הצילו! ירושלים. רגע האמת הגיע. Help

הצילו! ירושלים. רגע האמת הגיע. Help

היי. זוכרים את הבת שהלכה לשנת שירות שפתיתי3 נבאה שהילדה תשאר בירושלים �� התממש. עדכנתי פה שהיא התקבלה לשנקר ולבצלאל ובחרה בבצלאל....

מחפשת דירה. אם יש לכם תובנות לעניין זה. אשמח!

נומלה

New member
למה את מחפשת דירה?

את תגידי כמה את נותנת ושהיא תחפש דירה. תובנות? לדעתי עדיף בשנה הראשונה כשלא יודעים מימין ומשמאל, לגור במעונות. בירושלים זה אפילו אפשרי.
בכל מקרה שהעלמה תתחיל לקחת אחריות. לא את.

היא לוקחת אבל מתייעצת. אין לה כסף לכל השנה ואני דןאגת

זה טמטום לשכור דירה ולשלם על עוד 3 חודשי חופשה לפחות סתם ככה. נראה לי שהסתבכנו קשות עם כל המעבר הזה מהמרכז.

adif11

New member
איה אל תתחילי !!!

הכונה אל תתחילי שוב לראות בכח הכל שחור אחרי שכבר כל כך שמחת עם הבת הזו ועם ההצלחה שלה.
נסי להתמקד בחלק הטוב (המצוין!) של הדברים. היא התקבלה למוסד אקדנאי (שניים) שחבר'ה צעירים רבים רק חולמים על להצליח להתקבל.
אימרי לה בשמחה שאת מאוד גאה בה ושלא תדאג כי תעזרי לה למצוא פתרון לנושא המגורים. הנחי אותה לפנות לברר אפשרות של מעונות בשנה א', אם קשה לה את יכולה לעשות את זה איתה יחד.
חפשו כבר עכשיו (ביד 2 וכד') יחד דירות עם שותפים באזור כדי לנסות להבין באיזה סדר גודל כספי מדובר ועד כמה ההיצע רחב או צר. את השכירות עצמה ניתן לדחות לאוגוסט .
יש לך הזדמנות נפלאה להיות אמא תומכת ועוזרת במובן הכי חיובי ויפה של המושג. תהיי את המבוגר הרגוע והמנוסה שעוזר לילד הלחוץ וחסר הנסיון שלו להמריא.

בהצלחה !

תודה אבל זה כנראה לא יקרה. אני יכולה לעזור,בדברים מסויימים

ולחלוטין מוגבלת באמצעים נפשיים או מנטליים לחפש דירה וכל זה. אני מנחה אותה אבל הגברת החליטה שהיא צריכה לעשן למשל, אני כועסת ברמות על אבל זה היה צפוי. לצרוח ולהתעצבן על השכנה מלמטה שהיא מעשנת ומסריחה את החדר,שלה זה סבבה ולעשן אחר כך זה סבבה. מצידי שלא תבוא הביתה בכלל.

נכון, כולה עישון. לא לטעמי שלא לדבר על ההוצאה הכספית של זה. לא מוכנה ליהיות מעורבת יותר. אנינלא מכירה אותה. אני באמת לא מכירה אותה. האנשים איתה היא מסצובבת. לא מכירה. ההתנהגות שלה. לא מכירה. אז היא מוכרת והיא התקבלה וכל הכהוד לה ו....

סליחה, פשוט היא בדיוק באה מריחה מסיגריות.....

אשרז4

New member
רגע קשה, אה?

מבינה את הרגעים הללו שהכל נראה שחור ולא טוב ולא לעניין.
טוב שיש גם רגעים אחרים

איה אני קוראת סמויה לפוסטים שלך כבר

בערך 6 שנים
וקשה לי לקרוא אותך לגביה, כי אף פעם לא הייתה לך מילה טובה עליה

נכון. היא קשה לי. החוויה ההורית שלי קשה

מי שיש לו ילד כזה ובעל אופי כמו שלי...זה מה שקורה. אני לא מבינה אותה. היא עושה דברים שאני מתנגדת להם במקרה הרע או חוששת לגבי המסלול שהיא עלולה להכנס אליו....קיצר. לא פשוט.

וכן, בנוסף לכל.....לפני כמה ימים

אובחנה כחולת פיברומיאלגיה (כמוני). הילדה בת 20 ויש לה פיברו. זה אומר חיים מלאי כאבים.

איפה אני אמורה לשמוח? אנינשמחה שהתקבלה לבצלאל אבל מאוד מודאגת.

גם אני בחורה/ אישה עם מוגבלות ככה שאני יודעת

מה זה קשיים
קשה לי עם זה שלפני שנים טיפלת רק בבת ולא בהתמודדות שלך מולה

ולמה לא כתבת אז מה את.חושבת או מה נראה לך שחשוב לעשות

לא שבטוח שאני מבינה עכשיו למה את.מתכוונת. לא ממש. כי נדמה שטיפלנו בכל מה שאפשר לטפל. כלומר מה גרם לך לבוא עכשיו באיחור של שש שנים? זה כאילו חכמה אחרי מעשה, קצת....לא הןגן משהו...

מאחלת לך רק טוב

מירי,

New member
זה לא סוף העולם.

אפשר ללמוד ולפתח קריירה להקים משפחה ולטייל..
זה קשה, זה הופך חלקים שלמים בחיים למתסכלים ומדכאים אבל דווקא את צריכה לדעת שהיא צריכה סביבה תומכת יותר מהכל.

היא צריכה.

נראה לי שהיא גם מתמצאת יותר מידי בגלגול...כי היא גלגלה לי את הקנאביס הרפואי O
והעישון שלה? לא סוף העולם אבל אנינכל כך מתנגדת לכל אלה וגם היא....זה כאילו שהיא מפנה עורף להכל. איפה הגבול??

מירי,

New member
עד שהיא תמצא את עצמה.

היא גדלה היא הופכת להיות היא עצמה נפרדת.

רזאי

New member
יש בפייסבוק קבוצה

שנקראת "דירות מפה לאוזן בירושלים סאבלט". מפרסמים שם הרבה סטודנטים שרוצים לעזוב את הדירה שלהם לפני תום החוזה. אפשר למצוא שם דירות שוות, גם כאלה שאפשר להשאר בהן אח"כ לטווח ארוך, אם רוצים.

תודה. היא חברה בכל הקבוצות בפייסבוק

והיא בודקת. המחיר לא זול בכלל. 1600+ לפני מיסים ולפני כלכלה. והבזבוז הנורא בחודשי החופשה

רזאי

New member
זה המחיר לחדר עם שותפים.

הבן שלי וזוגתו שוכרים בית ישן ומתפרק כולו 50 מ"ר, ומשלמים משמעותית יותר מכפול מהסכום שציינת.

למעלה