בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום,

פורום פייסבוק ורשתות חברתיות נועד לדיונים בנושאים הקשורים לרשתות החברתיות ולשימוש בהן.

מלבד קבלת מענה ותמיכה בכל הקשור לרשות החברתיות, נשמח אם תיקחו חלק בדיונים השונים וכמו כן אם תעלו דיונים.

נבקש לא להעלות פרסומים, השתתפות בהגרלות וכדומה.

ניתן לפנות אלי גם במסרים במידה וההשאלה אישית או פרטית מדי.

שתהיה לכולנו גלישה נעימה

שאלות על פרסום בתשלום ולייקים
12/12/13 16:37
20צפיות
אם יש לי קמפיין בפייסבוק ללייקים, אם מישהו עושה לייק לדף בלי קשר לקמפיין, משלמים על זה?

איך ניתן להבטיח שהלייקים מהפרסום אמיתיים? (בכניסה לפרופילים זה נראה אמיתי)

תודה
ועוד שאלה: משמעות כמות הלייקים
12/12/13 16:42
17צפיות
יש איפה שהוא רשימה של מה כל מכסת לייקים מסויימת מאפשרת / מגבילה עבור העסק? (נגיד שהחל מ-500 לייקים אפשר כך וכך)
תשובות
12/12/13 19:00
16צפיות
1. למיטב ידיעתי (אני לא בטוחה), רק אם הוא לחץ לייק דרך המודעה הממומנת.
2. לא מכירה רשימה כזו אבל אם תגידי מה בדיוק את צריכה (ולא מתאפשר בגלל כמות לייקים) ננסה לחפש לך.
סתם לדוגמא - אי אפשר לראות נתונים עם פחות משלושים ואי אפשר לשנות שם עם יותר ממאתיים
לא מצליחה לערוך סטטוס בדף עסקי
12/12/13 16:35
19צפיות
פרסמתי סטטוס ואני רוצה לערוך אותו בלי למחוק. אין בתפריט בכלל אפשרות עריכה, רק נעיצה, שינוי תאריך ומחיקה. פספסתי משהו?
זה בא והולך
12/12/13 19:01
11צפיות
גם אצלי בעיסקי זה נעלם
בחיים לא הבנתי
12/12/13 10:58
22צפיות
איך מספר הלייקים עוזר לפרסום עסק.
יש גם תוכנות שמזייפות מספר של לייקים. גם ביוטיוב יש תוכנות שמזייפות מספר צפיות. הכל בולשיט? :)
הסבר
12/12/13 11:27
18צפיות
זה לא שמספר הלייקים שלעצמו עוזר. פשוט אם יש לך יותר לייקים תהיה לך חשיפה יותר נרחבת.
פייסבוק נלחמים חזק בלייקים מזוייפים ומסירים אותם.
עסק שמכבד את עצמו בכל מקרה לא ישתמש בזה כי באמת שאין בזה שום תועלת.
º
תודה. הבנתי
12/12/13 12:40
4צפיות
האם יש פתרון לפרסומים בקבוצות פתוחות?
11/12/13 12:32
23צפיות
אני חברה בקבוצה פתוחה אחת מסויימת, קיבלתי הודעות מכמה חברים שמסתבר שרואים את הפרסומים שלי באותה קבוצה בחדשות...

יש אפשרות לבטל שלא יופיע פרסומים שלי בקבוצה הזו בחדשות? יש פתרון כלשהו לדבר הזה? או שבגלל שהקבוצה פתוחה אז זה חלק מהכללים שלה ואין פיתרון?

אשמח לתשובה. לא ממש נעים לי שחברים רואים פרסומים שלא קשורים אליהם

אם הקבוצה היתה על סגורה/סודית
11/12/13 14:22
15צפיות
אז לא יכלו החברים שלך לראות את הפוסטים שאת כותבת..
בהמשך לתשובה שקיבלת
11/12/13 14:47
12צפיות
אכן אין דרך. קבוצה פתוחה היא כשמה כן היא "פתוחה לכולם" ולכן זה מופיע
תודה לשניכם הפכנו את הקבוצה לסגורה
11/12/13 15:03
7צפיות
ולמזלנו יש לא מעט תומכים בדבר. נקווה שהיא תשאר ככה
היא תישאר
11/12/13 15:07
8צפיות
גם אם לא ירצו
פייסבוק לא מאפשרת לחזור אחורה. אפשר רק להחמיר הגדרות - מפתוחה לסגורה או סודית ומסגורה לסודית.
אי אפשר להפוך סגורה לפתוחה.
זה פשוט מצחיק נורא! כי הבטחנו להם שזה
11/12/13 15:23
9צפיות
לתקופת הרצה של שבוע ולפי הביקוש ומצב הקבוצה נדע אם להשאיר או לא..

נקווה לטוב, ויותר נכון - נקווה שהרוב יאהבו את זה. מזל שיש את הפורום הזה!
תיקון קטן
11/12/13 20:40
8צפיות
לפי מה שכתוב כאן - מה שכתבתי נכון רק אם יש לקבוצה מעל 250 חברים:
https://www.facebook.com/help/www/286027304749263?...
º
תודה! העברתי לשותפה שלי לניהול
11/12/13 20:45
5צפיות
º
בכיף וסליחה על הטעות
11/12/13 20:47
4צפיות
º
שום סליחה! המידע שלך עוזר לי המון
11/12/13 21:04
7צפיות
אגב, השרשור שפתחת בפורום אצלך
11/12/13 21:06
10צפיות
נורא יפה
ואני שמחה לעזור
º
אוו, תודה
11/12/13 21:11
9צפיות
איך אני מצרפת ערוץ יוטיוב לדף העסקי שלי ??
11/12/13 11:59
16צפיות
היי
יש למישהו מושג איך אני מצרפת ערוץ יוטיוב לדף העסקי שלי ?
הבנתי שיש אפליקציה כזאת אבל אני לא מצליחה למצוא אותה .
תודה
אני מצליחה להוריד את היישום לדף אבל ...
11/12/13 12:36
11צפיות
אני מצליחה להוריד את היישום לדף אבל לא מצליחה לקשר אותו לערוץ היוטיוב שלי .
איזה יישום הורדת?
11/12/13 14:54
10צפיות
יש מלא. צריך להיות מקום בהגרות היישום להכניס לינק לערוץ היוטיוב
הורדתי יישום עם הסמל של יוטיוב (הריבוע האדום)
11/12/13 19:48
9צפיות
הורדתי יישום עם הסמל של יוטיוב (הריבוע האדום) , יכול להיות שיש עוד יישומים ?
יש מלא
11/12/13 20:30
14צפיות
הורדתי עכשיו את זו (בשביל הבדיקה)
https://www.facebook.com/ComleadSocial/app_4443568...
אחרי ההורדה וההתקנה נכנסים ל - settings ואז ל - video setting ומחברים את החשבון.
אם את רוצה, שלחי לי לינק לאפליקציה שהורדת ואני אבדוק איפה מחברים שם
תודה ועכשיו צרה חדשה
11/12/13 22:41
9צפיות
תודה הסתדר לי מצוין .
ועכשיו נפלה עלי צרה חדשה ניסיתי להוסיף עוד מנהל לדף והפרופיל פתאום נחסם והתבקשתי להיכנס דרך דפדפנים שנעשה בהם שימוש בעבר.
אין לי מושג במה מדובר ... ואיך אני פותרת את זה ...
אויש הצילוווו

זו בעיה ידועה
12/12/13 09:21
3צפיות
ניסית להיכנס דרך הדפדפנים האלו? עזר?
לא רואה קבוצה למרות שצורפתי אליה
11/12/13 11:07
17צפיות
הי, צורפתי לקבוצה ע"י האדמין שלה, כשאני מציגה את רשימת חברי הקבוצה אני רואה אותי ראשונה אבל הקבוצה לא מופיע ברשימת הקבוצות שלי (פתחתי מחדש את פייסבוק) ואני לא יכולה לראות את הפוסטים בדף של הקבוצה. מה יכולה להיות הבעיה?
כשאת נכנסת לקבוצה
11/12/13 14:59
9צפיות
בגלגל השיניים - מופיעה לך אופציה להצטרף?
לא, יש לי cancel request
12/12/13 10:30
6צפיות
אבל אני כבר מופיעה ברשימת חברים וניסיתי לבטל ולבקש שוב ולמרות שצירפו אותי זה עדיין לא עובד...
כשאת נכנסת לרשימת החברים
12/12/13 10:36
6צפיות
מה כתוב מתחת לשם שלך?
לפי מה שאת מתארת - עדיין לא אושרת בקבוצה.
מה סוג הקבוצה? סגורה? סודית?
רשום:
12/12/13 11:06
6צפיות
Added by <admin name> on Tuesday
קבוצה סגורה
אני חושבת שאם לא היו מצרפים אותי לא הייתי מופיעה ברשימה בכלל... אני מניחה שזה משהו בהגדרות הקבוצה אבל נראה שאני הראשונה עם בעיה כזאת...
באמת מוזר
12/12/13 11:26
8צפיות
בהתראות צריכה להיות לך הודעה על כך שצורפת.
נסי למצוא אותה ולרטות אם צריך לאשר משהו
º
לצערי אין לי הודעה כזאת....
12/12/13 12:03
6צפיות
לא יכול להיות
12/12/13 12:12
6צפיות
למעלה בכדור ההתראות את חייבת לראות את זה.
שיסירו אותך וינסו לצרף שוב ותראי אם יש הודעה.
בעיות בכתיבת פוסט בפייסבוק עסקי
11/12/13 10:08
11צפיות
למה כשאני מפרסת פוסט בדף העסקי זה מופיע לי כפוסט אישי שלי ? ואני מוגדרת כמנהלת וזה מתנהל בעמוד העסקי
תודה לכל העונים:)
תיכנסי לדף
11/12/13 14:59
7צפיות
ולמעלה יש שורה האם לפרסם בתום "שם הדף" או בתור "שמך הפרטי".
איך אוכל לדעת אם משהו "ממדר" אותי?
11/12/13 06:39
25צפיות
היי
יש לי חבר בפייסבוק שלאחרונה אני לא רואה פרסומים שלו. מכיון שאני יודע שהוא מפרסם על בסיס יומי, נראה לי שהוא שינה את הגדרת השיתוף שלי עם פרסומים שלו ל"ציבורי" או משהו כזה.
האם (ואיך) אני יכול לבדוק אם זה אכן נכון?
תודה.
אין דרך לדעת
11/12/13 15:01
15צפיות
זו החלטה שלו ופייסבוק לא מודיעים לך על זה.
אתה יכול לבקש מחבר משותף לבדוק מה הוא רואה.
גלישה בפייסבוק דרך דפדפן
10/12/13 21:04
12צפיות

איך אני מוריד את הדפדפן של פייר פוקס כדי לגלוש בפייסבוק (בלבד, גלישה בכרום כרגיל) ?
הפייס שלי בגוגל כרום פשוט מזעזע!!! אני בקושי יכול לעשות משהו ואחד הדפקטים האחרונים הוא שאני מעלה תמונות והמסך הרגיל של השיתוף ("העלה תמונה") לא מופיע כשלב אחרי שאני מעלה שזה אפשרי לי וגם לא מופיע בציר הזמן שהתקצר לי מאוד.
הרמתי ידיים ואני חייב פיתרון וניסיתי כמה פעמים לדווח לפייס וזה לא ניתן לי כאפשרות. כנ"ל משוב והאופציה הנוספת והשלישית שאיני זוכר.
אז נתרגל לגלוש ב-Fire Fox. אין לי ברירה, שאוכל לגלוש בצורה כיפית ומסודרת ולא בסבל!
היי Elad 27
11/12/13 10:31
3צפיות
באפשרותך להוריד את דפדפן פיירפוקס, מהקישור הבא:
http://www.mozilla.org/he/firefox/new/

ליאור
למה אין שיתוף?
10/12/13 10:50
42צפיות
 למה אין שיתוף?
שלום לכם: אני מצרף תמונת כרזה למען פולארד באנגלית.  אני לא מבין למה אין לחצן שיתוף לתמונה, למרות שבעלי הדף מבקשים לשתף?
אני חבר בדף של בעלי הכרזה ובמודעות דומות שלהם בעברית , יש לי לחצן שיתוף. אז למה כאן השיתוף איננו?
תכנסי לתוך התמונה עצמה
10/12/13 11:34
20צפיות
ללחוץ על התמונה ואז למטה יש אפשרות של שיתוף.

וזה דבר שממש חשוב לשתף לדעתי. למרות שזה לא ישנה כלום - כרגיל.
שום כלום! אין שיתוף !
10/12/13 22:36
15צפיות
ניסיתי כל מיני מצבים. אין לי שיתוף לתמונה הזו ואני לא מבין למה.
הנה קישור לדף במידה ואת רשומה בפייסבוק:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=6741843226...
שיתוף תמונה
11/12/13 02:31
14צפיות
פייסבוק מאפשרים את אופציית השיתוף רק כאשר מדובר  על פוסט (עם תמונה או בלעדיו), אבל לא כאשר מדובר על תגובה בתוך פוסט. במקרה הזה מדובר על תגובה לפוסט (שמכילה תמונה) - ולכן לא קיימת אפשרות לשתף את התמונה הזו. אמנם התמונה מגיעה (אוטומטית) לאלבום בדף העסקי, אבל היא עדיין שייכת במקור לתגובה בדף.

תוכל לראות את זה בבירור אם תיכנס לכאן, הפוסט עצמו מכיל תמונה אחרת (שאותה כן אפשר לשתף) אבל התמונה שאתה מדבר עליה היא חלק מתגובה ולכן לא ניתן לשתף.

תוכל כמובן להעתיק את התמונה למחשב ולהעלות אותה בעצמך כסטטוס עצמאי.

שלום רון
11/12/13 09:19
10צפיות
רון שלום. אני שמח לראות אותך שוב בפורום . אז כך:
> הבנתי את ההסבר המצוין והמובן שלך ועכשיו אני מבין למה לא רואים שיתופים בתמונות בתגובות , אם כי אני לא מבין את הרעיון המוזר של פייסבוק לא לאפשר שיתופים כאלו.
>  בקישור שהוספת  ניראה לי שהתמונה הגדולה מאד היא פוסט ולא תגובה, ובכל זאת אין לי תחתה לחצן שיתוף אלא לחצני לייק ותגובה.
> תחת התמונה הגדולה יש הודעה של בעלי הדף לבקשת שיתוף ודווקא להודעת הבקשה הזו מופיע לי לחצן שיתוף אם כי אני חושב שזה תמיד כך כי בבקשה אין תמונה. כך אני מבין אחרי ההסבר שלך. אגב, אני חבר בדף הזה של פולארד ואני מבין שאין לי הגבלה של גולש שלא חבר.
> בעניין העלאה עצמית בהעתקה והוספה לסטטוס עצמאי ואז יש שיתוף, אני רשמתי לעצמי כבר מספר חודשים ציון חיובי כי גיליתי את האפשרות הזו לבד, למרות שאני לא מבין הרבה בפייסבוק, אבל יחסית זה עניין מסורבל ולדעתי בעלי הדף צריכים לדאוג למצב של הופעת שיתוף כי גולשים לא ייטרחו לעשות פעולות שונות כדי להגיע למצב שיתוף.  אני כתבתי להם בעניין.
** תודה רון.
שלום שלום...
11/12/13 13:51
12צפיות
שלום שלום...
1. בתמונה הגדולה דווקא יש אפשרות שיתוף. שים לב שמתחת לתמונה יש אמנם שני לחצנים "גדולים" של לייק ושל תגובה, ועוד קצת מתחת שלושה לחצנים קטנים שאחד מהם זה שיתוף. צירפתי צילום מסך לנוחיותך עם חץ אדום שמראה את המקום...

2. פייסבוק לא מאפשרים כיום שיתוף של תגובות לפוסט (עם תמונה או בלי תמונה), זה לא תלוי במנהלי הדף כך שהפנייה אליהם לא תעזור כאן. אם הם רוצים שכולם יוכלו לשתף משהו - עליהם להעלות אותו כפוסט/תמונה נפרדים.

שיהיה יום נפלא!

רון נכון ויש התפתחויות
11/12/13 15:37
7צפיות
> רון אתה צודק ויותר מאוחר אחרי ששאלתי כאן ,הבחנתי גם אני שיש שיתוף בתמונה הגדולה (לי יש פייסבוק בעברית) רק אני חשבתי שזו תגובה כלשהי כי את עיני צדו הלחצנים הגדולים של תגובה ולייק. התכוונתי לכתוב על כך שמצאתי אבל בינתיים שלחת לי כבר ההסבר החדש בציון שיש שיתוף.
> דבר נוסף הוא שכתבתי להם על ההסבר שלך ( כתבתי אפילו שמומחה פייסבוק הסביר לי את זה ) והם הגיבו בפרסום תמונה שבלחיצה עליה גרמה להופעת לחצן שיתוף רגיל תחתה. אני מאמין שהם עשו לפי הרעיון שלך.
> רון, אני התכוונתי גם לזה שפייסבוק לא מאשר שיתוף תגובות, ולא התכוונתי שדף פולארד לא מאפשר אלא שהוא עושה משהו לא נכון.
> רון האם יש לך השערה למה פייסבוק לא מאפשרים שיתוף לתגובה?  לפעמים פייסבוק מוזרים.   דוגמא בעניין אחר: אם אני מנסה לצרף קישור עם כתובת ארוכה מאד של מספר שורות שקיצרתי באתר קיצור כתובות, אז פייסבוק מוציא לי מיד תיבת דרישה למלאות פרטים שונים עם ספרות זיהוי ורק אחר כך הקישור עולה.  אם אני שולח את הקישור הארוך מאד כמות שהוא אז הוא עולה מיד.
בכיף...
11/12/13 16:56
17צפיות
לגבי הדרישה של פייסבוק לאימות פרטים -
לפייסבוק יש מנגנון שמנסה לזהות אם כותב ההודעה/תגובה שולח "ספאם" או שזה אדם אמיתי ותמים, וזאת לפי כל מיני מאפיינים של מה שהוא כתב. אחד המאפיינים שנחשב ל"חשוד" - הוא לינק מאתר שלא מוכר למנגנון הזה או שנראה לו "חשוד". כאשר אתה שולח את הקישור ה"ארוך" - המנגנון מזהה את האתר ואין בעיה, אבל כאשר אתה שולח את הלינק "הקצר" - מה שמופיע אצל פייסבוק זה לא האתר של הלינק, אלא האתר שנותן את השירות של הלינקים הקצרים. ואז (בחלק מהמקרים) האתר הזה לא מוכר לפייסבוק ונתפס כ"חשוד" וליתר ביטחון הם מבקשים ממך אימות פרטים.
זה אמנם מעצבן בהתחלה, אבל כשחושבים על זה לעומק - צריך גם להגיד תודה על המנגנון הזה, הוא בסופו של דבר גם מגן עלינו מפני ספאם של אחרים ומאפשר לנו לדעת שאנחנו גולשים במקום יחסית בטוח.

לגבי שיתוף לתגובה - אני מניח שהסיבה העיקרית היא שאין לזה ביקוש מיוחד, בדרך כלל אנשים משתפים פוסטים ולא תגובות. אולי זה עוד יתווסף בעתיד...

ניסיון משלוח
16/12/13 16:53
1צפיות
ניסיון
אם חשוב לך
11/12/13 12:38
13צפיות
ואני כן הצלחתי לעשות שיתוף לתמונה הזו ממישהו אחר, תשמרי את התמונה אצלך ותעלי אותה מחדש.
º
תודה B l u e D e v i l
11/12/13 15:20
5צפיות
איך מצרפים חברים לקבוצה בפייסבוק
10/12/13 10:01
14צפיות
איך מצרפים חברים לקבוצה בפייס דרך אייפון או קלאקסי. המייל שלי :avivitmal@walla.com תודה ראש
צירוף חברים לקבוצה
10/12/13 10:37
9צפיות
היי אביבית,
לא ניתן לצרף חברים לקבוצה בפייסבוק באמצעות הממשק הסלולרי. תוכלי לעשות זאת רק באמצעות מחשב.

גולן
INVITE FRIENDS
10/12/13 08:19
13צפיות
שלום לכולם,
יש לי עמוד עסקי בפייסבוק. האם מישהו יודע למה בנייד לא ניתן להזמין חברים - INVITE FRIENDS - רק כשגולשים דרך מחשב ניתן לעשות זאת. האם יש דרך להגדיר זאת?
הזמנת חברים לעמוד עסקי
10/12/13 10:41
9צפיות
היי ורדית,
אביבית למעלה שאלה דבר דומה
גם לקבוצה וגם לעמוד עסקי לא ניתן להזמין מהסלולרי, אלא רק מהמחשב.

גולן
לא מדוייק
10/12/13 10:57
9צפיות
לYNET אפשר להוסיף. למה? מעל 5000 LIKE אולי?
אלימות והטרדות ברשת- ראיון
09/12/13 18:55
16צפיות
שלום לכולם,
אני מחפשת מישהי או מישהו שעבר סוג של אלימות או הטרדות ברשת ומוכן להתראיין עבור תכנית (ידועה) ברשת ב', ולהעלות את הנושא על פלטפורמה תקשורתית. הראיון יהיה אנונימי כבקשת המרואיין.

אנא ליצור עמי קשר בבהקדם keren.mabar@mail.huji.ac.il

תודה
הפייסבוק שלי הושבת
09/12/13 17:51
22צפיות
איני יודע למה ומדוע, אבל הפייסבוק חסמו לי לי את החשבון בטענה ש"החשבון שלי מזויף, שאני מתחזה למישהו אחר". כשניסיתי להתחבר, הפייסבוק רשם שהוא שלח קוד למספר פלאפון שלי אבל אף קוד לא נשלח!
אני נכנסתי לאתר שלהם, ומילאתי את השאלון לחשבונות שהושבתו ואפילו העלתי תמונה של התעודת זהות שלי בכדי להראות שאני כן אדם אמיתי וזה החשבון שלי, אבל רשום שכתובת האימייל שהקלדתי שיככת לפרופיל שהוא לא חסום (והפייסבוק שלי כן!!).
אני לא יודע מה לעשות
יש דרך לתקשר איתם באימייל? למה קוד האבטחה שלהם לא נשלח לי לפלאפון? תודה רבה
באיזה חברה סלולרית אתה?
09/12/13 18:04
10צפיות
ראשית וודא שהטלפון פתוח (ע״י החברה) להודעות תוכן.
אם שלחת תעודה, בדר״כ לוקח להם שבועיים לשחרר.
אין להם מייל אבל תוכל לנסות לכתוב ל:
Disabled@facebook.com
לפעמים זה עוזר.
לכתוב באנגלית או בעברית?
09/12/13 18:09
9צפיות
ואני בפלאפון, הוא בסדר.. הוא שולח לי קוד זיהוי של אתרים אחרים
אנגלית
09/12/13 18:11
9צפיות
לא בטוחה שזה יעזור אבל שווה לנסות....
אנשים מעצבנים בפייסבוק
09/12/13 14:41
68צפיות
איזה מעשים או מקרים מעצבנים אתכם בפייסבוק?

אותי למשל מעצבנים:

1.אנשים שעושים לייקים לעצמם

2.אנשים שאוספים חברים מכל הבא ליד, גם אם הם לא שמעו על שמו של מישהו, הם יוסיפו אותו כחבר.

3.זוג שמקיים פרופיל משותף, למשל אנה ויוסי לבטון, אורית וגיא רונן.

4.דפים עסקיים שמופיעים כפרופיל רגיל ולא כדף עסקי.

5.אנש/ים שמתייגים אחרים בלי קשר. למשל, הם כתבו הגיג על החורף ובסוף מוסיפים חברים שאין להם קשר לסטטוס עם Anat Dayan, Eran Levi, וכדומה

6.אנשים שמפרסמים עסק או שירות ומתייגים חברים שלהם.

7.אנשים שעושים אטנד לאירוע כאשר ברור בעליל שאין להם כוונה להשתתף בו.

8.אנשים שמעלים סטטוס שאינו אומר דבר, למשל בוקר טוב ומקבלים 25 לייקים.

9.אנשים שמעלים תמונה שלהם מתאילנד.

10.אנשים שמזמינים אותך לעשות לייק לדף, שבאופן ברור אין לך קשר אליו. למשל, אתה גר בצפון ומישהו מבקש ממך לעשות לייף לדף של סופרמרקט באילת. אתאיסט שמקבל הזמנה לעשות לייק למי לה' אלי, טבעוני שמקבל הזמנה לעשות לייק לקרניבורים מצייצים.

11.אנשים שכותבים סטטוס, במחשבה מראש להעלות אותו לסטטוסים מצייצים.
like
09/12/13 15:09
62צפיות
אהבתי
למרות שאני עושה את רוב הדברים מהרשימה הנ"ל
מגיבה על הכל
09/12/13 15:26
65צפיות
1. הכי נורא. מראה על חוסר חיים ברמה הגבוהה ביותר.
2-3.  לא כ"כ מעצבנים אותי. יותר בעיה שלהם.
4. מחכה ליום שפייסבוק יחסמו אותם.
5. כל עוד לא מתייגים אותי - בעיה שלהם ושל החברים שלהם.
6. דווקא לא רע - עוד דרך לחשיפה.
7-9. שוב, חסרי חיים.
10. לא מדויק. כשאתה רק מקים דף, אתה רוצה להגיע ל - 30 לייקים על מנת לראות סטטיסטיקות אז אתה מבקש מכולם לעשות לייק.
11. אז שיעלו ישר שם ויפסיקו לחפור לי
אהבתי את הרעיון
לא שהיתי בתאילנד אבל מה הבעיה
10/12/13 11:54
15צפיות
עם אנשים שמעלים תמונה שלהם מתאילנד? מאיפה אנשים שביקרו בתאילנד אמורים להעלות תמונות שלהם?
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום