בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פורום "ביקורת מסעדות" מיועד לאנשים שאוהבים לאכול, לבלות ולהנות מהחיים. הוא פתוח לכולם, נגיש והכותבים בו שמחים להמליץ ולכתוב על חוויותיהם. אנו דנים בנושאים שונים ומגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על מסעדות שביקרנו בהן והמלצות על מסעדות שונות, ועד לנושאים כגון אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים שאנו מקפידים עליהם:

* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום.

* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים.   

למשל- אילו מנות אכלתם, מחירים, טיב השירות, האם מקפידים על אזור מעשנים/לא מעשנים, נגישות 

לנכים ואווירה כללית. תוכלו לראות בהודעות הנבחרות הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת". 

* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח

מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.

* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 

* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל

תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה

אתם מוזמנים לפנות אלינו במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,

החתולית ו- bruno01

תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם                                                                     שירשורים קבועים: שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.
הפורום אינו פרסומי. ניתן לשלוח מידע עבור השירשור השבועי ל: bikoret@tapuz.co.il                                                   עמוד הפורום בפייסבוק
הודעה חדשה

המלצה למסעדה בראש פינה
20/08/14 13:51
22צפיות
מחפשת המלצה למסעדה בראש פינה לארוחת ערב, רצוי בשרי, לא חייב להיות כשר.

אשמח להמלצות.
מסעדות בראש פינה
20/08/14 15:28
בראש פינה עצמה יש כמה מסעדות שנהנתי בהן- 
* עמבורגר- מסעדה בשרית לא כשרה. לא מיוחדת אבל טעימה.
* קפה גיטל- מסעדה בסגנון איטלקי - ביקרתי בה כמה פעמים ונהנתי - במיוחד מהמנות של הניוקי ברוטב שמנת וערמונים ומהטורטליני סלק.
* שירי ביסטרו- מסעדה חביבה - אכלנו ארוחת טעימות ב270 ש"ח לזוג. היו מנות מוצלחות ומנות פחות. 
* ג'עוני- מסעדה פשוטה - גם בשרית וגם חלבית. יש שם אווירה נחמדה, ומחלקים ליושבים משחקי חשיבה נחמדים בזמן ההמתנה למנות.

שתפו באיזו מסעדה בחרתם בסוף 

שירשור שבועי
48תגובות
19/08/14 07:27
208צפיות
אנא שרשרו לכאן הודעות שעניינן אינו ביקורת מסעדות.

(המשך...)
אנא שרשרו לכאן הודעות שעניינן אינו ביקורת מסעדות.
היי ! מחפשת המלצה על מסעדה כשרה למהדרין באזור צפת או טבריה
20/08/14 09:31
51צפיות
למיני אירוע בצהריים ..
עדיפות למטבח בשרי ,
תודה!
מנסה לעזור
20/08/14 09:50
68צפיות
כשגרתי באיזור, הוזמנתי לכמה אירועים שהוגש בהם קייטרינג מהמסעדה "סעודה בגן עדן",אמנם זו מסעדה חלבית,אבל היה חביב ביותר לבראנץ'.  במסעדה עצמה לא הייתי, אבל את יכולה להיכנס לאתר ולהתרשם.. 

תודה ! משום מה הומלץ לי רק על המסעדה הנ"ל ...
20/08/14 09:52
52צפיות
לא קיימת באזור מסעדה בשרית איכותית ?

בראש פינה
20/08/14 09:59
64צפיות
יש את "עמבורגר" שהיא חביבה לטעמי, אבל לא כשרה.

ולגבי טבריה, לא יצא לי לאכול שם במסעדה טובה. שמעתי על "הפגודה" שהיא מסעדה כשרה בסגנון אסייתי, אך לא הייתי אז איני יכולה להמליץ.

º
תודה על הרצון לעזור ...אבל עניין הכשרות הוא אקוטי ..
20/08/14 10:15
19צפיות
המזרחית של צל תמר קצת דרומה משם בצמח
20/08/14 13:39
16צפיות
אני מכיר את צל תמר כמקום סביר לצהריים עם משפחה. ב"מזרחית" שלהם לא הייתי אבל אני מניח שזה לא יהיה שונה.
לצערי, אני לא ממליץ על הפגודה. אני מכיר את המסעדה עוד מגילגולה הקודם כמסעדת "הבית" שהייתה טובה לתחומה. כיום מדובר באוכל תעשייתי שמחומם במיקרו ברשלנות. 
היי, מחפשת המלצה למסעדה הכי שווה וטעימה בתל אביב
19/08/14 15:24
186צפיות
לא חשוב הסגנון. תודה רבה
º
מול ים
19/08/14 15:37
49צפיות
º
יש עוד המלצות?
19/08/14 15:48
45צפיות
יש המון, אבל הכל תלוי העדפות ותקציב
19/08/14 15:53
144צפיות
כתית, קלואליס, מסה, פופינה, טאיזו, ואני יכולה להמשיך.
º
תקציב סביב סביב ה- 400 לזוג. ניהיה 4 שאחד לא אוכל פירות ים.
19/08/14 16:12
68צפיות
אילו המסעדות שעלו לגמר:
19/08/14 18:02
236צפיות
הרברט סמואל, מסה, פופינה, טיאזו. דעתכם?יש לציין שאחד הסועדים לא אוכל ךיפות ים.
לא בטוחה שטאיזו תעמוד בתקציב בארוחת ערב
19/08/14 18:28
196צפיות
כך גם פופינה. כדאי לך לעבור על התפריטים, גם כדי לבדוק מחירי מנות וגם כדי לבדוק היצע למי שלא אוכל פירות ים.

הרשימה שלי: טאיזו, פופינה, מסה.
º
פופינה נבחרה...יש מנות שהן מאסט?
19/08/14 21:58
44צפיות
רביולי ריבת דלעת וכבד אווז
20/08/14 07:49
90צפיות

הכנסי לחיפוש של הפורום
20/08/14 12:08
32צפיות
היו לאחרונה כמה דיווחים על פופינה.

בתיאבון ותהנו
פופינה זה יופי אבל זה לא
20/08/14 12:25
65צפיות
"הכי שווה וטעימה בתל אביב"
º
המבורגר שרימפס
20/08/14 13:01
8צפיות
º
טאיזו לא תעמוד בתקציב בערב ומול ים כן?
20/08/14 12:30
17צפיות
º
שמת לב שהתקציב נאמר רק אחרי ההמלצה למול ים?
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
20/08/14 12:50
10צפיות
º
נכוו
20/08/14 14:42
º
שים לב שחתולית ענתה רק על הרשימה המצומצמת שפירסם.
20/08/14 12:51
11צפיות
º
נכון
20/08/14 14:40
|תפוז| אנשים דואג לעבודה שלכם
20/08/14 10:14
8צפיות
|מחשב|היום בין השעות 16:00-18:00 נארח בפורום עבודה בהיי-טק את דורון לבישטיין. יזם, שותף במיזם ריסטארט למציאת פתרונות תעסוקה בגיל הביניים.
דורון ישמח להתייחס לשינויים שחלים בשוק העבודה בענף ההיי טק, על הבעיה הבלתי נתפסת שבני 40 ומעלה מוצאים את עצמם מבוגרים מדיי ונפלטים ממעגל התעסוקה.

מוזמנים לשרשר את שאלותיכם לדורון
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
האם יש מסעדות בצפון שרושמות את הערכים התזונתיים של המנות?
19/08/14 19:37
103צפיות
(לא גרג וכאלה...)

האמת שפחות בעניין של דיאטה וקלוריות אלא פשוט לאחרונה שמתי לב שיש אוכלוסיות שלמות שנמנעות מלאכול במסעדות בגלל זה... סוכרתיים שלא יודעים כמה סוכר שמים להם במנה, אנשים עם לחץ דם גבוה שלא יודעים כמה מלח שמים להם במנה ועוד...

רק בארומה ומקדונלדס ראיתי משהו כזה
19/08/14 21:45
79צפיות
במרכז יש מסעדות כאלה?
יש איזה רשת תל אביבית שעושה את זה....
20/08/14 01:27
85צפיות
ברח לי השם, אולי לאבאיט או משהו כזה?...

ליד כל מנה (פסטות, סלטים, כריכים וכו...) היה את הערך הקלורי ואולי גם את הויטמינים וכו...
אותי אישית זה ביאס...
את כנראה מתכוונת ל-פרש קיטשן
20/08/14 07:27
87צפיות
כן....תודה רבה!!!! מאתמול אני שוברת את הראש ומנסה להיזכר
20/08/14 07:48
64צפיות
בשם...
ביקורי מסעדות
19/08/14 19:15
356צפיות
קיץ ויש הדממה בעבודה של הבן זוג אז זו סיבה טובה לבקר במסעדות. אז יצא לנו להיות בכמה מסעדות בשבוע האחרון. אספר עליהן לפי הסדר.
הראשונה, בשבת עם עוד שני זוגות חברים הייתה אוונגרד. האמת, בפעמים הקודמות שהיינו בה (לפני איזה שנתיים) התבאסנו אבל עכשיו חיפשנו משהו שיתאים לכולם וזה מה שיצא בהעדר רעיונות טובים יותר ובהינתן הרצון לבירה.
אנחנו חלקנו פילי צ׳יז סטייק שהגיע עם מיני דוגמית של סלט קולסלאו (זה היה כל כך קטן שאפילו לא חלקנו אותו) והום פרייז. ההום הפרייז היו טעימים כמו תמיד והפילי צ׳יז סטייק היה חביב. לא משהו לכתוב עליו הביתה אבל סבבה בתור נשנוש ליד בירה. שתינו גולדסטאר לא מסוננת, אני מעלה את זה רק כי גם הם נפלו למלכודת הפיינט הישראלי (410 מ״ל, לא ברור לי מאיפה המידה הזו הגיעה ומאיפה החוצפה לקרוא לזה פיינט) אז הזמנו קנקן של ליטר וזה היה סבבה. 
בזוג השני הזמינו את ההמבורג "the big one״ ונרשמה אכזבה מגודלו של ההמבורגר כי הייתה צפייה כי הוא אכן יהיה גדול אבל נאמר שהיה טעים. הצלע השנייה בזוג הזמינה סלט איזבלה ולא אמרה עליו כלום.
הזוג השלישי הזמין את פהיטה סולה מקסיקנה שנאמר שהייתה טעימה אבל נרשמה אכזבה מכך שהמנה מגיעה עם שתי טורטיות בלבד... יחסית לכמות הבשר בהחלט היה אפשר לפנק בעוד שתי טורטיות. המנה הכי פחות טובה בארוחה הייתה ״בן גוריון״ שאמורה להיות כרובית מוקרמת בפרמז׳ן וחרדל. אומנם הייתה כרובית אבל אף פרמז׳ן לא נפגע בהכנת המנה.
בקינוחים לקחנו את הבראוניס והוואפל שהיו גדולים וטעימים באופן יחסי.
סה״כ חביב ולא מלהיב.
תודה על הדיווח....האם שאלתם את המלצרית בקשר
19/08/14 19:25
180צפיות
למחסור הפרמזן במנה?..
למה לא ביקשתם להוסיף?....
ציינו את זה בסוף
20/08/14 01:26
119צפיות
הכרובית הגיעה ברוטב שמנת חמצמץ מוזר. זה היה נחמד אבל בלי טעם של פרמזן. בסוף ציינו בפני המלצרית את הנושא והיא אמרה שתעביר את זה הלאה. זה לא שסתם היה חסר פרמזן מעל.
זה היה כל הטיפול שלה בתלונה?...
20/08/14 01:30
84צפיות
אולי חבל שלא אמרתם בהתחלה ואז היו מחליפים או מתקנים....

בכל מקרה, תודה על התשובה  
נראה לי שזו הייתה המנה
20/08/14 01:41
86צפיות
האמת שאנחנו בדרך כלל לא מתביישים להגיד אבל לא ציינו את זה כתלונה (למרות שחצי מנה חזרה) אלא יותר כחוסר התאמה בין המנה לבין התיאור שלה. לא נראה לי שהיה מה לתקן שם ונראה שסה״כ האוכל היה יחסית סבבה עם המנה.
על הדיווח
19/08/14 20:35
99צפיות
מה היו מחירי המנות?
מחירי המנות
20/08/14 01:29
85צפיות
הפילי צ׳יז סטייק -64
הסלט - 52
המבורגר - 66 (אגב, חבל שהפסיקו עם ההמבורגר הישראלי שכלל בשר בקר וכבש שהיה אחד ההמבורגרים המוצלחים בעיניי)
בן גוריון - 38
פהיטה - כנראה 78 אבל אני לא בטוחה
הבית התאילנדי
20/08/14 01:40
144צפיות
ביום ראשון היינו בבית התאילנדי. הגענו די מאוחר (אולי באזור ארבע) וחשבנו שיהיה ריק אבל היינו צריכים להמתין (קצת) למקום על הבר. השירות היה קצת מבולבל ואיטי אבל סה״כ סביר. ורק הערה מקדמית - אני אלרגית לשרימפס (וכל מה שקשור אליו) ולכן הייתי מוגבלת במנות שיכולתי לקחת. לקחנו שתי עסקיות.
במנות ראשונות:
יאם גאי - סלט עם עוף, עגבניות שרי ועשבי תיבול שהיה מעולה חריף ועם רוטב טעים (זה מגיע עם רוטב דגים אבל הוא לא היה מבוסס על שרימפס כך שיכולתי לאכול אותו). בעיניי, היה המנה המוצלחת של הארוחה.
לב - בשר עוף קצוץ עם עשבי תיבול. בעיני לא היה כל כך טעים. גם לא אהבתי את המרקם וגם בעיני הטעמים של התיבול לא היו מספיק חזקים. אני אפילו לא רציתי לאכול ממנה אחרי כמה ביסים.
חשוב לציין, למרות שלא ביקשנו את זה המנות הגיעו אחת אחרי השנייה עם זמן שחיכינו בינהן. ספיציפית, זה גרם לזה שחלקנו את המנות אבל ציינו בפני המלצר שאת אחת המנות הבן זוג בוחר ואחת מהן אני בחרתי כך שהינו צריכים לקבל את המנות ביחד. לא קריטי, אבל לי זה הפריע.
העסקית כוללת את המנות הראשונות במחיר העיקריות כך שהזמנו:
פאד נמאן הוי עם עוף (72 שח) שכלל גם פטריות - מגיעה מנה עם רוטב וליד זה אורז. בעיני היה מאוד טעים - הפטריות והעוף ספגו את הרוטב והיה טעים ואפילו השתמשתי ברוטב למנה שלי. 
פאד קפאו עם בקר (72) - זו לא הפעם הראשונה שאני אוכלת את המנה, גם בבית התאילנדי וגם בטייגר לילי ועד עכשיו מאוד אהבתי את המנה. הפעם, המנה הרגישה לי חסרת תיבול (חוץ מחריף) ויבשה מידי ולא כל כך נהניתי ממנה. למעשה, הוספתי את הרוטב מהמנה של הפאד נמאן הוי כדי שיהיה לי יותר טעים. 
דבר נוסף שהיה בעיני בעייתי זה שרק אחרי ההזמנה ואחרי שהביאו את המנה של הפאד נמאן הוי ציינו שהיא כוללת רוטב צדפות. זה אומנם לא היה בעייתי במקרה שלנו אבל מכיוון שהמלצר (או יותר נכון הבחור שעבד בבר) חשב שזה יכול להיות רלבנטי לאלרגיית השרימפס שלי היה מקום לציין זאת לפני ביצוא ההזמנה.
סה״כ היה נחמד אבל אני לא רואה אותנו חוזרים בקרוב. בצורה מפתיעה, בטייגר לילי היה לי יותר טעים בפעמים האחרונות שהייתי שם.

הרברט סמואל
20/08/14 01:54
155צפיות
אז הדבר הראשון שיש להגיד על העסקית של הרברט סמואל היא שמדובר בעסקית שווה מאוד.
קודם כל מקבלים לחם אחד רגיל (או זה מה שהיה נדמה לי) ואחד עם תאנים ואגוזי לוז שהיה מעולה בעיניי. היינו ארבעה אנשים, אני, הבן זוג וההורים שלו. אכלתי את המנות שלי וטעמתי מהמנות האחרות. העסקית כוללת ראשונה ועקרית בעלות של 88 שח. בהחלט שווה ואפילו אפשר להגיד שאחת העסקיות השוות בעיר.
אז לראשונות:
אני אכלתי את הטרטר סלמון - כל השולחן הסכים שזו הייתה המנה הראשונה הכי טובה. אני מאוד אהבתי למרות שטעמי הרוטב היו קצת חזקים לי מידי והשתלטו על הסלמון.
הבן זוג אכל את החציל על האש - היה טעים אבל לא משהו מיוחד.
אבא שלו אכל הטרטר בקר שגם הוא היה מאוד טעים והשילוב בין הכרובית לבין הבשר היה מוצלח.
אמא שלו אכלה את סלט העוף (שכלל גם קישואים) שהיה בעיניי מאוד טעים (בייחוד הרוטב שלו שהיה קצת חמצץ) וגם היה די גדול באופן יחסי למנה.

לעיקריות:
אני אכלתי את הפילה סלמון (כן יש פה מגמה בין המנות הראשונות לעיקריות של רוב המשתתפים בארוחה) שהיה מאוד טעים אבל בעיני הטעמים של הרוטב השתלטו קצת על המנה.
הבן זוג אכל את הפילה בורי שהגיע גם הוא עם חציל ועטוף בנייר אפיה. הבורי היה מאוד מוצלח בעיניי וקיבל טעם של הרוטב מבלי לאבד מהעסיסיות שלו או מהטעם הרגיל שלו. אומנם הגיעו שתי חתיכות יפות (נראה לי) של בורי אבל הייתה חסרה לי שם תוספת בדומה למנה שלי שהייתה חסרה שם תוספת חוץ מהסלרי והטיפונת פטריות.
האבא הזמין את ההמבורגר - זה מוגדר בתפריט כאנטריקוט קצוץ עשוי מדיום שהיה בעיניי מאוד טעים. המנה הייתה הכי גדולה בשולחן והגיעה גם עם בייבי תפוחי אדמה וקרם שיטאקי שלא יצא לי לטעום.
אמא שלו הזמינה את הניוקי שהיה טעים אבל אין לי משהו מיוחד לומר עליו.
לקינוח:
הזמנו את הקרם שניט שהתחשק לאמא שלו (וגם אני חובבת שלו אם כי בגרסת העוגת נפוליאון) שהגיעה גם עם תפוחים בין השכבות. בעיניי הקרם לא היה מתוק מידי והקינוח החוויר למול הקינוחים האחרים.
הברולה סמיפרדו - בעיניי הוא היה מאוד מוצלח, מתוק במידה ומיוחדת.
בנוסף קיבלנו במתנה (כי המלצר שכח מהזמנת השתיה שלנו) את הנמסיס שוקולד עם גלידת וניל וקרם קרמל עם מלח שהיה הקינוח המוצלח בשולחן, הטעמים איזנו את זה בצורה מצוינת.

בסופו של יום ארבע עסקיות, 2 בירות, כוס יין וכוס פפסי, שני קינוחים ואספרסו קצר יצאו באזור 530 לפני טיפ. מאוד סביר ומאוד מוצלח. כאמור, כנראה אחת העסקיות השוות בעיר ונחזור אליה. החיסרון המרכזי היה שישבתי בשולחן שקרוב לחלון ובסוף הארוחה כבר היה לי חם...
איזה יופי שאני ערה בשעה כזאת
20/08/14 02:06
101צפיות
מאוד נהנתי מכל הדיווחים....
תודה..  
ויטרינה- המבורגר בינוני וצ'יפס נפלא
הודעה זו מכילה תמונות
19/08/14 20:28
339צפיות

ויטרינה, אבן גבירול  54  תל אביב, לא כשר. טל 03-6960304
ויטרינה היא דוכן אוכל קטן בלב רחוב אבן גבירול בתל אביב. המקום הוקם בתחילת 2011  ומתמחה בנקניקיות מיוחדות ובנוסף גם בהמבורגר, אשר במספר מקומות צוין שהוא נחשב לאחד הטובים בעיר. הגעתי למקום לאחרונה, וגיליתי אווירה צעירה ותוססת. המקום מאוכלס ברובו בחבר'ה צעירים שבאו קצת  לנקות ראש מהמלחמה.  

במקום אין תפריט מודפס (לשאלתי גיחכה העובדת בצורה מאוד גסת רוח שכנראה חשבה שהשאלה ממש מוזרה) אלא תפריט אשר כתוב בגיר על לוח. התפריט כלל את ההמבורגר וסוגים שונים של נקניקיות. כמו כן ניתן להתרשם מהנקניקיות אשר מוצגות לראווה בויטרינה, אשר נמצאת בכניסה למקום.
הזמנתי המבורגר בקר 220 גרם עם גבינת גאודה, בתוספת צ'יפס ושתיה, במחיר של 60 שקלים. 

הלחמניה הוגשה עם חסה, עלי רוקט, בצל מקורמל, מלפפון ורוטב שום. את כל התוספות שמו בלחמניה בלי לשאול אותי. אמנם אני אוכל את כל זה, אבל חבל שלא שואלים לפני. דווקא עגבניה שהיא התוספת המועדפת עלי בהמבורגר (ביחד עם בצל) לא היתה. התוספות היו חביבות, למעט הבצל שהיה מריר מדי. כמו כן הלחמניה הוגשה חצויה לשניים, גם זה בלי לשאול. 

לגבי הצ'יפס: חצי מהצ'יפס עשוי מתפוחי אדמה וחצי מבטטה. הוא ניתן בכמות סבירה בהחלט (בתמונה המצורפת רואים רק חלק מהכמות, בדיוק נגמר הצ'יפס וקיבלתי כעבור רגעים ספורים תוספת).

הצ'יפס הינו מהסוג הדק. בדרך כלל אני מעדיף צ'יפס עבה יותר (כי בדרך כלל הצ'יפס הדק במקומות רבים דומה למקדונלד'ס) אך זה היה מצוין. הוא תובל בגרידת לימון ופטרוזיליה, והיה קראנצ'י, טעים, לא שמנוני ולא סמרטוטי. גם כשהתקרר מעט הוא שמר על טעמו ולא הפך לקשה וחסר טעם, תופעה ידועה בצ'יפס דק מסוג נחות. גרידת הלימון תרמה מאוד לטעם. ההבדל בטעם בין הצ'יפס מתפוחי אדמה לזה מבטטה  לא הורגש ושניהם היו מצוינים. הבאז סביב הצ'יפס, אשר נחשב לאחד הטובים בעיר, לא היה מוגזם.

וההמבורגר? סביר. הוא היה עבה, שומני, במידת עשייה מדיום רייר והטעם בסדר, אך חסר "בשרניות" המאפיינת המבורגר טוב באמת. תוספת הגבינה ניתנה בקמצנות וכמעט לא הורגשה. הלחמניה היתה נהדרת- עבה, פריכה ומתקתקה מעט. בצד הוגש קטשופ ורוטב שום שהרגיש ביתי ולא תעשייתי והיה מעולה. 

לסיכום: זו היתה ארוחה חביבה. ההמבורגר סביר אך לא מעבר לכך. הצ'יפס  נהדר ומצדיק את הביקורות המחמיאות. זו היתה לדעתי תמורה טובה למחיר הסביר יחסית. לא מדובר במקום שהייתי מגיע אליו במיוחד, אך למי שעובר בסביבה, או לחילופין מי שלא רוצה להוציא קרוב ל-100 שקל על המבורגר במסעדה כדאי להיכנס. חבל רק שמשהו בהתנהלות עובדי המקום אל מול הלקוחות לא עובד כמו שצריך. 

המבורגר וציפס
הויטרינה
תודה, הטבת לתאר
19/08/14 23:24
146צפיות
לאחר ניסיון שניים של ההמבורגר לא חזרנו באופן מיוחד, סה"כ בינוני, שומני מידי, כמו הדלפק, הקונדימנטים והריח שדובק בבגדים. אווירה צעירה וזרוקה, צ'יפס מוצלח מאוד, אבל סה"כ בהיעדר יחודיות של ההמבורגר ממש לא מושך מספיק. נותר אולי לנסות את ארוחת הנקניקיות בצלחת, למרות שגם נקניקייה פה ושם שיצא לי לנסות היו קצת אנמיות מידי בטעם ובנוכחות.
º
ההמבורגר אכן היה שומני מדי.
20/08/14 11:37
18צפיות
מחפשת מסעגה בדרית או חלבית שמציעה
19/08/14 12:45
139צפיות
תפריט נטול גלוטן.באזור ת''א. ר''ג.  פ''תתודה.
בהרבה מסעדות יש מנות נטולות גלוטן
19/08/14 16:05
67צפיות
תפריט שלם נטול גלוטן, אני לא בטוחה שיש. למשל בניני האצ'י יש סושי נטול גלוטן, באמורה מיו יש פסטה נטולת גלוטן.
הדסון רמת החיל יש תפריט נטול גלוטן נפרד
19/08/14 19:14
49צפיות
כולל לחמניה ב 18 שח...
מסעדות עם פריט שכולו נטול אין ממש
19/08/14 19:49
79צפיות
אבל יש הרבה מסעדות מאד ידידותיות - קפה איטליה, פיצה אחותי, מוזס, בלאק (יש להם לחמניות נטולות, אבל תראה את הביקורת בהמשך הדף...), ג'ירף
יש עוד הרבה מקומות שלא מחזיקים אוכל נטול (לחמניות או פסטה נטולים) אבל הם סבבה לגמרי ומביני עניין - סושי מון, בית תילאנדי, הוטל מונטיפיורי

ועוד מילה - הפורום הזה מצוין, באמת, ואני מאד אוהבת לקרוא בו. אבל לענייני גלוטן, מציעה לפנות גם לפורום צליאק פה בפרדס
º
המון המון תודה לכולכם.
19/08/14 20:56
13צפיות
בלאק? כבר עדיף מקדונלדס
הודעה זו מכילה תמונות
17/08/14 00:02
1509צפיות

ברביעי האחרון לקחתי את האחיינים שלי להצגה הכיתה המעופפת בהבימה(מומלצת בחום, שני הבנים נהנו מאד) ואחר כך התנהל דיון ער בין שלושתנו היכן נאכל ארוחת צהרים. לצערי, בהצבעה דמוקרטית, ידם היתה על העליונה והם בחרו לאכול בבלאק.

המון זמן לא הייתי בבלאק פשוט מכיוון שבביקורים האחרונים היה לא מוצלח. מסתבר שדבר לא השתנה, לפחות לא בסניף שלהם בכפר סבא.

התיישבנו, הבנים הזמינו שתי ארוחות ילדים ואני ביקשתי כוס מים רגילים  בזמן שאני מעיינת בתפריט.  
במחיר של 49ש"ח הם קיבלו המבורגר מוקטן, צלחת צ'יפס, בקבוק שתיה וקינוח. הם גם קיבלו חוברת עם משימות לילדים שהם מאד אהבו. ההמבורגר עבר וידוא הריגה, מה שהגיוני במקרה של ילדים, אבל מלבד זאת הוא היה תפל, הצ'יפס היה עבה ומהסוג התעשייתי ולא טרחו להמליחו.

אני התלבטתי מה להזמין ובסוף, חמש דקות אחרי הילדים, הזמנתי כריך ג'בטה של חזה עוף ופטריות.
הבנים סיימו את ההמבורגר שלהם (והם לא ממש אכלנים מהירים) ורק אז קיבלתי את המנה שלי.
הג'בטה התגלתה כקטנה מהסוג שאני בדרך כלל מכירה, ובתוכה חתיכות דקות של חזה עוף שיובש למוות והוקפץ עם פטריות. לא היה שום תיבול לעוף ולפטריות. אכלתי כי הייתי רעבה מאד וזאת אחרי שהוספתי מלח.
המצע היה חסה מרה לגמרי ולא אכילה, וכן עגבניות שרי וזה אחרי  שציינתי בפני המלצרית מראש שאיני אוכלת עגבניות.
המנה עלתה 49ש"ח(בפועל יש הנחה של  10% בגלל הצהריים).
את כוס המים קיבלתי אחרי 25 דקות ואחרי תזכורת.

לקינוח אחד בחר כדור גלידה וניל והשני בראוניז. שניהם היו בסדר גמור לארוחת ילדים.

לזכותם ייאמר שבארוחת הילדים ניתן להזמין גם בקבוק תה קר ללא עלות נוספת, המים הרגילים שהוגשו בכוס היו טעימים, והשירותים היו נקיים.

מעבר לכל מה שציינתי למעלה,השולחנות סביבנו קיבלו מגבונים לחים בסיום הארוחה. מאיתנו התעלמו בקטע הזה. לא אסון גדול כי ממילא אני מעדיפה לשטוף ידיים, אבל בהחלט ממשיך אותו קו של שירות חובבני.

הודעתי לבנים על סיום העידן הדמוקרטי אם דמוקרטיה פירושה לאכול בבלאק.
אני לא מצליחה להבין את האנשים שחוזרים לאכול שם ואת צחי בוקשתתר שחתום כשף הרשת.
מבחינתי כבר היה עדיף לאכול במקדונלדס (אמנם לא אכלתי שם שנים, אבל שם לפחות אתה יודע מה תקבל).

ארוחת ילדים
כריך עוף ופטריות
קינוחי ארוחת ילדים
איכשהו עדיין לא זכיתי לשירות טוב בבלאק
17/08/14 07:36
507צפיות
וניסיתי שלושה סניפים. ההמבורגרים שלהם לא מצטיינים לטעמי, לכן ביקור בבלאק יקרה רק אם לא יהיה מקום אחר לאכול.
גם לי בלאק מזכירה את מקדונלדס
17/08/14 08:34
456צפיות
בפעמיים שהייתי בבלאק בשני סניפים שונים, יצאתי וחשבתי על מקדונלדס. עצוב. 
נקווה לחוויות מתקנות 
לפחות הם עקביים..
17/08/14 09:41
363צפיות
.. ומקפידים על שירות גרוע תמיד. אבל אז אי אפשר לומר שאת לא יודעת מה את מקבלת.
כנ"ל, גם לא אהבתי את בלאק.
17/08/14 09:59
324צפיות
ואצלי מדובר בסניף אשדוד.
גם לא אהבתי שהם שמים בכניסה לסניף שלט ענק שרושם 1+1 על ההמבורגרים בימים XX ולמטה בקטן- המבורגר שני ב8 ש"ח. נו באמת..

כנראה השירות שלהם תמיד גרוע..
17/08/14 14:01
263צפיות
בסניף בסינמה סיטי (ואולי גם באחרים, לא יודעת) הם גם הגדילו לעשות ועיצבו את החלל בצורה כזו שאי אפשר לראות שום דבר, ואין למלצר (גם אילו רצה) אפשרות לראות את כל המסעדה, והוא מחוייב כל הזמן להסתובב כדי לראות אם מישהו צריך אותו (ומי יטרח לעשות את זה?).

מה שכן, אני מאוד אוהבת את ההמבורגר הטבעוני שלהם. אני לא טבעונית, אבל בעיני הוא מוצלח מאוד, ואני אפילו מעדיפה אותו על פני ההמבורגר הרגיל שלהם.
אחרי שתנסי את מקדונלד'ס אני מניח שתשני את דעתך
17/08/14 14:21
531צפיות
אין שום יתרון לקבל את אותו איחס פעם אחר פעם על פני מקום שמגיש אוכל יותר טוב גם אם השרות דפוק (כולה מסעדת המבורגרים) והטבחים מפספסים לעתים.

ובהתחשב בעובדה שמקדונלד'ס עולה פחות או יותר אותו דבר - עדיף תמיד להשאיר את הכסף בתוך הקהילה שלך או הקרובה לך מאשר לתאגידים הגדולים באמת.

אני לא בטוחה שאתה צודק
17/08/14 18:36
397צפיות
האוכל לא היה טוב יותר מאשר במקדונלדס, זה בטוח.
ההמבורגרים של הילדים היו ברמה של מקדונלדס, אם לא פחות מזה, ואת הכריך שלי יכולתי בקלות להחליף בסלט או חזה עוף במקדונלדס.

מבחינת העלות, שילמתי 160ש"ח כולל תשר, אני מניחה שבמקדונלדס היה עולה לי 100ש"ח. זה הבדל גדול(למרות שהייתי מוכנה לשלם יותר מ-160ש"ח עבור ארוחת צהריים איכותית יותר והצעתי לילדים אופציות אחרות שהם פסלו).

עקרונית אני בעד עידוד עסקים קטנים ומסכימה עם הרציונל בסיפא שלך, אלא שבמקרה הזה מדובר על רשת  גדולה ולא על עסק קטן, וברגע שהם לא מכבדים אותי ומגישים לי אוכל נחות ומשרתים אותי באופן חובבני, אני לא אפרגן להם.

במקדונלנדס לא היה עולה לך 100 ש"ח.
19/08/14 19:08
126צפיות
ומעבר לזה, את שוכחת שלפחות על הנייר בבלאק יש חווית מסעדה מה שאין במקדונלנדס.
רמת ההמבורגר בבלאק דומה לטעמי לזו במקדונלדס
17/08/14 19:52
364צפיות
פעמיים הייתי בשני סניפים שונים, פעמיים להמבורגר לא היה שום טעם. מידת העשיה היתהבשני המקרים טובה (מדיום). ההמבורגר היה פשוט גרוע, אין דרך אחרת להגיד את זה. 
ניסיתי גם את החזה עוף, בצלחת ולא בג'בטה, והוא היה בסדר. חזה עוף רגיל לגמרי, שלא היה מיובש. אולי פה הם קצת יותר טובים ממקדונלדס. 
אבל מקום כזה נבחן בהמבורגר. אני מניח שחובאלי ניסתה את מקדונלד'ס בעבר, גם אני ניסיתי מספיק פעמים, אני לא רואה הבדל גדול בין המקומות. 
º
זו רשת מעזעת, לא ברור לי איך הם מרשים לעצמם רמה כזו נמוכה
18/08/14 10:08
125צפיות
בלאק
19/08/14 12:45
301צפיות
כשרק נפתחה הרשת, יצא לי לאכול ונהניתי מאוד. ההמבורגרים היו מצוינים וכל מי שישב סביב השולחן היה מסופק.
הרשת מאז התרחבה, ותוך כדי רמת השירות ואיכות האוכל ירדה בצורה משמעותית.
אחרי פעמיים נוספות שיצא לי לאכול, הבנתי שזה לא אותו דבר, ואחרי ביקורות שליליות נוספות ששמעתי מהסביבה, הפסקתי לאכול שם.

מוסיף
19/08/14 12:47
209צפיות
רציתי לציין שכאשר כן נהניתי, ההמבורגר שלהם דורג אצלי במקום הראשון. אך זה השתנה מאז, ואת המקום הראשון יתפוס ההמבורגר של 'מיטבול' לנצח.
זוכרים כשבלאק היו אימפריה?
19/08/14 13:45
344צפיות
ואז צצו המתחרים..BBB, מוזס.. אגאדיר. שלימדו את כולנו המבורגר אמיתי מהו
אגאדיר וBBB (בשמם הקודם בורגוס בורגר בר) קדמו לבלאק
19/08/14 15:36
274צפיות
לא בטוחה לגבי מוזס.
º
השירשור מקודם בעמוד הראשי של תפוז
19/08/14 14:00
111צפיות
אני אף פעם לא מבינה
19/08/14 17:29
244צפיות
אם המחירים ברשתות ההמבורגרים זולים או שבמקדונלדס יקרים כי בסוף משלמים כמעט אותו דבר אבל זה עדיין די שונה. משהו בתחום הזה לא מצליח להסתדר כמו שצריך בישראל.
הם עושים טובה לציבור בכך שהם לא מוסיפים מלח.
19/08/14 19:07
212צפיות
מי שרוצה שיוסיף לעצמו.
גם ככה יש כמויות אדירות של נתרן בכל דבר שאנחנו אוכלים.
זה ענייו של איך את מבקשת את ההמבורגר
20/08/14 07:58
87צפיות
הילדים שלי לא סובלים מקדונלד
ומאוד אוהבים בלק
אבל הם לא אוכלים "מנת ילדים"
הם הולכים על שווארצנגר וסלט או שניצל וסלט 
אגב - ההמבורגר התעשיתי הטוב ביותר לדעתם היה בבורגר ראנץ
º
גם אני לא אהבתי את BLACK. עדיף BBB
20/08/14 12:25
26צפיות
אהלן :)
19/08/14 00:25
397צפיות
לילה מקסים. אני והוא מחפשים מחר ללכת לאכול ארוחת בוקר /פיקניק אחרי ששמים את האוטו במוסך.רציתי ללכת לקונספט הפיקניק בליטל איטלי אבל קראתי ביקורות רעות עליו כאן (תודה רבה לכולם) אז ויתרתי על הרעיון.תושבי הרצליה, אין הגבלה למקום (כל המרכז בערך ואפילו יותר) וגם לא לכסף כל עוד הוא מוצדק... בא לי ארוחת בוקר מפנקת, מיוחדת, עשירה (לא אכלנית בוקר)אשמח להצעות ותודה רבה ;)
עבור פנקייקים: בראסרי
19/08/14 07:03
317צפיות
מעבר לזה - לדליקטסן וגם להוטל מונטיפיורי יש יופי של ארוחות בוקר.
עוד הייתי בודקת את דלאל ובנדיקט.
º
פיקניק VS פנקייק :)
19/08/14 08:14
71צפיות
º
נו שבע בבוקר, לפני קפה
19/08/14 08:19
40צפיות
º
פיינקייק לגמרי לוקח
19/08/14 09:36
45צפיות
ארוחת הבוקר של מלון דן תל-אביב
19/08/14 07:23
276צפיות
גדולה, מפנקת ומגוונת, למרות היותה כשרה ונטולת בשר.
º
זה אפילו מצויין כי אני כשרה ;)
19/08/14 11:13
50צפיות
כדאי לבדוק מה מחיר ארוחת הבוקר
19/08/14 11:46
176צפיות
בפעם האחרונה שבדקתי, היא עלתה מעל 100 ש"ח.
תודה לכולם, אבל
19/08/14 11:45
229צפיות
הוא חזר לישון אחרי המוסך. ואני עוד רעבה בטירוף... ומפנטזת על ארוחת צהריים טעימה... או מקומות עם קינוחים מטורפים.. יש הצעות? עד שאנחנו יוצאים להתפנק מעדיפה שזה יהיה שווה את זה...
º
באיזה איזור את נמצאת?
19/08/14 14:06
26צפיות
מחדדת
19/08/14 14:36
151צפיות
אנחנו בהרצלייה, ניידים בעיקרון לכל מקום עם הרכב.
הוא אוהב בשר ואני לא, מעדיפה מנות צמחוניות וקינוחים חלביים, הוא זורם עם הכל אם טעים אבל חשוב שיהיה אופציה לבשר..
אנחנו לא אוכלים בשר-חלב ביחד, לא פירות ים או בשר לבן.
אין הגבלת סכום בעיקרון.

אני ממש אשמח להמלצות, אנחנו מורעבים ורק מחכים לדבר המומחים... כי עם כל הכבוד הקבועים שלנו זה בלחץ ג׳פניקה, הבורגר מלמטה ודומינוס. היינו בשגב כמה פעמים ואהבנו אבל לא בא לי מסעדת שף. אוכל טעים, מעניין, קינוחים מפנקים.

תודה גדולה חתולית (:
מציעה שתלכו על סבסטיאן
19/08/14 15:05
112צפיות
יש להם תפריט מגוון. לא כל כך זוכרת איך הקינוחים שלבם.

אני ממש אשמח להמלצה אחרת אם זה בסדר
19/08/14 15:08
122צפיות
היינו שם פעם, והיה כל כך גרוע שתוך כדי הארוחה כבר סיכמנו שאת הפילם הזה זורקים... המלצריות מתנשאות, האוכל סתמי, האווירה פלצנית ומעומלנת...

אולי משהו באיזור ת״א?
יש את מדזו במרינה....
19/08/14 15:20
136צפיות
היו ביקורות מעורבות על המקום אבל אני נהנתי שם..

אני צמחונית ובן זוגי אוכל הכל...

ממליצה על סלט פטריות מוקפצות עם רוטב פסטו ופטה..
אני אכלתי ניוקי ברוטב שמנת פסטו שהיה טעים.
בן הזוג הזמין חזה עוף ברוטב כלשהו (שמנת פלפלת או שמנת חרדל..לא זוכרת) וציפס מהסוג הדק.
קיבלנו ללא חיוב לחם טעים חמאה, מטבל ירוק פקנטי אולי צמיצורי ומטבל עגבניות.

הינו בערב, השירות היה נעים ומהיר.
ביקורת מצויינת
19/08/14 15:27
112צפיות
תודות. אשמח לעוד המלצות אם יש לחבר׳ה פה..
תודה
19/08/14 15:40
66צפיות
היו קינוחים אבל שנינו התפוצצנו ולכן לא הסתכלנו בתפריט...
אני חושבת שהיה קרם בורלה כי פינטזתי עליו אבל אני לא בטוחה שהיה רשום התפריט..
מציעה לך לבדוק טת התפריט ברשת..הייתי מצרפת קישור פשוט זה קצת בעייתי לי מהנייד (מוגבלת טכנולוגית חח)
מקווה שתהנו איפה שתחליטו לשבת ושתחזרי לדווח
º
אגב, ראית/טעמת קינוח שם?
19/08/14 15:28
24צפיות
המלצה לצהריים
19/08/14 10:46
185צפיות
שלום לכולם,

אני צריך המלצה, להיום, למסעדה או דוכן לא. צהריים.
רצוי משהו קליל, מהיר ולא מחייב.
דגים, סושי, וייטנאמי או כול רעיון אחר יתקבלו בברכה.

º
איפה?
19/08/14 11:45
29צפיות
לא משנה
19/08/14 12:03
105צפיות
יש לי שעתיים לשרוף במרכז
º
the ban שוק הכרמל
19/08/14 12:10
49צפיות
הייתי הולכת על איזור שוק הכרמל או שוק לוינסקי / פלורנטין
19/08/14 14:05
105צפיות
בשוק הכרמל - הבורקס של התורכי, הבשר של מיט מרקט, קבאב של שמואל, דה באן ועוד.
באיזור שוק לוינסקי פלורנטין - אוזריה, המזנון האיטלקי, דייבוצ'קה ועוד.
מקום לקפה שישי אחה"צ עם ילדים
19/08/14 12:06
88צפיות
היי,
זקוקה להמלצה למקום נחמד לשבת לקפה בשישי אחהצ 4 מבוגרים ו-2 ילדים (גיל 4-5).
רצוי יחסית בקרבה לשוק הפשפשים, אפשר כל מקום באזור (כולל נווה צדק, ים, יפו וכו').
תודה מראש!
º
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
103תגובות
17/08/14 07:47
1147צפיות

(המשך...)
º
מיתר 44 בקופנהגן
19/08/14 07:19
93צפיות
Meyers bakery קופנהגן
הודעה זו מכילה תמונות
18/08/14 12:11
507צפיות
מומלצת בגלל איכות הלחמים האורגניים מקמחים שונים. הנה מה שאני אוכל בטרם ארכוש  מוצריהם לקחת הביתה3 פרוסות לחם שיפון מלא עם גרעיני דלעת, חמאה, גבינה צהובה. קפוצינוהמממממממ
הלחם נראה מעניין
18/08/14 12:39
215צפיות
איזו גבינה הם מגישים עם הלחם?
º
משהו כמו טל עמק.
18/08/14 13:52
58צפיות
הכל נראה מחומרי גלם משובחים ביותר
18/08/14 13:29
162צפיות
כולל הקפוצ'ינו
המלך כאן הוא הלחם
18/08/14 13:59
155צפיות
העולם המערבי עובר מהפכה בצריכת לחם בריא מתבואות לא מהונדסות קמח מלא ותערובת שלהן מאחר ו בכל אחת מהן יש הרכב שונה של מינרלים שהגוף צורך: חיטה, שיפון, שעורה ושיבולת שועל. הצילום מדובר בלחם שיפון מלא, דחוס ולח המכיל גם גרעיני (חיטה לדעתי) ודלעת. צבעו כהה עקב הוספת מאלט. מעולה. הקפה - לא יותר טוב מכזה שניתן להשיג בארץ (בקפה מיתר) (;החמאה הדנית מוכרת בארץ גם היא.
הקפוצ׳ינו שלך נראה קצת כמו מקיאטו מכאן..
18/08/14 13:44
149צפיות
תמשיך לעדכן, נשמע ונראה מצויין!
מזג האויר כאן - חורפי
18/08/14 14:03
151צפיות
רצת גשם וקצת שמש. קריר למדי. אצא למרק נודלס באחת מהמקומות הקרובים. בערב מצפה ליארוחה תאילנדית.
Kiin kiin תאילנדית בקופנהגן חלום.
הודעה זו מכילה תמונות
18/08/14 22:22
296צפיות
תשכחו כל מה שלמדתם על אוכל תאילנדי, שם או בארץ. פה לקחו את המקור, פרקו אותו לגורמים, הוסיפו אלמנטים מקומייםומחוות מערביות הרכיבו מחדש להוות מסעדה תאית בעלת כוכב מישלן. במילה אחת - וואו
למעלה מנת מרק Tom ka
הודעה זו מכילה תמונות
18/08/14 22:44
233צפיות
חלב קוקוס עם פטריות. אחד השיאים של הארוחה.קצת שילוב של מה שעושים מאיר אדוני והסטוןבלומנטל.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה