המנה שלי - סלט סביח טבעוני - הרבה גרגרי חומוס חמים, עשויים בדיוק במידה הנכונה ומתובלים מעולה (לפחות לטעמי :), יחד עם קוביות חצילים ותפוחי אדמה, ברוטב טחינה (בדיוק בסמיכות הנכונה! לא נוזלי מדי ולא מוצק מדי :), על סלט של מלפפונים, עגבניות, בצל סגול ואולי עוד כמה דברים (קצת כרוב? קצת חסה? משהו מאלו). הגיע עם ג'בטה לבנה.
שתי אלו באמת היו מנות מאוד גדולות.

חציל בטחינה - הגיעה מנה מעוצבת מאוד יפה, על צלחת גדולה ומרשימה. חציל קלוי, לא עשוי יתר על המידה ולא שוחה בשמן (כמו שקרה לנו במקומות אחרים בעבר). מעליו טחינה בתיבול לימוני עם עשבי תיבול במרקם סמיך, ולידו סלט של חסות ועגבניות שרי בויניגרט תפוזים, יחד עם דברים קטנים כאלו שנתנו קראנץ' נחמד (לא בטוחה מה הם בדיוק, אולי פקאנים קצוצים או משהו דומה, אבל זה טבעוני וזה טעים - אכלנו בכיף :). החציל הגיע עם לחם דגנים - שלפי דעתי היה הטוב ביותר מבין כל הלחמים. בעלי טוען שהג'בטות היו יותר טובות. מה שלא יהיה - הכל היה מאוד טעים, עשיר, טרי, רענן ונדיב.

היה באמת הרבה אוכל, ולמרות שהיו מרכיבים שחזרו על עצמם בין המנות (חצילים הופיעו על השולחן ב-3 ורסיות שונות, וגם היו כמה סלטים וכמה טחינות) - כל מנה היתה מאוד שונה, והיה הרבה גיוון ומאוד נהננו. הפרזנטציה של הדברים היתה מעולה - צלחות יפות מאוד, הגשה יפה של המנות, מטבלי ארוחת הבוקר היו בסלסלה מוגבהת, וקיבלנו הרגשה של נדיבות מהמקום. היתה לנו הרגשה שקיבלנו תמורה מעולה למחיר.
בתוך המסעדה היתה מוסיקה טובה לאורך כל הביקור (שירים רכים - לאונרד כהן, אלטון ג'ון, ובווליום מתאים שמאפשר לדבר בנוחות), אנשי צוות נעימים מאוד, לא עמוס (למרות שהיו אנשים כמעט סביב כל השולחנות), והאווירה היתה מצוינת.

עוד ענין שכדאי לציין - בהרבה מקומות יש עכשיו תפריט טבעוני, אבל תודעת שירות טבעונית עדיין לוקה בחסר בהרבה מקומות (ארומה עדיין נותנים את קובית השוקולד הלא טבעונית, אפילו כשמזמינים מנות טבעוניות באופן ברור, במקומות אחרים שמענו מחברים שבהזמנת לחמים, אפילו מתפריט טבעוני, זה מגיע עם החמאה הקבועה וכו') - ופה - מהרגע שאמרנו בהתחלה שאנחנו טבעונים - הנושא היה ברור, לא היו סימני שאלה, ולא הציעו/נתנו לנו שומדבר שהיה לגביו איזשהו ספק, וזה היה לנו מאוד נעים, וזו נקודה מאוד חזקה לטובתם.

כשסיימנו פינו את הצלחות בצורה מהירה והעבירו ניקוי על השולחן. אחת הג'בטות נשארה שלמה - ביקשנו לקחת הביתה ותוך כמה שניות (מילולית, כמה שניות!) היא כבר היתה ארוזה לנו בשקית נייר. תודעת שירות מאוד גבוהה היתה באמת אלמנט עיקרי שהיה לכל אורך הארוחה. לסיום הזמנו קפה עם חלב סויה (אחד רגיל, אחד גדול). גם הקפה היה מעולה, ואהבנו את העובדה שהרגיל היה באמת בגודל רגיל (כמו של ספל ביתי), והגדול באמת היה גדול. כשהגישו לנו את הקפה הביאו מיד גם תיבת סוכר (אותה תיבה שהיתה מראש על השולחן ונלקחה כשהמנות הובאו), אפילו בלי שהיינו צריכים לציין או לבקש. זה גם היה מאוד נחמד.

סך החשבון היה 178 שח (חלוקת המחירים, אם אני זוכרת נכון - הסלט וארוחת הבוקר היו בסביבות ה 54-59 שח כל-אחת, החציל בטחינה היה כ-36, הקפה היו 14 ו-17 או משהו בסגנון הזה).
יצאנו מבסוטים ומרוצים. ביציאה ראינו שהתינוקת האימתנית עדיין שם, מתמקדת כעת בהקשה של כפיות על ידית הכסא. אולי עוד כמה שנים היא תוציא ספר בפיזיקה, אבל לבינתיים העדפנו ללכת הביתה, מרוצים מאוד מהתפריט הטבעוני ומהשירות של קפה גרג.

נשמע מעולה!
28/01/15 12:01
186צפיות
תודה על הדיווח
º
ברוכה הבאה- יופי של "ניק", אעביר את המידע
28/01/15 17:30
41צפיות
על הדיווח
28/01/15 19:12
103צפיות
די מפתיע כשמדובר ברשת.
תודה על הדיווח
28/01/15 19:59
93צפיות
יפה שיש כזו מודעות לטבעונות וכמובן גם שירות למופת.
תודה רבה על הדיווח המפורט...מאוד נהנתי לקרוא!
28/01/15 21:01
87צפיות
אני אומנם צמחונית ולא טבעונית, אבל נחמד לשמוע עלמקום שיש לו מודעות לנושא...

מילה קטנה לגבי עניין תודעת השירות הטבעונית שציינת
28/01/15 23:01
134צפיות
בגדול אני לגמרי מסכימה איתך שהקומון סנס אומר שאם הזמנת מנה טבעונית - בפרט, אם הצהרת שאת טבעונית - אז מיותר להגיש לך צ׳ופרים ומלווים למנות שאינם טבעוניים, ואפילו יותר מזה, כמו שאמרת, יש כאן עניין לוקה בחסר בתודעת השירות לטבעוניים.

עם זאת.. בחיי שכבר יצא לי לשמוע תלונות מטבעוניים על כך שחבריהם מקבלים שוקולד בארומה בעוד שהם לא מקבלים כלום, ובפרט זכורה לי תלונה על גרג (על גרג!) שהם לא ידידותיים לטבעוניים כי קפה לא טבעוני מגיע עם עוגיה קטנה, בעוד שקפה טבעוני מגיע בלי כלום, ואיזה מן שירות זה מצידם להוציא קפה אחד עם וקפה אחד בלי..?
ועוד עניין, למה הזמנת מוצר טבעוני אוטומטית גוררת שאת טבעונית? (ואני לא מדברת עכשיו ספציפית עלייך, כי את הצהרת זאת במפורש) הרי יש לא מעט שרגישים ללקטוז, אבל אינם טבעוניים, או שפשוט סתם אוהבים לשתות את הקפה שלהם עם סויה.

אני חושבת שנקודות כגון אילו קצת מקשות על מתן קו שירות אחיד לטבעוניים.
תודה על קבלת הפנים
29/01/15 11:47
9צפיות
אני קוראת סמויה פה כבר כמה שנים, נחמד לכתוב ביקורת סופסוף
אגב, שכחתי לציין שבארוחת הבוקר היו גם פלפלים קלויים. התלבטתי אם להוסיף את זה בהודעה נפרדת (עבר הזמן האפשרי לעריכה עד ששמתי לב), מפתיע שבתוך כל החפירה הזו עוד היו פרטים ששכחתי...
לאכול בדרום (אדום)
28/01/15 09:54
253צפיות
מתכננים ליסוע ל"דרום אדום" בשבת, ומחפשים גם מקום נחמד לאכול בו (עם ילדים).
האם מכירים משפחות המארחות בביתם לארוחת צהרים, או מסעדות קטנות לא במרכזים הומים שפתוחות בשבת?
כל איזור הישובים סביב שדרות / אשקלון וכ"ו
תודה מראש
אנחנו היינו בהרכב משפחתי בארטישוק במושב גיאה
28/01/15 10:35
222צפיות
עוד לא כתבתי ביקורת מסודרת אבל היה מצוין. מקום נעים,בחוץ יש כמה מתקנים לילדים והאוכל היה מצוין.
שווה להזמין מקום מראש לדרום אדום אני מניחה.
אנחנו תמיד בסופו של דבר
28/01/15 10:52
266צפיות
מגיעים לצומת בית קמה
שם יש ארומה בורגר ראנץ ומקדונלדס

º
לא זאת הכוונה שלנו.... אבל תודה!
28/01/15 15:08
42צפיות
פטגוניה באור הנר
28/01/15 21:17
117צפיות
מסעדת גריל ארגנטינאית, סעדנו בה לפני כמה שנים גם כשביקרנו באזור במסגרת דרום אדום. האוכל היה לא רע, השירות היה חובבני אך נחמד, משהו קיבוצניקי שכזה.
בקיבוץ ברור חיל הסמוך יש (או הייתה) את הקונטרה הברזילאית שלהם - מידאס.
בצומת יד מרדכי יש מסעדת גריל בשם נתחים, גם כן אופציה סבירה, אבל די עמוס שם, במיוחד בשבתות ובמיוחד כאשר כולם נוהרים לראות את הכלניות...
בגדול, האזור די שממה קולינארית,.
בשמורת פורה יש את השמורה 215. זו לא ממש מסעדה-
29/01/15 08:23
75צפיות
יותר קיוסק משודרג שנראה כמו גזלן. אבל אכלתי שם את סנדביץ' החביתה הטעים בחיי, השקשוקה מצוינת, הקפה ממש ממש טעים, הנוף מעלף ובני הבעלים הוא אדם מקסים ונדיב בצורה יוצאת דופן. מומלץ.https://www.facebook.com/shmura215
עברתי שם אתמול. ראיתי את השלט, וכמה מכוניות
29/01/15 09:00
59צפיות
שעצרו שם. לא היה לי זמן, אבל אם את ממליצה, ננסה. את יודעת אם פתוח שם גם בשבת?
הוא פתוח שבעה ימים בשבוע. כשיש גשם הוא מעדכן
29/01/15 09:09
49צפיות
בפייסבוק אם פתוח או סגור. זה מסוג המקומות שאתה ממש ממש רוצה שיצליחו. אני לפחות :P
º
29/01/15 09:13
3צפיות
º
בדקתי את הפייסבוק שלהם, ומצאתי את התשובה.יצאתי
29/01/15 09:05
14צפיות
מחנה יהודה
27/01/15 12:00
299צפיות
אז מחר סוף סוף
אחרי שנים שאני רוצה לאכול שם
יש לנו מקומות לצהריים.
1-מישהי יודע אם יש שם עסקיות צהריים? לא מצאתי אזכור לזה בשום מקום.
2- יש תפריט איפשהוא? גם זה לא הצלחתי למצוא.
3-מנות שאסור לפספס? (אוכלים הכל).

תודה מראש.
היינו שם שבוע שעבר
27/01/15 14:32
294צפיות
אחרי ארבע שנים שרציתי לחזור לשם... האמתי שהתאכזבתי.
הפולנטה היתה מעולה כרגיל, אבל בעיקריות הזמנו דניס שהיה דניס תפל עם שילוב מוזר של יוגורט טפנד זיתים ופסטו... משעמם. ממש מעט פירה ליד. האנטריקוט היה פשוט לא טוב. לקחנו אותו מדיום. אם אחזור לשם זה יהיה רק בשביל הפולנטה... את מנת האסאדו ביין לבן שזכרתי וקיוויתי למצוא כבר לא מגישים. שילמנו 350 שקל ויצאנו לא שבעים ומאוכזבים...

אם אתם בענייני דגים נאים ראיתי שם אנשים שלקחו ארוחת טעימות שהורכבה בעיקר ממנות כאלו (ופולנטות מנייטוריות וצדפות)... ונראה היה שהם נהנים...
לדעתי זו מסעדה חד פעמית!
27/01/15 17:10
317צפיות
כלומר, נהנים בה פעם אחת.
בפעם הראשונה גם האוירה המיוחדת מרגשת וגם המנות המיוחדות מרגשות, ואלו שפחות, משתלבות בהתרגשות הכללית של האוירה.

בפעם השניה, האוירה כבר מעצבנת. ה"עאלק-שמייח-פה" הזה נראה פלסטי ומעיק ומרעיש סתם ללא סיבה טובה.
המנות הטובות שריגשו בפעם הראשונה, עדיין טעימות, אבל כבר לא מרגשות.
והמנות שהיו בסדר, פתאום מרגישות מיותרות.

באופן כללי, אני חושבת שזו מסעדה שהחלק החלש בה זה העיקריות, והכי כדאי להתמקד בראשונות, ומעט קינוחים.....
המנות "חובה" זה באמת הפולנטה ויש גם עוד מנת קלאמרי נהדרת עם יוגורט וסילאן ושם מתלהב (לא זוכרת בדיוק, משהו כמו "הילדות של מושיקו בשכונת הפחונים של הקטמונים" או משהו בסגנון.....
האמת היא שמקריאה חוזרת בפורום די עובר לי כל
27/01/15 20:20
193צפיות
חשק להכנס לשם
צודקת בכל מילה! היינו שם אתמול
29/01/15 07:49
51צפיות
והאמת שקלעת כמעט בכל מילה
לא הצלחתי להתחבר לאף עקרית,
אז לקחתי <3 ראשונות.. וזה עוד מבלי לקרוא את ההודעה שלך לפני> את הפולנטה שהייתה מעולה, שרימפס-שהיה בנוני לגמרי,ו70 ש"ח על 3 שרימפסים,טעימים ככל שיהיו <והם לא היה להיט> זו בעיני גזל לאור יום, ותמנון עם בטטה ואיזה רוטב כלשהוא,שזו דווקא הייתה המנה המוצלחת בעיני.
הרעש שם בשלב מסויים,נהייה בלתי נסבל <וזה לא שאנחנו בגיל הזהב... כולה סביב גיל ה30,ואפילו לנו זה היה כבר בלתי נסבל>
ואני במקרה גם ישבתי בקומה למעלה,בדיוק מעל המטבח,אז גם זכיתי <אני והמעיל שהיה על הכסא שלי> לספוג את כל ריחות המטבח.
בקיצור- היינו, חווינו, לא יכולה להגיד שהייתה חוויה לא טובה,אבל בהחלט ציפיתי להרבה יותר, זה ממש לא VFM וכנראה שלא נשוב.
ולגבי התפריט
27/01/15 14:33
250צפיות
יש תפריט באתר שלהם, רשום שהוא נכון למתישהו בסוף דצמבר אבל זה אותו תפריט שהיה שם בחמישי שעבר. תרשמי מחניודה בגוגל
º
יש מצב לקישור? כי בחיי שלא מצאתי
27/01/15 14:41
48צפיות
º
מצאתי תודה
27/01/15 14:42
51צפיות
שני דיווחים בהודעה אחת : גיגסי - ב"ש, SPACE - מושב אמונים
26/01/15 15:34
201צפיות
גיגסי - סינמה ספורט בר – באר שבע

ערב שישי. המקום די מלא ולאו דווקא בחבורות גברים שבאו לצפות במשחקי כדורגל (או שאלו היה בחדרים פנימיים ).

כל המקום מרוהט עץ חום כהה, בעל תקרה גבוהה וקומה נוספת מעל.

מסכי טלוויזיה בערוצי HD  תלויים בכל מקום בזווית נוחה להתבונן ומשדרים כדורגל בערוצים שונים. לשמחתי, לא היה שום משחק באותו ערב שעניין את בן זוגי בצורה יוצאת דופן ולכן יכולנו לשוחח בנעימים .

לשמחתנו נמצא לנו מקום בשולחן צדדי מרווח ומשלא הגיעה אף מלצרית הגיע בעל המקום לקחת הזמנה.

התפריט מכיל מס' מנות מעניינות והחלוקה לפי מחיר – 49, 59, 69 ומעלה. המנות שעניינו אותי הוגשו עם מוח/ שקדים ושאר איברי פנים שאיני אוכלת ולכן נאלצתי לוותר עליהם. אני חושבת שפה יכולים לתת אפשרות בחירה נוספת לחלק הבשרי בה אך לצערי לא התעניינתי בכך.

שנינו לקחנו מנות ב - 49:
עבורי פסטה פפרדלה ברוטב שמנת שום ופטריות עם מחית כמהין שחורות – המחית תפסה את עיניי היות ומעולם לא טעמתי משהו שהכיל את הכמהין המפורסמות ולצערי, אם היה פה משהו מכך, לא חשתי בשום הבדל בטעם.
בכ"א, הייתה מנה נדיבה בגודלה, שהוגשה בצלחת אובלית עמוקה, שחורה ונאה (שהיוותה ניגוד נאה לפסטה הבהירה), הפסטה לא מוכנה במקום, דבר שלא גרע מטעמה. הייתה אל דנטה וטובה. הכילה מגוון פטריות ונאכלה עד תום.

עבורו גיגסי בורגר שנאכל בהנאה גדולה והיה רגיל וטעים בעיניי בן הזוג, ששתה עם זה 1/2 ווין שטפן.

אני שתיתי כוס יין שרדונה גמלא שהוגשה בכוס יין יפה וגדולה אך הכמות בה הייתה מגוכחת ואני תוהה אם זו הייתה אשליה של הכוס שגרמה לכמות להיראות קטנה או שאכן הייתה כמות מועטה (שתומחרה ב – 27 שח'. אני חושבת שהייתה כמות מועטה ).

לסיכום, מקום נעים, תפריט מעניין ומגוון ואם אתם בסביבה, שווה לשקול ביקור.

===================================================================================================

ספייס – SPACE - מושב אמונים, בין אשדוד לאשקלון

מעז יצא מתוק... אני וחברתי זו, מגיעות למרכז פעמיים בשבוע לצורך לימודים. אמממהה... לא שמנו לב שבאותו יום לא היו לימודים והגענו סתם ! אז נסענו לאיקאה לכמה שעות ומשם, בדרך לבית קמה (איפה שהשארתי את הרכב שלי) עצרנו בספייס - SPACE במושב אמונים.

חברתי שומרת כשרות ומעצם כך לקחה אותי לשם לארוחת צהריים.

אין עסקיות בצהריים, בחשבון מורידים 20%.

המקום יפהפה! נראה כמו אולם אירועים. מספר "קוביות זכוכית" פזורות בשטח המטופח ורחב הידיים ומיועדות כנראה לאירועים פרטיים קטנים. בריכת שחייה קטנה במרכז, פסטורלי ונאה.

חלל המסעדה מרווח ומואר באור יום נעים שנכנס דרך החלונות הגדולים. היו עוד מס' שולחנות תפוסים ולכבודנו, שקפאנו מקור, הודלק מזגן. הכוסות שהיו על השולחן לא היו נקיות וקיבלנו אחרות.

היינו מאוווווד רעבות ולקחנו:

חומוס ספייס - חומוס ביתי מוגש בתוספת רצועות פרגיות מוקפצות, בצל, פטריות פורטבלו, שום ועשבי תיבול (44): מנה מאכזבת . על צלחת שטוחה וגדולה הגיעה מריחת חומוס שהרגיש מקופ' עם כ- 4 רצועות פרגיות קרות וכמה חצאי פטריות קרות אף הן. בצד קיבלנו 2 מיני פיתות טריות וחמות שהיו נהדרות אך לא הספיקו לחימום המנה הקרה. 

שתינו לקחנו ספייס בורגר - בשר בקר טרי, טחון גס, בשילוב ירקות טריים מוגש בלחמנייה פריכה בתוספת צ'יפס (65) – קשה ליפול בהמבורגר והוא באמת היה טוב. קציצה גדולה ועסיסית בלחמניה טעימה. מנה גדולה שלא הצלחנו לסיים.

כנראה לא מקום שאחזור אליו (אלא אם כן פן הכשרות יהיה חשוב וזה יהיה בדרך) אך אני חושבת שמהיותו כשר הוא נותן מענה לציבור המחפש מקומות כשרים לאכול בהם.
הזכרת לי נשכחות מצדה
26/01/15 17:14
102צפיות
המחסן חירום של יחידה המילואים שלי היתה במושב עזריקם נראה לי שזה חוצה את צומת אמונים, זה כ7 קילומטר  דרומית לאשדוד בפנייה שמאלה אם נוסעים לכיוון אשקלון?
היו שם באמת כמה מושבים שכוחי אל , מי האמין בזמנו שיפתחו שם מסעדת גורמה?
 מאה שנה לא שמעתי את השם הזה מושב אמונים, תודה שרעננת לי את הזכרון, אני רק  מקווה שלא יקראו לי לתרגיל פתע:)
º
זכרונך אינו מטעה אותך . מסעדת גורמה? ממש לא.
27/01/15 21:10
27צפיות
בספייס פשוט לא טעים - ולא בגלל הכשרות
27/01/15 08:27
125צפיות
הייתי מספר פעמים (ולא מרצוני החופשי) ותמיד תמיד התאכזבתי.
חוץ מהמקום שהוא באמת יפה אין להם מה להציע.

המממ... כנראה שיש לו קהל קבוע ושומר כשרות
27/01/15 21:13
128צפיות
שאוהב את מה שהוא מציע ואני מאמינה שהם מתקיימים מאירועים קטנים.

º
כנראה
28/01/15 08:10
16צפיות
לגבי הגיגסי
28/01/15 20:15
70צפיות
בדיוק אתמול היינו בגיגסי, והתאכזבנו מאוד מאחר ושמענו המון דברים טובים על המקום.
הגענו עם גרופון.
קודם כל, במקום היה חם ברמה מטורפת! חום שהיה יכול להיות נחמד אם היה קפוא ומושלג בחוץ, אבל לא זה היה המצב... צ'יק צ'ק ניהיה לי כאב ראש מהחום שלא עזב אותי כל הערב.
דבר אני: יש להם קטע שרק המלצר שלך הוא זה שיתן לך את השירות, מה שאומר שהיינו צריכים לחכות המון זמן. המלצרית אף פעם לא ניגשה אלינו ביוזמתה, אלא רק לאחר שביקשנו. בכל פעם שתפסנו מלצר רנדומלי שעבר לידנו, השיבו לנו שכבר המלצרית שלנו תגש אלינו, מה שגרר המתנה ארוכה כי למלצרית לא היה איכפת ממה שקורה בשולחן.
אז התיישבנו, קיבלנו תפריטים וחיכינו המון זמן עד שהמלצרית ניגשה אלינו, שגם זה קרה רק אחרי שפנינו למלצרית אחרת. כשציינו שאנחנו עם גרופון היא הביאה תפריט מיוחד לגרופון.
המלצרית ענתה לשאלותינו בסבלנות ועזרה בהתלבטויות. מה שהיה לא נעים בכל עניין השירות הוא שאף אחד שם לא מחייך! זו אולי נשמעת תלונה מוזרה, אבל היחס מהמלצרים היה מאוד קונקרטי וקר.
למנה ראשונה הזמנתי חציל בטחינה, ובעלי הזמין כבד. הכבד הגיע כעיגול קטן על צלחת ענקית, מה שהשווה לו מראה זערורי באופן מגוחך. הוא היה מוגש לצד לחם קלוי. בעלי אמר שהמנה הייתה נחמדה, נתן לה ציון 7.
החציל היה מוגש בצורה מאוד יפה. הטחינה הייתה טעימה וגם הלחם המוארך שהגיע איתה. החציל לעומת זאת, היה דוחה. הוא היה תפל וקר - לא בטמפ' החדר, אלא קור של מקרר. כששאלנו את המלצרית אם ככה זה צריך להיות-היא השיבה בחיוב. אכלנו רק את הטחינה ואת הלחם. הציון שנתנו למנה היה 5, וגם זה רק בזכות הטחינה הטעימה.
למנה עיקרית גם אני הזמנתי את הפסטה פפרדלה ברוטב שמנת שום ופטריות עם מחית כמהין שחורות. ביקשתי רק רוטב פטריות, בלי פטריות שלמות שעושות לי לא טוב. 
הרוטב היה מלוח בצורה שלא ניתנת לאכילה, והשף, שראה מרחוק את הפרצוף הנגעל שלי, מיהר לשאול אם הכל בסדר. הוא החליף לי את המנה למנה זהה שאמורה להיות לא מלוחה. במנה החדשה המליחות אמנם הייתה מעט יותר מאוזנת(אם כי עדיין מלוחה מדי לטעמי) אבל היי, מי הזיז את הרוטב שלי??? איכשהו נשארתי עם חצי מכמות הרוטב...
בזמן שחיכיתי ניגש אלינו השף הנחמד עם צלחת עם 4 חתיכות סושי צמחוני, ואמר שהמסעדה יוצאת עם תפריט סושי בעוד שבועיים. הוא הסביר על המנה והמליץ איך לאכול אותה (בלוויית העלים שעיטרו את הסושי). זה היה נחמד כי גם לא גוועתי ברעב עד שהביאו לי את המנה החדשה, זה גם העביר לי את הזמן וגם השף היה מאוד נחמד. תכלס הסושי היה נקודת האור בביקור שלנו.
הסושי השביע אותי, אז ביקשתי לארוז את הפסטה. כשרציתי לאכול אותה בעבודה היום הופתעתי לגלות שיש רק פסטה, בלי רוטב בכלל..... הציון למנה הוא 6, בגלל המליחות המטורפת והעלמות המסתורית של הרוטב.
בעלי הזמין פרגית מדברית - מנה המגיעה על מעין לחם והייתה לו חריפה בטירוף! הוא אמנם הוזהר שזו תיהיה מנה חריפה, אבל לא ציפה לכזאת חריפות... בכל זאת הוא אמר שהמנה הייתה די טעימה, ונתן לה ציון 7.
מעבר לשתי המנות הראשונות ושתי העיקריות קיבלנו גם שני בקבוקי שתיה מוגזת.

אח"כ הזמנו קינוח (בתוספת תשלום, לא כלול בגרופון שלנו למרות שיש גרופונים שכן כוללים). התעקשנו לאכול שם קינוח כי ראינו תמונות מאוד מגרות בפייסבוק של הגיגסי.
בחרנו במנה היקרה ביותר בקינוחים "הבננה של גיגסי". חיכינו זמן לא סביר בעליל בשביל שמישהו יגש אלינו לקבל את ההזמנה, וכבר היינו על סף ללכת ולאכול ופל בלגי באלדו...
בסוף המלצרית ניגשה אלינו. כשהיא הגיעה עם המנה, היא הניחה אותה במרכז השולחן ועמדה ללכת בלי לפנות את הצלחות שלנו (המנות מוגשות על צלחות ענקיות שתופסות הרבה מקום על השולחן). נראה לי הגיוני שמגישים קינוח מפנים את הצלחות (הריקות!) של המנה העיקרית, לא? היינו צריכים לבקש באופן מיוחד שיפנו לנו.
בחזרה לקינוח, שמוגדר כך: "שלושה כדורי גנאש שוקולד מריר וחלב עם קרם בננה עטופים בטמפורה פנקו, מטוגנים בשמן עמוק, מוגשם חם על רוטב טופי בננות עם בוטנים מסוכרים וטוויל שומשום שחור עם כדור גלידה מעליו."
הכדורים המטוגנים אכן היו מלאים בשוקולד נוזלי וטעים. בעינינו הטיגון הרס, אבל אנחנו די סולדים משמן עמוק, אז אולי זאת הסיבה. לא הרגשנו שום קשר לבננה בתוך הכדורים.
הרוטב טופי בננות היה מצויין והיה ההיי לייט של המנה. כדור הגלידה היה סבבה. מה שלא מצויין בתיאור המנה זה שהיו גם 3 טראפלים קטנים, חתיכת ופל דמוי טילון ושברי מרנג. לא עפנו על המנה. הרגשנו שיש בה המון דברים בלי קשר ביניהם. הכדורים המטוגנים היו מאכזבים, אבל הרוטב היה להיט. נתנו למנה ציון 7.

לסיכום, מקום בינוני ביותר, שלא נחזור אליו. שירות לא טוב ולא אדיב (למעט של טל, השף, שראוי לציון), אוכל שנע על הגבול בין סבבה למגעיל (החציל הקר והמנה המלוחה השאירו טעם מאוד רע, תרתי משמע) וחימום שפועל בצורה מוגזמת (ואני עוד מהסובלות מהקור...) נתנו ציון כולל של 6.5.

יש לציין שלא הגענו לחוות את כל הקטע של הספורט בר, השתדלנו שלא להגיע בזמן משחק וישבנו במסעדה ולא איפה שהמסכים, כך שאין לי מושג איך האווירה שם.
מוסיקת הרקע הייתה מאוד נעימה.

עזרה לגבי מסעדות בטורונטו
28/01/15 15:10
103צפיות
אני טסה בשבוע הבא לטורונטו, לבקר/לעזור לאחותי שנולד לה תינוק חמוד 
אשמח לעזרתכם -
נרצה לצאת למסעדה או שתיים בשעות הצהריים יחד עם התינוק, שתינו צמחוניות אבל לא מחפשות בהכרח מסעדה צמחונית.
אפשר גם הודית/איטלקית/אמריקאית וכו' (הכל חוץ מסיני שאחותי פחות אוהבת) שיש בה מבחר צמחוני מגוון.
אם למישהו יש המלצה מאד אשמח.
בנוסף יש עכשיו מבצע במסעדות העיר שנראה מעניין, אם יש המלצות גם מהמבצע זה יכול להיות נחמד:
(סליחה לא הצלחתי לצרף את הקישור בנפרד)
בתודה מראש

נסי לחפש ביקורות על המסעדות שנמצאות באיזור
28/01/15 19:15
41צפיות
בו תהיו. טורונטו עיר ענקית.
עזרה בתכנון שישי בת"א/יפו
28/01/15 10:12
172צפיות
היי לכולם:)
אני והבחור נגיע לעיר הגדולה מחרתיים ליום טיול+אוכל.
כרגע אין לי ממש תכנון,יש חנות ברמת החיי"ל שארצה להגיע אליה,וכמובן טיול בסמטאות יפו העתיקה תמיד משמח. המלצות לאוכל (אין הגבלות מיוחדות) ומקומות לראות יתקבלו בברכה 
(אגב,אם כבר אני בת"א,ממש רציתי לנסות סופסופ את המזנון של אייל שני,אבל אני לא בטוחה כמה זה ישתלב טוב מבחינת זמנים)
אם אתם ביפו
28/01/15 10:32
146צפיות
אז פונדק דה לוקס או חג' כחיל בכיכר השעון.
יש ברמת החיל סניף של המזנון
28/01/15 11:20
143צפיות
כך שאם אתם מתכננים את רמת החייל לשעת צהריים תוכלו לאכול שם.

הייתי מתחילה בטיול ביפו בבוקר עם ארוחת בוקר וממשיכה לרמת החייל לאחר מכן לחנות ולמזנון.
לא יודע אם המזנון ברמת החייל פתוחים בשישי
28/01/15 16:25
78צפיות
תמיד היה נראה לי שהם מכוונים לאנשים שנמצאים בעבודה וכאלה שם בעיקר נמצאים ראשון - חמישי.

º
פותחים ב 12 ובאופן מפתיע בסופש עמוס שם (לא יותר מידי)
28/01/15 19:30
11צפיות
º
מעולה,בחלט ננסה,תודה
29/01/15 09:28
סרדיניה ביפו העתיקה
28/01/15 19:05
63צפיות
בכיכר קדומים. יופי של מסעדה איטלקית.
קייטרינג בשרי מובחר במאמא דלישס
28/01/15 14:56
248צפיות
קיייטרינג בשרי לכל אירוע ממליץ בחום על מאמא דלישס קייטרינג לאירועים טרי חם ושרות מעולה 
השבוע ויתרנו על ההליכה הקבועה למסעדה והזמנו קייטריג בשרי לעבודה, טיפל בנו בחור בשם אלמוג, האוכל היה טעים השרות היה מעולה והמחיר היה סביר ממליץ בחום  
חולה על אלמוג, נשמה
28/01/15 18:24
149צפיות
אני בטוח שכל מי שקורא כרגע את ההודעה שלך כבר עם האצבע על הסלולרי לטלפן לקייטרינג שם, אז תגיד להם שיתכוננו, זה הולך להיות מטורף..
º
28/01/15 18:35
18צפיות
לא יכולת לעשות פרסום גרוע מזה שעשית
28/01/15 19:00
121צפיות
ירית להם או לעצמך ברגל. אני לא מוחקת, כדי שהמקל בגלגלי הקייטרינג הזה, יישאר.
האם יש לכם המלצות למסעדות באיזור עין השופט?
27/01/15 20:47
100צפיות
אני יודעת שזה כ20 דקות מרמת ישי ומקריית טבעון, ואנחנו לוקחים את המקומות שם כאופציה. אבל האם ידוע לכם על מסעדות נוספות באיזור זה ששוות בדיקה?
אני מדברת על איזור חמישי בצהריים, חוזרים אח״כ לחיפה, שלושה סועדים שאחד מהם לא אוכל דגים ושלל מוצרים מהים, אבל פרט לזה, לא בררנים במיוחד ואוכלים הכל.

נשמח להמלצות!
º
אל באבור, מרינדו וטנדוקה (שלושתן ביקנעם)
27/01/15 21:19
66צפיות
תודה. אולי אני טועה, אבל נראה לי שאין מרינדו ביקנעם?
28/01/15 12:26
93צפיות
הסניף הכי קרוב שלהם שאני רואה זה עין גב.. לא נראה לי שהתכוונת אליו, נכון?
טנדוקה לצערנו כשרה, ואני מעדיפה שלא להגביל את עצמנו למסעדות כשרות אם יש אפשרות שלא.

נכון לעכשיו ההתלבטות היא בין האופציות הקבועות - שפר, לימוזין או טאנטי באצ׳י.
אלא אם כן תבוא לנו הברקה למשהו חדש ומעניין ברגע האחרון.

תודה בכל מקרה על ההמלצות, ואם יש נוספות אני כמובן אשמח לשמוע (למחר או לפעמים הבאות).
º
שווה לשקול גם את שלו ביער ואת בלה
28/01/15 14:52
21צפיות
º
שווה לשקול גם את שלו ביער ואת בלה
28/01/15 14:52
9צפיות
אם מתאים משהו 'פשוט',
28/01/15 15:53
83צפיות
המקום האהוב עלינו באיזור הוא המסעדה המזרחית בתחנת 'פז' טבעון (אחים עדאווי).
לא אוכלים שם בשר וחומוס אלא מתמקדים בממולאים, סלטים ויש שם עכשיו תבשילים של עשבי העונה (עולש, חובזה) שאנחנו מאוד אוהבים. וגם במיה מצויינת.
אם אוהבים את הסגנון אז מומלץ.
הממ.. זה אותו עדווי מחיפה?
28/01/15 16:32
50צפיות
אופציה מעניינת, נשקול זאת. תודה.
טקסס ברביקיו
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )הודעה זו מכילה תמונות
25/01/15 17:18
212צפיות
כמו שכתבתי  בשרשור הסופ"ש, בשבת בערב הייתי עם שירונת בטקסס ברביקיו החדשה יחסית ברמת החיל.
חשבנו ללכת שוב לפונדק דה לוקס אהובתנוו, אבל החלטנו שצריך לנסות את המתחרה החדשה. המסעדה היתה ריקה לחלוטין, וזה משהו שממש עושה לי הרגשה לא נעימה, לשבת במקום ריק, אבל כבר הגענו אז החלטנו להשאר. 
העיצוב בהחלט חמוד, המוזיקה מצוינת (המון סיקטיז) וגם השירות ממש אחלה, רק חבל מאוד שהאוכל לא עומד ברמה, בעיקר הבשר דווקא (ושמעתי מחברים שדווקא כן נהנו מהבשר שם, אז אולי זה קשור לזה שהיה ריק, או סתם יום מבאס של המטבח). 
הזמנו 2 "צלחות" של שני בשרים (68 שקלים ל-250-300 גרם בשר על פי המלצר) . אחת עם ספייריבס ושורט ריבס (הכל מבקר, כי משום מה אין שם חזיר, למרות שהמקום לא כשר. כל אחד מהנתחים האלה בתוספת שבעה שקלים), ואחת עם נקניקיות עוף וצ'דר שהמלצר המליץ עליה, והבריסקט שנחשב ל"נתח הדגל" שלהם, על פי המלצר. כל צלחת מגיעה גם עם שתי תוספות.
הספייריבס והשורט ריבס היו די דומים, עם בשר חביב ולא יבש מדי, אבל בלי הרבה טעם. בשני הנתחים השומן היה מאוד מוזר, והרגיש ממש נא, למרות שהבשר עצמו היה מוכן לחלוטין. הזזנו את כל השומן הצידה והמשכנו לאכול. הנקניקייה היתה חביבה, אבל יבשה מדי, והגבינה לא הורגשה בכלל, והבריסקט היה גם הוא רק חביב, וגם הוא יבש מדי. קצת הזכיר לי נקניק חזה בקר, שזה נחמד, אבל לא ממש מחמאה למשהו שאמור להיות הרבה פחות תעשייתי. 
דווקא את התוספות חיבבנו יותר. לחם התירס מוצלח הרבה יותר מזה של פונדק דה לוקס, והוא ממש במרקם של עוגה בחושה לחה, וטעם מודגש של קמח תירס. 
המק אנד צ'יז היה מוצלח וגם מאוד נדיב בכמות, אם כי היו יכולים לתבל אותו בצורה קצת יותר מעניינת. ירקות מעושנים היו כרובית תפוחי אדמה וסלק, והיו מוצלחים בדרך אנטיפסטית פשוטה שכזו. תפוח אדמה אפוי היה גם הוא מאוד פשוט אבל טעים, במיוחד עם חמאת השום הלא תעשייתית שהגיעה איתו. הכי אהבתי את תבשיל השעועית (שירונת היתה בעד המק אנד צ'יז). שעועית רכה וטובה, עם רוטב שכלל חתיכות בשר ושילב בהצלחה בין מתיקות לחריפות עדינה. הייתי אוכל עוד ממנו בשמחה. 
גם המלפפונים החמוצים שמגיעים עם כל מנה מצאו חן בעיניי, גם בזכות שילוב בין חמיצות למתיקות. בכלל, מתוק זה טעם מאוד פופולרי שם, גם ברטבים שמגיעים בצד.
לקינוח לקחנו מוס שוקולד וקצפת שמיד הזכיר לנו מילקי. אני חיבבתי, שירונת פחות, אבל שנינו שנאנו את ההגשה הנוראית בצנצנת מרובעת, שיש לה פתח עגול וצר שקשה להוציא ממנו משהו. מי הדביל שחשב שזה מגניב ולא חשב על זה שצריך גם לאכול את זה איכשהו?
יחד עם שני חצאי סמואל אדמס (ותוספת שניה של מק אנד צ'יז), החשבון הגיע ל249 שקלים לא נוראיים מדי, אבל לא הרגשנו מסופקים בכלל. 
די חבל, כי בהחלט יש למקום פוטנציאל, אם רק יקפידו יותר במטבח. זה שמהסעדה נשארה ריקה לגמרי לכל אורך הארוחה שלנו שם, כנראה לא מבשר טובות, לצערי...

כל האוכל
הנקניקיות והבריסקט
ספייריבס מימין, שורטריבס משמאל
בבוטם ליין מי טוב יותר?הטקסס או הפונדק?
25/01/15 18:33
61צפיות
מעולם לא טעמתי לחם תירס, זה נראה קצת כמו סוג של פשטידה,
כבר כתבתי פעם שיש אימרה טקסנית ידועה שבטקסס יש 4 דברים ייחודים שמשדרגים את טקסס:
המון המון נפט,
הוצאות להורג,
בשר טוב,
הרבה בלונדיניות
הפונדק, בלי שום צל של ספק.
25/01/15 23:17
83צפיות
אמנם הרבה פחות מעוצב ומפונפן, אבל הבשר, שהוא עיקר העניין, הרבה הרבה יותר טוב, במיוחד הספייריבס וחזה האווז, שרק עבורם שווה להגיע.
בטח טעמת
26/01/15 07:44
87צפיות
סוג של מלאי לא מתוק
שוב אתה כפרוש. גרסת המכשפה לאיזון:
26/01/15 02:13
103צפיות
טקסס ברביקיו בעיקר היה משעמם.

או, אם נפרט, אם אני צריכה להתמלא ממק'נ'צ'יז במסעדת בשר, יותר ממשעמם היה לי מאכזב.

הספייריבס, השורטריבס והבריסקט חלקו את אותו טעם סתמי של סתם בשר. וזה אחרי שהתמודדנו עם השומן, שכמו שברונו תיאר, היה נא משום מה. אני יודעת, בדרך כלל בשר לא צריך תיבול או רוטב. במקרה הזה, מוטב והיו שמים משהו, להסתיר את המבוכה. הנקניקיה הייתה טעימה, אבל אנמית ביחס לתיאור.

הרטבים שהיו בצד היו מתוקים מדי, גם אלו החריפים. המלפפונים החמוצים היו מתוקים.  אפילו השעועית סבלה ממתיקות מטרידה עד כדי אמריקאית אותנטית.
הירקות המעושנים היו ירקות סתם, ושום טעם ייחודי של עישון לא הורגש בהם. תפוח אדמה אפוי עם חמאה היה תפוח אדמה אפוי עם חמאה (לא רע ולא מרגש). המק אנד צ'יז היו טעימים.
כמה טעימים הם היו, וכמה מבואסת אני הייתי? בואו נגיד שהערב נגמר בזה שמלא בשר נשאר על המגש, ואני שבעתי מעוד קערת מק אנד צ'יז שהזמנתי כי נשארתי רעבה.

והקטע המבאס באמת הוא, שהכל מסביב היה אחלה ממש. המלצרים הכי ידידיותיים שפגשתי לאחרונה בתל אביב, המוזיקה הכי כייפית, עיצוב מדליק ממש, קונספט נחמד. באמת, מקום שממש נעים לשבת בו. רק חבל שהבשר כל כך מבאס.

אני הייתי שם במקרה היום
26/01/15 20:01
149צפיות
הבחור רצה לחזור לשם אחרי חודש שלא היה והוא מאוד מחבב את המקום.

אני הזמנתי לי את השורטריבס ואת הבריסקט והבחור הזמין עוף על העצם ואת הבריסקט. הבשרים שלנו היו כנראה טובים משלכם. החיתוך של הבריסקט אצלנו היה דק יותר והבשר היה מאוד עסיסי. הבעיה העיקרית שלו הייתה שהוא היה מלוח לי מדי. אמנם אני רגישה למלח אבל למרות שהיה לי טעים המליחות הובילה לכך שלא הצלחתי לסיים אותו. השורטריבס היו טעימים, לא היה לי שומן חי במנה. הבעיה הייתה לדעתי שהבשר לא בילה מספיק זמן במעשנת כי הוא לא היה רך מספיק.
העוף שהבחור לקח היה בסך הכל טוב אבל עוף.

המסביב היה בהחלט נחמד - השעועית הייתה מצויינת וממש נהנתי ממנה. המק אנד צ'יז ולחם התירס היו טובים, אבל אני מכינה אותם יותר טוב. הרטבים היו חביבים, התה קר היה בהחלט טעים ומרענן.

לקינוח חלקנו את עוגת הרד וולווט שיש להם במקום והיא פשוט מצויינת.

סך הכל חוויה לא רעה, מסכימה עם השורה התחתונה שהפונדק מוצלח יותר אבל אם אני בסביבה ולבחור יש חשק, לא אתנגד לחזור.
אפשר מתכון ללחם תירס?
28/01/15 10:31
110צפיות
ואיזה מותג של קמח תירס את קונה?

תודה :)
אני לא זוכרת את השם שלו
28/01/15 11:28
126צפיות
אבל זה המותג שמוכרים בסופרים שמגיע ארוז בואקום.

המתכון הוא:
75 ג חמאה מומסת
מלח
1/3 כוס סוכר
2 ביצים
1 כוס ריוויון
1 כוס קמח רגיל
1 כוס קמח תירס
1 כפית סודה לשתייה.

אני מערבבת את החומרים בסדר הזה עם מטרפה בסיר שבו המסתי את החמאה. בתבניות מאפינס זה מוכן אחרי 15 דקות בתבנית גדולה אחרי כ 45 דקות. התנור על 180.
º
תודה
28/01/15 12:18
15צפיות
º
אני אנסה גם, תודה על המתכון
28/01/15 16:31
4צפיות
תודה על המתכון
28/01/15 20:02
21צפיות
ינוסה בקרוב לטובת הצליאקית(את הקמח הרגיל נחליף בקמח ללא גלוטן)
ואנחנו דווקא נהננו מהבשר
28/01/15 19:19
56צפיות
ופחות מהתוספות שהיו ממש סתמיות לטעמנו.

אם הם מגישים ברד פודינג בצנצנת, מה ציפית ממוס שוקולד?
בוקר טוב לכולם
28/01/15 10:02
172צפיות
האם למישהו יש חוות דעת על מסעדת אינגרה במתחם התחנה 
בתל אביב ??????
º
פטרי את מקורות המידע שלך, אולי רג'ינה ?
28/01/15 18:19
19צפיות
מחפשים המלצה למסעדה טובה בירושלים
27/01/15 00:11
70צפיות
שלום

מגיעים בשישי לירושלים לסופשש ורוצים מסעדה טובה לערב.
הבנו שמחניודה לא פתוחה בשישי. בדקנו גם על ארקדיה אולם לא התלהבנו. 
איזה מסעדות (אפילו מסעדות שף) מומלצות היום בירושלים?

תודה
º
מונא, קבלייר, צ'לו, זוני. טובות ופתוחות בשישי ערב אך יקרות.
27/01/15 00:51
28צפיות
º
אה, וגם אסקדיניה במזרח העיר, מומלצת בחום.
27/01/15 00:53
21צפיות
º
אה, וגם אסקידיניה במזרח העיר, מומלצת בחום.
27/01/15 01:09
12צפיות
ארקדיה סגורה לשיפוצים
27/01/15 06:29
78צפיות
מלבד המסעדות שעמיתי הזכיר, בדקו גם את התפריטים של הסדנה וטלבייה, מבית מחניודה. אני משערת שאחת מהן תתאים לכם.
מסעדת טלבייה זה לא יותר בר טאפאס כזה?
27/01/15 10:41
53צפיות
אם היית צריכה לבחור מבין השתיים על מה היית הולכת?
על הסדנא או על טלבייה

או שמא על אחד מארבעת האחרות שהוזכרו: מונא, קבלייר, צ'לו, זוני

תודה
אכן טלביה יותר בכיוון בר יין.
27/01/15 12:04
62צפיות
יש את התפריט בפייסבוק שלהם, הוא די מגוון אך המנות לא גדולות.
הסדנא יותר בכיוון של בשרים והיא גם לא רעה, אך עליה הייתי מעדיף את המונא.
º
נהניתי מצ׳אקרה בשבוע שהיא היתה בתל אביב
27/01/15 13:19
33צפיות
º
אדום, הבראסרי בעין כרם
27/01/15 22:29
45צפיות
וואו, יצאתי מבולבל :)
27/01/15 23:09
108צפיות
צריך לבחור מסעדה אחת מבין כל שלל ההמלצות הטובות שלכם. 

האדום והבראסרי נראה לא רע בכלל
וגם התחברנו למסעדת הסדנא

על מה ללכת לדעתכם מבין השלישייה הזו?
והכי חשוב חנייה יש במסעדות הללו?:) 

תודה
לא אמורה להיות בעיית חניה, בטח לא לסדנא ולאדום
27/01/15 23:26
90צפיות
אולי רק לזוני
מיט Meat חיפה
24/01/15 21:45
132צפיות
צירוף נסיבות של תלושי מתנה של "תמריץ לעסקים" + העדפה לא לאכול פחמימות, הביא אותנו ל"מיט". לא שהיו יותר מדי אופציות לבחירה: אחרי סינון בתי הקפה, מסעדות איטלקיות, מסעדות כשרות הסגורות בערב שבת, ועיון בתפריטים של האופציות שנותרו בחיפה מתוך הרשימה, נסגרה הבחירה. היה לי כבר די ברור לאילו מנות בתפריט אני נוטה.
הזמנו שולחן דרך קליק א-טייבל (לזוג+ילד קטן אך אכלן מנומס) וקיבלתי אישור לסלולרי, אולם כשהגענו הסתבר שאיננו רשומים במסעדה. הצגתי את אישור ההזמנה שבסלולרי, וסידרו לנו שולחן פינתי צפוף וגובל בעמוד תומך. ניגשה אלינו מלצרית קורקטית.
שאלתי על האסאדו צלעות - מנת הדגל של המסעדה לפי התפריט. "לא, אני לא ממליצה, המנה שומנית".
אוקיי, מה לגבי נתח הקצבים? (בתפריט מתואר: "את נתח זה היו מחביאים קצבים עבור עצמם, עקב היותו הנתח הטעים ביותר מבשר העגל".) - "לא ממליצה, הוא קשה".
פה כבר הרגשתי אכזבה. ניסיתי לאסוף את שארית שורשיי הארגנטינאים. מה לגבי לומו א-לה פיאמנטה? מהתפריט: "מנה ארגנטינאית קלאסית, שלושה מדליוני פילה עטופים בחזה אווז מעושן עם פלפל שחור ורוטב יין. מוגש על מצע פירה שורשים".
המלצרית עשתה פרצוף.
ובכן, על מה את ממליצה? קיבלנו המלצה על אנטרקוט, חזה עוף, סינטה, לא זוכרת מה עוד. בעיני בחירות די בנאליות.
מה לגבי פורטרהאוס? "כן הוא מומלץ, רגע, אני אברר", הלכה המלצרית לסיבוב וחזרה לדווח שהוא מוצע במשקל 500 גרם, מה שמביא את עלות המנה לכדי 200 ש"ח. מוגזם מדי עבורי.
שלחתי את המלצרית לכמה דקות כדי שנוכל להתלבט בשקט. התאכזבתי מאוד. לשם מה הגעתי למסעדה, אם המנות שקרצו לי בתפריט מלכתחילה אינן מומלצות? בן זוגי ניסה לשכנע אותי שהמלצרית עושה לי טובה: "אם היא לא ממליצה, סימן שכדאי שתבחרי דברים אחרים".
בסופו של דבר בחרנו אנטרקוט בנאלי במידת עשיה מדיום (המנה שבן זוגי ובני בחרו מלכתחילה אך התבקשו לתת לי לבחור עבורם מנה יותר מעניינת), וסינטה ברוטב יין הדרים מדיום רייר עבורי. תוספות: צ'יפס ופירה שורשים, ולחם לפתיחה.
הזמנו לפי המלצת המלצרית גם בקבוק יין רותם של יקב שטרן, אותו יין שכנראה מומלץ באופן קבע, כיוון שרוב הביקורות באתר מתארות אותו. אמנם חלקן יח"צ, אולם כיוון שהתיאור לחיוב, לקחנו אותו גם אנחנו. אינני מבינה גדולה ביין, גם לא שתיינית גדולה של יין - וסיימתי שלוש כוסות, מה שאומר שהיה טעים.
האנטרקוט היה רגיל. שום דבר מיוחד לספר, למעט גוף החימום עליו הגיע ששימש אותנו מאוד. נתח הסינטה שלי היה רך וטעים (בדיעבד שמחתי שלא נפל בחלקי נתח שומני יותר או קשה יותר), אולם הוא הגיע קר לגמרי ונעזרתי באופצית החימום - שעזרה רק כשחתכתי את הבשר לנתחים ואותם שמתי על הפלאנצ'ה של המנה השניה.
הבשר הגיע מהר מאוד לשולחן, יצויין לחיוב. אולם הלחם שהזמנו לפתיחה לא הגיע, ובסוף ביקשנו שיוותרו עליו. גם פירה השורשים נשכח, ובתזכורת שניה הגיע לשולחן. פירה רגיל ללא טעם שורשים.
התירסים שהתלוו למנות היו קרים. אחד היה על הצלחת ושני הגיע על גוף החימום, ללא הבדל ביניהם.
היתה לנו גם סאגת יין קטנה, כאשר המלצרית שהגיעה לפתוח את בקבוק היין שברה את פקק השעם ולא הצליחה לשלפו מן הפתח. בן זוגי עזר לה לפתוח את הבקבוק, וביקש לקבל פקק שלם כדי שנוכל לקחת את הבקבוק ולסיים בבית. המלצרית הלכה להביא פקק, ושכחה למזוג את היין לכוסות... לא היה אכפת לנו שכן איננו מקפידים על טקסי יין. העיקר שהיין טעים - ודיינו.
עוד שירתה אותנו במהלך הארוחה מלצרית שלישית שהיתה יעילה ונעימה.
לקינוח אכלנו ברולה קלאסי כהלכתו, ועוגת גבינה טעימה אך מעט גרגירית.
מניחה שהיינו שולחן מבאס למדי: שולחן ששילם בתלושי מתנה, עם ילד שלא הזמין אוכל (נתנו לו מעט משלנו והוא רק כרסם, לפחות הוא לא עשה שום בלגנים ולכלוכים. למעשה הוא הזמין את עוגת הגבינה), בלי מנות ראשונות, ועקב כך שלא היינו מאוד מרוצים גם השארנו רק 12% טיפ.
ועדיין, שתי מנות בשר, שני קינוחים ובקבוק יין (כ-150 ש"ח לבקבוק), ובנוסף בקבוק שתיה קלה לילד, סיכמו את הארוחה בסביבות 520 ש"ח, לא זול בכלל.
הסינטה היתה טעימה, זה לא שבאמת שילמנו מכיסנו, אבל אני לא מוצאת סיבה לחזור אף שבאנו וחזרנו ברגל.
אתם מנומסים ברמות מטורפות - אם אחרי כל התקלות האלה
24/01/15 21:58
74צפיות
את עדיין חושבת ש12% טיפ זה קצת מעט...
נשמע שרשרת תקלות שאפילו עומס שבתי יתקשה להסביר. ( היין? עם הפקק? שהמלצרית תיקח את היין ותביא בקבוק חדש, מה קורה כאן?...)
ודווקא יש להם תדמית די מפונפנת.
"רק" 12%?
24/01/15 23:28
80צפיות
נשמע שהמלצרית לא הייתה קורקטית אלא סתם קצרת רוח ובעיקר לא מקצועית.
אסאדו הוא נתח שומני מעצם היותו, אם אדם אוהב נתחים מהסוג הזה הוא יהנה מהנתח הזה (אלא אם הם לא יודעים להכין אותו ואז יש בעיה אחרת בהתחשב בשם המקום).
נתח קצבים הוא בשר לעיס כיוון שמדובר בשריר, יש אנשים שקשה להם עם בשר כזה אבל שוב, אדם שאוהב את הבשר שלו לעיס ימצא את המנה טעימה ביותר וגם כאן, אם המקום לא יודע להכין את הנתח, יש בעיה מאוד גדולה.
במקום חוסר המלצה גורף שירות טוב היה לו הייתה מבררת מה העדפות הבשר שלכם וממליצה לכם על בשר שעומד בדרישות שלכם.

חוסר המקצועיות שלה גם מתבטא ללא ספק בחוסר היכולת שלה להתמודד עם בקבוק היין שניסתה לפתוח לכם.
בשורה התחתונה - בשביל המחיר ששילמתם ללא ראשונות, שני סטייקים ושני קינוחים, נשמע לא שווה במיוחד ואפילו די יקר ביחס לתמורה שקיבלתם.
בהתחשב בשירות, הטיפ שהשארתם היה נדיב במיוחד (ובעיקר לא ישפר את יכולות השירות של המלצרית).
מסכימה עם כל מילה
25/01/15 07:47
47צפיות
לא להמליץ על אסדו כי הוא שומני או על נתח קצבים כי הוא קשה, זה כמו לא להמליץ על גלידה כי היא קרה או על מרק כי הוא חם. אלה התכונות הבסיסיות של הנתחים האלה, ולכן מזמינים אותם.

בקבוק יין שלא מצליחים לפתוח אותו, חוזר לבר ופותחים בקבוק חדש. תקלות קורות, ואולי המלצרית לא עשתה מספיק חזרות על פתיחת בקבוק יין. למלצרית מנוסה זה לא היה קורה, אבל אם כבר קרה, יש דרך להתמודד עם התקלה, וסיוע של הלקוח לא כלול :)
נראה שהמלצרית שלכם מעולם לא טרחה לברר מה מהות התפקיד שלה, ואף אחד במסעדה לא טרח ללמד אותה איך להיות מלצרית.

גם לדעתי הטיפ שהשארתם נדיב מאד, ואתם לקוחות למופת.

היינות של ג'וני שטרן מצויינים ואני שמחה שיש מסעדות שמשכילות  למכור יין של יקב קטן וטוב.
אפשר לקרוא לילד בשמו
25/01/15 11:41
102צפיות
לדעתי זה נקרא מקורות בשר לא מוצלחים מספיק ובעיקר טיפול לקוי בבשר מובילים למוצר ירוד במחיר מופקע. זה גם מוביל לזה שהמלצרים שעובדים במקום לא ממש מאמינים במוצר שהם אמורים לנסות למכור. העיקר שכולם קרניבורים מדופלמים מאוד בארץ, גם המסעדנים, רק חבל שהפרות עצובות, מאוד.  
אני קצת פחות נחרצת בקביעה
25/01/15 12:54
79צפיות
בעיקר כיוון שמעולם לא אכלתי במקום ואין לי מושג מה מקורות הבשר שלו.

עם זאת, אין ספק שיש כאן בעיה או ברמת השירות והידע של המלצריות או שיש בעיה שמשלבת רמת שירות וידע של מלצריות עם בשר שהוא לא איכותי מספיק.
"מיקום חלול", היה ונשאר
27/01/15 14:14
93צפיות
חוץ מזה שהראשונים הצעירים שנכנסו עשו את המקום די חמוד לישיבה, כל כיוון אוכל הסבתות שלהם או מה שזה לא היה, היה חובבני מאוד ולא מוצלח. אחרי זה נכנסו אותם מיט או איך שהיו בשמם, כמו שכתבתי בינוני להחריד, אבל יומרה ופוזה בהחלט היו שם, אכלתי כמה ארוחות שם וכל אחת הייתה פחות טובה מקודמתה, כשגם הראשונה לא בישרה יותר מידי טובות. אולי מתישהו יזכה הבית החביב למסעדה ראוייה באמת, שאפשר יהיה להמליץ עליה בפה מלא.
º
מאכזב בהחלט
27/01/15 17:02
16צפיות
לולקה
27/01/15 20:40
52צפיות
לולקה היתה מסעדה חביבה. עד כמה שאני מצליחה להיזכר, יותר מבחינת העיצוב והכיוון של התפריט. הייתי שם פעם אחת וכנראה היתה סיבה לכך שלא חזרתי.

סאלו - אולי אתה זוכר
27/01/15 20:48
59צפיות
איזו מסעדה שהיתה קיימת שניה וחצי בערך במוריה, ליד הסינטה בר? סבסטיאן אולי?
זוכר רק מה היה לפני הסינטה בר
28/01/15 18:16
13צפיות
הייתה באיזור לפני הרבה הרבה שנים קריולה ואני חושב שלפני זה הייתה מסעדה בשם אחר, אבל אני לא חושב שזה קרה במקביל עם הסינטה בר ובכל מקרה המסעדה ההיא החזיקה מעמד יותר זמן משנייה וחצי. מעבר לזה לא בדיוק זוכר משהו ליד הסינטה בר, הם ישבו כמובן קודם כל איפה שהאקספרס היו ואז עברו, במיקום החדש שלהם ממש לא זוכר מסעדה שקמה בצמוד, זה בכל מקרה כמעט בית פרטי אז לא בטוח שזה ממש אפשרי. במיקום הראשוני של האקספרס יכול להיות שהייתה מסעדונת לזמן קצר אחרי שהם עברו ? לא חושב, חוץ מהברים\מסעדות שצמודים בגוש.
מסעדה בינונית ביותר
24/01/15 23:49
52צפיות
מהשניה הראשונה שהוקמה ועד עכשיו, כלום לא השתנה שם, חוץ מכנראה החלפת הבעלים, לפי השמועות. ניסינו פעם פעמיים שלוש, גם קצת קיבלנו פה בפורום מהבעלים דאז על הראש, אבל זה לא גרם לחשוש ומידי פעם אנו שותים יין תירוש. בקיצור אין בשורה ואין שיפור, לדעתי מעולם גם לא היה, ווטאבר.
תודה על ביקורת עניינית שכתובה היטב.
כשמסעדה מפרסמת "עסקית ב 49 ש'ח" על אוטובוס, אי אפשר לצפות...
25/01/15 06:54
65צפיות
... לטוב.

49 ש'ח ובשר איכותי לא הולכים ביחד.
לדעתי בעסקית שלהם אין סטייקים
25/01/15 11:59
40צפיות
הפרסומת לעסקית ניצבה על השולחן שלנו אבל לא התעמקתי בה כיוון שהיינו במקום בשישי בערב. אבל למיטב זכרוני יש בה בעיקר עוף והמבורגרים.
תודה לכל המגיבים על תגובות אינפורמטיביות ומועילות
25/01/15 12:11
60צפיות
לשם ההגינות מציינת - שירתו אותנו שלוש מלצריות. אחת שהמליצה/לא המליצה בהתחלה, שניה שפתחה/לא פתחה את היין (זו לא אותה אחת), שלישית באה לפי קריאתנו וטיפלה במנות החסרות.
אילו הייתי יודעת את מה שכתבתם מראש, כמובן לא הייתי בוחרת להגיע למקום. למזלנו הגענו למסעדה במצב רוח טוב במיוחד והשתלשלות העניינים לא הצליחה לקלקל.
מה שהכי לא ברור לי מכל הטעויות שנעשו, זו העובדה שהבשר שלי הגיע לשולחן קר...

º
זה כמובן לא קשור למלצריות, אלא לקודקודים
25/01/15 12:30
9צפיות
º
נכון.
25/01/15 13:25
4צפיות
העניין הוא ששינוי הבעלים הביא גם לשינוי מהותי של המסעדה
26/01/15 21:12
66צפיות
ממסעדה שמתמחה בבשרים, היום כי כבר לא כזו (על אף השם, שנותר רק לצורכי שיווק ויחצנות, כי למה לבחור בשם חדש למסעדה החדשה במקום שם קיים ומוכר שיכול ״לשמר״ כביכול לקוחות ותיקים שלא שמו לב לשינוי?), אלא מסעדה בינונית שגרתית נוספת שמגישה תפריט רחב ושגרתי נוסף הנע מפסטות וסלטים ועד לנתחים, בלי שום התמחות מיוחדת באף אחת מהקטגוריות השונות.

בחיפה באמת חסרה מסעדת בשרים ראויה..
באמת השתלם להם לשמור על השם
27/01/15 10:26
65צפיות
והלקוח מוטעה, וחבל.
הביקורת הזו מוכיחה פעם נוספת
27/01/15 13:29
138צפיות
שהעובדה שבישראל מלצרות איננה מקצוע אלא סוג של להעביר את הזמן בין השיחרור לטיול או בין הפסיכומטרי לקבלה לאוניברסיטה פוגעת בלקוחות..
המלצרים בלתי מקצועיים בעליל אף אחד לא מכשיר אותם וההדרכה של 3 שעות שהם עוברים לפני השתלבות בעבודה עם לקוחות שווה , איך נאמר......
לפי הביקורת הזו ניראה שהמלצרית היא סוג של ילדת שניצל וצ'יפס והמלצותיה בלתי מקצועיות ולא עניניות כלל.. נישמע שההמלצה שנתנה לכם מבוססת על טעמה האישי.. ואותי כלקוחה טעמה האישי לא מעניין..........
המלצרים לא אשמים
27/01/15 14:05
112צפיות
בעלי ומנהלי מסעדות כן, כל סיפור השירות הוא אחריותם הבלעדית.
שלא ישתמע לא נכון
27/01/15 14:14
118צפיות
אני מאשימה את השיטה ולא את המלצרית
חוויה מתקנת עברתי בפופינה
27/01/15 20:45
140צפיות
(לפני כשנה). אמנם מלצר אחד לא יכול ממש להעיד על השיטה, אבל טוב שאפשר למצוא פה ושם גם שירות מצוין.
פעם ראשונה בששון - הבר באחוזה
26/01/15 19:40
160צפיות
(ככה הם קוראים לעצמם, זה לא אני המצאתי..)

הגענו לארוחה עסקית בשעה בה המסעדה ריקה כמעט לחלוטין.

ראשונות:
קלמרי חם קר - קלמרי צרוב, קרם פרש, עשבי תבלין, פלפל חריף, שום, כוסברה ושמן זית.
קרפצ'יו עגל, בלסמי מיושן, שמן זית, פרמז'ן ועלי קיץ.

עיקריות:
שרימפס במחבת, תרד ואפונת גינה (למרות שבתפריט כתוב סליקורניה), שום, פלפל צ'ילי טרי, יין לבן, חמאה וחלה לרוטב. (79 ש״ח)
שיפוד נתח קצבים מוגש עם פיתות צלויות, חצילים קלויים, בצל פחמים, עגבנית מגורדות, טחינה, אריסה ועמבה. (78 ש״ח)

היה גם יין: סוביניון בלאן מוצלח של יקב שאני לא זוכרת… (אבל גם ככה כשר, לצערנו, אז לא משנה), בתוספת של 15 ש״ח לעסקית.
וקפה: מקיאטו כפול שהסכימו להכלילו בעיסקית השניה, מקום השתיה הקלה (נחמד מצידם ).

אז איך היה:
קודם כל - הכל היה מאוד טעים. פה ושם היה תרד מלוח במנת השרימפס וגבינה קצת אגרסיבית בקרפצ׳יו, אבל אובר-אול היה טעים ומוצלח, ובכנות - הרבה יותר טוב ממה שציפיתי.
אני אוהבת שמצד אחד משהו שם מרגיש מאוד גרוטסקי, גם בתיאור המנות (חצי תרנגולת ) וגם בהגשה המדליקה עם כלי המתכת עליהם מוגשים מזאטים המרכיבים את המנות, מצד שני יש ירידה ניכרת לפרטים, והמנות לא מחופפות בשום צורה, גם אם מדובר במנה כמו שיפוד או חצי תרנגולת. נחמד גם שכל (או רוב?) המנות היו מלוות עם לחם כלשהו, ובכמויות הגיוניות ונכבדות לאדם. בהחלט ניכר שיש טאץ׳ יחודי למקום, ולא שכפול של עשרות מקומות אחרים דומים, ו/או של האחרים לקבוצת סינטה בר.
החיסרון הוא כרגיל בתפריט הקינוחים - חבל שאין אופציה לקינוחי ביס מתוק במקום עוגות ומקפאים ב35 ש״ח. המרנו את הקינוח בגלידה באמיליה (למונצ׳לו ).

מבחינת שירות ואווירה:  
הגענו בשעה רדומה משהו, אבל בעיניי זה יתרון ועדיף בהחלט לעומת מה שקורה שם בערב, אז ההמולה והצפיפות מרתיעות אותי כל פעם מחדש מלהתפתות להכנס.
הפעם היה ממש כיף ונעים לשבת, קיבלנו שולחן פינתי חביב ונוח, עם ספות מפנקות. על הבר אפילו אפשר לתצפת על חלון ההגשות מהמטבח ולראות אותם עומלים שם על הנגיעות האחרונות של המנות. מבחינת מוזיקה, הם היו עקביים שם עם שירי קאברים שהורסים כל חלקה טובה של המקור, אבל גם אם אני לא חולקת איתם את הטעם האומנותי, לפחות הווליום היה בדציבלים הנכונים, נעים ומלווה אך לא רועש.
המלצרית/מאחרת ששירתה אותנו היתה מצויינת (וגם גילתה בקיאות מרשימה בתפריט - הסתייענו בה מפעם לפעם), השותף שלה לצוות והברמן בנוסף היה קצת פחות מוצלח, יש לו מן הרגל מגונה שאני אישית לא מאוד אוהבת להתלוצץ עם שותפותיו לצוות בגלוי מול הלקוחות, ולא תמיד עם מלוא הטאקט (כגון על ענייני מה נחשב לגברי ומה לא). גם הנסיון הראשוני לברר איתו את סוגיית הקוקטיילים העלה חרס, ויתרתי והזמנתי יין במקום.  אבל בסה״כ השירות מצד השניים היה מאוד משתדל וחברותי, לא לוחץ מחד אבל שם כשצריך מאידך.

סה״כ:
172 ש״ח (לפני טיפ) הוגנים מאוד לארוחה מצויינת. נסיון ראשוני מוצלח למקום, ואני בהחלט אשמח לחזור לשם שוב. (אבל רק לעסקית, לעולם לא בערב!)
תומכת! גם בביקורינו שם נהנינו מהאוכל
27/01/15 19:04
122צפיות
שהיה מוקפד (יחסית לבר), המוזיקה נעימה, והשירות בבר מאד מאד בסדר. איכשהוא לא ישבנו בשולחן, שאז אוירת ה-"בר" הרהב פחות מורגשת בעינינו.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה