איך היה השבוע שלי

קבוצת הכדורעף נשים מכבי XT חיפה זכתה בגביע המדינה

בפעם הראשונה מאז שהוקם המועדון.
כפי שכבר כתבתי כמה פעמים, אנחנו (המשפחה הגרעינית) עוקבים אחרי הקבוצה והולכים לראות את המשחקים שמשוחקים ב"מגרש הבייתי".

גמר הגביע התקיים ביום רביעי אחרי הצהריים ברעננה. מאוד התלבטתי מה לעשות ובסוף החלטתי שמותר פעם "לברוח" מוקדם מהעבודה.... כך, שהילדים שלי ואני נסענו לראות ולעודד!
היה שמח! חזרנו עייפים, צרודים ומרוצים

קיבלתי מכתב המלצה ממש מרגש מאחת האמהות בגן

הייתי בשוק לראות מה היא כתבה ולאילו דברים היא שמה לב בהתנהלות שלי כגננת וזה ממש מרגש לדעת שרואים את הדברים האלה כי הם חשובים ומשמעותיים לי.

הורים רואים כשמשקיעים בילדים שלהם....

יפה שהעלו את זה כמכתב המלצה.
(אצלנו זה נגמר בדרך כלל בנשיקה וחיבוק ומתנה קבוצתית)

mom at work

New member
תפרתי - לראשונה בחיי - תחפושת (גלימת ג'דיי) לבן שלי

כבר מזמן רציתי לנסות ולא העזתי... אז עכשיו, לאור מחירי התחפושות השערוריתיים, החלטתי שזה הזמן . קניתי בד ב-20 ש"ח ותפרתי גלימה. יצא ממש מוצלח (לעניות דעתי ודעת בני משפחתי). עכשיו אני רוצה לנסות לתפור את החלק העליון של החליפה (התכנון המקורי היה להשתמש בחליפת הג'ודו שלו, אבל נראה לי שאני אנסה להכין משהו מבד קצת יותר דק ופחות מסורבל)

השבוע עבר במהירות שיא

כל יום היתה לי ישיבה במקום אחר, כך שכמעט לא הייתי במשרד.
לפעמים אני צוחקת ששר החוץ לא נוסע הרבה כמוני. אבל אז אני נזכרת בדבי

את חלק משעות הערב השבוע השקעתי בהכנת הרצאה לכיתה של האמצעי שהתקיימה היום.
לפי השקט וההשתתפות, כנראה היה להם מעניין

debby12

New member
מנהל
- לכל מי שמתלונן שאת כל הזמן מטיילת

את יכולה לומר בבטחון שאת מכירה מקרה יותר קיצוני...(שכותב עכשיו הודעה מנמל תעופה. ז'ה טם איי לאב יו טרמינל זה כאן....)

שבוע מוזר כזה...

שבוע קליל יחסית בעבודה, במיוחד שיומיים לא הייתי ולשם שינוי לא בגלל טיפולים

היה שבוע די נחמד בגן- היה נחמד לעבוד בשיתוף פעולה ולהיחשף לשיטות הלימוד השונות בגן.
&nbsp
הייתי בראיון עבודה אבל לא נראה לי שאלך על המקום, פחות אהבתי את הגישה החינוכית במקום ואת ההתייחסות לצוות החינוכי כאל רובוט. אני חייבת לעבוד במקום שמאפשר לי לבטא את היצירתיות שבי ואת מי שאני כמורה וזה משהו שאני אישית לא מסוגלת להתפשר עליו.
&nbsp
חוץ מזה, הכל היה סבבה והתמודדתי עם פחדים שלי כמו ללכת לרופאה שלא מכירה ולהתנהל באנגלית- תמיד מפילה את זה על הבחור כי שונאת ביורקרטיה ועוד באנגלית והפעם הוא לא יכל לבוא אז נאלצתי להתמודד בעצמי ואפילו שרדתי כדי לספר

&nbsp

The Blue Fairy

New member
חביב +

*ביום שני בעלי לא עבד אז לקחתי גם אני חופש מהעבודה, ארזנו את עצמנו והכלבה והלכנו לטייל..היה מזג אויר מצוין ולא הרבה אנשים וזה בדיוק מה שהיינו צריכים.
*לקחתי סדנא לסריגת שטיח וביליתי את הסופ"ש בלסרוג..ריפוי בעיסוק זה כאן
*פגשתי בסופר מטופלת שלי שילדה לפני חצי שנה, שזכרה אותי ועוד אמרה לבובון שאני מכירה אותו מהבטן. תמיד כיף שזוכרים אותך :)
&nbsp
השבוע הזה יהיה קצת פחות חביב, מחר פגישה עם הרופא, מתחילים להריץ את עניין הטיפולים :| וחוזרים ללימודים..אין לי כח.
&nbsp
שבוע טוב לכולן!

debby12

New member
מנהל
מוצלח

הייתי בעיר מגוריי כל השבוע (אם לא מחשיבים את היום/שבת כחלק מהשבוע)

ביום שני יתר בני ביתי (הילדות ורמבו) קיבלו יום חופש לרגל פרזידנטס דיי אז עבדתי מהבית וזכיתי להנות מחברתם. גם ירד שלג כל היום אז היה יום חורפי מוצלח שכזה . ולמחרת בבוקר התחמם מאוד וירד גשם זלעפות שהמיס ושטף את השלג מה שעשה את הדרך לעבודה הרבה יותר קלה. לא שבית הספר היה פתוח חלילה - אבל מילא (בית הספר נוהג מנהג בית שמאי בנוגע למזג האוויר. אם יש ספק ספיקא - הוא סגור. ואם אין ספק - אז הוא סגור רק יום אחד נוסף, ליתר בטחון. בקיצור - שווה להיות מורה)

הזמינו אותי לדבר באיזה כנס של "גדולים". קשה להסביר יותר בפירוט - אבל זו פעם ראשונה שמזמינים אותי לדבר בפאנל בסדר גודל כזה. בקיצור - עליתי כיתה השבוע - לפחות באופן נקודתי.

זכיתי לאכול ארוחת בוקר ולקשקש עם בן דודי האהוב שהיה בעיר לרגל משהו אחר.

Ani15

New member
לא משהו

נפרדתי לשלום מהתוספתן שלי, אני עדין מעכלת את כל הסיפור הזה (ואת הספיחים המאוחרים שלו).
נסיעה טובה דבי וסחתיין על הכנס.

debby12

New member
מנהל
אוי ויי - זה ניתוח מאוד משמעותי כך נדמה לי

היתה לי פעם חברה שעברה אותו (בימי התיכון) ולקח לה שבועות רבים - סדר גודל של 8 - להתאושש.

קחי את הזמן שלך להתאושש

debby12

New member
מנהל
שאלות על "שעורה" בעין

איך קוראים לזה באנגלית? ובניגוד לדלקת בלחמית - זה לא מדבק - נכון?
למיטב זכרוני פשוט מורחים משחה אנטיביוטית של עיניים ומחכים? ממה זה נגרם בכלל?

<הערכת מצב לרגל פרוץ האירוע בקרב אחת מיורשות העצר הפרטיות שלי>

תודה!!

בילבי75

New member
איזה מצחיק, בדיוק עכשיו יש לי

באנגלית זה נקרא stye . ואת האמת, היא מדבקת. עד לפני שנתיים שמתי משחה וקיוויתי לשכוח מעניין. לפני שנתיים היתה לי שעורה במצב ממש קשה (נראה כאילו קיבלתי אגרוף בעין) הלכתי לרופא עיניים והוא אמר לי שזה לא טוב למרוח משחה ועדיף לטפטף טיפות. הוא נתן לי מרשם לטיפות, לא יודעת אם אפשר לקנות ללא מרשם. בכל מקרה, אם את רוצה בכל זאת למרוח משחה, יש משחה שנקראת stye והיא נמכרת בכל בית מרקחת ( בcvs בטוח יש).

בריאות ליורשת העצר

debby12

New member
מנהל
ותודה מיוחד על הטיפ של המשחה STYE. אקנה לארון התרופות הביתי

Dr T noki

New member
זה נקרא stye באנגלית

זה לא מדבק, בניגוד לדלקת הלחמית=Conjunctivitis שהיא וירלית או חיידקית, שעורה מגיבה לחימום. אפשר משחה אנטיביוטי. אבל מה שהכי עוזר זה חימום מקומי וזמן.

debby12

New member
מנהל
תודה רבה לשתיכן!!

את הטריק של חימום לא הכרתי. אדווח לאב המסור (אני מניחה שרטיות חמימות). היפוכונדרית-הבית ודאי תהנה מתשומת הלב ומהיכולת להיאנח בפולנית מתחת לרטיה. נדמה לי על פי אבחון טלפוני שהיא כבר בדרך החוצה מזה

שוב תודה!!

למעלה