לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פורום "ביקורת מסעדות" מיועד לאנשים שאוהבים לאכול, לבלות ולהנות מהחיים. הוא פתוח לכולם, נגיש והכותבים בו שמחים להמליץ ולכתוב על חוויותיהם. אנו דנים בנושאים שונים ומגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על מסעדות שביקרנו בהן והמלצות על מסעדות שונות, ועד לנושאים כגון אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים שאנו מקפידים עליהם:

* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום.

* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים.   

למשל- אילו מנות אכלתם, מחירים, טיב השירות, האם מקפידים על אזור מעשנים/לא מעשנים, נגישות 

לנכים ואווירה כללית. תוכלו לראות בהודעות הנבחרות הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת". 

* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח

מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.

* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 

* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל

תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה

אתם מוזמנים לפנות אלינו במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,

החתולית ו- bruno01

תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם                                                                     שירשורים קבועים: שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.
הפורום אינו פרסומי. ניתן לשלוח מידע עבור השירשור השבועי ל: bikoret@tapuz.co.il                                                   עמוד הפורום בפייסבוק
הודעה חדשה

שירשור שבועי
21/10/14 06:54
59צפיות
אנא שרשרו לכאן הודעות שאינן ביקורת מסעדות.
אם מישהו מכן/מכם מזדמנים לליון (צרפת) LYONS
21/10/14 10:31
211צפיות
יש כאן כתבה על המסעדות הנפלאות בעיר הזו. אגב בניו יורק טיימס
יש המון פעמים בקורת על מסעדות ספציצפיות בערים בעולם ואם אתם/אתן נוסעים
כדאי להתעדכן גם ב-TRAVEL וגם ב-DINNING & WINE

º
כותב המאמר טועה. שם העיר LYON ולא LYONS
21/10/14 12:53
47צפיות
נחמד אבל בעייתי משהו..
21/10/14 13:14
156צפיות
המוניטין של ביקורות הניו יורק טיימס לדוגמא מעולם לא הרקיע שחקים, הנהייה אחרי הטרנדי ועוד רעות חולות תורמת מאוד לכך שצריך להיזהר לפני שמייחסים לכתבות ה"מדריכים" האלו משקל בבחירת רשימת המסעדות לטיול, אם רציניים עדיף עדיין לחפש את הפודיז המקומיים כדי לקבל את הפרספקטיבה הטובה ביותר  
בליון להתרכז ב"בושון"
הודעה זו מכילה תמונות
21/10/14 19:26
188צפיות
היינו בליון לפני כשנה וחצי (כתבתי בפורום חלק מרשמי הביקור)
היינו אצל פול בוקיז והיה מצויין כצפוי אבל ההפתעה חיכתה לנו ב"בושונים"
זה היה פשוט מקסים לו היה לנו יותר זמן היינו חוזרים אליהם שוב
מצ"ב כרטיס ביקור
º
מותר לשאול כמה שלמת שם על ארוחה וכמה זמן מראש הזמנת מקום?
21/10/14 20:05
34צפיות
תהייה על הרשתות האורגניות
21/10/14 12:48
193צפיות
אני לא חובב גדול של הז'אנר, משום מה תמיד מרגיש שרב הפוילשטיק על הגלוי, בכל אופן כמובן שעדיין יש לי כרטיס חבר בעדן, קסטל ושאר ירקות.. היום יש 25% הנחה על עדן, זה נחמד, פחות או יותר מעלים ב 15% לפני חלק מהחנות ואז פוצחים ביום המבצע.. יש כמובן סוג של "מציאות" פה ושם, ששווה להגיע בשבילם, אם זה מעניין מישהו (ואני חושב אגב שהמבצע אינו תלוי בכרטיס מועדון) - בחכתי העלתי 2 ליטר קורנייקי של מגל (בשביל 80 ש"ח זה מחיר סביר במציאות המעצבנת היום), קילו ומשהו דבש של ארז ב 53 ש"ח, פסדר.. יש עוד דוגמאות, בעיקר מהאגף האסיאתי ויין מזדמן.. זו עדיין לא מציאה גדולה אבל מי שמחפש מוצרים ספציפיים שמשווקים ברשת, אולי זו "הזדמנות", למרות ש..
בקיצור כמובן מגיעה טרוניה - א על מחירים מסמרי שיער ברשתות ה"בריאות" (ואתמול עברתי גם בקסטל הרצליה, בעבר הרחוק מאוד "חנות בית" והיום חנות המכוונת אך ורק לבעלי וילות על הים בהרצליה פיתוח) וב על מבצעים מתעתעים יחסית, צרכנות ישראלית במיטבה, וחכו יש גם ג , החנות בחוצות המפרץ די עמוסה בשעות האחרונות (זו חנות רפאים יחסית), אז הטרונייה היא למה לעזאזל לא להנהיג מחירים מעודנים יותר בכל השנה ולהגדיל כמות המבקרים והרכישות, אלא לכווץ תקופת מחירים "סבירה", וזה ממש לכאורה לדעתי, לחלון יום אחד קצר כל חודש או חודשיים ? 
זהו פרקתי, נקווה לתקופות שפויות יותר
התשובה לכל השאלות היא,
22/10/14 13:23
24צפיות
כי אתה ממשיך לקנות.

אה, וגם כי אין פיקוח מחירים או תחרות אמיתית בין החברות.

כמובן שאני ממשיך לקנות
22/10/14 14:12
10צפיות
זה יותר חזק מזה, אני רוצה מאוד לקנות. עברי שוב אם זה רלוונטי על רשימת המוצרים שאני מזכיר, שמן זית מקיבוץ מגל, דבש מקיבוץ ארז, אני אהיה הראשון להתייצב ולקנות מוצרים כאלו, גם במציאות מחירים גבוהה חשוב לי לתמוך ביצרנים ראויים שלנו. הלוואי שהייתי תמיד יכול לקנות ישירות מיצרן במחיר משמעותית יותר נמוך, האוטו שורף הרבה קילומטראז' על זה, אבל לא תמיד אפשר למצוא וכן, גם מחירי היצרנים מכל הסיבות מסביב, גבוהים יחסית גם כן, זה המצב.
אז ממש להחרים ? ממש לא, אני מקווה שגם את בדיעה זו, זה חשוב לחברה שלנו כאן. לצמצם קניות, לצערי כן, זו המציאות היום.. אבל לא להחרים..
באמת שלא צריך לחנך אותי צרכנות אני אמשיך לקטר כאן ולהעלות נקודות כאלו וגם לקנות במקביל, כשאפשר.. גם לאכול באופן מצומצם יותר במסעדות יוקרתיות או יקרניות לכאורה, שוב כשאפשר..
אגב תוספת - עדן הוא סופר לפודיז, ומה לעשות שזו התמכרות טובה בהחלט.. וכן אני מאוד אוהב להסתובב ולחפור במדפים ולחפש, לצערינו אין מקומות רבים כאלו בארץ. אגב כמובן שיש גם מוצרים לא אורגניים למכביר, גם השמן וגם הדבש די קשים להשגה מעבר לרשת הזו ועוד כמה מקומות די בודדים, כמובן ששניהם גם לא אורגניים, אם זה עקרוני לדיון.
ואגב עידכון מאתמול בערב מעדן נתניה
22/10/14 14:17
2צפיות
פקקים על הכביש והחנות מפוצצת לגמרי, מאות "שוחרי בריאות" עומדים בתורים ארוכים עם עגלות עמוסות לעייפה.. עדן לטעמי רשת יקרה מאוד היום, אולי מדיניות יום כזה מאוד שווה להם, אין לי מושג, זה משהו שהם בטח בודקים באופן מעמיק יותר, אבל אני בטוח שלפחות בסניף רפאים כמו בצפון, מחירים מתונים והגיוניים יותר היו מביאים אליהם המון פרנסה, כי ביקוש יש.
בפאב לואי - ככר רבין גדה דרומית - חצי מחיר
21/10/14 23:13
157צפיות
על התפריט (כריכים) משעה 16 עד 20 וכל הבירות 1+1 לאותו סועד.
לחמנית פרינה עם נקניקיה טובה ו 200 סמק בירה פאולנר (לא במבצע ) 30 שח בשעה 18.30....
º
גסטרו, מטולה...אל תשברי לי את המילה
21/10/14 23:35
28צפיות
אין יותר עסקיות בכתית
22/10/14 13:13
42צפיות
אוף אוף אוף.
מעסקית יפה במחיר שפוי, המחיר עלה, המחיר עלה עוד, המנות קטנו, ועכשיו אין יותר עסקיות בכלל.

חבל. אם פעם בשבילי המסעדה המדהימה הזו הייתה איכשהו נגישה, עכשיו כבר לא, ואני מניחה שאני לא לבד.

º
בעצם אולי אם הם מאפשרים לקחת תפריט 5 מנות לזוג.
22/10/14 13:15
9צפיות
כל חיי הייתי או שחור או לבן וצח כשלג
22/10/14 13:28
46צפיות
אז הבקר שברתי שיא-עולמי, זה הולך ככה:
אני שנים חי ללא מכשיר טלויזיה, התרגלתי לחיות ללא טלויזיה  במשך שבע שנים עד היום הזה ממש:)
לפני כשבועיים התארחתי אצל ידידה שלי ואצלה ראיתי בסלון מחשב במארז ששוכב בסלון ולא תופס נפח רב, התלהבתי כמו ילד מהמקלדת האלחוטית והעכבר האלחוטי, אני בנוסף לכל גם טכנופוב מדופלם ועד היום לא מצליח לעבוד עם פד של מקלדת ועכבר כמו שיש ברוב הלפטופים,
מפה לשם לפני שבועיים יום לאחר שראיתי את הצעצוע החדש הזמנתי גם סמסונג לד 48 אינטש פלוס מחשב סלוני שוכב ועדין ודק, הבקר היה אמור להגיע אלי בשעה:0900 הטכנאי שמתקין הטלויזיה בקיר ומעביר לי הדרכה ראשונית, אממה?
בשלוש בלילה סיימתי לעבוד, ישבתי אצלי בסלון עם חברים עד שבע בבקר, שתינו בקבוק וחצי ויסי גוני אדום ועוד כמה בירות וכמובן אוכל נלווה, בחמישה לתשע הפון זמזם, דיבר איתי איזה בחור בעל מבטא רוסי, הייתי אפוף עדיין מהשינה, קמתי מהר לשטוף פנים והעמדתי לי לטכנאי גם קפה ערבי שחור ומריר, במקביל תיאמתי עם הטכנאי מחשבים שלי שיכיע וידריך אותי ויעזור לי להתקין ראוטר אלחוטי חדש שרכשתי במיוחד לרגל הארוע החגיגי חחחחחחחחחחחחחחחחח

מרוב שהייתי מבסוט שהכל עובד ו"שהחשמל  עובד" תישרתי את הרוסי הראשון במאייה, את השני גם לא קיפחתי וכעת עבדכם הנאמן יושב שלוש מטר מהמסך של הסמסונג ומקליד באוויר, מבסוט עד הגג, גם טיפה מבושם עדיין, זה הפוסט הראשון שלי במחשב הנוכחי ובמסך הענקי אז יקח לי כמה ימים להתרגל  , מאמין שבקרוב אעלה דיווחים מפורטים יותר,
כעת הסלון אצלי קיבל בערך את הוויזיון שציפיתי ממנו,
מה שנקרא כעת אני במוד של : "הכל טוב"
המשך יום -נעים, אני אמשיך להשתעשע לי בטלויזיה  ואבחן עד כמה המקלדת גמישה ומהירה,
למה כתבתי שאצלי הכל זה  או או?
כי הייתי סגפן מבחינה  טכנולוגית, היה לי מחשב עייף אללה ומסך פיצי מיצי , לפתע מסך ענקי וואחד מחשב שמורכב מחלקים דה בסט,
קפצתי מהזמנים של סאלח שבתי לבלייד ראנר של רידלי סקוט, נראה לי אני  אשן הלילה עם חיוך של חתול מדושן עונג

º
וואלה הצלחתי להעביר ההודעה, מבסוט ומסטול על הטול חחחחחחחחחחח
22/10/14 13:33
7צפיות
תודה רות
הודעה זו מכילה תמונות
22/10/14 14:07
14צפיות
נשבע בהן צדק כעת בא לי לרדת ברגל לפלפל של התימני אצלנו ולדפוק חצי-מנה בעמידה ואז  לכתוב איך נזלה וזלגה לי הטחינה על הטריקו הבהירה שלי ואיך איזה נודניק בתור מאחור דחק בי להזדרז  ואיך שנתתי בו מבט-זועף וחמור סבר, אולם עדיף לי ולכם לתת לאחוז האלכוהול אצלי לרדת מעט שלא אכתוב שטויות:)
וואלה אני מתלהב כמו ילד, מי צריך ילדים שאני הילד של עצמי?
º
תתחדש! עכשיו ודאי נקרא יותר מפרי המקלדת המעופפת...
22/10/14 13:47
5צפיות
ביקורת ראשונה בפורום: בראנץ' בדלאל
הודעה זו מכילה תמונות
22/10/14 14:08
היי כולם, 
אז ביום שבת היינו בארוחת בוקר מאוחרת בדלאל. קצת נמאס לי מארוחות הבוקר של חביתה וצלוחיות עם טונה וגבינה ולכן חיפשנו משהו קצת יותר מיוחד.
דלאל מקום נפלא בעיני. לא זול, אבל נותן תמורה מעולה לכסף. 
היינו שלושה אנשים, הזמנו מקומות לשעה 13:00. המקום היה מלא והאוירה היתה טובה ושמחה.
פתחנו בלחם וחמאה - קצת התאכזבנו שאי אפשר היה להזמין את סלסלת הלחמים של ארוחת הבוקר (שמסתיימת ב-13:00), אבל כן היה אפשר להזמין לחם וחמאה - הגיעו שני סוגי לחמים - האחד שאור שהיה די פשוט אך טעים והשני פוקאצ'ות קטנות וטעימות ממש, עם חמאה מושלמת שנגמרה במהירות - 22 ש"ח.
בהמשך הזמנו 3 קרוסאונים - שניים עם שינקן, אמנטל, ביצה עלומה וקציפת כמהין  - 55 ש"ח כל אחד.
                                            ואחד עם סלמון, קשקבל, ביצה עלומה ורוטב הולנדייז - 48 ש"ח
שני הקרואסונים לוו בסלט ירקות מוחמצים.
הקרואסונים היו גדולים, נימוחים, טריים ומופלאים, כמו שרק בדלאל יכולים להכין.. המילויים היו נדיבים והסלט היה פשוט נהדר  - ירקות טריים שהוחמצו באופן ביתי ושמרו על פריכות.
בנוסף הזמנו סלט ארטישוקים צלויים, עם עגבניות מבושלות ופרמז'ן - 62 ש"ח. המנה היתה טעימה בטירוף, מוקפדת ועשויה היטב, אבל די קטנה יחסית למחיר שלה.
גולת הכותרת: הקינוח! אחד הקינוחים הטובים שיצא לי לטעום לאחרונה - זו היתה מעין עוגת פיסטוק עם קדאיף, נקטרינות צרובות, קרם פיסטוק באמצע, שוקולד לבן וליד הוגש כדור גלידת יוגורט מדהימה - 52 ש"ח.
סך הכל: לחם, 3 קרואסונים ממולאים, סלט ארטישוק, קינוח, כוס יין וקולה - 313 ש"ח לשלושה אנשים.
אמנם נשמע שלא מדובר בהרבה אוכל באופן יחסי, אבל יצאנו מלאים ובעיקר מרוצים - ישר לשנ"צ...
מומלץ!

הקינוח
סלט ארטישוק
קרואסון סלמון
א. בוקר/ בראנץ' מול העיר העתיקה בירושלים
21/10/14 16:55
180צפיות
חברים מחפשים מסעדה/בית קפה לארוחת בוקר או בראנץ' בירושלים עם נוף לעיר העתיקה וגישה קלה(אחד הסועדים מתקשה בהליכה ולכן צריכה להיות גישה נוחה עם רכב). מסתבר ששני התנאים הללו הם חובה.
משיטוט ברשת הם העלו שני שמות - סופיה במלון ענבל ותאנים בבנין הקונפדרציה.
על שני המקומות יש  ביקורות מאד ישנות(מ-2007) כך שאינן רלוונטיות.
אם למישהו יש המלצה/דיס-המלצה עליהן או על מקום אחר  בירושלים שמתאים, אני אשמח.
תודה
היינו לפני כמה שנים במלון ענבל בבראנץ'
21/10/14 18:10
144צפיות
המקום מקסים, היה מבחר עשיר, אני גם זוכרת שהציעו לנו חביתות לפי בחירה וכולי. ובסה"כ נהנינו. זה היה לפני 4 שנים בערך, כלומר, מסביבות 2010...
אני חושבת שלא מדובר על חדר האוכל של המלון
22/10/14 08:51
54צפיות
בכל מקרה, העברתי את ההתרשמות שלכם.
תודה!
מדובר על הלובי של המלון
22/10/14 13:10
13צפיות
לא על החד"א שלו, יש משם נוף של גן הפעמון וחומות העיר. הארוחה מצוינת! נדמה לי 90 לאדם
במלון הר ציון המדהים יש בהחלט נוף נפלא של העיר.
במשכנות שאננים יש מקום בשם- נדמה לי- תאנים, חלבי. אז בטח מתאים גם לא. בוקר. לטעמי האוכל שם די לא, אבל הנוף-סוף.
באכסנייה הסקוטית יש מקום עם נוף נפלא וארוחת בוקר של בית מלון (צלייני), לדעתי מאד מאד נחמדה
בכלל כל המתחם של האכסניה הסקוטית שווה ביקור.
לא זכור לי שענבל עם נוף לעיר העתיקה. מלון הרציון כן, אבל
21/10/14 18:22
137צפיות
לא יודעת איך ארוחת הבוקר שם. וכמובן, גם מלון ממילא. בכל בתי המלון אפשר להוריד את המתקשה בהליכה ליד הכניסה ולחפש חנייה אחר כך.
אני חושבת כמוך...
22/10/14 08:53
58צפיות
שלענבל למיטב זכרוני אין נוף לעיר העתיקה, אבל אולי אני טועה, וגם אני חשבתי על מלון הר ציון.
אגב,  שני זוגות חברים שלי התארחו בהר ציון לפני כמה חודשים ומאד מאד נהנו.
תודה!
מה עם מלון ממילא?
22/10/14 06:50
74צפיות
שווה לבדוק איתם אם מחדר האוכל שלהם רואים את העיר העתיקה, ועד איזו שעה מוגשת ארוחת הבוקר.
º
תודה - העברתי את המידע.
22/10/14 08:50
19צפיות
המלצה בבקשה
22/10/14 12:14
38צפיות
שלום,
אפשר המלצה על מסעדה נחמדה במרכז (כל מקום במרכז חוץ מבמרינה הרצליה), לא יקרה מדי (150-170 לאדם) שיש חניה או לפחות שיהיה קל למצוא חניה.
מסעדת בשרים-דגים-פירות ים לשישי בערב. 

תודה רבה
|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/14 11:20
18צפיות
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
בקשת המלצה למסעדה בתל אביב
22/10/14 08:50
100צפיות
שלום לחברי הפורום
אנחנו משפחה מהצפון שמגיעים בסופ"ש הקרוב לתל אביב
רציתי לבקש המלצה למסעדה נחמדה  ולא יקרה בתל אביב לארוחת ערב ביום שישי  ( אנחנו 6 אנשים).
לא יקר עבורנו זה 100-120 ש"ח לסועד  ( יש חיה כזאת בת"א ? ).
עבורנו ת"א זה סוג של חו"ל לא מכירים כלום

תודה רבה
והמשך יום מקסים

אני חושבת שכדאי שתתני עוד פרטים
22/10/14 09:35
70צפיות
יש סגנון שאתם מעדיפים?(איטלקי, אסייאתי וכולי)
אזור מסויים בתל אביב?
איזשהן מגבלות?(מישהו צמחוני למשל)
מסעדות שאהבתם?
בתל אביב יש המון מסעדות וקשה לתת המלצה ללא קצת הכוונה.
עוד קצת פרטים
22/10/14 10:06
83צפיות
אוהבים מאוד אוכל איטלקי , וגם בשר , צימחונים אין לנו
וואנחנו נמצאים באיזור רחוב  מאפו ,

2 המלצות
22/10/14 10:51
63צפיות
1) ארנסטו ברחוב בן יהודה. השירות לא תמיד משהו אבל האוכל טוב.
2) רפובליקה די רונימוטי - רחוב מזא"ה (טיפה יותר רחוק מהמיקום שלכם) מסעדה נהדרת, אוכל טעים ושירות טוב מאד.
בדקי את התפריט של ארנסטו
22/10/14 10:51
69צפיות
ושל אוסטריה די פיורלה. עוד מסעדה שיכולה לבוא בחשבון היא מל ומישל.

כולן נמצאות ברחוב בן יהודה, שניצב לרחוב מאפו.
º
המון תודות .... עזרתם לי מאוד
22/10/14 11:46
11צפיות
ביקורת ראשונה בפורום - דלידה
הודעה זו מכילה תמונות
21/10/14 22:38
299צפיות
לאחר המלצה כאן, הלכנו היום לדלידה!
לקחנו אוטובוס (כדי שנוכל לשתות) והספקנו להגיע בזמן לפני 20:00 (עסקית 50% בין 18-20), כדי לחגוג על התפריט בחצי מחיר
יש לציין שהאישה צמחונית, ולאחר ביקורות כאן בפורום הבנו שהמקום ידידותי לצמחוניים...
האוירה מגניבה, ויחסית נינוחה בשעה 19:00, לאחר שיחה עם אחד המלצרים הבנו שלאחר 21:00 האוירה מתחילה להתחמם והווליום מתחיל לטפס, אנחנו הגענו לארוחה קלילה אז התאים לנו בול.
(נציין שאין לנו תפריט מולנו, אז לא ממש זוכרים את שמות המנות...)

לראשונות נדגמו:
כרובית מטוגנת על יוגורט - מנה נעימה מאוד, הטעמים טובים וממש נהנינו ממנה (הוזמנה פעמיים!)
סלמון ומוצרלה - מנה קטנה וממצה, טעמים פשוטים וטובים, הגיעה עם "נשיקת" לחם שהתאים לכל שאר ה"מאזטים"
חציל שרוף - מנה טובה, טעמים מובהקים של "מדורה", שהתאימו לכל המנה, מכילה גם חתיכות תפוחי אדמה ועגבניות

ממנות "כמעט גדולות" נדגמו:
סלט זוקיני טרי - לקחנו לאחר המלצה שקראנו פה, נהנינו מהמנה, מוגש עם "שליכטה" של גבינה ורוטב פלפלים, מנה ממש טובה, ממש נהנינו ממנה
סביצה דג עם צ'יפס במיה - עוד מנה שהומלצה פה, נהנתי ממנה נורא, לאחר הביקורות שקראתי פה על כך שהדג לא ממש מורגש במנה, אני חושב שהמנה דווקא דיי הוגנת ויש מספיק דג, אבל אצלי דווקא היה חסר טיפה "צ'יפס".
מה שאני לא מבין, הוא מה ה"טירוף" מהצ'יפס הזה, יציאה חביבה, אבל זה לא מה שמשנה את המנה, סה"כ שינוי טקסטורות בפה
פירה זוקיני עם ארטישוקים שרופים וקרוטונים - האישה מאוד אהבה את המנה, אבל עשתה "טעות לוגיסטית" בכך שסיימה את כל הקרוטונים והארטישוקים, מה שהשאיר אותה עם פירה חביב. יכול להיות שהיו יכולים "לפנק" יותר בקרוטונים...
סמבוסק לחי עגל ברוטב של עצמו, עם יוגורט - מנה עם טעמים טובים, אבל קצת מוזר לאכול סמבוסק "רטוב" מהרוטב...

לקינוח לקחנו את קרם הגבינה עם פירות יער (התלבטנו ארוכות אם לקחת קינוח, בסוף הסקרנות גברה...)
קינוח מעולה, נהנינו ממש

ליווינו עם 2 קוקטיילים (שפריץ דלידה - מעולה, סנגריה לבנה - קצת פחות, אולי יותר מומלץ לאוהבי הסנגריה)

סה"כ 260 אחרי טיפ
יש לציין שהקוקטיילים לא כלולים ב50%, והקינוח גם, כך שלאחר הדיון הפורה שהופיע פה לפני כמה ימים, VFM ממש ממש טוב לדעתנו.
הצירוף של 50%, אוירה טובה ושרותיות, עשה לנו את זה, ונראה לנו שנחזור בהחלט
(התמונות לא יצאו משהו...)
סלמון ומוצרלה באור לא איכותי
ברוך הבא ! תודה על הדיווח המפורט
21/10/14 23:10
95צפיות
עכשו צריכה למצוא יום להגיע לשם בשעה מוקדמת...
ברוך הבא ואחלה ביקורת לפתיחה :)
21/10/14 23:20
100צפיות
אני שמחה לראות שאתה צמחוני (אנחנו מתרבים חחח).
אשמח לקרוא דיווחים שלך בעתיד..
על הדיווח
22/10/14 06:46
52צפיות
וברוך היוצא לאור :)
נשמע ממש טוב ואחלה VFM
22/10/14 08:40
58צפיות
חוץ מהסמבוסק שטובל ברוטב, גם לי זה לא עושה את זה...

תודה על הדיווח
תודה על דיווח מענין ומרענן
22/10/14 08:40
50צפיות
הפירה זוקיני - נראה נ ה ד ר. ומשהו שעדיין לא אכלנו בשום מקום אחר. בהחלט מזמין בדיקה ...
תודה על הדיווח
22/10/14 08:52
42צפיות
מנת הארטישוקים ומנת הלחי נראות מעניינות מאוד
ברוך הבא!
22/10/14 09:01
44צפיות
אני כתבתי את ההמלצה לפניי כמה ימים ואני שמחה לקרוא שנהניתם כמוני.
לא ידעתי שיש להם עדיין את המבצע של 50% הנחה לפנות ערב - זה באמת VFM מצויין.
נהניתי לקרוא, תמשיך לדווח

יומנגס
20/10/14 10:42
684צפיות
מישהו יודע אם ניתן להזמין שם מקום?
הייתי שם לפני כשבועיים בשבת וחיכינו שעתיים (שעתיים ליטרלי) בתור.
אם זה היה תלוי רק בי כמובן שלא הייתי ממתינה (אין שום המבורגר בעולם שיגרום לי להמתין שעתיים בשבילו)

תודה
הצעה
20/10/14 11:26
429צפיות
נדמה לי שאי אפשר להזמין, אבל הכי פשוט להתקשר ולשאול.
מה שכן, יש להם היום עמדת טייק אוויי, היא עם הפנים לתחנת הדלק (הכניסה מהתחנה ולא מהחניה). כלומר, אם אתה רואה שיש תור ענק, פשוט תזמין משם, קח את ההמבורגר ועשה לך פיקניק קטן בסביבה. ובכלל, מומלץ להתחמק משעות העומס. בפעמים האחרונות שבאתי הצלחתי תמיד לקבל שולחן מיד או תוך עשר דקות גג. גם לי אין סבלנות להמתין.
תודה אני אתקשר לשאול
20/10/14 11:33
220צפיות
אנחנו פשוט באים במיוחד לשם מתל אביב
ואין שום סיכוי שאני עוברת את הסיוט הזה שוב.
ונראה לי קצת מבאס לקחת טייקאוויי ולאכול כמו איזה חורנים
(פיקניק קטן באמצע שום מקום בלילה נראה לי רעיון פחות טוב)
תודה אני אתקשר לשאול
20/10/14 11:33
83צפיות
אנחנו פשוט באים במיוחד לשם מתל אביב
ואין שום סיכוי שאני עוברת את הסיוט הזה שוב.
ונראה לי קצת מבאס לקחת טייקאוויי ולאכול כמו איזה חורנים
(פיקניק קטן באמצע שום מקום בלילה נראה לי רעיון פחות טוב)
אכן בעיה
20/10/14 11:30
387צפיות
חברים שלי המתינו איזה שעה בתור בחג האחרון...
אז מצבו היה ממש טוב
20/10/14 11:38
298צפיות
כי אנחנו נרשמנו לתור ב21:00 (לקח לנו איזה חצי שעה להבין שזה אכן התור ושצריך להרשם) ונכנסו בשעה 23:15.
בעיני זה ממש לא שווה את ההמתנה הזו.
וואו...
20/10/14 11:55
206צפיות
אני חושבת שהייתי נשברת הרבה קודם
אי אפשר להזמין מקום
20/10/14 12:04
294צפיות
אפשר להגיע סמוך לשעת הפתיחה, לפני שמצטברים תורים ארוכים, ולהמנע מלהגיע בחמישי בערב ובשבת.
גם אם מגיעים בסביבות 19-20, ההמתנה לשולחן או בר היא פחות ארוכה.
שאלה לגבי יומנגוס
20/10/14 12:30
378צפיות
כשאני חושב עכשיו על הביקור היחיד שם (ואנחנו המתנו רק כ 40 דקות עם אורחת רעבה מאוד), זכור לי שההמבורגר הרגיש מאוד גושי ולא טחון מספיק, מה שהפך האכילה לקצת פחות נעימה. אולי אלו התוספות בשילוב, אבל בהחלט כשחושב על זה עכשיו, הפריע לי העניין ולא זוכר אם כתבתי על זה בביקורת.. למטיבי יומנגוס, האם זה סממן מאפיין להמבורגרים שם או שאני לא בכיוון ?  
האמת שדווקא ההמבורגר עצמו
20/10/14 12:58
365צפיות
היה טעים וטחון בצורה טובה (לקחתי את הצרפתי)
הלחמניה לדעתי הייתה בעייתית.. היא הייתה ״שמנה״ מידי וממש היה חסר לה קריספיות.
האמת שהיה מוצלח בגדול.. אבל בעיני קצת שומני יתר על המידה.
הם בכוונה לא קולים את הלחמניות
20/10/14 16:19
285צפיות
לדבריהם מרבית הלקוחות שלהם מעדיפים את הלחמניה לא קלויה.

לא יודעת מי הם הלקוחות שלהם
20/10/14 18:50
240צפיות
גם ככה ההמבורגרים שלהם יחסית עבים
בעיני זו ממש טעות ופוגם בכל חווית ההמבורגר.
תלוי
21/10/14 14:17
111צפיות
ברמת צליה של מדיום במידה וההמבורגר עסיסי אז העובי דוקא מוסיף. כשהוא דק מדי - אי אפשר להרגיש את העסיסיות שלו. כל הכיף זה לנעוץ שיניים בהמבורגר עבה ולהרגיש כמה שהוא עסיסי.

למי שמעדיף המבורגר ברמת צליה well done מן הסתם העובי יכול להיות בעיה כי המבורגרים כאלה מאבדים חלק גדול מהעסיסיות שלהם ואז לאכול גוש אפרפר חסר עסיסיות בעובי של שני סנטימטר זו בעיה...
.

הייתי ביומנגוס
20/10/14 16:32
421צפיות
"סתם על הדרך" באיזו שבת. למזלי חיכנו 10-15 דקות(אחרת הייתי מסתובבת והולכת). נהנתי הנאה גשמית טהורה ואף כתבתי ביקורת משתפכת. אולם - שום-שום-שום דבר לא שווה כדי להמתין עבורו שעתיים,בעיני זה אפילו מבזה. אני בעקרון לא מחכה לאוכל (אסוציאציות פולניות), (10-15 דק' זה הגבול שלי). אני קוראת בפורום רבות על יומנגוס והתורים ואני פשוט לא מבינה. רק הצבעה ברגלים תנער שם משו. אבל כנראה שלא לכולם זה כ"כ מפריע כמו לי.
כמוני כמוך.. רק בגלל שהיינו
20/10/14 17:21
272צפיות
כמה אנשים והגענו במיוחד לשם החליטו לחכות(כמובן שאם זה תלוי היה רק בי-אין מצב שהייתי מחכה)
מאכזב שלא ניתן להזמין מקום בכלל.. לכן אני ממש בהתלבטות אם לעשות מאמץ ולהגיד לשם איזשהוא ערב יחסית מוקדם.
אם היה לך טעים
20/10/14 17:27
227צפיות
עד כדי כך שאת רוצה לנסוע במיוחד, אני מציעה שתעשי זאת באמצע השבוע בסביבות 19:00.
מסכימה, אבל...
20/10/14 19:03
182צפיות
כשנפתח הסניף החדש היינו בו פעמיים של המתנה ארוכה ומעצבנת (ועדיין, לא התקרב לשעה עד שקיבלנו את ההמבורגר), אבל האמת היא שחזרנו בלילה מהופעות בסביבה אז ממילא לא היו יותר מדי אלטרנטיבות אוכל אחרות בסביבה. הרעב גם תרם לזה שזה נראה עוד יותר ארוך...
מאז תמיד הגעתי ממילא בשעות נטולות תור, אחרת לא הייתי ממתינה (אין לי סבלנות). אם נוסעים מרחוק במיוחד, על אחת כמה וכמה - להגיע בשעות נטולות תור.

המקסימום שחיכיתי לכניסה למסעדה בשנה האחרונה היה 25-30 דקות, וגם זה כי החברה היתה מקסימה, לא היינו עד כדי כך רעבים (הגענו בשעה מוקדמת כי ידענו שנצטרך לחכות זמן שכזה), ורצינו לנסות את המקום בלילה האחרון שלי בלונדון. מעבר לזה באמת שאין לי סבלנות.
לא ניתן להזמין מקום
20/10/14 22:10
248צפיות
המסעדה גם ככה קטנה והתחלופה גדולה, ארוחת הערב היא שעה מאוד עמוסה שם ועדיף להימנע אם אין סבלנות להמתין.
º
אבל הם פתוחים רק בערב אז מתי לא עמוס?
20/10/14 23:27
69צפיות
º
כשהם סגורים כמובן.
20/10/14 23:35
40צפיות
º
שאלתי ברצינות, באמת...
21/10/14 00:07
36צפיות
º
כמו שכתבתי בשעות הערב המוקדמות סמוך לפתיחה
21/10/14 06:49
59צפיות
אנחנו הולכים להיות שם הערב סביב
21/10/14 13:50
214צפיות
השעה 20:30 21:00
מקווה שהתור יהיה לא קיים עד נסבל.
אעדכן אם זה מעניין מישהו
אותי זה מעניין!
21/10/14 13:59
160צפיות
אשמח אם תעדכני
מעדכנת שהגענו ב20:30
22/10/14 07:40
79צפיות
וחיכינו 10 דק בערך
לקחתי את המזרחי והיה מוצלח ביותר.
כשיצאנו-היה תור,אבל גם,לא משהו הסטרי.
º
והפתיחה מתי? את יודעת?
21/10/14 14:30
39צפיות
º
כתוב באתר שהם פתוחים מ18:00
21/10/14 14:53
41צפיות
º
תודה!
21/10/14 15:44
28צפיות
º
אולי נבדוק אם למתקשים בעמידה זכות קדימה
21/10/14 23:14
27צפיות
º
21/10/14 23:25
13צפיות
מחפש מסעדת דגים טובה באיזור המרכז
20/10/14 15:51
133צפיות
תקציב סביבות 150 לאדם (יש גמישות במחיר)מרכז מבחינתי ת״א -הרצליה והסביבה
טובה ופשוטה - שורי בורי בהרצליה.
20/10/14 17:03
160צפיות
משובחת ויקרה יותר - מול ים, עסקית צהריים באמצ"ש 160-170 ש"ח לעיקרית וראשונה.
אתה יכול לבדוק גם את ברבוניה
21/10/14 07:03
137צפיות
ברחוב בן יהודה בתל-אביב.
ירדו מאד ברמה בשנתיים האחרונות
21/10/14 09:35
152צפיות
פעם הסלטים שלהם היו טובים מאד וטריים... בפעמים האחרונות זה פשוט לא היה זה. ובנוסף הלחם שקיבלתי היה בעל פוטנציאל שימוש ככדור בייסבול מרוב שהיה קשה ויבש.
º
זו גם דעתי. ויותר משנתיים.
21/10/14 09:56
54צפיות
חבל
21/10/14 12:46
111צפיות
אהבנו לשבת שם.
באמת חבל כי הם היו טובים בזמנו.
21/10/14 12:49
104צפיות
אבל זה מזמן כבר לא מה שהכרנו.
שצ'ופק בבן יהודה בתל אביב בהסתייגות אחת- לא הייתי שם
21/10/14 09:49
172צפיות
כבר שנתיים בערך אז אין לי מושג מה המצב היום, אבל אז ולאורך שנים היא היתה מצויינת בעיני
ביקורת קפה נואר.
18/10/14 18:20
919צפיות
ארוחה ספונטנית ביום חמישי בערב הובילה אותנו אל קפה נואר. שאני מגיע לשם אני יודע בדיוק למה לצפות, אין איזה חידוש או משהו מלהיב... אבל האוכל כמעט תמיד טרי ומדויק.
מראש החלטנו לדלג על השניצלים המפורסמים שלהם, הם תמיד מזכירים לי קרטון מטוגן ואין בהם שום דבר מעניין חוץ מהגודל.

החלטנו לחלוק 2 ראשונות, עיקרית אחת וקינוח.

קרפצ'יו סינטה - הבשר היה רך מאד וטעים, הפרמז'ן היה איכותי, טעים ומעל הממוצע. אבל שוב כמו במסעדות אחרות הם נפלו במלכודת שמן הזית. כמות גדולה מדי שאיימה להשתלט על טעמי הבשר. טיפה פחות והמנה הייתה מצויינת.

סביצ'ה ים תיכוני - תנו לי דג חי ואני אהיה מרוצה. המנה הזאת היא ללא ספק היא המנה האהובה עלי במסעדה. קלילה, מעט חריפה, תמיד היא מזכירה לי סוג של סלט ערבי משודרג.
לפני כמה זמן ביקשו ממני להכין "מנה ישראלית" - זה בדיוק מה שהכנתי ויצא מוצלח מאד.

ניוקי פטריות ואפונת גינה - מנה שיכלה להיות נהדרת אם לא היו חולמים במטבח. הניוקי רך ונימוח, הפטריות טעימות ובשרניות והאפונה הוסיפה טעם וצבע. מה הבעייה אתם שואלים? הפלפל השחור... הכמות הייתה מוגזמת ופשוט השתלטה על המנה. לא בכמות שאחזיר למטבח... אבל בכמות שתמנע ממני להנות מהמנה כפי שנהנתי ממנה בעבר.

טארט בננה  - תמיד אני מבטיח לעצמי לנסות את המנה הזאת... חבל שלא השארתי את זה בגדר הבטחה. פצצת סוכר, מתוק מדי, טעם הבננות לא הורגש... פשוט לא מנה שאני יכול להנות ממנה.

חוץ מהקינוח כל המנות היו באמת באיכות סבירה ומעלה, אך טיפה יותר תשומת לב (שמן זין בקרפצ'יו ופלפל בניוקי) הייתה משדרגת את הארוחה ומזכה את המקום בעוד כמות נקודות חיוביות.
על הדיווח
18/10/14 19:01
189צפיות
הסביצ'ה הים תיכונית באמת טובה, למרות שלחיך שלי מעט חריפה מדי.
תודה על הדיווח
18/10/14 22:37
196צפיות
נראה מקום טוב ומוצלח.
לגבי הניוקי- המנה הכילה רוטב?

º
רוטב ע"ב שמנת
19/10/14 09:13
68צפיות
º
תודה
19/10/14 20:10
21צפיות
תודה על הדיווח
18/10/14 23:00
184צפיות
ניוקי נשמע טוב, פרט לפלפל אבל נקווה שזה היה חד פעמי.
עיינתי בתפריט בהשראת הביקורת שלך.
איך פפרדלה כבדי עוף? ופיתה דרוזית?
יש לך מושג כמה רחוקה המסעדה מנחלת בנימין?

תודה.
תשובות
19/10/14 09:20
156צפיות
בעניין הניוקי, ללא ספק מדובר בפאשלה חד פעמית. אכלתי את המנה בעבר והיא הייתה הרבה יותר טובה ומאוזנת.
את הפפרדלה לא יצא לי לנסות עד היום, התיאור שלה לא משך אותי במיוחד. הפיתה הדרוזית היא מנה נחמדה שגם מתאימה לחלוקה, לא יודע אם הייתי מגיע במיוחד בשבילה למסעדה... אבל אם הגעת לשם, אולי באמת כדאי לבדוק אותה. מה שכן, אפשר להימנע מהשניצלים המפורסמים שלהם... כמו שאמרתי בביקורת עצמה, חוץ מגודל אין בהם כלום.

המרחק מנחלת בנימין לדעתי הוא בסביבות 15 דקות הליכה.
תודה על התשובות
19/10/14 09:59
113צפיות
מעולם לא חשבתי להזמין שניצל במסעדה.
בכלל אני לא מעריצה של שניצלים...
אבל תודה על האזהרה.

נראה אם בביקור הבא שלי בנחלה יהיה לי כוח להרחיק עד לשם.

אפרופו שניצל וינאי
הודעה זו מכילה תמונות
19/10/14 10:23
671צפיות
חזרנו מסיבוב בסלובניה ווינה
וכשאנחנו בוינה שניצל הוא הכרחי
ויש לנו את המקום הקבוע שלנו GRIECHENBEISL
מוסד קולינארי ותיק שגם הפעם לא איכזב
וכך נראה השניצל שלהם והוא טעים עד אין קץ
שניצל וינאי
תודה על הדיווח.
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
19/10/14 21:56
142צפיות
בהחלט טעים ונעים בקפה נואר, אבל הבעיה שלי עם מקומות כדוגמתו היא שבכל פעם שחושבים על מקום לצאת אליו, עולות כמה וכמה אופציות יותר מעניינות.

אבל אני בהחלט מכיר ומעריך את מקומם של "מוסדות" יציבים שכאלה, ומדי פעם אפילו מבקר באחד מהם, רק לא מספיק 
ומה לגבי מחירים?
21/10/14 10:53
96צפיות
המפות הלבנות ומדי המלצרים המגוהצים תמיד מנעו ממני מלהיכנס לשם, אבל עכשיו אני דווקא סקרנית.
מחירים ת"א ממוצעים
21/10/14 12:13
121צפיות
כל אחת מהראשונות 49 (הקרפצ'יו פחות שווה את זה אבל הסבי'צה לדעתי כן), הניוקי סביב ה - 60, הקינוח והבירות אני לא זוכר.
º
21/10/14 12:43
7צפיות
דיווח סופ"ש
41תגובות
18/10/14 21:46
942צפיות
בשישי האחרון יצאנו אני ומשפחתי לחגוג לי יום הולדת 38, החלטנו להיפגש במרינה בהרצליה והפור נפל על דרבי-בר שזאת מסעדת דגים ופירות ים.
היינו שישה מבוגרים, אני, בעלי, הורי, אחי וגיסתי, שתי תינוקות וילד בן 4.5. 
המסעדה עשתה רושם יפה, ממוקמת במרינה על קו המים והנוף מקסים, שולחנות...

(המשך...)
בשישי האחרון יצאנו אני ומשפחתי לחגוג לי יום הולדת 38, החלטנו להיפגש במרינה בהרצליה והפור נפל על דרבי-בר שזאת מסעדת דגים ופירות ים.
היינו שישה מבוגרים, אני, בעלי, הורי, אחי וגיסתי, שתי תינוקות וילד בן 4.5. 
המסעדה עשתה רושם יפה, ממוקמת במרינה על קו המים והנוף מקסים, שולחנות ערוכים בסגנון כיאה למסעדת דגים.
איך שהתיישבנו קיבלנו ערכת סלטים לשולחן עם אפשרות למילוי נוסף, רק שלא חבל שלא נאמר לנו בהתחלה שהפלטת סלטים עולה 40 ש"ח.. היינו חושבים בשנית, אבל לא משנה. הערכה כללה מגוון רחב של סלטים - סלט ירקות קצוץ דק, גזר, כרוב ירוק בסגנון חמוץ - מתוק, כרובית וחצילים מטוגנים פשוטים אך טעימים, סלק, בטטה בסגנון אנטי-פסטי, איקרה וטחינה שהיתה די דלילה ולא טעימה במיוחד. סה"כ הסלטים היו טובים, פשוטים, טריים מאוד. כמובן שהגיע סלסלה עם לחמים חמים ולא ביררתי אם זה תוצרת המקום או לא, אבל הלחם היה חם, פריך וטעים. המינוס הנוסף היה שהיינו צריכים לנדנד להם עד שקיבלנו קנקן מים. 
למנות עיקריות הזמנו:
גיסתי מכיוון שאיננה אוכל דגים, הזמינה רביולי גבינות ברוטב שמנת - עגבניות ובזיליקום, מנה פשוטה והיא טענה שהיא מאוד טעימה ואכן היא היתה טעימה.. שנררתי ממנה רביולי
אחי לקח דניס על הגריל עם תוספת פירה, דג פשוט וטען שהוא טעים.
הורי חלקו ביניהם דג מוסר על הגריל, עם פירה מירקות שורש וטענו שהוא נפלא (הדג כמובן)
אני לקחתי שרימפס בטמפורה עם רוטב ספייסי מיונז שהתגלה כחריף אש!!! והם לא טרחו לציין מזאת מראש..אחרת הייתי חושבת פעמיים לפני שהייתי מזמינה את המנה. 
בעלי הזמין מיקס פירות ים, סטנדרטי לחלוטין - שרימפס, מולים וקלמרי, לא משהו מסעיר במיוחד
הילד קיבל מנת ילדים, שניצל וצ'יפס.
שתיה כללה - שלוש זירו קולה ושלוש בירות מהחבית - הוגארדן האהובה עלי.
קינוח לא לקחנו מכיוון שהיינו מפוצצים מרוב אוכל.
סה"כ חוויה של אכילה טובה, שירות טוב למעט הקטע של המים ושלא אמרו לי על חריפות המנה. מסעדה חביבה אבל לא משהו מסעיר ויוצא דופן. בשביל לאכול דגים על המרינה זאת אופציה טובה.
המחיר היה 600 ש"ח כולל טיפ. קצת יקר לטעמי, אבל בגדול הם סיפקו את הסחורה ויצאנו מרוצים משם.
º
אז מה אכלתם בחג ובסוף השבוע?
69תגובות
19/10/14 07:34
1026צפיות

(המשך...)
ירושלמים, מוקירי מסעדות ירושלמיות ואכלנים שיודעים....
20/10/14 08:33
268צפיות
אנחנו 12 איש מגיל 8 ועד 80 חוגגים כמה ימי הולדת והזמנו מקום למחניודה אבל לאור
הביקורות שקראתי כאן לגבי הרעש, המחיר לעומת האוכל וכד' אני חושבת אולי לשנות את ההזמנה.
הייתי שמחה לרעיונות. אנחנו נשהה שני לילות בסופשבוע עמוס למדי (כריסמס) בירושלים ונראה לי
שיהיה כבר עכשיו קשה להשיג מקומות אז מאד אשמח לרעיונות למסעדה טובה, שנעים לשבת בה והאוכל טוב,
אנחנו לא מוגבלים משום בחינה (כשרות, טבעונות וכד')
לערב השני הזמנתי את קולוני, מה דעתכן/דעתכם? מקום שווה?
º
פוקצ'ה מאד נחמדה
20/10/14 09:00
67צפיות
אכלתי לפני שנים בקולוני והיא זכורה לרעה מאוד אצלי
20/10/14 10:06
248צפיות
פעם היא נחשבה לטובה אבל היא הידרדרה במהלך השנים והאוכל שם מגעיל והשירות על הפנים בעיני.
המלצות טובות בירושלים: זוני  - במרכז העיר, קבלייר - במרכז העיר, אדום - מתחם התחנה, כרמה ומלה ביסטרו- עין כרם. 
אם אתם בקטע של אוכל ערבי מיוחד, תנסו את מג'דה שנמצאת כפר עין נקובא רק שלשם צריך להזמין מראש לפחות שבוע.
יש גם את טחונה באבו גוש ששמעתי טובות עליה. 
אם את שואלת את דעתי, רק קבלייר!! מסעדה צרפתית מעולה שכמובן חייבים להזמין מקום אליה, האויר שם מושלמת והאוכל הוא ברמת גורמה.
תודה לשניכם, אני מבינה שאין יותר המלצות?הירושלמים לא אוכלים;
20/10/14 18:32
109צפיות
אולי בכל זאת יש עוד רעיונות? תודה מראש.
המלצות שכבר נתתי לך
20/10/14 18:39
137צפיות
מונא והסדנא מבית מחניודה.

גם אני המלצתי לך על זוני שיכולה להתאים מאד, ויש להם נסיון בהתמודדות עם שולחנות גדולים.

על אדום הייתי מוותרת, היו לי שם יותר מדי אכזבות בשנתיים האחרונות.

שוב, מה שחשוב מאד הוא שתוודאי שהמסעדה נערכת לשרת שולחן של 12 איש.
תודה רבה - ראיתי ששתיהן מסונפות למחניודה אז מה עדיף משלושתן?
20/10/14 18:58
94צפיות
גם על זוני תודה, נשלח למשפחה לקבלת אישור
במחניודה לדעתי לא יהיה לכם נוח
21/10/14 07:02
81צפיות
בגלל ההמולה והצפיפות.

בשתיים האחרות לא אכלתי, אבל קראתי דיווחים כאן. חברים שאכלו במונא נהנו מאד.

יופי, תודה רבה
21/10/14 10:25
39צפיות
עכשיו יש קונסיליום משפחתי וההחלטות תתקבלנה באופן דמוקרטי, אני אחליט.
עידיתוש, זו לא את שהתלוננת על שבדרבי היה יקר
20/10/14 18:53
205צפיות

ועל שאינך מבינה איך אנשים מוציאים כסף כה רב על נהנתנות וחזירות? את ממליצה על קבלייר [מסעדה מעולה אגב] ומפתה אנשים לדבר עבירה באחת המסעדות היקרות בירושלים? ובניגוד למה שהצהרת שאתם לא אוכלים כמעט בחוץ, רשימת ההמלצות שלך מכובדת ומצביעה על ניסיון רב דווקא. 
אלה מסעדות שאכלתי בהן בעבר
20/10/14 20:28
216צפיות
וזכורות לי לטובה. מה לעשות, רשימת המסעדות הטובות בירושלים הן מצומצמות והמבחר כאן הוא די בעייתי.
אני לא מבינה על מה את נטפלת בדיוק? אמרתי, לווקחת את את מילותי בחזרה, זה שרשמתי שאנחנו לא מרבים לבקר במסעדות, לא התכוונתי לכך שאנחנו לא הולכים בכלל וכן מידי פעם הולכים גם למסעדות יקרות. כאלה שמקבלים בהן תמורה בעד הכסף ובקבלייר אני לא שילמתי אגורה, בזמנו שאכלתי שם זה היה על חשבון הברון אבא  
אין צורך להיות קטנוני תודה רבה ומתנצלת על השירשור הקודם והאי הבנות שנוצרו שם.
למה נטפלת? זו הייתה שאלה מתבקשת.
20/10/14 20:38
165צפיות
בכל מקרה זה נכתב שעתיים לפני ההתנצלות שלך על השרשור הקודם.
º
הבנתי
20/10/14 20:40
37צפיות
כמה רעיונות (לא ממש מומחה)
20/10/14 19:06
161צפיות
הייתי שוקל להחליף את מחניודה - נראה לי שהרכב הסועדים פחות מתאים למסעדה הספציפית הזו ויש סיכוי כי חלק גדול מהקסם שלה לא יעבוד בהרכב שתארת (סועדים מבוגרים גם אם מגניבים)

ובכל מקרה קשה לי לדמיין מפגש משפחתי באוירה כזו.

שווה לשקול את בראסרי עין כרם - הייתי שם לא מזמן (והפעלתי ביקורת כאן) שנראית לי מתאימה הרבה יותר לסוג כזה של ארוחות וגם האוכל סבבה לגמרי
º
תודה רבה, יבדק
20/10/14 19:41
34צפיות
הסדנה. זה שם המסעדה.
20/10/14 21:04
122צפיות
 תבדקי ב "המוציא" הבנתי שמלא שם באופן קבוע. וצריך להזמין מקום.
מחפשת עוד המלצה ללונדון- אבל עם טוויסט...
19/10/14 11:29
278צפיות
אני והאיש נחגוג בסוף נובמבר יומולדת משותף בלונדון. האיש צמחוני ומפלרטט עם טבעונות ולכן חשבתי לנסות ולחפש מסעדה צמחונית (או אפילו טבעונית) מושבחת לארוחת הערב של היומולדת. יש כזאת? אשמח לקבל המלצות. וגם למסעדה הודית טובה לארוחת ערב באיזור מרכז לונדון (נישן בראסל סקוואר אבל כל המרכז לוקח)
תודה!
הצעה
19/10/14 22:47
154צפיות
אינני טבעונית, אבל היות ונפגשתי בשהותי בלונדון מספר פעמים עם חברות טבעוניות, גיליתי שיש לא מעט מקומות בעיר שמותאמים לטבעונים - החל מוואגאמאמה שמציעה לא מעט מנות טבעוניות (והאחת שטעמתי היתה ממש מצוינת) לצד הבשריות והצמחוניות, ועד אזור האקני-בתנל גרין ההיפסטרי שמכיל לא מעט מקומות טבעוניים/צמחוניים.
אזור אחד שנמצא דווקא בלב של המרכז ומאוד פופולרי בקרב צמחונים וטבעוניים: נילס יארד (Neal's Yard) מדובר בשלוש דקות הליכה לערך מקובנט גארדן - במקום סמטה צבעונית להפליא עם שלל מסעדות, כולל היצע טוב לטבעונים ולצמחוניים. למשל Wild food cafe. לא אכלתי, אבל שמעתי המלצות מטבעוניים על כמה מקומות ברחוב ובסביבותיו. שווה לשוטט ולהציץ.
אולי לא ארוחת ערב אבל- אוטלונגי
20/10/14 09:10
134צפיות
כשהיינו בלונדון ניסינו רק את הקינוחים אבל מזנון הסלטים והירקות נראה מאד מעורר תאבון.
בדקי את התפריט של BOCCA DI LUPO
20/10/14 10:33
103צפיות
מסעדה איטלקית מעניינת שאכלתי בה ארוחה מצויינת. הם מרכזים מנות מאיזורים שונים של איטליה, ומאפשרים טעימות מסוגים שונים של מטבחים.

יש להם מנות צמחוניות: http://boccadilupo.com/

אני לא מכירה מסעדה צמחונית / טבעונית בלונדון, אבל כדאי לך להכנס לאתר של TIME OUT ולחפש מסעדות VEGAN.
אשמח להמלצות נוספות ללונדון - בלי טוויסט..
20/10/14 11:05
106צפיות
אוכלי כל , אני אוהבת מאד אוכל וייטנאמי , בן זוגי אוהב סטייקים
שנינו אוהבים דגים
אבל כל המלצה תתקבל בברכה
מציעה שתכנסי לקישורי הפורום
20/10/14 12:05
70צפיות
למודר של דיווחים מחו"ל. תוכלי למצוא דיווחים על מסעדות בלונדון, גם באמצעות החיפוש של הפורום.
הודי מתלבש כמו כפפה..
20/10/14 20:45
108צפיות
המטבח הצמחוני הטוב בנמצא ולונדון משופעת באופציות, אפילו למשבצת ארוחת היום הולדת היוקרתית יותר, לדעתי בכל מסעדה הודית אפשר להרכיב ארוחה צמחונית מאופציות לא מעטות, אפשר לעבור ברשת על תפריטים ולהחליט אם משהו מדבר..
בתכנון גם אצלינו לונדון במהלך השבועות הקרובים והחקירות בעיצומן בקטגורייה ההודית סימנתי בינתיים לקטגורייה ה"יומיומית" את Dishoom עם מספר סניפים כולל קובנט גרדן ומקום שנקרא Cafe spice namaste עם אתר ברשת ותפריט עמוס אופציות צמחוניות, לא יודע לגבי הטבעוניות. במשבצת ההודי מודרני השאיפה לבקר ב Gymkhana בהנחה שימצא מקום בצהריים או באחותה הממושלנת בכוכב אחד, Trishna.
Gymkhana עושה רושם מהתפריט בכלל לא בכיוון הצמחוני, אבל בטרישנה יש תפריט טעימות צמחוני שנראה נפלא, הייתי שמח לאכול אותו ליום הולדת בלי קשר לצמחונות
טלביה בר יין
20/10/14 14:00
273צפיות
טלביה שוכן מתחת לתיאטרון ירושלים, מבית מדרשם של אסף גרניט ושות'.העיצוב יפהפה, את הווליום של המוזיקה היה ניתן להחליש קמעה, איכשהו בתחושה שלי בר יין אקסלוסיבי אמור להיות עם מוזיקה חרישית אבל זו הערה שולית. ישבנו על הבר. המנות ברובן קטנות עד בינוניות.
הזמנו - גרבלקס,(28) מנה כמעט זערורית וטעימה להפליא. פולנטה (מבית היוצר..32)- מעולהההה.
סלט קיסר עם שרימפס- (48), למרות המחיר, מנה בינונית נוטה לקטן, אבל עשויה בשלמות. מולים(48),
עוד מנה מצויינת , שניצל וינאי(72), הפעם מנה גדולה, לטעמי הפלופ של הארוחה, או כמו שאמרתי לבעלים:"יש קצת שניצל בציפוי" אולם לדבריו זו הכוונה, והאדון שהזמין היה מרוצה עד הגג. המנה באה ללא תוספת אז הזמנו גם פוטטוס (8)- עשויים כהלכה (האדון דורש תפו"א אפויים למוות, והפוטטוס עמדו בסטנדרטים שלו). לקינוח צלחת פוטיפורים(42), אני לא מחסידות המתוק, אבל ראיתי את המנה עוברת מולי והיא עשתה לי חשק, שזה נדיר. לא התאכזבנו. כל פוטיפור זערורי וכולם-שפתיים ישקו.
תה(10), אספרסו (12). את הארוחה ליווה יין קברנה פרנק צרפתי שאיני זוכרת את שמו(150). שעתיים של עונג צרוף. השרות היה ללא דופי. מומלץ בחום!
על הדיווח
20/10/14 16:14
148צפיות
שמעתי דברים טובים על טלביה, אבל לצערי כשהגענו לשם בצהרי יום שישי אחד, זכינו ליחס לא נעים שגרם לנו לצאת ולא לשוב.

שמחה שאת נהנית, ואולי בעוד חודשיים שנצא לסופ"ש המסורתי שלי בירושלים, נבקר שם.
מוזר
20/10/14 16:34
144צפיות
הייתי בטלביה פעמים ובשתיהן השרות היה טוב, הפעם האחרונה, על הבר, היתה נעימה במיוחד. אני לא יודעת מה עבר עליך שם אבל לי ברור שאחרי חווית שרות קשה אני לא הייתי חוזרת. אז כל הכבוד לך שאת מוכנה לתת צ'אנס.
אני בדרך כלל מוכנה לתת צ'אנס
20/10/14 17:25
103צפיות
מה שקרה הוא שהגענו לטלביה בשעת צהריים, והתייחסו אלינו כאילו אנחנו מפריעים להם. בהתחלה אמרו שאין מקום, למרום שהמסעדה היתה ריקה כמעט לגמרי. ביקשו מאתנו לחכות בעמידה (!) באמצע המסעדה, ואז חלפו על פנינו המלצריות והמארחת ופשוט התעלמו מאתנו.

עמדנו כמה דקות טובות באמצע המסעדה ליד הבר שלא ישב אף אחד לידו (הרי יכלו להציע לנו לשבת בזמן שהן בודקות אם אכן כל השולחנות מוזמנים, אם יש מקום ליד הבר וכו'). היינו די המומים מהיחס, ובסוף אמרנו להן יפה ובנימוס שכך לא מתייחסים ללקוחות והלכנו לדרכנו.

היינו לבושים יפה, התקלחנו בבוקר לפני שיצאנו לירושלים ואפילו התבשמנו. למה זכינו לכזה יחס? באמת שאני לא יודעת.

מכוורת מרדכי גולן

דבש מתוק

במכוורת מרדכי גולן שבדרום לפרטים נוספים והזמנות לחצו כאן >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום