רשימות

tiny toon

New member
רשימות

שלום לכולם,

אמ;לק: צריך עזרה במציאת מקומות להיכרות

מדי פעם צפה פה השאלה של איפה מכירים, ויותר חשובה ממנה, איך מכירים?

כדי להפגין בקיאות בחומר, אספתי פה כמה מקומות של 'איפה':
- אתרי היכרויות, במיוחד החינמי (יש יותר מאחד?) שבהם, וכל מיני אפליקציות (באופן טבעי, מקומות שמתאימים במיוחד למבקרים בפורום הזה מעצם היות קוראי הפורום אנשים שמרגישים נוח מול מסך).
- חוגים (סלסה, מישהו?), לימודים, עבודה, התנדבות, וכל מסגרת שגרתית אחרת
- ברחוב, קניון, סופרמרקט, בנק, הוצאה לפועל, בית תמחוי, כל מקום מקרי אחר
- בפעילויות פנאי: טיול גדול בדרום אמריקה, פסטיבל בגליל, מופע מוזיקה, סדנת ציור, צילום, פיסול, כתיבה
- דרך משפחה, חברים, מכרים, דודה של הסבתא שחזרה מהודו עם חבילת חישוקים ויותר מדי גראס בכיס של המעיל

לגבי ה'איך', לכל אחד מהמקומות האלו יש את היתרונות והחסרונות שלו, ואפשר לפתח ולנהל את הדיון שהתקיים פה, וממשיך להתקיים בכל מיני אופנים (חלקם לא חינניים, ותודה לטרולים שמנצלים את האנונימיות שמאפשר האתר).

העניין הוא שאני הגעתי לנקודת שבר כלשהי.

בהזדמנות חגיגית זו, נמציא לצורך הדיון ההיפותטי דמות בדיונית לחלוטין שהקרצתי ממעמקי מוחי הקודח ועונה על המאפיינים הבאים:
- בחור (למה תמיד אומרים 'גבר' ו'בחורה'? למה לא להשוות בין המשקלים של 'אישה' ו'גבר' ולחלופין 'בחור ו'בחורה'?) שעבר את גיל 30 (לפני לא הרבה זמן בכלל),
- יהודי חילוני, או למצער לא שומר שבת או אדוק באופן מיוחד בדת,
- גר בירושלים (אם גרתם בירושלים, אתם מבינים כמה זו בעיה להיות חילוני רווק בעיר הזו),
- סטרייט, או למצער לא נמשך לגברים או מעוניין לקיים קשר זוגי עם גברים (לא יודע מה סיפרו לכם, אבל מהידע שלי, אנשים שכן אוהבים גברים דווקא מסתדרים נהדר בירושלים),
- נראה אחלה, אבל לא גבוה במיוחד (אתרי היכרויות משוקצים לאנשים שאכפת להם רק מהמראה החיצוני),
- סיים שני תארים, ונמצא בעבודה (לצעירים שבנינו: הכוונה היא שמרחב האפשרויות להיכרות מצומצם יותר, כי לא פוגשים אנשים בכל מיני קורסים).

אנא ילדים, מה הייתם מייעצים לדמות הבדיונית שלנו? איפה, ובעיקר איך אפשר להכיר בתנאי המעבדה שהמצאתי כאן?

אני אשמח לעצה.

tiny toon

New member
התייחסות

שלום,

מפריעה לי הטענה שלך על הניסיון להרשים.
אם ב"להזיע בניסיון להרשים" התכוונת לצורה שבה רשמתי כאן, אני רוצה להתייחס ולומר שלא ניסיתי להרשים אף אחד. הטענה שלך לא הגיונית, מעצם העובדה שאני כותב בצורה אנונימית. את מי בדיוק אני אמור להרשים בלא שם ותמונה? וגם אין לי אתר או בלוג שאיליו אני מנסה למשוך תנועה וכתוצאה יכול לקבל רווח סמלי או ממשי מפרסומות והכרה.

אני לא מנסה להרשים אף אחד.

לגבי הטענה על חפירה: אני לא אוהב כל כך את השימוש במילה בצורה שבה אתה השתמשת בה. אין פסול בעיני בהצגת תמונה מורכבת של הדברים, גם אם היא ארוכה יותר. בעיני, אם אתה כותב משהו נורא שטחי אתה גם תקבל תשובה שטחית (ולא פעם ברורה מאיליה), ואז?... מה עשינו פה? ביקשתי לקבל תשובה כנה שמספרת לי משהו שלא ידעתי קודם. וכיוון שזה נושא שדובר בו רבות, נראה לי הגיוני להציג את הדברים שאני כבר יודע.

לגבי יתר הטענות שלך שמובלעות במשפט הבודד שרשמת: אני מסכים איתך לגמרי. אתה צודק. אבל בגבולות שמאפשרת האנונימיות הרשיתי לעצמי להתבטא יותר בחופשיות. ולקחתי בחשבון שהתגובות לא יהיו רבות, וזה משהו שאני בסדר איתו.

נו באמת

אתה כותב בצורה אנונימית? כאילו מה, אתה לא יודע שיש פה תיבת מסרים אישית שדרכה אפשר לתקשר ולהכיר?
אם לא ניסית להרשים אז את מי אמור לעניין שיש לך תואר שני ושעשית טיול בדרום אמריקה ושאתה אוהב סלסה.
מעבר לזה ממש לא הצגת תמונה מורכבת אלא קלישאה שנטחנה עד דק. בטח לגבי המקומות בהם ניתן להכיר. מה חידשת בדיוק ואיזה תמונה מורכבת תיארת שם - לא ברור. אז ציינת את כל מה שאתה יודע. זה כל מה שכולם יודעים אבאלה.
מה מורכב בך בדיוק בהיותך רווק, לא גבוה, סטרייט, חילוני שגר בירושלים עם תואר שני?
לעצם הענין - מה הבעיה למצוא מישהי בכל אחד המקומות שציינת?

Annabella1

New member
לא ודעת איפה כן, אבל

יודעת איפה לא. בוא נגיד ככה, זה לא שזה לחלוטין בלתי אפשרי להכיר מישהי באתר הכרויות חינמי ואפליקציות ועל הדרך איפושהו, אבל לא הייתי שמה על זה את כל המינוס שלי בבנק. אם אתה רציני בקשר לקשר, תעשה דברים רציניים בקשר לזה, וכדאי שיותר תכוון למקומות שבהם יש גם בחורות שרציניות בקשר לקשר, ומוכנות להראות את זה ולא רק לדבר פקה פקה על להיות רציניות.

הפסקתי לקרוא באמלק, עמלק שלך..

אני לא בטוח מה זה אבל זה נשמע כאילו אתה חיית יותר מדי בתוך המחשב//סמראטפון שלך והמרחב הוירטואלי ואתה צריך לנסות בצורה יותר אקטיבית להרים הישבן ולחזור
לעולם האמיתי שבו בחורות אמיתיות. כמה שפחות זמן ביום תבזבז בתוך המסך
אתה תהיה יותר מחובר למציאות ופחות...מה שאתה לא עכשיו שלא יוצא מהממעבדה לנסות.

למעלה