הקפצה אחרונה

../images/Emo41.gif שרשור הכירות ../images/Emo41.gif

לאור תקופת השקט, קרה שכבר אני לא יודעת מי אתם
אז נחוץ שנכיר אחד את השני....
שמך בישראל
תחביבים
תעסוקה
מה החלום הכי גדול שלך?
הערות, הארות, משהו להוסיף..?
וכמובן תמונה תתקבל בברכה

וכמובן שעונה (לא להיות יבשים../images/Emo124.gif../images/Emo88.gif)

שמך בישראל: אדווה
מקום מגורים: ראשון לציון
תחביבים: צלמת וגרפיקאית
תעסוקה: כנ"ל לתחביבים
מה החלום הכי גדול שלך? לעבור לגור בניו יורק
הערות, הארות, משהו להוסיף..? אני רוצה פורום חי
.
וכמובן תמונה תתקבל בברכה: נא, אין לי סיבה לעוור אתכם
.

עונה

שמך בישראל:רועי גיל:13 מקום מגורים:תל אביב תחביבים:טלוויזיה מחשב וכמובן כל מה שקשור ברוני תעסוקה:אותו דבר כמו בתחביבים הערות, הארות, משהו להוסיף?חייבים שרוני תכתוב בפורום!!!

Safiaa

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo105.gif

שמך בישראל: ספיר. גיל: 18 ושבעה חודשים. מקום מגורים: קרית מוצקין. תחביבים: תיאטרון, קולנוע, ג'אגלינג, ספרים, מחשב ובילויים חברתיים. תעסוקה: כרגע שחקנית בתיאטרון המסיכה, בעוד חודש חיילת. מה החלום הכי גדול שלך? להצליח ולהיות מאושרת.
תמונה?... טוב נו.

X SapSap X

New member
אני../images/Emo192.gif

שמך בישראל: ספיר. גיל: 16 וארבעה חודשים :] מקום מגורים: קרית מוצקין תחביבים: מכון כושר, ועוד דברים רגילים.. יענו מחשב, טלוויזיה, חברות, טלפון ודברים כאלה
תעסוקה: בקרוב עבודה
מה החלום הכי גדול שלך? כרגע לא משהו ספציפי. הערות, הארות, משהו להוסיף..? וכמובן תמונה תתקבל בברכה

Gilital8

New member
הודעת הכירות

שמך בישראל: גילי טל גיל: 21 (נראה לי שאני הכי גדול בפורוני) מקום מגורים: שוהם תחביבים: לקרוא,לראות טלוויזיה,לשמוע שירים (לא רק רוני),לכלוש באינטרנט ולחשוב. תעסוקה: אני חייל מה החלום הכי גדול שלך?: להות מנחה בערוץ הילדים הערות, הערות, משהו להוסיף..?: פורוני שולטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט

udig7

New member
עונה | אודי חמודי הליצן.

שמך בישראל:אודי גביזון גיל: 18 מקום מגורים: תל אביב תחביבים: עריכה גרפית , וליצן . תעסוקה:ליצן - מיקצועי לכל אירוע ושמחה | בלוני צורות | קסמים | בובות ענק | ועוד המון!!!! מה החלום הכי גדול שלך? להוציא DVD חדש! , (בתהליכים). הערות, הארות, משהו להוסיף..? אין וכמובן תמונה תתקבל בברכה: הכטיס ביקור שלי מצורף! ותמונה פצצה. כל שמחה ואירוע באמת אני כאן! תזכרו. אתר חדש ! - מוזמנים לבקר : http://udi-chamudi.coo.co.il/ בפייסבוק : אודי חמודי הליצן . בגלל שהיא גדולה הלעתי לרשת ושמתי קישור.

ניצן812

New member
עלי :

שמך בישראל- ניצן גיל- 15 וחצי מקום מגורים- הדרום תחביבים- מחשב טלויזיה לצאת לבחוץ עם חבר'ה לשמוע מוסיקה תעסוקה- תלמידת תיכון מה החלום הכי גדול שלך? לפגוש את רוני ועוד כמה שאני מעריצה שלא קשורים לכאן הערות, הארות, משהו להוסיף..? לאאאאא : ) וכמובן תמונה תתקבל בברכה - נוותר

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifפיייי מי אני בכלל?

שמך בישראל: ירדן :) גיל: 16. מקום מגורים: איזור השרון. תחביבים: כדורעף ולישון.
תעסוקה: בייביסיטר ומעצבת אירועים מתחילה וזוטרה
מה החלום הכי גדול שלך? בינתיים החשוב ביותר להצליח ולעמוד בשנה המטורפת הזאת שתבוא עליי..
אחר כך להגיע לארה"ב. :) הערות, הארות, משהו להוסיף..? נחמד להכיר אתכם.

למעלה