הבן בן 20. עתודאי

הבן בן 20. עתודאי

קוד:
הוא ילד רציני וגם מאוד שמח. שולט בעצמו. לא חושף רגשות אבל גם מאוד פתוח וחם ואוהב.

בגיל 17 היתה לו חברה מהכיתה עד,סוף יב'. הם מאוד תמכו אחד בשני אבל בסוף הוא סיים את זה כיוון שזה לא התאים. הבנתי שהוא אוהב אותה אבל זה לא מתאים. יתכן שגם רצה לצאת ללימודים ללא תובענות של חברה ורצון בחופש...ניחוש שלי. 

הוא התמקד בלימודים וקמת יותר במסיבטת בקמפוס אבל בסוף התיישר עם הדרישות התובעניות של התוכנית הצבאית בלימודים ועלה על המסלול. נטול חברה. לפני כ-7 חודשים התחיל לצאת עם מישהו,  הביא אותה הביתה. בחורה מקסימה כפי שהקודמת היתה אבל אתמול סיפר שהם נפרדו בהחלטה משותפת כי זה כבר לא הרגיש כמו בהתחלה. ראיתי קצת תנועות עיניים מהירות שגירשו את הדמעות הלא נראות וזהו. החיים ממשיכים רק אני תקועה.

עם החברה הזאת כבר לא נקשרתי כל כך כי הפרידה הקודמת היתה קשה לי  ובכלל it's not about me. 

אז. הארות(!) יתקבלו בברכה. תודה

למען ההגינות אציין ששאלתי גם בקבוצת הבוגרים

נראה היה לי שאין שם פעילות ואיכשהו התעקבתי לציין את זה פה. תפוז כל הזמן בורח לי.

La Milagrosa

New member
פרידות בגיל הזה הן חלק מהחיים של כל אדם נורמלי.

אין לך מה לעשות פה, ואת גם ממש לא צריכה לעשות מזה סיפור.
יעבור לו.

למה את תקועה?

את מצפה שהוא יתחתן עם כל בחורה שהוא יוצא איתה? מאוד סביר שהוא יחליף עוד כמה חברות עד שהוא ימצא את ה"אחת". זה לא משהו רע.

Overthinking קוראים לזה=תקועה

קצת עברנו הלאה. עכשיו דואגת שהיא יתאפס עצמו ושלא יפגעו הלימודים. למרות שהפרידה היתה החלטה משותפת שלהם וכנראה שהיו פרידות גם קודם, מתברר.

נראה מה יהיה.

למעלה