חודש המודעות

xozekal

New member
חודש המודעות

הי,
אני בדרך כלל קוראת ופחות כותבת. פשוט כי לא יודעת מה לכתוב.
אבל אוקטובר הוא חודש המודעות לאובדן הריון ותינוקות צעירים אז רגע לפני שהוא נגמר חשבתי לשתף.
בכל שנה יש פה באיזור טקס זיכרון, שבו הורים ומשפחות מוזמנים לבוא ולחלוק את הסיפור שלהם ולהגיד בקול את השם שבדרך כלל אומרים בלב. אחרי הטקס יש צעדה, בסימן של ללכת את הצעדים שהם לא יילכו ואחריה פיקניק. היה מקסים. אני מצרפת תמונה* של ילדת הקשת שלנו בצעדה.
לעולם נאהב, לעולם נתגעגע.
עדי
(*סליחה שהתמונה על הצד לקח לה המון זמן לעלות, אז אני משאירה אותה ככה...)

שירהד1

Member
מנהל
ואו! תודה על השיתוף- ועוד שאלות-

מאוד מאוד מרגש. לא שמעתי מעולם על פעילות קהילתית מיוחדת שכזו.
האם את מוכנה לשתף יותר? גם בסיפור האישי שלך, וגם לגבי הפעילות- באיזה איזור מדובר, מי יוזם את העניין, כיצד אנשים יודעים על הפעילות, היכן יש פרסום (אם בכלל)?
לגבי ביתך שצועדת בצעדה- בת כמה היא, וכמה זמן אחרי האסון נולדה?
וסליחה- עוד שאלה מאוד רגישה- לא הבנתי האם עדי הוא השם שלך או של העוברית/תינוקת שלך?

מקווה שתבחרי לשתף אותנו עוד קצת
.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון, תפוז.
09-7749028

xozekal

New member
תשובה

הי,
אני עדי, חיפשתי אחורה בפורום ומצאתי את ההודעה שכתבתי 3 חודשים אחרי הפרידה. (adidas124 זה שם המשתמש שלי מאז) והסיפור המלא בבלוג. ילדת הקשת שלנו בת שנתיים. הן נולדו באותו בי"ח אצל אותו רופא ומפרידים ביניהן 13 חודשים בדיוק, שזה סיפור בפני עצמו.
ה 15 באוקטובר הוא תאריך שבו מציינים אובדן הריון ותינוקות צעירים בעולם, אז סביב התאריך הזה מתקיימים כל מיני אירועים. אנחנו חיים באוסטרליה, האירוע שהיינו בו מאורגן ע"י עמותה שהיעוד שלה הוא תמיכה למי שחווה אובדן ולמשפחות וחברים שרוצים לעזור. יש להם באתר המון מידע מאוד מועיל.
אני בדרך כלל לא יודעת מה לכתוב פה בפורום. רוצה לשתף ולעודד אבל לא בטוחה מה ומתי מתאים, אבל אם הסיפור שלי והמסע שעברנו מאז יכולים לעזור במשהו למישהי, אז תדעו שאני פה.

שירהד1

Member
מנהל
תודה רבה על השיתוף

קראתי את ההודעה בפורום ונפעמתי מיכולת הביטוי שלך ומהמודעות העצמית שלך.
מאוד ריגשת אותי.
נפלא ומעודד לקרוא ש-13 חודשים לאחר הטרגדיה, נולדה ילדת הקשת שלכם.
את יכולה קצת לשתף אותנו בהחלטה לחזור באופן מיידי לנסיון להרות? היתה פה מישהי לפני מספר ימים שמתלבטת בסוגיה. כמובן שלא כל מה שמתאים לך, מתאים גם לה, אבל כן אשמח אם תוכלי לשתף אותנו איך זה היה אצלך. איך התקבלה ההחלטה?

ובכלל- את מוזמנת לכתוב בפורום מה שאת רוצה, בכל זמן שהוא. הכל מתאים. גם לשתף, גם לעודד, גם סתם לבכות. הכל לגיטימי.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון, תפוז.
09-7749028

למעלה