סיפור אופטימי...

גל 123

New member
סיפור אופטימי...

שלום לכולם רציתי לשתף אתכם בסיפור הקשה והאופטימי שלי.(ארוך אבל שווה להגיע לסוף..) אתחיל מכך שאני כאן מההודעה הראשונה של תמיד איתנו על פתיחת הפורום המבורך הזה,לפני שנתיים,כאשר הסיפורים כאן עוד הגיעו בטיפטופים,והוא הגיב לכל הודעה חדשה(לרוב קוראת פסיבית מלבד תקופות קצרות בהם כתבתי מעט).אז הייתי אחרי האובדן הראשון שלי הפלה טבעית בשבוע 7,המשכתי הלאה באופטימיות מכך שזה דבר נפוץ,ולאחר 4 חודשים נקלטתי להריון עם תאומות זהות,הריון שהושג על ידי לקיחת איקקלומין,הריון קשה משבוע 13 בשמירת הריון עם דימומים ובשבוע 17 תוך כדי אישפוז מתגלת בעיה שנקראת ttts תופעה שמתרחשת באחוז מסויים מהתאומים הזהים,אשר חולקים שילייה אחת,ומתחילים לחיות האחד על חשבון השני.בשבוע 20 אחרי 7 שבועות בבית וחלקם בתל השומר, ועקב הרעה במצב החלטנו על הפסקת הריון בלידה מוקדמת.מאותו רגע כל הכוחות שלי מופעלים למען השגת הריון נוסף מהר ככל האפשר,ספונטני ועם עובר אחד יחיד ומיוחד. חולפים להם 6 חודשים והנה אני שוב בהריון אין מאושרת ממני,ושוב קורה הלא יאומן,הפלה טבעית בשבוע 6 ,כאן נשברתי.... הרגשתי שמכאן קשה לי לקום,אני האופטימית זו שעזרה לכולם להתמודד עם האובדן שלי נשברת לרסיסים,לא האמנתי שזה קורה לי בפעם השלישית,למה זה מגיע לי... מכאן החלו בי החששות שמא מדובר בבעיה שגורמת להפלות חוזרות,ואיך אוכל להתחיל שוב מחדש בפעם הרביעית.מי שעזר לי לאסוף את השברים מכאן היו: בעלי שתמך מאוד לאורך כל הדרך,והזוגיות שלנו קיבלה עוצמות חדשות,הרגשנו שותפים יותר מתמיד,שותפות גורל.הרופא שלי פרופ' צלאל שהיה בשבילי בכל הרגעים הקשים,תמך בי עודד אותי וטיפל בי בצורה המקצועית והאנושית ביותר.וחברה שזכיתי בה כאן בפורום המבורך הזה,והשיחות איתה וההתכתבויות איתה גרמו לי לעבד את הדברים,לדעת שיש לי אוזן קשבת שמבינה אותי שלא כמו שאר הסובבים. שוב חולפים להם 4 חודשים ואני בהריון הרביעי שלי,בדרך לילד הראשון שלי,הריון יקר ארוך ולא קל,אני מחכה לעבור את שבוע 7 ולראות סוף סוף דופק,לעבור את מחסום השבוע ה 20 ואכן החלום מתגשם....לאחר 39 שבועות נולד בני הראשון
מאור.אהבת חיי. חשוב היה לי מאוד להעלות כאן את סיפורי,קראתי חלק גדול מהסיפורים והתגובות שלכם ואני חייבת לומר שנראה היה לי כאילו אני כתבתי הודעות אלו.הייתי באותה סירה,באותו מקום שהיה נראה כמו בור עמוק שנפלתי לתוכו ואין סיכוי שאוכל לטפס שוב למעלה,חשתי כעס עצום על אנשים שלא ידעו איך להגיב (בעיקר אחרי הלידה כי על ההפלות אנשים לא ידעו כלל)תגובות הסביבה ולעיתים חוסר התגובה זה אחר הדברים הקשים בעיניי.כל חג רציתי לברוח חודש אחרי הלידה המקדמת הגיע ראש השנה וכולם הציעו לי לנסוע לחופש ולא להיות כאן,האמת לא נסעתי והצטערתי.היו ימים שכל מה שרציתי זה להכנס למיטה ולהיות בחושך,לא הצלחתי למצוא נחמה בשום דבר.וזאת למרות שתמיד הייתה לי פינה אופטימית בלב,ובאופן כללי שמחת החיים נראתה על פניי. למדתי המון מהאובדנים שלי,זאת דרך קשה מלאת ייסורים פיסיים ונפשיים אך בית ספר לחיים.החיים שלי קיבלו משמעות אחרת,זכיתי בזוגיות מאושרת יותר מתמיד,למדתי מי הם החברים האמיתיים שלי,הכרתי אנשים טובים באמצע הדרך ובסופו של מסע זכיתי באור של חיי-מ א ו ר. האמינו שיהיה טוב,דמיינו לעצמכם תסריטים טובים,פנקו את עצמכם בדברים קטנים שעושים לכם טוב,תשקיעו בזוגיות,תנסו לפרוק את כאבכם בכל דרך שנראית לכם בכי,צחוק,ספורט,שיחות,הודעות בפורום כמובן,נסו להגשים במקביל חלומות נוספים שאתם מעוניינים בהם,צאו לחופשה,והכי חשוב שימרו על אופטימיות כי זה גם מה שיעזור לכם להשיג את ההריון הבא. אני מחבקת את כולכם חיבוק ענק,מתפללת בשביל כולכם לטוב ואני כאן בשבילכם גם במסרים לכל המעוניין.

מזל טוב!!!../images/Emo39.gif../images/Emo142.gif../images/Emo141.gif../images/Emo20.gif

שלום גל123, הודעתך כה מרגשת...כה מעודדת ונותנת תקווה לחברות וחברי הפורום! כה שמח עבורך ועבור הסובבים אותך. מאחל לך ולמאור אור שמחה ובעיקר בריאות! כמי שחוותה ימים קשים ועצובים, לבטח את מתחילה פרק חדש בחייך, ומייחל שיהיה רווי באור אמיתי וחם. ממני, תמיד איתנו

גל 123

New member
לתמיד איתנו היקר...

תודה רבה על כל הברכות והאיחולים החמים. אני חייבת להודות שאתה עושה כאן עבודת קודש,כמו שציינתי החל מימיו הראשונים של הפורום. כל הכבוד יישר כח וחג שמח!!!

sivanori

New member
מזל טוב להולדת מאור ../images/Emo70.gif

אני כל כך שמחה טוב לך
ומשפטי הסיום שלך נכונים. כל דבר שעושה לנו טוב הוא הדבר הנכון לעשות אותו, גם אם לסביבה זה נראה ביזארי.

גל 123

New member
תודה סיון

אכן כך,דאגי קודם כל לעצמך,כי אף אחד לא יעשה זאת במקומך,ואח"כ חישבי על כל השאר. מאחלת לך רק טוב וחג שמח!!!

תמי ס

New member
מזל טוב גל

על ההצלחה, על מאור, ועל ההבנה מי הם החברים האמיתיים שלך. אני מניחה כי אנו חולקות את אותה חברה, בעלת לב ענק ואוזן קשבת... תודה על ששיתפת אותנו, חג שמח

גל 123

New member
תודה רבה...

על הברכות,ולגבי החברה...אכן מדובר באותה אחת מופלאה. מאחלת לך כל טוב וחג שמח!!!

עידית ר

New member
המון מזל טוב

טוב שחלקת איתנו את הסיפור שמסתיים בסוף נפלא הוא נותן המון כח להמשיך ולא לאבד את התקווה שיהיה לך המון נחת ותזכי לעוד המון ילדים מקסימים חג שמח

גל 123

New member
לעידית...

תודה על הברכות,ואני שמחה מאוד שאולי עודדתי אפילו במעט,הרי לכך בדיוק התכוונתי. מאחלת לך כל טוב וחג שמח!!!

מזל טוב!

שמחה לשמוע על מאור! שיאיר תמיד את חייכם! מאוד מזדהה עם מה שכתבת. גם עלתחושותייך לאחר האובדן, גם על תגובות הסביבה, גם על מה שהאובדן לימד אותך וגם על השקפת העולם שלך. תודה ששיתפת.

גל 123

New member
תודה רבה..

מאחלת לך מכל הלב שאיתן יצא במהרה מהפגייה אני זוכרת הייטב את סיפוריך,את הכוחות העצומים שיש בך ומברכת אותך על דרכך... מזל טוב על הרחבת המשפחה וחג שמח!!!

ריננית

New member
אני רוצה כל כך לדבר אתך!!../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif

אוי, זה כל כך מרגש!!! אני רואה רק שחור ואשמח לדבר איתך ולראות קצת אור

למעלה