אקסים מיתולוגיים (או "רגילים")

איילה א

New member
מעולם לא האמנתי בקשר עם אקסים.

לא נראה לי נחוץ. לבן זוגי יש מיתולוגית, הם היו חברים הרבה שנים לפני שהפכו לזוג וזה נגמר לא נעים. הוא חזר להיות איתה בקשר כשאנחנו התחלנו לצאת, לא הפריע לי כי אני לא שופטת סיטואציות שאני לא מכירה (מעולם לא היה לי ידיד שהפך לבן זוג, כך שתיאורטית אני מבינה שאפשר להתגעגע לידידות שהיתה), אבל סירבתי להזמין אותה לחתונה שלנו וסירבתי לפגוש אותה. מבחינתי אם אני לא מרגישה בנוח להיות בקשר עם אקסים שלי אין שום סיבה שאהיה בקשר עם אקסית שלו. הקשר ביניהם מתמצה בשיחת עדכון חצי שנתית או משהו כזה.
&nbsp
הילד קטנטן, ייתכן שזה יעניין אותו כשיגדל. תכל'ס אחרי כמעט עשור (מוצלח
) ביחד האקסים לא ממלאים שום מקום בחיים או במחשבה שלי.

debby12

New member
מנהל
אני באותו ראש....

אם נגמר אז נגמר - צריך closure ולעבור הלאה בחיים (יש איזה שיר אווילי כזה לא? משהו כמו: "אם זה גמור תאמרי לבחור אמרת שדי אז יאללה ביי" לפעמים שירים צודקים
)

אני בקשר ממש טוב עם המיתולוגי שלי

היינו ונשארנו באותה "חבורה"
בעלי מאד אוהב אותו, יש להם אופי דומה
מאז הוא הספיק לצאת עם החברה הכי טובה שלי במשך 4 שנים והם נפרדו, גם הם נשארו שניהם בחבורה
&nbsp
בעלי לא בקש עם האקסיות שלו
באופן די מצחיק, אני דווקא כן בקשר עם אחת מהן :) מדי פעם מעדכנת אותו עליה

Numi112

New member
לשמחתי הרבה שום אקס שלי לא השאיר חותם רגשי עמוק בנפשי

גם אלה שהייתי איתם כמה שנים.
אם חושבים על זה לעומק זה קצת מוזר, המחשבה שהייתי איתם שנתיים או 3 שנים, הם היה חלק גדול מעולמי, ועכשיו ממרחק הזמן אין לי טיפת רגש אליהם ו/או בדל מחשבה .... אלא אם כן מדברים על אקסים ספציפית.
אני מאמינה גדולה בגורל, מה שצריך לבוא יגיע בסוף.
לא במובן של לשבת על התחת ולחכות כי הגורל כבר יביא את מה שצריך, אלא לעזור לגורל לנווט אותי - אם זה לצאת לדייטים, אם זה לצאת לראיונות עבודה....בסוף תגיע (הגיעה
) האהבה הטובה, העבודה הכייפית....

האיש שומר על קשר פייסבוקי רחוק עם אקסית או שתיים, לא משהו מרגש. סתם התעניינות בשלומן.

למעלה