לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם

כהורים לחיילים בהווה או בקרוב אנו זקוקים לפורום חם שייעץ, יעודד, וינחה אותנו בנבכי תהליך הגיוס והשירות. ניתן להעלות בפורום כל נושא הקשור לשירות בעתיד או בהווה, בכל מסגרת שירות שהיא, כולל עתודה, מכינות, הסדר ושירות לאומי.

הפורום נועד לשמש ככלי שיתן להורים הרגשה טובה, ייעוץ, ועידוד. יש לכבד את כל המשתתפים באשר הם ולשמור על אוירה טובה ומכובדת. שנעבור את השירות בשלום!

בוקר של חמישי שוב כאןאיך שהזמן טס
20/11/14 07:44
24צפיות
בוקר טוב לכולם, ערה מחמש כהרגלי בקודש. הספקתי להכין אוכל לבנים, לכבס, אלא מה? להחליף לחייל מצעים ועוד. אוטוטו יוצאת לעבודה. שמתי לב שכמו בצבא גם לי שי נהלים...נוהל חמישי, שבו אני מתארגנת לבואו של החייל, נוהל שישי, של בישולים. נוהל מוצ״ש אירגון התיק, למרות שהבן והחברה מסדרים. ונוהל ראשון בבוקר, היציאה של החייל לבסיס. גם אצלכם יש ימים שכאלה? הם קצת עמוסים. אבל רק בדברים טובים, חוץ מהנסיעה חזרה לבסיס שעושה לי קצת קווצ בבטן. טוב חפרתי מספיק, יוצאת לעבודה. יום טוב להורים ולחיילים באשר הם. שיהיה סופ״ש משפחתי נפלא.
הזמן אכן עף טס לו
20/11/14 10:39
23צפיות
החייל יגיע היום בערב ואספיק לכבס לו לפני בוא הגשמים הצפויים בסופ"ש.
מחר אכין קצת דברים טובים שיהיה לו לקחת.
אין בישולים השבת: אני נוסעת להתארח אצל אחותי והשאר נוסעים לצד השני.
סופ"ש של סטלבט כמה סופ"שים עמוסים.

אצלנו חייל ב' חוזר היום
20/11/14 11:55
18צפיות
מתחיל בשבוע הבא קק"צ . חייל א' נוסע מחר עם אבאש'לו לטיול כדורגל בלונדון מה שמשאיר אותי בשבוע הבא לבד עם הילדון

חייל ב' מתכנן לנסוע בשבת לחברה  שלו שסוגרת שבת אי שם בדרום - קצת מתהפכת לי הבטן לאור מזג האוויר הגשום שצפוי

שיהיה סופש שקט ורגוע
רק רציתי לעדכן
17/11/14 14:16
60צפיות
בהמשך לשאלתי על הפניה לצילום (לא יודעת איך מקשרים הודעות קודמות).
הצלחנו לקבל הפניה ועשינו צילום... מסתבר שיש גידול שפיר על העצם וצריך ניתוח.
שלוש שנים הוא סובל מכאבים ומופנה לרופאים, פיזיוטרפיסטים ואורטופדים שרק רושמים משכחי כאבים! אף אחד לא חשב לעשות צילום פשוט?
עכשיו, פתאום יכולים ביום אחד לעשות מיפוי עצמות וסי טי ולשלוח לאיכילוב - שבוע לפני השיחרור, עד שנקבל תור הוא כבר משתחרר.
מעצבן, מתסכל, מפחיד
17/11/14 15:29
40צפיות
מכיוון שציינת שהגידול שפיר,אני מניחה שיחסית ,רגוע אצלכם ,אם כי אפשר היה לחסוך לו (ולכם)  את הטרטור, הכאבים ותחושת חוסר האונים.
אני הייתי כועסת,,,מאד. אבל אחר כך נרגעת ומטפלת ומנסה לחזור לשיגרה, כמה שיותר מהר.
אני מניחה שמחכה לו דרך לא קצרה, אבל החלמה גמורה. וזה מה שחשוב.
מעניין איך זה עובד מבחינת הצבא, אם הוא צריך להשתחרר? הוא נחשב חייל עד תום הטיפולים?

אנחנו כרגע שמחים שסוף סוף יודעים מה הבעיה
17/11/14 16:08
34צפיות
כל הרופאים/אחיות שהתייעצנו איתם רגועים, אז גם אנחנו משתדלים להיות.
שלחתי את הניירת לאיכילוב (בהמלצת שני אורטופדים) ומחכה לתור... לא יודעת איך זה יהיה מבחינת הצבא, כרגע יש הרשאה תקציבית אבל מיום ראשון הבא הוא כבר אזרח - אז נראה מה יהיה.
תודה
אני הייתי פועלת מהר לבירור העניין!
19/11/14 22:02
20צפיות
מי יבטח אותו כרגע וישא בעלות הטיפולים?!
º
בבדיקה
20/11/14 11:29
7צפיות
º
אני מקווה שאתם מתייעצים עם עו"ד שמתמחה בנושאים כאלה.
21/11/14 10:22
2צפיות
מאחלת שיהיה בריא ושיעבור את הניתוח בצורה הטובה ביותר
17/11/14 15:32
44צפיות
תודה רבה שעדכנת אותנו
הכי חשוב שיעבור את הניתוח בצורה הטובה ביותר ויבריא מהר
תבחרו מנתח/ת הכי מתאימים - אם את צריכה עזרה תכתבי ואעזור

כמובן שבזכות השיתוף שלך נלמד מכך ולא נוותר לרופאים בצבא
הם לפעמים שוכחים שיש טכנולוגיות כמו רנטגן/אם אר איי/סי טי

אני זוכרת שלא מזמן אחת מהאמהות בפורום - אוריתוש 5 - סיפרה על הבן שסבל מכאבים בכתף קיבל אנטיביוטיקה שלא עזרה
והמלצנו לא לוותר על צילום
הבן זכה לטיפול ושלחו אותו לאורטופד כתף מומחה בבית חולים
בזכות שיחות שערכה עם המפקד ואף ביקור אצל רופא המשפחה שהכיר אותו עוד מהילדות

בנוסף אם אין ברירה ורואים שהטיפול בצבא נמשך ונמתח יתר על המידה
אפשר ללכת לסניף ביקור רופא לסניף שיש בו אורטופד ורנטגן
 אם אין תורים קרובים לאורטופד אפשר לבקש אסמכתא תקציבית וללכת לבית חולים
אם ניתן אפשר אפילו לקחת את החייל על חשבוננו לייעוץ אצל רופא/ה מומחה פרטית - המומחים בדרך כלל מתחשבים במחיר כי מבינים שאנחנו לא מקבלים על כך החזר
ואז עם אישור של רופא/ה מומחה - מנהל/ת מחלקה - לרופאים בצבא קשה להתעלם מהממצאים והם מאמצים בדרך כלל את ההמלצה.

לחלק מההורים יש יחסים טובים עם רופא המשפחה מהקופה שגם יכול לחוות דעה
בקיצור לא לעצור ולנסות לעזור לצבא לטפל בחייל/ת שלנו.

שוב מאחלת בריאות מכל הלב ושהבחור יבריא מהר ויהנה מהאזרחות.

תודה על כל המידע
17/11/14 16:10
27צפיות
ראי תשובתי לאקונה מטטה.

כרגע כל המומחים ממליצים על איכילוב. אם אצטרך עוד מידע - אעזר בך.
שוב תודה על כל הנכונות והמידענות.
º
מחפשת טלפון של המרפאה הצבאית בפילון
19/11/14 08:56
15צפיות
מצרפת קישור למוקד פניות חיל רפואה
19/11/14 09:48
15צפיות
מוקד פניות חיל הרפואה: 03-7379220/1: מוקד מאויש - ימים א-ה בין השעות 08:00-20:00, בשישי עד שעה 12:00

לא מצאתי את הטלפון ישירות בפילון.

* שירתתי שם לפני 33 שנים...

בוקר ליום ראשון שבוע טוב
16/11/14 06:26
48צפיות
משום מה הבוקר הזה מזכיר לי את השיר של אריק איינשטיין....סע לאט. היום החייל יוצא למצפה רמון. מחכה לו נסיעה ארוכה. מאחלת לכולם שבוע טוב עם בשורות טובות, שכל החיילים יגיעו בשלום לבסיסים שלהם, וכמובן יבשים.
שאלת ציוד חורפי לחיילים
16/11/14 07:46
39צפיות
החייל התגייס בקיץ, ולכן קיבל חולצות קיציות, האם הם מקבלים גם חולצות לחורף? כמובן שלא מחכה לצבא שיספק ציוד כזה, ואלך לקנות. ועוד שאלה....לחייל אין עדיין חדר קבוע בבסיס, ואין ארונית ולכן כל יציאה הבייתה וחזרה לבסיס סוחב איתו את השמיכה והכרית. יש פתרון ? או שזה מה שצריך לעשות עד שיקבל חדר קבוע עם ארונית?
גופיות ארוכות ממש יקרות
17/11/14 22:45
19צפיות
בדלתא 80 ש"ח לחולצה - ממש מוגזם ב H&O היה קצת זול יותר ועדיין יצא כ-50 ש"ח לגופיה במבצע 50% על פריט שני
תאמת שאני לא קונה את היקרות ביותר מעדיפה שיהיו הרבה
18/11/14 05:11
25צפיות
גופיות.ולכן קונה בהונגרים למיניהם. יכול להיות שבהמשך אקנה גם גופיות טרמיות.אתמול החייל היה בחופש כי לבעלי היה איזה ניתוח. הלך לקנות גופיות, שילם על אחת 20ש״ח, נחכה למבחן הכביסה. אם ישרדו נקנה עוד, אם לא נקנה יקרות יותר.
גם אני קניתי גופיות ארוכות זולות שלא הכזיבו
18/11/14 09:02
21צפיות
כנ"ל עם גרביים שברשתות לחיילים (ולמטיילים) עולות הון ובחנויות הפשוטות עולות רבע.
שווה לקנות שתיים טרמיות, יש איכויות שונות ועוביים שונים ככה שכדאי לדעת לאיזו מטרה את רוצה אותן.
יש עבות כמו פוטר שטובות לשמירות או מצב של קור עז ויש דקות יותר שמתאימות למסעות ופעילות ספורטיבית.
אצלנו קיבלו גם שני גטקעס טרמי (מהסוג הדק), קנינו גם שני גטקעס רגיל.
גם גרביים שני זוגות טרמיים.
ריני איפה קנית זולות נדמה לי שאנחנו קרובות גיאוגרפית אז אשמח
18/11/14 19:15
15צפיות
כי רוצה לקנות לו ממש עכשיו בשבוע הבאה מתחיל קקצ
סתם גופיות לבנות קניתי זולות בחנות ה"סטוק" שבאזורנו
18/11/14 20:46
20צפיות
החזיקו מעמד יופי.
לגבי ביגוד טרמי טוב וזול קניתי אצל "הכל לחייל ולמטייל", שד' ההסתדרות 208 (אחרי "שזר" לכייון צומת ביג-קרית אתא).
אין לי שם מניות ואני לא מקבלת אחוזים מהרווחים, הם פשוט טובים וזולים ויש שם ה-כ-ל.
משרוך נעל ועד דרגות קצונה (אני מדמיינת את אמא של הרמטכ"ל הולכת לקנות לו דרגות...), ממיכל פלסטיק למברשת שיניים (ורוד או כחול - חייל או חיילת, ממש כמו ב"שילב") ועד דברים לשיפצורים לקרביים - ממש הכל.
לפני איזה חודשיים בערך היה בגלי מבצע משתלם על גרבי צבא
18/11/14 20:01
14צפיות
אז קניתי כמה זוגות, בכל זאת ישמשו אותו לשלוש שנים. וגם אני בהנגר את כל הציוד לצבא, גופיות חקי לטירונות, גרביים, חולצות לבנות ותחתונים.
º
הי כובסת מסכימה איתך איפה קנה? אשמח למצוא גופיות ב 20 ש"ח
18/11/14 19:56
12צפיות
הבן קנה בהאנגר בפתח תקווה
18/11/14 19:59
16צפיות
על הגופיות כתוב דיאדורה, אני בספק אם זה נכון. אבל בקיץ קניתי חולצות לבנות קצרות מאותה חברה- דיאדורה ששרדו יפה מאוד בכביסה. הוא קנה גם כמה שחורות.
היה מבצע בריקושט
18/11/14 09:00
21צפיות
קניתי לפני שבוע 3 ב-100 ש"ח. איכות טובה.
שבוע טוב לכולם
16/11/14 08:29
31צפיות
התחיל חורפי ואני הרי אוהבת....
החייל סגר שבת שלישית ולא היה בקשר כל השבת, קצת דאגנו אבל אתמול בלילה התקשר שהכל בסדר והייתה קצת "עבודה".
בשלישי טכס ללא הורים בסוף, לא בטוחה שמאד מאוכזבת, אבל העיקר שנראה אותו בשלישי בערב, ויש לנו אותו עד ראשון בבוקר.
לגבי ציוד חורף, הוא התגייס בנובמבר, והרבה ממתנות הגיוס שקיבל מהמשפחה כללו ציוד חם לחורף, חולצות/תחתונים/גרביים טרמיות, כך שיצא מצויד היטב.
מהצבא,לא זכור לי ציוד מיוחד שקיבל בבקו"ם,  למעט  גופיוות ארוכות, ואחר כך, בשלבים השונים פליז של הפלוגה, כובעים חמים ועוד..
לגבי שמיכה , אין לי כל כך נסיון, כי משתמש בשק שינה וכרית לקח, כשהיה לו היכן להשאיר כשיצא.
יתכן שיסתדר לכם עכשיו ,כשמגיע למקום הקבע. בהצלחה לו.
שיהיה שבוע טוב לכולם. שקט ובטוח.
א.

בוקר (ר)טוב לשבוע חדש
16/11/14 09:04
33צפיות
קמתי בחמש בבוקר כדי לקחת את החייל למרכזית, איזה גשם ירד אצלנו.....
הוא יצא עם תיק מלא ביגוד חם ועוד שקית מלאה.
אין ביגוד "חורפי" ו"קייצי", הביגוד הוא אותו ביגוד, יש מעיל א' לחורף (אבל מי הולך איתו).
מאחר והחיילים שלי היו קרביים לכל אחד מהם קניתי לפחות סט טרמי אחד, בהמשך השירות הם קיבלו מהצבא עוד ביגוד טרמי כולל חמצווארים, כובעים, כפפות מפליז, גטקעס וכו'.
בסיום קורס/מסלול או כל דבר אחר הם דואגים לעשות ז'קט פליז (או שמקבלים מהיחידה) אסור להסתובב איתו על א' אבל בתוך הבסיס אין בעיה.
אם הוא היה בצנחנים אז גם היה מסתובב גם כל החורף עם שרוולים מקופלים למעלה

בקשר לאיחסון הציוד, האם יש לבן שלך כבר חדר משלו? אם כן הוא לא יכול להשאיר תיק עם הציוד שלו ואת המצעים עם המיטה כדי שלא יסחב איתם הלוך וחזור?
אצלי, החייל החליט שהוא לא חותם על ארונית (לאלוהים ולילד פתרונים...  ) ולכן כל הציוד שלו בתיק כל הזמן.

לחייל שלי צפוי שבוע מעניין, מקווה שבאמת יהיה כזה.

שיהיה המשך שבוע שקט ויבש עד כמה שאפשר (ואיזה מסכנים החיילים ששוכבים עכשיו בבוץ)
חולצות לבנות לחיילים מונעות עיגולי זיעה
הודעה זו מכילה תמונות
18/11/14 15:10
41צפיות
יש משהו חדש, חולצות למניעת עיגולי זיעה שלובשים אותן מתחת למדים או מתחת לכל חולצה שרוצים והן מונעות את עיגולי הזיעה. זה ממש מעולה.
אפשר לראות את זה כאן
אבל המחיר מאוד גבוה ... 120 שח לגופיה קצרה אחת? מטורף...
18/11/14 16:04
26צפיות
במחיר הזה אני קונה 5 גופיות כאלה כך שאפשר להחליף בתדירות גבוה ואז אין עיגולים צהובים  ...
זה יכול להיות נחמד אם המחיר ירד לחצי ממה שהוא עכשיו ...
חולצות למניעת עיגולי זיעה
18/11/14 16:11
23צפיות
המטרה היא למנוע לא רק את העיגולים הצהובים אלא את העיגולי זיעה בזמן אמת... יש הנחה לחיילים לפי מה שהבנתי אפשר ליצור איתם קשר.
º
בפעם הבאה נא לבקש אישור לפרסם בפורום
18/11/14 17:14
18צפיות
גם אתם רבים על הילד שחוזר מהצבא?
14/11/14 16:51
81צפיות
אז הילד שלכם התגייס והוא חוזר סוף סוף הביתה אחרי שלא ראיתם אותו הרבה זמן ולפני שלא תראו אותו הרבה זמן.
התגעגעתם. דאגתם להכין ארוחה טעימה, בוודאי שתכבסו ותגהצו לו את המדים.
אתם שומעים ספורים ארוכים או קצרים, מפורטים או מקומצים- על איך היה ומי היה. ואז...
הוא נעלם!
יש לו חברים שרבים איתכם על הזמן שלו ותשומת הלב, יש לו חברה שחזרה גם היא מהבסיס בדיוק השבוע- והוא צריך לתמרן בין כולם.
איך אתם מסתדרים ומה הנורמות אצלכם בבית?
האם קשה לכם עם בלוי הזמן עם חברים על חשבון המשפחה- או שאתם שמחים עבורו ומפרגנים?
האם אתם מתעקשים שהוא ישן בבית? או מפרגנים לו לשון אצל החברה?
מה האיזון שהגעתם אליו?
השאלה מסובכת יותר כשההורים גרושים, כמו אצלינו, וצריך לחלק את הילד גם עם ההורה השני...
כל שיתוף יתקבל בברכה!
ברור, גם שהוא בא הבייתה, הוא כאן אבל לא כאן
14/11/14 17:47
62צפיות
ובמקרה שלכם בטח קשה שבעתיים. יש חברה, שורב ימי שישי נמצאת אצלנו, ואז לרוב הם בחדר, ולא יוצאים. יש חברים שיוצאים שבת גם אז נפגשים איתם ויש בילויים. ברור שאני שמחה בשבילו ומפרגנת, אבל בתוך תוכי, הייתי רוצה קצת יותר זמן איתו. אז בימי שישי אנחנו הולכים לאמא שלי, ורוב הפעמים גם החברה מצטרפת, השבוע כנראה שלא.לגבי שינה אצל החברה, אצלנו זה לא קורה, אין לה חדר לבד, אז תמיד היא ישנה אצלנו. דרך אגב לפני כמה ימים העילית בפורום הורים לילדים בוגרים שאלה דומה בנושא.
אצלנו מקפידים על ארוחה משפחתית משותפת
15/11/14 22:07
43צפיות
לרוב זה בשבת בצהריים - שאר השבת גמישים ומבינים שיש מתחרים על הזמן של החייל
גם אצלינו ארוחה משפחתית מושקעת כשהחיילת חוזרת
16/11/14 20:54
39צפיות
רק צריך להתרגל לחלוק אותה עם החבר\החברות\ האקס\ הסבא-סבתא.... בלי להעלב.
רציתי לדעת מה נורמלי ומה קורה אצל אחרים.
היה לי קצת קשה להרגיש כמו נותנת השרותים- מכינת האוכל, מכבסת, מגהצת ומעבר לזה- אמא ביי!
אבל כנראה שצריך להתרגל ולקבל את זה באהבה.
השכנה שלי אמרה שהיא מרגישה כמו חדרנית
17/11/14 06:44
33צפיות
מנקה את החדר, מחליפה מצעים כדי שיהיה לילד חדר נעים עם החברה. מידי פעם יוצאים מהחדר שרוצים לאכול ולשתות.
º
אוקי, אז צרת רבים חצי נחמה
17/11/14 10:43
12צפיות
ימי חופשה לחיילים
16/11/14 17:03
40צפיות
הבנתי שבנוסף לרגילות יש לחיילים גם מס' ימי חופש בשנה בין 15-20
תלוי בסוג השירות
לא כך כך הבנתי איך מנצלים אותם
האם על חודש בצבא צוברים יום וקצת או יומיים ?
האם בתחילת השירות יש לחייל 15 ימים וכשהוא לוקח אז יורדים?
סליחה על שאלות הקיטבג.

ימי החופשה לחיילים הם כמו לכלל העובדים במשק
16/11/14 18:25
38צפיות
מגיע להם מס' ימי חופשה בשנה והם צריכים לנצל אותם.
זה יכול להיות ב"רגילות" שזה בד"כ 5 ימים (שישי-שבת לא נספר) או בימי חופשה שהם לוקחים לפי צרכיהם, החייל לקח חופשה בסוכות ומערה ימים שלקח ירדו לו ארבעה בקושי כי חול המועד נספר כחצי יום וערב חג או שישי לא נספרו.
לא יודעת כמה ימים בשנה יש בדיוק ואם הם מקבלים מראש את כל הימים אבל עוד מעט יגיעו חכמות הפורום על כל התשובות.
חופשות לחיילים המשרתים בשירות חובה
17/11/14 06:42
31צפיות
אכן בדרך כלל מגיעים 15-20 ימים בשנה 
תלוי ברמת הפעילות שהוגדרה ליחידה בה נמצאים
בעיקרון כל ארבעה חודשים אמורים לקבל רגילה - אבל לא תמיד מסתדר
שישי-שבת-חג לא נחשבים ליום חופש
ערבי חג - נחשבים לחצי יום חופש
- אז המפקדים משתדלים לעשות תכנון חופשה חכם- אם התנאים מאפשרים זאת
חוץ מזה אפשר לבקש חופשות גם לימים ספציפים כולל לארועים משפחתים, לימודים, מחלת בן משפחה ועוד

פירוט מלא אפשר למצוא בפקודת מטכ"ל
35.0402 חופשות לחיילים המשרתים בשירות חובה
את פקודת מטכל זו ואחרות אפשר למצוא בקישור
הפקודה מפורטת וניתן לראות ש
לחיילים בודדים ולחיילים שלומדים במהלך השירות ולחיילים שעובדים במשמרות - הכללים שונים.

שנוקל מים
16/11/14 17:21
49צפיות
ב 31 לאוקטובר קניתי שנוקל מים "בתותח למטיייל ולחייל " בחולון ברח המרכבה 28 של חב קל גב בע"מ שעלה 99 שח .אחרי שבועיים מלאתי את השנוקל מים .השנוקל נזל מים בחיבור בין השקית לצינור .
ב 16 לנוב ניגשתי לחנות ע"מ להחילף את השנוקל . בחנות ניתקלתי   במיקי שסרב בכל תוקף להחליף את השנוקל לחדש ועמד על כך לשלוח אותו לתיקון .כל ניסיונותי להסביר לו כי המוצר חדש אך לפני שבועיים ימים .ניתקלתי באטימות מוחלטת .וכל נסיונותי להסביר כי ההתרוצצות הלוך ושוב  לחולון  אינה מכסה את העלויות של מחיר השנוקל . גם בקשתי לשלוח את השנוקל אלי בדואר חזרה ניתקלה באטימות .
ומיכן לכם חברים הורים וחיילים ומטיילים המחפשים מוצרי קמפיניג   ראו הוזהרתם זה השרות שתקבלו "בתותח למטייל ולחייל "בחולון במרכבה 28 חולון .
עסק המכבד את עצמו העומד מאחורי המוצרים שהוא מוכר , היה צריך לפתור את הבעיה מייד ובמוצר חדש .
ואחר מיכן להסתדר עם היצרן .ולא לטרטר לקוח .
ראו הוזהרתם לא להתקרב "בתותח למטייל ולחייל "בחולון במרכבה 28  היום זה אני מחר זה אתם

º
מציעה לך להתייעץ בפורום "צרכנות" כאן בפרדס
16/11/14 18:26
14צפיות
פניה למועצה הישראלית לצרכנות
17/11/14 06:10
18צפיות
ראיתי שפרסמת את הנושא בעוד פורומים
ובהחלט מבינה את התחושה הלא נעימה
מעצבן לרכוש מוצר פגום שמיועד לחיילים 
ושהמוכרים לא משתפים פעולה
לך תסביר למוכרים שהחיילים זקוקים למוצר 
ואין להם את כל הזמן בעולם ליסוע הלוך ושוב לחנות

עם זאת
כדאי לקרוא את ההנחיות של המועצה הישראלית לצרכנות
ולראות מה עושים בכזה מקרה
הבנתי מקריאה קלילה שכן צריך לתת למוכר אפשרות לתקן
ורק אחר כך אם לא מסתדר אפשר לבקש ביטול או החלפה
בכל מקרה מומלץ לכולנו לקרוא
הנה הקישור לנושא מוצרים פגומים באתר
ולאתר

ואם רוצים לקדם את הטיפול בנושא אפשר גם להגיש תלונה
הזדמנות לעזור לתינוקות נטושים|נחמה|
16/11/14 13:15
5צפיות
|בועית|מדי שנה ננטשים מאות תינוקות על ידי הוריהם בבתי החולים בישראל. התינוקות מאושפזים במחלקות השונות של בתי החולים, לעיתים למשך חודשים ארוכים, בלי מגע וחיבוק של אמא.
עבור כך הוקמה העמותה "חיבוק ראשון" ? כאשר תינוק ננטש מקבלת עמותת "חיבוק ראשון" פנייה רשמית מבתי החולים, ומארגנת בזריזות קבוצת מתנדבות המגיעות לבתי החולים ומייצרות עבור התינוק סביבה ביתית ומשפחתית ככל האפשר.

חברת האגיס יצאה בשיתוף פעולה עם עמותת חיבוק ראשון ותתרום 5 שקלים על כל תמונה של הורה מחובק עם תינוק/ילד שתועלה עם תיוג hugtag#!
העלו תמונה שלכם מחובקים עם הקטן או הקטנה שלכם, הוסיפו  את התגית ותתרמו 5 ש"ח לעמותה החשובה כמעט ללא מאמץ.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
שיחה בן שלושה חיילים שהתגייסו כמעט ביחד
14/11/14 13:51
61צפיות
הבן בא הביתה עם שניים מחבריו , שלושתם התגייסו כמעט ביחד, בהפרש של שבועיים בערך. את אחד מהם לא ראיתי מאז הגיוס, שאלתי אותו  כמה זמן אתה בצבא? הוא עונה בערך ארבעה חודשים, הבן שלי והחבר השני אומרים....מה פתאום? התגייסנו לפנייך ואנחנו שלושה חודשים בצבא.אז זה שהתגייס ראשון יש לו זכויות יתר....כמו אח בכור?
º
אסור לזלזל בפז"מ
14/11/14 18:06
20צפיות
º
ברור אפילו לא של יום אחד
14/11/14 22:00
16צפיות
בוקר של שישי....נוהל שישי התחילערה כבר מחמש
14/11/14 07:57
50צפיות
בוקר טוב לכולם,שתהיה לכולנו שבת טובה.
בוקר טוב כובסת, מכבסת ?
14/11/14 08:16
40צפיות
איך החייל  מסתגל לבסיס החדש ?
מכבסת, תולה, מורידה, מקפלת, מסדרת בארון
14/11/14 10:39
39צפיות
גם מנקה ומבשלת, מי אמר יום חופש בשישי? החייל מסתגל בנתיים בסדר. אולי בהלם בקו״ם? בחודש הראשון לא יסגור שבתות. נראה מה יהיה שיצטרך לסגור, מקווה שלא יהיה לו איזה משברון.
...
14/11/14 11:19
35צפיות
הלם בקו"ם יש להרבה בהתחלה וגם תמימות , לאט לאט הם מתחילים להבין את ההתנהלות הצבאית.
קורס שונה מאוד מהשירות עצמו בבסיס .
משברון תלוי בהרבה דברים , הבסיס , המפקד הישיר וגם במבנה האישיות.
מסכימה עם כל מילה
14/11/14 11:28
25צפיות
אני בבישולים.
על הפרק: לזניה (לחייל), מרק עוף (לגוזל), דגים, אורז, אפונה, סלטים.
איזה עוגה או שתיים ואולי עוגיות תמרים.

לקראת כניסת השבת יגיע גם הסטודנט, סבא יסע לקחת אותו וסבתא תהייה אחראית על הכביסה....

ההההההא
שתהיה שבת שלום, שבת שקטה מלאה באוכל טעים ומנחם
היום החלטתי לא להשתגע עם בישולים
14/11/14 13:38
30צפיות
הכנתי פרווה/ צמחוני/ טבעוני....בשרי יאכלו היום אצל סבתא.ואם כבר הזכרת עוגה כנראה שגם אכין אחת.
זה מזכיר לי את הילדים במעון ובגן
14/11/14 13:36
33צפיות
שבהתחלה הם בסדר, סוג של הלם. אח״כ יורד האסימון, והם מתחילים לבכות.כי הם מגלים שזה דבר קבוע ולא זמני. וגם  במקרים של הקטנים להורים יותר קשה מהילדים.
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
13/11/14 11:32
3צפיות
|קדימה|הוא פרץ לתודעה הציבורית בעונה השנייה של  "האח הגדול".  ב-4.3.10 זכה אלירז בתוכנית ומאז ממשיך לעבוד כל הזמן בטלויזיה, ברדיו ואף בקולנוע .
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולהמשיך לתמוך, לאהוב וגם לבקר. תוכלו לחלוק איתנו מידע, תמונות , יצירות מעשי ידיכם.... הקשורים לאלירז.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלירז שדה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| הוא הגיע למקום השני בעונה האחרונה של האח הגדול והצליח לצבור קהל מעריצים גדול ורחב!
אתם מוזמנים לבקר בפורום אלדד גל-עד בפורום תוכלו לשוחח ולדון בכל נושא שקשור באלדד - על כתבות של אלדד, עדכונים, תמונות וכל מה שתרצו.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלדד גל-עד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
בוקר של חמישי, כבר כאן
13/11/14 07:44
37צפיות
היום החייל חוזר הביתה, ואני שוב בארוע...מבאס אותי שלא אוכל להיות איתו קצת, אבל נשלים שעות בשישבת. אז בבוקר מוקדם, שטפתי לו את החדר, החלפתי לו מצעים והכנתי אוכל. החייל כבר אמר שבחודש הראשון לא סוגרים שבתות, וזה מאוד משמח אותי. שיהיה לכל ההורים והחיילים סופ״ש טוב ונעים.
יום חמישי שמח
13/11/14 08:15
25צפיות
החייל נסע אתמול לטקס סיום קורס קצינים של חבר שלו, נסע וחזר בערב.
החבר היה מאושר שהגיעו חוץ מהמשפחה עוד 4 חברים טובים שהתנהגו למופת והבטיחו להשתגע בטקס קבלת הדרגות.
היה טרוד אתמול כל הבוקר בענייני הצבא, למרות שהיה בחופש, והבין שהאחריות לא נגמרת אצל הש.ג. אלא יש דברים שצריך להמשיך ולטפל בהם גם אח"כ.
סיימתי את כל הכביסות שלו, כעת נשאר "רק" לבשל...

שיהיה סופ"ש רגוע לכולם
חג חמישי שמח
13/11/14 08:16
22צפיות
אצלנו החייל סוגר שבת שלישית, לפי התכנית . ומצב רוח מצוין. נמצא בצפון ,עם ירוק בעיניים ועם הנוף שהוא אוהב.
ביום שלישי טכס סיום מסלול ,עם ההורים וחופשה עד ראשון. איך קוראים לזה, ששלוש?
ביום ראשון , שנה אחרי הגיוס, מתחיל קורס מ"כים. מחכה לזה ומתרגש. גם אני.
לא להאמין שכמעט ועברה לה שנה שלמה מהיום ההוא בלישכת הגיוס,...כל כך הרבה הוא עבר בשנה הזו, במישור הפיזי והמנטלי, כולל בונוס של מבצע בעזה, הרבה דברים עשו לו טוב ובנו אותו ,גם כאדם.
ובס"כ המאזן הוא חיובי , מאד.
כובסת, בהצלחה לבן בשיבוץ במקום החדש, נחמד שנותנים להם תנאי הסתגלות נוחים ,הכוללים שבתות ראשונות בבית.
שיהיה סוף שבוע שקט, בטוח ונעים, לכולם.
א.
בוקר טוב
13/11/14 09:59
20צפיות
החייל חזר אתמול לרגל מבחן מועד ג' שמתקיים היום וחוזר מחר לסגור שבת
שיהיה סופ"ש נעים
כתבה מעיתון במחנה על ה MRI + שם ראש מערך דימות סאל מישל סומך
12/11/14 14:58
37צפיות
טוב מאוד שעדכנת אותנו
זה בהחלט מידע חשוב 
בנוסף צרפתי מאמר מעיתון במחנה על ה MRI החדש
ואפשר לראות שם מי האחראי על הנושא כיום

º
אוף ההודעה היתה אמורה להיות מקושרת לזאת שמתחת
12/11/14 14:59
9צפיות
זימון תור ל MRI
12/11/14 09:45
36צפיות
בני קיבל הפניה לבדיקת MRI. לצערי המון נסיונות התקשרות למוקד לזימון תורים מקול הלב מתנתקות מיד לאחר כמה שניות של הודעה קולית.
אשמח לקבל מספר אחר או כתובת שנוכל לפנות אליהם כדי להזמין תור

שליחת בקשה לזימון תור ממוקד חיל הרפואה
12/11/14 11:04
24צפיות
יש גם אפשרות לשלוח בקשה לזימון תור מהמוקד של חיל הרפואה

תנסי בקישור הזה

תכתבי לנו אם הצליח.

תודה
12/11/14 12:23
14צפיות
תודה, מקווה שנצליח
זימון תורים לבדיקות MRI מס' טלפון
12/11/14 13:48
26צפיות
נכון לעכשיו, לא ניתן לעשות זימון תורים באתר. 
אחרי נסיונות עקשניים הצלחתי הרגע להשיג את המוקד בטלפון, זמן ההמתנה היה 23 דקות עד המענה של נציג.
חשבתי שהגענו למנוחה ולנחלה, אבל לא!
במוקד מסרו שהנהלים השתנו ומעכשיו מזמינים תור לבדיקות מסוג זה רק במרפאה בצריפין בטלפון : 039571551
אני שולחת פניה בפקס למוקד פניות הציבור בחייל הרפואה שיעדכנו את האתר ואת כל הנוגעים בדבר וימנעו טרטור של החיילים והוריהם.
תודה על העזרה, מקווה שהמידע הזה יעזור לאחרים

רונית כהן זמורה - מנהלת פורום טיפול זוגי ומשפחתי

פורום טיפול זוגי ומשפחתי

מענה על כך שאלה בדיסקרטיות היכנסו עכשיו >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה