לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום קפה!

הפורום נוסד בנובמבר 2001 כמקום מפגש לחובבי ואוהבי קפה, על-ידי אילן די, אשר אותו החליף ערן כרמון בנובמבר 2002, כשאליו הצטרף רם איבגי, וביחד ניהלו ותרמו מנסיונם האישי ואהבתם לנושא.
נושאים רבים קשורים לתרבות הקפה, ומטרת הפורום היא לעסוק ברובם אם לא בכולם. בפורום מספר רב של גולשים בעלי ידע ונסיון רב, אשר שמחים לתרום ולחלוק את ידיעותיהם עם הכלל.
בעלי בתי קפה, יבואנים וכל העוסקים בתחום לפרנסתם מוזמנים אף הם להשתתף בפורום ולתרום מניסיונם. אולם, אין מקום לתכנים מסחריים בפורום. הודעות על מכירות וקניות יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. לא יורשו פרסומים באמצעות הפורום ואלה ימחקו. פרסומים על מבצעים לחברי הפורום ניתן לפרסם רק בתאום עם מנהל הפורום.

החל מחודש מאי 2007 התחלתי לנהל את פורום קפה מתוך אהבה וזיקה לתחום, ושמתי לי למטרה להמשיך את הזרמת וחלוקת המידע בין המשתתפים ולהעשיר את תכניו של הפורום כמה שיותר.
כולי תקווה לקיים מפגשי פורום רבים, על-מנת לשבור את המחסום הוירטואלי, אשר לא פעם מביא ל"היתקלויות" לא נעימות ומיותרות. אבקש מכל המשתתפים לשמור על תרבות שיחה ולזכור שמאחורי כל הודעה עומד מישהו שאוהב קפה, ומאחוריו עומד מישהו חשוב יותר: בן-אדם. הודעות בעלות אופי פוגע/זלזלני/מסית יימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הפורום שייך לכולנו. גם לכם! כולם מוזמנים להשתתף בו.

ליאור ינאי

ברוכים הבאים לפורום קפה.
פורום קפה עוסק בתחביב הקפה, בקליית קפה, מכונות קפה  ותרבות קפה, חברי הפורום רואים בנספרסו/קפסולות כמוצר שאינו נכלל בתחביב ועל כן אין לנו תשובות לגבי מוצרי נספרסו/קפסולות ואיננו יכולים להמליץ או לתת תשובות על מוצרים אלו.
הודעה חדשה

|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
30/06/15 18:42
|לק| מתכננות מסיבת רווקות לחברה הכי טובה ויש לכן שאלות? מחפשות רעיונות מגניבים לערב נשים מהסרטים?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום מסיבת רווקות ערבי נשים ותקבלו את כל המידע הדרוש:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב| הזוגיות שלכם נקלעה למשבר? את מרגישה שהקשר תקוע אך לא רוצה לוותר?
|קדימה|פורום טיפול זוגי הוא בדיוק המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|מייל| מעוניינים להגדיל את המכירות ולא יודעים בדיוק איך? רוצים ללמוד על שיטות שיווק מומלצות?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום מכירות ותלמדו מהי הדרך הנכונה ביותר!

|בית| מתעניינים בתחום התכנון והבנייה? חובבי אומנות וטכנולוגיה?
|קדימה|פורום אדריכלות הוא בדיוק המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|שמש| חולמים על יום כיף חלומי ומתלבטים בין מגוון הטיפולים המוצעים בספא? סובלים מכאבי גב ורוצים לשמוע על טיפול באבנים חמות?
|קדימה|פורום ספא הוא המקום האידיאלי בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|כלב| הכלב מתנהג בצורה מוזרה? החתול לא מפסיק לילל?
|קדימה|היכנסו לפורום רפואת חיות מחמד והתייעצו עם וטרינר מוסמך:

|סביון| חולמים על חופשה מיוחדת ולא שגרתית בארצנו היפה?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום קארוונים קמפינג ותתכננו את הטיול המושלם!
פולי קפה-האם רצוי לשמור אחרי קלייתם במקרר יין?
30/06/15 11:17
22צפיות
היי לחברים,

האם מומלץ לשמור פולי קפה-יום/יומיים/שלושה לאחר קלייתם בתוך שקית סגורה ובמקרר יין ?(18 מעלות) 
אני מתלבט מכיוון שבחודשיים הקרובים (לפחות) הטמפרטורה בדירה עשוייה להגיע ל 28-30 מעלות (בעיקר כשלא בבית ואין מזגן)
ולכן מתלבט האם להשאיר בחלק התחתון של הארון או להעביר למקרר יין,

תודה.
מכירה של מכונת קפה Melitta Caffeo Solo&Milk
27/06/15 20:52
47צפיות
חברים שלום,
לצערי, עקב נסיעה לתקופה ממושכת, אני נאלץ למכור את מכונת הקפה שלי - Melitta Caffeo Solo&Milk. באיזה מקום כדאי לפרסם כדי להגיע לאנשים מבינים? נראה לי שיד2 לא מקום הכי מתאים לקהל של אוהבי קפה איכותי...
תודה!
HTCAFE ולמה לא גם ביד2?
02/07/15 14:34
14צפיות
זה בחינם עם מחזור ענק של קוראים ומחפשים של הכל.
קניתי ביד2 שתי מכונות קפה וגם קולה קפה.
החלפת גוף חימום בקוויקמיל ווטראנו
הודעה זו מכילה תמונות
26/06/15 15:56
65צפיות
שלום חברים.
אחרי הרבה שנים של שימוש הגיע הזמן להחליף גוף חימום במכונה שלי: הישן התחיל לקצר.
את העבודה אני כרגיל מוכן לעשות לבד (אם כי לפתוח לוקאיט זה אף פעם לא תענוג גדול), השאלה היא איפה אני יכול לקנות גוף חימום מקורי ואטם חדשים? בדקתי באתר של אברהמי, ולא מצאתי שם משהוא דומה לזה שלי. באתרים האמריקאיים הכל 110 וולט ולא מתאים. הייתי פונה ליבואן שממנו רכשתי את המכונה, אבל הוא העתיק את עצמו לקנדה... בקיצור, כל עזרה ועצה תתקבלנה בברכה.
תודה מראש למשיבים.
גוף חימום של ווטראנו
אני נוטה להאמין
27/06/15 13:29
53צפיות
שאם יש לך את הספציפיקציות של גוף החימום, ניתן לרכוש גוף חימום תואם.
לא מאמין שהגוף חימום ספציפי פר מכונה...
º
ומה פתאום כל הטיולים האלה ? מקנא
27/06/15 13:30
26צפיות
º
צלילה זה התחביב השני שלי, וצילום זה השלישי
02/07/15 19:05
2צפיות
ייתכן, אבל אם יש עדיין יבואן או...
27/06/15 16:35
40צפיות
נותן שירות רשמי בארץ, הייתי מעדיף את המקורי - בעיקר בגלל אטימה והברגה. כך שאם מישהו יודע למי לפנות, אשמח לקבל הפניה.
קח את גוף החימום הישן שלך ל....
30/06/15 08:58
34צפיות
....שפי אנרגיה בשדרות הר ציון בדרום ת"א, שיכין לך על בסיס  הישן  גוף חימום חדש, התוצאה אינה נופלת מן המקור.
בינתיים לא מצליח לפרק את הישן: מפחד לשבור את הדוד.
02/07/15 01:07
19צפיות
הביאו לי בוקסה מתאימה של "1-1/2, אבל זה מרגיש שאם אני לוחץ עוד קצת - כל תחתית הדוד תתעקם לי. אני מחפש עכשיו אקדח חום - לנסות להמיס את הלוקטייט - ואולי גם מברגת אימפקט.
אדווח על התוצאה בהמשך.
מי סגר את זה עם לוקטייט?!
02/07/15 08:52
20צפיות
יכול להיות שלא יהיה מנוס מלנתק את הדוד ממקומו... אקדח חום הוא קצת חלש למטרה, עדיף ברנר. מה שתופס את גוף החימום זו כנראה אבנית יחד עם  אטם EPDM שהפך דביק עם השנים...    למה שלא תקפוץ אלי ונעשה זאת יחד?
דיווח התקדמות
הודעה זו מכילה תמונות
02/07/15 18:50
14צפיות
קודם כל, אמיר, תודה רבה על העצות ועל הצעת העזרה - לקפוץ אליך ולאילן אכן היה הצעד הבא שלי במידה ולא הייתי מצליח
אבל הצלחתי, ולראיה התמונה. אקדח החום עבד: לפי האתר של לוקטייט, הוא מתרכך ב-150 מעלות, והאקדח מגיע ל-540 - הפעלתי אותו בחצי עוצמה. אבנית דווקא לא היתה כמעט בכלל - מרכך השרף אכן עובד. והאטם הוא מטפלון, ומצבו טוב (אני אחליף כמובן גם אותו). אבל החברה הזאת - קוויקמיל - סוגרים הכל עם לוקטייט, ולמדתי זאת בדרך הקשה, כשבאחד הטיפולים הקודמים שברתי מתאם 1/4 ל-3/8. אז כזכור לי גם באתי אליך אמיר לחפש כזה, ושלחת אותי לחבר'ה בסלמה, שאכן היה להם. אבל אז זה עלה לי 30 שקל, ואם הייתי שובר את הדוד עכשיו... לא רוצה אפילו לחשוב על זה. בקיצור 30 ש"ח על הלימוד - היה שווה
ועכשיו לשאלת השלב הבא. מצאתי גוף חימום כזה באנגליה ב-200 ש"ח כולל משלוח, כך שאו שאזמין מהם, או שאקפוץ לאברהמי, או שאשתמש בעצתך בהר ציון - מה שייצא יותר מהיר. השאלה היא איך לסגור את זה: שוב עם לוקטייט (איזה מספר ואיפה לקנות), עם סילר אחר, עם סרט טפלון?
אגב, המכונה היא בת שמונה בערך, והיא דלוקה אצלי כ-11 שעות ביום. מה גרם לגוף החימום להתפצח כך? זה אורך חיים סביר? אם כן, אקנה ישר שניים - שיהיה גם לפעם הבאה.
שוב, תודה מראש על העזרה, ואדווח גם בהמשך.
גוף חימום מפוצץ
º
רק עכשיו ראיתי את ההודעה. ניחשתי שיש כזה מקום. תודה!!!!!!!
02/07/15 14:39
5צפיות
אין לי מושג איפה, אבל יש יצרן גופי חימום בארץ
02/07/15 14:37
13צפיות
מכופפים את גוף החימום לפי הדוגמה.
יתכן שאם תמצא את המפעל ישברו את השרוף וידביקו גוף חימום חדש לפלאנז' הקיים..
º
לפי דובי זה אצל שפי אנרגיה בהר ציון ת"א...
02/07/15 14:41
5צפיות
GAGGIA BABY DOSE - פריקת לחץ
23/06/15 06:34
35צפיות
אספרסו עושה טוב
לאחרונה כאשר לוחץת על הכפתור לחימום קיטור להקצפה - יוצא אדים רבים מראש החליטה (כמות חריגה...) מה שגורם ללחץ מאד חלש כאשר מתחיל להקציף..
פתחתי - לא נראה שיש צינור שפרץ ... מה הבעיה? 
אבנית....
30/06/15 08:59
28צפיות
תעשה טיפול אבנית אחד טוב כמו שצריך, בריכוז  נכון של חומצה על מכונה קרה עד פושרת .
למבינים במכשירי מקניטה
17/06/15 19:56
114צפיות
רכשתי מקניטה חשמלית של  GAT. המכשיר מנירוסטה ( כך רציתי מבלי להכנס לדיון אלומניום ...).
מסתבר שהמסנן עשוי מאלומניום. כל השאר נירוסטה, כוסית הקפה, החוצץ ....
כששאלתי את החנות שקניתי קדמה דרך האינטרנט ענו לי שזה מגיע כך.
שאלתי - האם למישהו יש את המכשיר הזה או ידוע לו /לה אם זה באמת כך?  לי לא נראה הגיוני שמכשיר שכולו נירוסטה יהיה בו חלק מאלומניום.

זו הכלה וזה נכון
20/06/15 10:52
65צפיות
נראה קצת מאוחר לשאול את השאלות.
לדעתי באותה מידה יכולת לרכוש גם גוף אלומיניום .
ההבדל היחד הוא שנירוסטה שומרת על הברק 
ראשית תודה על התגובה
20/06/15 20:12
57צפיות
שנית - זה לא מאוחר מאחר ואפשר להחליף  ( את המבסנן)
שלישית - שמתי לב לכך לאחר מספר ימים מהרכישה - לא צריך להענש על כך.
רביעית- אם הייתי רוצה אלומניום הייתי מזמין אלומניום - רציתי נירוסטה.
לעיקר -  אתה יודע בוודאות שזה כך? כי לי זה נראה מוזר להציע מוצר נירוסטה, שכל חלקיו מנירוסטה למעט המסנן.
ההבדל הוא במעבר חום
02/07/15 15:38
6צפיות
גוף המקינטה שעשויה יציקת אלומיניום יותר עבה מהפח הדק של הנירוסטה. ואז החלק העליון של המקניטה  מאלומיניום מתחמם יותר והקפה שפורץ לקומקום העליון חם יותר. זו התאוריה שלי כי אין לי מנירוסטה להשוות.
הדקויות האילו קובעים טעמי קפה שונים.
ובלי קשר, נירוסטה עשויה מסגסוגת המכילה ניקל שהוא רעיל. בסגסוגת הוא לא רעיל.
נירוסטה ואלומיניום הם מוליכי חום גרועים
02/07/15 22:48
2צפיות
זה רק ענין של יופי ,לא משפיע על טעם הקפה

לא מכיר את המקינטה הזאת. גם לי זה נשמע מוזר. בכל מקרה אל תכנ
22/06/15 15:03
49צפיות
ים חלקים מאלומיניום למדיח.
רנצ'יליו סילביה מול אוסקר
16/06/15 22:37
76צפיות
הי 
עמדתי לרכוש את הסילביה ונתקלתי בכתבה הבאה שמשווה בינה לבין האוסקר: 
הסילביה נחלה תבוסה קשה מבחינת האספרסו ואני התאכזבתי... האם באמת יש כאלו הבדלים בין המכונות? למשהו יש ניסיון נוסף עם שתיהן ויכול לחוות את דעתו בנושא?
אשמח לדעתכם על המבחן.
תודה
לפני 3 שנים כמעט רכשתי סילביה
17/06/15 07:50
68צפיות
למי שצורך קפה הפוך המכונה לא מתאימה בכלל כי צריך לחכות שהמיכל ירתח כדי לאפשר קיטור,ולאחר מכן הוא חם מידי כדי להכין שוב אספרסו,האוסקר היא מכונה מקצועית לעומת הסילביה שהגימור שלה יחסית פשוט,היא נמצאת בהמון קיוסקים כי היא מאפשרת עבודה רציפה,אין מה להשוות בין שתי המכונות
רנצ'יליו סילביה מול אוסקר
17/06/15 08:10
66צפיות
אני צורך רק הפוך אבל הבנתי שניתן לזרז את קירור המכונה אחרי הקצפה ע"י שחרור מים חמים ואז יוזרמו מים קריר מתוך המיכל אל הדוד.
מה לגבי האפשרות להכין קודם אספרסו (לכוס חמה) ואח"כ להקציף חלב. זה לא מקצר זמן ההכנה?  
אגב, לבעלי הרנצ'יליו, כמה זמן לוקח להכין הפוך?
כאחד שצורך הפוך ומוכן להשקיע סכום דומה לזה של סילביה (אבל לא זהה לאוסקר) אילו עוד מכונות אופציונאליות ומומלצות?
תודה 
ההשוואה בין הסילביה לאוסקר היא מאוד בעייתית...
17/06/15 08:52
84צפיות
הרנצ'יליו סילביה היא מכונת הסינגל בוייל הטובה ביותר שיש בשוק יש לה יתרונות ויש לה חסרונות, החיסרון הבולט  הוא באמת זמן ההמתנה לקיטור והיציבות הטרמית הבעייתית.   לא מומלץ קודם להכין קפה ואחר כך להקציף, זמן קירור המכונה מקיטור לקפה הוא קצר עד כדי עשירית, לאומת ההמתנה להווצרות קיטור בדוד. סיבה נוספת היא סיבה טכנית, מפלס המים בדוד עשוי להיות כזה שישאיר את גוף החימום חשוף, ולא טבול במים

האוסקר היא מכונת מחליף חום עם ראש טרמוסיפוני, היא גדולה בהרבה ואיכויות הגימור פחות טובוטת מהרנצ'יליו. האוסקר אמנם אמינה ביחס למכונות דומות בעלות מחליף חום, אך חייבים לזכור שלמרות  היתרונות העצומים של המכונה הזו ולמרות שזו המכונה עם התמורה לכסף, הכי גבוהה שיש בשוק, היא מכונה מרובת מערכות, יש בה אלקטרוניקה, יש בה פי 5 יותר צנרת, דוד ענק ואינה חסכונית באנרגיה, וגם לה, יש את הבעיות שלה ואת התקלות שאופייניות לה.

איכות הקפה בשתיהן גבוהה מאוד והיתרון של האוסקר תחת יד מיומנת בסילביה הוא קטן מאוד....
הסילביה אמינה יותר בזכות הפשטות והיעדר כל תחכום טכני, אין כמעט צנרת, אין אלקטרוניקה וסיכוי מאוד נמוך לתקלות, הסבילות לאמנית יחסית גבוהה. האוסקר פחות אמינה ויתכנו בה נזילות, הפרסוסטט נוטה להתקלקל אחת לתקופה (שנים, לא ימים, לא לדאוג) יתכנו תקלות אלקטרוניקה, ואין לה סבילות לאבנית כמעט כלל אבל, ראש טרמו סיפוני, דוד גדול, היכולת להקציף ולחלוט מנת קפה בעת ובעונה אחת ועלות התיקונים כשצריך, שאינה יקרה ואין תקלות טורדניות, כל עוד מקפידים על מים מטופלים .

אם אתה שוטה יותר קפוצינו, יש לך סבלנות להתחממות הכללית האיטית של האוסקר, לך על האוסקר...   אם אתה רוצה מכונה סופר אמינה וטובה  בעלת הכי פחות הוצאות תחזוקה שיש, אבל לוותר במעט על נוחות ההקצפה בעבור זמן התחממות כללי קצר יותר וזמני המתנה מעט טורדניים להקצפה ואתה שותה גם הרבה אספרסו בעיקר, לך על הסילביה.
תודה דובי. רכשתי לפני מספר ימים את הפרנסיס פרנסיס
17/06/15 09:46
67צפיות
שהכינה קפה טוב, הקציפה לא רע והתחממה מהר (למיטב הבנתי בנושא) אבל עשתה בעיות מהיום הראשון (לא תמיד היתה תגובה ללחיצת הכפתור לחליטה) אז החזרתי אותה לחנות.
כרגע אני עומד בפני החלטה האם לקחת או להתעקש על פרנסיס חדשה כי למרות התלונות שלי לא נמצאה בה תקלה טכנית (אחרי בדיקת מעבדה) ולכן אני חושש לקחת אחרת חדשה במקום.   
חשבתי בהזדמנות הזו להשקיע כסף נוסף ולשדרג למכונה טובה יותר מהפרנסיס פרנסיס (מבחינת איכות הקפה וההקצפה) ולכן חשבתי על הסילביה. מצד שני הבנתי שחייבים מטחנה טובה במיוחד ולי יש מטחנה WPM ZD-15 ושאני לא ממש יודע אם היא מתאימה (אני חדש בתחום). כשמדברים על זמני המתנה גבוהים להקצפה על כמה זמן מדובר?  אני שותה רק קפוצ'ינו. מה דעתך? 
תודה
סילביה
18/06/15 18:57
57צפיות
לי יש סילביה כבר כמה שנים ואני ממליץ עליה מכמה סיבות:
1. האוסקר פשוט מכוערת. היא כולה מפלסטיק ונראת רע לעומת נירוסטה של הסילביה עם קווים נקיים ועיצוב מקצועי
2. קפוצ'ינו: אני מכין קפוצ'נו כל בוקר: קודם מכין אספרסו , מדליק את חימום הקיטור ל 30 שניות ומקציף חלב. אין שום בעיה
3. יציבות תרמית - אם לומדים להשתמש נכון ולבצע גלישת טמפ' - אין שום בעיה.
תודה עזרת לי בשאלה דומה לזו של חיים
21/06/15 19:04
41צפיות
מענין שאני בדיוק כמותו מעוניין לרכוש סילביה וביאסה אותי ההשוואה, אבל אז חשבתי שהמסקנה שם כל כך קיצונית שבטח לא ניתן לקחת אותה ברצינות, אי אפשר להגיד על הסילביה שהקפה בה זוועה, משהו מוזר בכל ההשוואה הזו,
בנוסף לא מבין כל כך את אלו שרוצים רק קפוצ'ינו, הרי מהות אהבת הקפה זה גם לשתות אספרסו, ובזה בהחלט יש יתרונות כולל במחיר לסילביה כפי שפירטו אחרים כאן - ולגבי קפוצינו גם אני מכין היום לפעמים את האספרסו קודם ולפעמים להיפך זה לדעתי לא משהו מהותי, שני סגנונות טעימים...

º
21/06/15 19:22
7צפיות
סלסלת קפה למכונת Breville - 800ES
18/06/15 12:51
44צפיות
היי חברים..
כפי שאתם יודעים במכונת Breville - 800ES סלסלת הקפה היא בעלת דפנות כפולות, כדי לחזק את הקרמה. אבל בגלל זה אי אפשר לעשות קפה ברמה גבוהה מאוד..רק סביר+. אני יודע מפורמים אמריקאים שאפשרי לעשות שינוי בסלסלה...אבל השאלה שלי היא כזו:
1. איפה בארץ אני יכול לקנות במחיר הגיוני סלסלת קפה שמתאימה לBreville - 800ES?
2. איזה סלסלה אני צריך לחפש?
3. האם יש דרך פשוטה לעשות זאת לבד?

תודה על העזרה!
º
LMGTFY
הודעה זו מכילה סרטונים
18/06/15 14:30
66צפיות
º
תודה!!!
19/06/15 14:25
9צפיות
º
22/06/15 15:00
1צפיות
אני רוצה לעורר פה דיון לגבי חנויות המכירה של מכונות הקפה....
10/06/15 08:44
152צפיות
שאם יש משהו שאינו מובן לי, למה בכלח, אבל בפירוש בכל(!!) רשתות  המכירה של מכונות קפה ובכל האתרים מוכרים מכונות שלא נמצאות יותר במלאי, לא מיוצרות, לא נמכרות יותר... מדוע בעלי החנויות לא מעדכנים את אתריהם ? הגרוע מכך שהמכונות הלא קיימות גם מנוהלות בזאפ.... התחרות בין החנויות מנוהלת במגרש השדים ורוחות הרפאים, למה כל הרשתות מתעקשות למכור לי גאג'יה פלטינום וניו ביבי טווין, למה מנסים למכור לי סאקו אינקנטו  ואת סדרת אודאה וטלאה , סאקו ארומה?  למה בעלי החנויות מנסים למכור לנו מה שאין ויותר מזה, לנהל על כך מלחמת מחירים אינטרנטית?   והכי מדהים, שאף אחד לא חף מכך... זה פשוט כו...........לם.........
כולם סוחרי סוסים
10/06/15 15:31
103צפיות
הופעתי פעם בזאפ עם הציוד שאני מוכר באתר (פעם היה לי יותר ציוד למכירה). היה ספק אחד (מוכר מאד. לא חשוב שמות) שעשה איתי תחרות על מי מופיע כזול ביותר במכירת מטחנת הלליט. כמה שבועות, כל יום הוא מוריד שני שקלים ואני מוריד שני שקלים. עד שזה נראה לי חשוד ושאלתי את היבואן (לא חשוב שמות) עד כמה הוא חושב שהספק הזה יכול לרדת ואז הסתבר לי שאין לו בכלל מטחנות לליט במלאי ושהוא (היבואן) כבר מזמן הפסיק לעבוד איתו. פניתי לזאפ והם דאגו להסיר את המוצר של המתחרה.
הכי קל להציע מחירים זולים על מכונות שאין ......
11/06/15 19:27
80צפיות
כך מפתים את הלקוח ואז מוכרים לו מכונה אחרת במחיר אחר ........
מסחר הוגן, כאן?
12/06/15 01:51
71צפיות
אתה הוא זה השואל? זה לא אתה הנמצא בתחום המסחר והשרות בשנים האחרונות ולא הכרת עדיין את שכניך? לא עליך עבד סוכן נדל"ן ערמומי שרצה לנצל את חולשתך? באיזו מדינה אתה חי, לא במזרח התיכון בו חיים הלבנטינים ומספר יהודים שהתקבצו מהפזורה? באילו מקצועות עסקו היהודים הללו, לא במסחר ?(קונה בגרוש ומוכר בעשר זוג נעליים שמאליות).אילו גנים זורמים בדמינו? לכמה מאתנו היה סבא שופט או פרופסור באוניברסיטה ואנו נהיינו סוחרי סוסים?
אני בחיי הקצרים בלבנט(50+) הכרתי ללא יותר מ % 10מאנשי שיווק מסחר ומכירות הגונים, ישרים ולא גרידי. 
תתאפס אמיר, או שאתה לא במקצוע הנכון, או במדינה הלא נכונה. אני בגיל צעיר הבנתי שרמאות כמשלוח יד לא מתאימים לי, בחרתי בצד השני.
ואני לא מבקש סליחה מ % 10 של אנשים הגונים, היתה לי תקווה שתתרבו אבל גיליתי שסקס לא בראש שלכם. 

אל תתייאש
12/06/15 19:49
68צפיות
במדינות שנקראות מסודרות גם צריך להיות כל הזמן על המשמר,כי מנסים לסדר אותך,
אולי לא כולם אבל מספיק חלק על מנת שתחשוד בכשרים.

היהודים לא המציאו את הרמאות,מסתבר,למרות הדיעות הקדומות.
היום שאני נכנס לחנויות חשמל
12/06/15 19:35
81צפיות
כמו כל המוכּרות מחסני חשמל, שקם אלקטריק...
יש להם רק תצוגה של מכונות קפסולות. ומטחנות תבלינים וצנצנות לאיחסון סוכר, תה, קפה טחון. וכירים חשמליות ועל גז. מה שנראה לקפה.
דיון משנה: מדוע דוחפים אוטומטיות?
02/07/15 22:36
3צפיות
מישהו יכול להסביר את המוכר הבא, בחנות מקצועית למכונות אספרסו. אמרתי לו שאחרי שנים עם קפסולות אני רוצה לעבור למכונה ידנית עם מטחנה כמובן. למרות שיש לו הרבה מכונות כאלה בחנות הוא הפעיל עלי לחץ לרכוש מכונה אוטומטית, לדבריו לא משום שיש לו רווח גבוה יותר- הסיבות שלו היו: אתה לא תדע להפעיל מכונה ידנית-ייצא לך קפה לא טוב, זה המון התעסקות ולכלוך, הכנת קפוצינו זה בכלל מבצע צבאי, העלות של מטחנה ומכונה שווה ממילא לעלות מכונה אוטומטית וכו'....ממש הוציא לי את החשק לקנות משהו+ אמר שרבים רוכשים מכונות ידניות ובסוף לא משתמשים ושזו הסיבה להצלחתן של מכונות הקפסולות....

שאלה למשתמשי הקולה ג'ין קפה
11/06/15 12:30
53צפיות
האם אתם מנקים את תוף הקליה, ואם כן איך?
ניקוי תוף קולה
12/06/15 02:03
52צפיות
לא רוצה לנקות, מפחד שיחזור לתוצאות המחרידות מתחילת ההתהליך... מאז עברו עלי 175 מנות קליה של 300 גר', והעסק רק משתפר. לא ג'ין,  רוסטמייסטר גרמני, עקרון דומה.  
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
11/06/15 15:42
11צפיות
|שמש|הקיץ בפתח ואיתו הגיע הזמן להיכנס לכושר ולחטב את הגוף!
היכנסו עכשיו לפורום פילאטיס ותקבלו טיפים מעולים לחיטוב!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית בגרמניה? מתכננים את מסלול הטיול לברלין ויש לכם שאלות?
היכנסו עכשיו לפורום טיולים גרמניה ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!

|פרח|אם תמיד חלמתם על חופשה ברומניה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים ברומניה הוא בדיוק המקום בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום טיולים ברומניה ותתכננו את הטיול שלכם!

|נשיקה|מתעניינים בהשתלות שיניים ובשיקום הפה? חולמים על שיניים לבנות?
היכנסו עכשיו לפורום השתלות שיניים ביום אחד ותקבלו את כל המידע הנחוץ!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב|האם אתם הורים אשר עוברים טיפולי פוריות? רוצים לשתף ולספר על הקשיים שאתם חווים?
פורום הורים בטיפולי פוריות עכשיו בהנהלה חדשה!

|ירח|יש לכם שאלות בתחום הרוחניות והמיסטיקה? רוצים לדעת מה צופן לכם העתיד?
פורום מיסטיקה עכשיו בהנהלה חדשה!
גאגיה סינכרוני דיגיטל התפרצה
הודעה זו מכילה תמונות
11/06/15 10:39
52צפיות
אתמול במהלך הכנת הקפה, נוצרה סתימה איפשהו, מה שגרם לפילטר העליון (16 בתמונה) לעוף החוצה ולהתעקם, תוך שהוא כמובן הורס את הבורג שלו (11) ושובר חתיכה מחלק 6 (כנראה מה שאמור לעצור אותו.
א. הפילטר עצמו היה נקי, או לפחות מספיק נקי כדי לא לגרום לחץ כל כך גבוה. איפה יכולה להיות הסתימה? מאיפה בכלל זורמים המים אחרי חלק מספר 2?
ב. ראיתי ב partsguru שאפשר לקנות קיט שכולל את חלקים 6,7,11,12,16. האם זה מספיק, או שאחרי טראומה כזו עדיף להחליף עוד משהו?
ג. האם ניתן להשיג חלקים כאלה בארץ?
ד. איך ניתן להמנע מסתימה כזו בעתיד? אני מקפיד לשטוף את ראש החליטה בערך אחד לשבועיים במים זורמים (המכונה מכינה בממוצע כוס ביום), אבל לא נראה לי שזה מספיק כדי לנקות את האזורים הללו.

תודה!
לטובת מחפשים עתידיים - מוכר באיביי עם חלקים לגאגגיה
17/06/15 11:04
24צפיות
וגם חלקים למכונות של סאקו, רנצ'יליה ודלונגי.
ממוקם בבולגריה:
יש שם מגוון מאוד רחב של חלקים, רק ש....
18/06/15 00:45
27צפיות
הפרש המחיר של חלק ניכר מהחלקים הללו  יחד עם עלות המשלוח, הופכים אותך ל, לא בהכרך כדאיים או עם הפרש שמסתכם בשקלים בודדים לאומת הנמכר בארץ.

הייתי שמח לקנות בארץ, לא ידעתי שיש
18/06/15 09:33
16צפיות
לא הצלחתי למצוא בחיפוש וכאן המכונה הזו לא יותר מדי נפוצה,
אז הנחתי שקשה להשיג עבורה חלקים בארץ.
האם אצלך מוכרים חלקים כאלה?
בפעם הבאה ארים טלפון לפני שאני מזמין מחו"ל...
זקוק לעזרה בבחירה מבני שתי מכונות
09/06/15 08:42
113צפיות
הי
ללא קשר להבדלים במחיר יש 3 מכונות ששמתי עליהן עין: אסקסו בייסיק, פרנסיס פרנסיס X1  ורנצ'יליו סילביה.
הרושם שלי הוא שסקסו בייסיק ופרנסיס פרנסיס X1 הם באותה רמה פחות או יותר והרנצ'ליו סילביה היא ליגה אחת מעליהם. 
מה דעתכם?
תודה
ובכן הבט....
10/06/15 08:30
92צפיות
הפרנסיס מעולה, בנויה טוב ונראית טוב.
האסקסו בייסיק לא עומדת באותו קו כמו הפרנסיס אבל מכונה מצויינת,
הרנצ'יליו סילביה בהחלט ליגה מעל שתיהן, גם בשל ידית החליטה המקצועית, גם בשל נפח הדוד וגם מידות המכונה הנוחות. המכונה מיוצרת באיכות גבוהה מאוד  והיחידה שמשתווה לאיכותה, היא האסקסו סטיל, ועם כל החיבה שלי לאסקסו, הרנצ'יליו לטעמי האישי, יותר מוצלחת.
º
אין כמו הרנצ'יליו.... הכי טובה בקבוצת המחיר שלה
11/06/15 19:32
24צפיות
בעיה במכונת קפה CREMESSO
09/06/15 15:45
44צפיות
שאני מכינה קפה,הלחצן מהבהב בצבע אדום-שזה אומר לפי מה שהבנתי שהמכונה מנקה אבנית.
בכל הפעלה זה קורה.
מה הבעיה לדעתכם?

חייב להודות, שאין לי נסיון כלל במכונה הספציפית....
10/06/15 08:25
34צפיות
אם הכנסת את המכונה לתוכנת ניקוי אבנית, יש לסיים את התהליך עד סופו, אחרת המכונה אינה יוצאת ממנו.

מנורה מהבהבת לאט -מצב של חיסכון בחשמל
12/06/15 15:57
15צפיות
מנורה מהבהבת מהר יותר -חימום המים .
מנורה דולקת קבוע -מוכן להכנה .
על מכונה שמבצעת ניקוי אבנית טרם שמעתי .
שמעת על חוברת הפעלה ?

חשש להמשך קיום הפורומים בתפוז
09/06/15 08:27
90צפיות
אם אכן התוכנית תצא לפועל, הרבה פורומים שהמנהלים שלהם עוסקים בענף הרלוונטי ייסגרו לדעתי.
במידה וזה יקרה גם לנו, ישנה אפשרות שנמשיך את הפעילות בפייסבוק בקבוצה בשם "פורום קפה". אל דאגה, גם שם ימשיך לנהל אמיר (דובי דבש).

חשוב לציין כי נכון לכרגע אף אחד בהנהלת תפוז ...
10/06/15 08:24
60צפיות
... לא פנה אלי או נרמז באיזה שהוא אופן כי קיומו של הפורום הזה בסכנה.  ההנחה שקיומו של הפורום  תלוי על בלי מה , הינו בשל האווירה שהכללית שתפוז סוגרים פורומים שתנועת הכותבים בהם דלה מידי.

כמו כן, בשל היותי מועסק באופן קיצון  גם בכל מה שקשור להתפרנסות ובריאות בשנה האחרונה, נוכחותי בפורום דלה יחסית ומציע כאן למי שרוצה להצטרף לניהול הפורום, לחבור אלי.
Flix
FOODPAGE

כל המתכונים במקום אחד

המסעדות מגיעות אליכם הבייתה. כל אחד יכול! לפרטים>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום