לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום,

פורום פייסבוק ורשתות חברתיות נועד לדיונים בנושאים הקשורים לרשתות החברתיות ולשימוש בהן.

מלבד קבלת מענה ותמיכה בכל הקשור לרשות החברתיות, נשמח אם תיקחו חלק בדיונים השונים וכמו כן אם תעלו דיונים.

נבקש לא להעלות פרסומים, השתתפות בהגרלות וכדומה.

ניתן לפנות אלי גם במסרים במידה וההשאלה אישית או פרטית מדי.

שתהיה לכולנו גלישה נעימה

º
מה זה גוגל + ? איך משתמשים ולמה משתמשים?
11/06/14 01:12
7צפיות
רשת חברתית - דומה לפייסבוק
11/06/14 09:17
16צפיות
רק עם פחות משתמשים
º
תודה
11/06/14 09:40
3צפיות
כמה כתבות נחמדות - תהנו
10/06/14 18:55
25צפיות
The Social Media Party Is Over
http://www.linkedin.com/today/post/article/0000000...

WhatsApp Sharing Button Generator
http://www.whatsapp-sharing.com/

Signs You Work in Social Media
http://jennstrends.com/25-signs-you-work-in-social...
מנסה שוב את הלינק הראשון
10/06/14 18:59
10צפיות
איך אני יכול למצוא קבוצות סודיות בפייסבוק ?
10/06/14 17:52
11צפיות
אני יודע שהן לא מופיעות בחיפוש, אבל השאלה אם אני רוצה לאתר קבוצה כזאת בתחום AFFILIATE  האם אני יכולה לחפש קבוצות כאלו או אנשים שנמצאים בקבוצה כזאת,
בדרך אחרת ולאו דווקא דרך החיפוש בפייסבוק ?
אני לא חושבת
10/06/14 18:46
11צפיות
זה בדיוק הענין של קבוצות סודיות - הן סודיות
סרטונים
10/06/14 15:20
4צפיות
שלום!
בעמוד הפייסבוק שלי פורסם סרטון ואני רוצה לשמור
רק את הסרטון , איך אני עושה זאת?
תודה.
צריך תוסף
10/06/14 16:22
2צפיות
באיזה דפדפן מדובר?
ספר / בלוג מומלץ לשיווק PPC בפייסבוק
10/06/14 13:15
6צפיות
שלום לכולם,

האם מישהו מכיר ספר / בלוג מומלץ ללימוד שיווק PPC בפייסבוק ?

תודה רבה !

בר
PPC דווקא?
10/06/14 13:34
7צפיות
יש שניים מאד מומלצים:
http://www.yanyanko.com/
http://www.fialkov.co.il/
יוטיוב ופייסבוק - כיצד אני כותב מימין לשמאל?
10/06/14 09:41
6צפיות
שלום לכולם,
כשאני מצרף לינק של יוטיוב לדף שלי, אני לא מצליח לכתוב בעברית מימין לשמאל. מישהו יכול לעזור?
גם אני לא...
10/06/14 10:26
4צפיות
לא בטוחה שאפשרי
איךפותחים חשבון פייסבוק חדש,על אותו המחשב,
09/06/14 23:46
16צפיות
ועם כתובת דוא"ל שונה. ואם זה משנה, אני גולש בגוגל כרום. תודה מראש
º
הכוונה היא לחשבון נוסף.
09/06/14 23:50
10צפיות
º
עם דפדפן אחר
10/06/14 09:15
13צפיות
תודה שוש. נאם זו האפשרות היחידה?
10/06/14 14:08
7צפיות
האקספלורר שלי תקוע ובלתי שמיש בעתיד הקרוב.
מבחינתי
10/06/14 14:17
11צפיות
אקספלורר לא אופציה
יש לך שתי אופציות:
1. כל פעם לפתוח חשבון אחר (לא את שניהם בו זמנית)
2. להוריד פיירפוקס (זה מה שאני עושה)
º
תודה.לא הבנתי את אופציה מס' 1.
10/06/14 23:44
5צפיות
כל פעם להיכנס לחשבון אחר
10/06/14 23:57
6צפיות
כלומר לצאת מאחד ולהיכנס לשני.
אין אפשרות לפתוח שניים בו זמנית מאותו דפדפן
פייסבוק מאזינה לנו!
09/06/14 20:00
13צפיות
מישהו יכול להגיד לי למה אני לא יכולה לכתוב
09/06/14 12:48
21צפיות
בפייסבוק יש לי  נפתחת לי טבלה מלבנית וכתוב בה גררי קישור/תמונות לכאן
וזה לא נותן אפשרות לכתוב ,מה עושים?
כי לחצת על הוספת תמונה או קישור
09/06/14 13:05
7צפיות
לחצי אחד ליד "עדכן סטטוס".
º
תודה רבה עזרת לי מאד
09/06/14 13:32
2צפיות
º
בשמחה
09/06/14 14:04
איך לבטל את הזמן ליד השם שלי בצט?
09/06/14 10:59
12צפיות
באפליקציית פייסבוק באייפון מופיע ליד השם בצ׳ט זמן המסמן מתי ביקר המשתמש לאחרונה באפליקצייה לדוגמה 20m או 3h. מה עלי לעשות שליד השם שלי בטלפונים של אחרים לא יופיע הזמן לצד השם שלי??? האופציה הזו פוגעת לגמרי בפרטיות וגורמת לי לבעיות!
חברים מחוקים חוזרים לחיים
09/06/14 10:07
21צפיות
טוב,
אחרי כותרת פיקנטית..

מעניין אותי לדעת איך חברים שמחקתי לפני יותר משנה עושים לי לייקים לתמונות שלי... אני מניח שזה לא שהם עוקבים אחרי כל מה שאני עושה.. (אני מדבר על בעיקר נשים, שצירפתי אותן באפליקציות הכרות וזה לא הגיע אפילו לדייט לפני שמחקתי).  

הן כל הזמן עושות לייקים,

איך זה? רק מחקתי אותן ולא חסמתי או משהו כזה.
יכול להיות שהן עוקבות אחריך
09/06/14 10:19
19צפיות
או שחברים שלהן מתוייגים בתמונות?
מה עושים במקרה כזה?
08/06/14 21:41
26צפיות
שלום לכם : אני לא יודע אם הבעיה שהופיעה לי שייכת לפורום התמיכה הטכנית או לכאן, לכן אשאל גם כאן וגם בפורום התמיכה הטכנית:
נכנסתי לאתר הפייסבוק וראיתי בדף שלי בין השאר קישור לשיר מאתר יוטיוב שהוסיפה חברת פייסבוק ותיקה שלי המעלה תמיד דברים אמינים. > לחצתי על השיר להשמעה בפייסבוק והקפאתי אותו למספר שניות כדי ללכת לשתות מים וכאשר חזרתי לחצתי על המשך השיר ושמתי לב שיתכן ולחצתי במקרה על משהו אחר. אולי לחצתי בטעות על קישור למעבר ליוטיוב להאזנה לשיר משם או לחצתי על משהו אחר, ופתאום שיר נוסף זהה החל לנגן ברקע  בליווי לשיר שלחצתי עליו בפייסבוק, כאילו אני שומע את השיר בשני דפים נפרדים.> סגרתי את השיר בפייסבוק ועברתי לגוגל, אבל השיר הנוסף ברקע המשיך לנגן. בדקתי היטב למטה האם אולי יש שיר פתוח נוסף ממוזער ולא ראיתי כלום. בסוף מה שפתר את הבעיה הוא שעשיתי איתחול והשיר הופסק.
השאלה שלי מה לדעתכם קרה ואם יקרה שוב דבר כזה, איך מפסיקים את זאת?
בתודה לתשובתכם.
פתחת את השיר ביוטיוב
08/06/14 21:52
6צפיות
כנראה היתה עוד לשונית פתוחה בדפדפן ולא שמת לב.
אני חושב שלא:
08/06/14 22:11
5צפיות
לפני כ- 7 שנים קרה לי שנכנסתי לאתר כלשהו ושיר החל להתנגן ברקע ולא ראיתי מיזעור כלשהו וזה המשיך גם במעבר לאתר אחר והתקשרתי לתמיכה הטכנית של ספק האינטרנט שלי ונציג הסכים לעזור לי למרות שהשאלה לא הייתה על תקלת גלישה והוא אמר לי ללחוץ על צירופי מקשים כלשהם והדף עם השיר המתנגן הופיע משום מקום, כאילו העליתי אותו ממיזעור, ואז הצלחתי לסגור. אני לא זוכר מה היו המקשים, אבל רשמתי זאת על בטוח ואחפש את זה.
>> בכל אופן כאשר יש לי משהו ממוזער וזה קורה לא פעם כשפרסומות עוקפות את "חומת האש" המפורסמת ומצליחות לרדת למיזעור, אז אני רואה מיד ליד סמל הדפדפן למטה שיש משהו ממוזער לידו.   זה לא היה עכשיו.
>> כמובן יתכן ואת צודקת שלא הסתכלתי היטב במיזעור אבל הייתה לי הרגשה שהסתכלתי היטב. אגב במקרה מיזעור כאשר אני נוגע בסמל הדפדפן למטה בלי לחיצה, אז מופיעים לי תמונות קטנטנות לדברים שבמיזעור, ובבעיה שהייתה לא הופיע כלום מלבד החלון היחיד שגלשתי בו.  אני לא בטוח במה שאני כותב אבל כמעט בטוח שכך היה.
Alt+tab
08/06/14 22:25
7צפיות
מעביר בין הדברים הפתוחים.
בכל אופן, העיקר שהסתדר
שוש לא הבנתי חלק מהדברים
09/06/14 10:40
4צפיות
כפי שהכרת אותי אז המוח שלי תופס בעיקר הסבר בצעדים
> הבנתי שצריך ללחוץ ביחד על Alt+tab   אבל לא הבנתי איפה המקש tab  
> לא הבנתי מה זה  "מעביר בין הדברים הפתוחים " ?   מה אמור לקרות אם יקרה לי שוב שיר ברקע ואלחץ על המקשים הנ"ל ?  האם הדף עם השיר יופיע?
זה חשוב לי לדעת כי כאשר זה קורה , כמובן אי אפשר לקבל תשובה באותו רגע משוש
בדיוק
09/06/14 10:57
7צפיות
לחיצה על שני המקשים מעבירה בין הדברים הפתוחים.
מקש הטאב זהו המקש עם החיצים שנמצא מעל מקש ב - caps lock בצד שמאל של המקלדת
נהדר. מצאתי
09/06/14 11:22
3צפיות
תודה שוש. ארשום מה שהסברת בקלסר ההערות שלי לטיפול בתקלות

ובקשר לשמות כמו "טאב" קאפס לוק וכ"ו  . למה הם אוהבים להקשות את החיים? למה למען השם אין הסברים עבריים למקשים? האם אין מקלדת כחול לבן עם שמות נורמאליים בעברית?
>> וואלה אני הולך לנדנד בעניין לאקדמיה ללשון העברי.
בוא לא נגזים
09/06/14 11:24
1צפיות
בעולם המחשוב יש שמות מקובלים. בטח לא ישנו לטובת מדינה איזוטרית עם /שפה מוזרה שנכתבת הפוך
שוש אני מאמין
09/06/14 11:53
2צפיות
שאם לא היו אנשים כמוני שמתעקשים על עברית, לא בגלל שהשפה לדעתם "קדושה" אלא בגלל הבנת האנגלית, אז מיקרוסופט ואחרים, לא היו מוציאים חלונות בעברית ופייסבוק לא היה מגדיר דף לדוברי עברית.
במצב שהיה פעם בו היה רק חלונות בלועזית, אז לאנשים שלא הבינו במידה סבירה אנגלית, לא היה מה לחפש במחשב ואינטרנט.  נכון שהיום במקלדת יש אותיות עבריות ואפשרות להקליד עברית, אבל עדיין יש מקשים עם השמות המסובכים האלו לדוברי עברית שלא מתמצאים מספיק באנגלית.
לגבי הכתיבה מימין לשמאל, אגב, גם הערבית נכתבת מימין לשמאל וכידוע יש הרבה מדינות ערביות.
דעתי האישית
09/06/14 12:06
6צפיות
ויכול להיות שאני טועה, אך כאמור זו דעתי שישנם מושגים בסיסים שאין ברירה וצריך ללמוד אותם.
זה עוזר גם כשצריך לחפש חומר ברשת - הרוב באנגלית.
ולא היו אנשים שהתעקשו - פשוט מייקרוספט הבינה שכך יהיה לך שוק גדול יותר.
אבל, להבדיל מפייסבוק, אם מייקרוסופט לא היו נותנים גירסאות שונות, לא היתה לאף אחד ברירה וכולם היו משתמשים באנגלית.
על פייסבוק אפשר לוותר. על חלונות לא ממש
על פייסבוק אי אפשר לוותר
09/06/14 16:09
6צפיות
הסיבה שאי אפשר לוותר על הפייסבוק היא שאז לא הייתי קורא הסברים נחמדים של שוש ,כי לא היה פורום פייסבוק. אז לא, לא, לא !!!  לא לוותר על פייסבוק!!!
> שוש,לפני שהשבתי לך עכשיו חרשתי את גוגל במציאת מקלדת שכולה עברית ויש מקלדות עם המון הדפסים בולטים בעברית אבל מקלדת שהיא בעברית נטו?    לא מצאתי אחד!  בכולן יש משהו לועזי, במיוחד המקשים כמו "קפס לוק" "טאב" וכל המילים המטורפות.
> את צודקת שמיקרוסופט עשתה הכל למען הפרנסה, אבל זה אחרי דרישה של הלקוחות לחלונות בעברית.
זה קרה גם בקטלוגים של מכשירים אלקטרוניים כמו טלוויזיה, די וי די ועוד, שפעם הקטלוגים לשימוש היו רק בלועזית והיום בהרבה מכשירים מתווסף קטלוג שכולו עברית. אני מתאר שזה קרה גם אחרי תלונות לקוחות שאין קטלוג בעברית. כמובן שהשיקול מסחרי שגורם ללקוח לא להירתע מלקנות מכשיר מסוג חדש כי יש לו מדריך צמוד בעברית.
אני מאמין שרעש ציבורי גדול לחוסר מקלדת בעברית נטו יכולה הייתה לגרום ליציאת מקלדת כזו, אבל היום הדור הנוכחי רובו מתמצא אנגלית ולא מפריע לו כל כך שדברים כתובים באנגלית.  אני גדלתי בעידן שלא הקפידו בו חזק על לימוד האנגלית ואני משלם על כך עכשיו שהאנגלית שלי לא מספיק עשירה.
>> הנה דוגמה קטנה לדור הנוכחי: אני מכיר אדם במקום מגורי שחלה באלצהיימר ושכח כבר כל שפת דיבור, אפילו את שפת האם שלו.  פגשתי את בנו שמתעסק הרבה במחשבים ושאלתי אותו האם האבא מדבר משהו והוא השיב לי כך:
" אבא מדבר, אבל המילים שלו הן ג'יבריש"  כך הוא תיאר לי  מעולם המחשבים שאבא שלו מדבר דברים לא מובנים.
כמה דברים
09/06/14 16:26
4צפיות
בקטלוג אתה מתכוון למדריך?
זו דרישה של המכס או מכון התקנים בדר"כ.
לא הבנתי איך ג'יבריש קשור לעולם המחשבים...
שוש, אני לא מאמין לך:
09/06/14 17:49
15צפיות
שאת שואלת כך על ג'יבריש?  כנראה אני לא מבין  נכון מה שכתבת.  בכל אפן אכתוב  שג'יבריש היא מילה מאד נפוצה במחשבים וכוונתה לדף שעולה באותיות מבורברות כמו זה  וצריך להפעיל קידוד להבאתם לאותיות קריאות http://3.bp.blogspot.com/_FCAHAtBdVFY/TU91FzQbaXI/...

> המושג קיים גם באופן כללי:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92'%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%A9
נו באמת, תפוז
09/06/14 17:52
12צפיות
העניין הזה משגע אותי שבתצוגה מקדימה הקישור תקין ובהעלאה לפורום יש הפתעה וזה לא עולה כראוי.
אנסה שוב בקיצור כתובת : http://bit.ly/1tYoWnO
אני יודעת מה זה ג'יבריש
09/06/14 18:13
4צפיות
הכוונה שלי היתה שזה לא ביטוי שהגיע מעוולם המחשבים דווקא
את צודקת:
09/06/14 21:17
5צפיות
אני הכרתי את המילה ג'יבריש בפעם הראשונה ממילון מונחי מחשב שיש לי בבית , כאשר התחלתי ללמוד להפעיל מחשב וחשבתי כל הזמן שהמילה שייכת רק לעולם המחשבים. אני רואה זו הפעם הראשונה מויקיפדיה שהמילה לאו דווקא מעולם המחשבים. לדעתי רוב האנשים חושבים שהמילה היא מעולם המחשבים.
באמת?
09/06/14 22:11
3צפיות
דווקא רוב מי שאני מכירה לא מכיר את זה משם
שינוי כינוי
08/06/14 20:36
17צפיות
האם יש אפשרות לשנות את הכינוי שבו נירשמתי לפייסבוק, לכינוי אחר?
כן
08/06/14 20:53
13צפיות
תיכנס להגדרת - שם - עריכה
º
תודה רבה
08/06/14 21:24
3צפיות
º
איפה נמצאת הגדרת שם?
08/06/14 21:30
3צפיות
לחץ על החץ הקטן
08/06/14 21:34
5צפיות
למעלה, איפה שנמצא השם שלך, שם היכנס להגדרות חשבון.
צירפתי תמונה
08/06/14 21:44
13צפיות
צירפתי תמונה
היכן בדיוק נמצא החץ?

מטעמים מובנים מחקתי את הכינוי שלי
הכי למעלה
08/06/14 21:51
8צפיות
בפינה הכי שמאלית של הפס הכחול.
ממש איפה שבתמונה כאן יש את ה x שסוגר את התמונה.
º
תודה רבה גדולה זה הצליח
08/06/14 21:58
3צפיות
º
בכיף וברוך הבא אלינו לפורום
08/06/14 21:59
5צפיות
תקלות-לא ניתן לשנות לפאבליק,יש ריבועים לבנים
08/06/14 14:36
9צפיות
מאתמול אני חווה בעיות מוזרות בפייס,
כל התמונות לא מוצגות, יש ריבועים לבנים ריקים ורק כותרת שלהם
גם לא ניתן לשנות כל פוסט לפאבליק או פרינדס, גם שם ריבועים לבנים
כנל בתמונות שכן רואים לא ניתן לעשות תיאור. האופציה בלחיצה לא נפתחת כלל
תמונות שהגדרתי לפרופיל ואני רוצה לעשות הסתר מהפרופיל לא ניתן לעשות הייד. והיא נשארת תקןעה בטיימליין.

כל זאת זה תקלה אצלי במחשב? או שכיחה של פייס?
º
גם לא ניתן לעשות חיפשו חברים.כנל שליחת הודעות
08/06/14 14:38
4צפיות
º
מה קורה בדפדפן אחר?
08/06/14 16:52
3צפיות
|*|פורום The Voice נפתח ב|תפוז|
08/06/14 13:10
2צפיות
ארבעה אישים גדולים מתחום המוזיקה הישראלית מתחרים ביניהם על מציאת הקול הגדול הבא של ישראל -אביב גפן, שרית חדד, שלומי שבת והשופט החדש מוש בן ארי בוחרים את הזמרים אותם ירצו לקדם, באופן בלתי מושפע ממראה חיצוני - בעזרת "האודישן העיוור" - והופכים למנטורים שלהם|!|

הפרק הראשון של העונה השלישית ישודר היום בערב ואתם מוזמנים לפורום The Voice המחודש כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום