טאבלט

החדשה

New member
טאבלט

בוקר טוב ובריאות לכולםםםם
יש לאבא שלי טאבלט שהוא קצת ישן שקיבלנו פעם באיזו עסקה שאחי עשה. ועם הטאבלט הזה התחיל מאז אישפזו האחרון (3.5 חודשים) להשתמש בו ולשחק את המשחקים שהיה משחק במחשב הנייח. וגם אחותי התקינה לו את האפליקציה של סלקוםtv.. ככה יכל לראות משחקים וכו... מאז שיחרורו הוא לוקח את זה איתו כל הזמן לדיאליזה... אבל לאחרונה הטאבלט השתגע.. ומאוד איטי (טוב טאבלט ישן) ונהיה מסך שחור פתאום.
אחרי ההקדמה הארוכה.. סליחה
אני רוצה לרכוש לו טאבלט חדש.. שלא יהיה איטי.. שיוכל לעבוד אם האפליקציה של הפייסבוק והמשחק פוקר שלו ועוד משחקים וכמובן עם האפליקציה סלקוםtv.
איזה טאבלט מומלץ? מהירות? זיכרון?
ומה ההבדל בין טאבלט לאייפד?
יש מי שעושה בכלל משלוחים למוצר זה?
תודה רבה... ושנעבור כולם את התקופה הזו בשלום ובבריאות ������

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
בריאות ונחת תעני על השאלות נתקדם..

1 איזה סכום ריאלי לקניה? יש טווח גדול של מחירים...

2 איזה גודל רצוי ?

עם שני אלה יהיה אפשר להמליץ על משהו...

לשאלתך ...אייפד של של חברת אייפל הוא מצויין אך גם יקר והעולם של אייפל סגור ויכול להגביל שימוש ..זה בעצם טבלאט אין הבדל.

מכשיר אנדרואיד מערכת ההפעלה הפתוחה הנגישה יותר..
זו בחירה מה רוצים ומה אפשר כלכלית.

תראי הדרישות שלך לא גבוהות

זיכרון אפשר גם מינימאלי 2 גיגה ( זיכרון עבודה לא נפח איחסון) נפח איחסון 32 גיגה מינימאלי..

מעל זה 4 גיגה זיכרון 64 נפח..

המסך משנה מאוד לכן אני ממליץ על סמסונג או אייפל גם באיכות הם טובים שניהם. גודל מסך אענה בעצמי רצוי 10 אינטש ומעלה קצת , גם לראיה והגיל...וגם מהניסיון שלי בשיקום זה הרבה יותר נוח מגודל של פון אפילו גדול יחסית שיש לי

הרשתות עושות משלוחים KSP או IVORY וכדומה..אני מניח שאפשר להסתדר גם עם חנות מחשבים..

יותר הכוונה כאמור זה תלוי תקציב...

אמן.

החדשה

New member
על התשובה ואכן בריאות לכולם

תקציב נראה לי עד 800 שח..
גודל מכשיר.. שלא יהיה גדול וכבד לסחוב לדיאליזה...
איך זה נקרא הזכרון עבודה במפרט כשמסתכלים?
לגבי גודל מסך.. יצא לי לראות מכשירים שכתוב נגיד 10 אינץ.. אבל הוא תכלס המסך שרואים בו הוא קטן ומסביב יש הרבה שחור אז זה גונב מגודל המסך... איך אםשר לדעת על טאבלט שכל הקדימה שלו הוא מסך מלא ולא חלקי...
אם יש לך משהו מומלץ מכשיר אשמח לקבל קישור (לפני שיסגרו את החנויות והמשלוחים לגמרי)..
תודההה

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אוקיי ככה

&nbsp
לשאלה שלך זיכרון RAM פנימי 2GB זה זיכרון עבודה...RAM .
&nbsp
המסך לעניות דעתי נמדד בשטח שרואים לא בשחור..טבאלטים ללא שוליים זה מעל 2000 ש"ח כבר...עולם אחר מהתקציב שלך...
&nbsp
בכל מקרה לתקציב מה שיש 850 ש"ח מצאתי של סמנסונג 8 אינטש הוא קל לנשיאה ומספיק טוב בנפח וזיכרון ומעבד וכו' לצרכים שלך כולם וכמובן האיכות מסך וכו' כל מה שאמרתי
&nbsp
Samsung Galaxy Tab A 2019 32GB SM-T295 - 4G
&nbsp
בקיי אס פי למשל יש משלוח חינם גם , וגם באתר שלהם אפשר לאתר סניף קרוב עם המוצר זמין זה כתוב בפירוש שם..ולגשת לקנות במקום. כמובן תקני איפה שנוח לך..
&nbsp
https://ksp.co.il/?uin=79161&select=.1045..270..422.&txt_search=
&nbsp
יש אותו בפחות אם יש לך אפשרות לדבר עם חנויות...אבל אני ממליץ באמת למהר לא חשוב ה100 200 ש"ח לפה או לפה העיקר שיהיה זמין וביד.
&nbsp
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1041126

החדשה

New member
ירון על התשובה.. סליחה

על עיכוב בתשובה.
בסוף רכשתי לו סמסונג 10.5 אינץ.. עם 3גיגה זכרון ram... ונראה לי 32 גיגה האחסון..
הכל טוב ויפה ��.. בבית הוא מצליח לגלוש באינטרנט..
אבל איפה שהוא עושה דיאליזה הוא לא מצליח להתיבר לאינטרנט... גם בטאבלט הישן הוא היה שם בפלאפון נקודה חמה ואז מצליח לגלוש ולהתחבר בישן.. אבל עשה את זה גם לטאבלט החדש אבל לא מצליח להתחבר... וזה מבעס ������
האם צריך לתכנת משהו כדי שזה יעבוד לו?... מחר הוא בדיאליזה ומקווה להצליח לסדר לו את זה..
שאלה.. האם צריך גם כרטיס סים לטאבלט?...
אשמח לכל עזרה והכוונה...

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
יופי תתחדשו

&nbsp
יפה מאוד טאבלט טוב והגודל אני שמח יהיה לו קל יותר כך. זיכרון מספיק וגם נפח איחסון בעיקר לצרכים זה מעולה וסמנסונג אחלה.
&nbsp
עכשיו קודם כל לעשות עידכון מערכת לטבלאט אולי יש גרסאת תוכנה חדשה עבורו..ועידכון כל האפליקציות במכשיר ..לוודא שמעודכן כי צריך מעל גירסא 6 במכשיר להתחבר ( הגיוני שיש אבל צריך לוודא )
&nbsp
התהליך עצמו זהה
&nbsp
תראי בקישור את התהליך
&nbsp
https://support.google.com/android/answer/9059108?hl=iw
&nbsp
אפשרות נוספת זה להעלות את העיניין במכון סביר שיש להם רשת אינטרנט שפשוט יפתחו לו אותה זה גם חלק משירות של מי שיושב שם שעות לדעתי.
&nbsp
לגבי סים אני לא יודע איזה דגם קנית ..יש עם סים ויש בלי...אם יש סים אז אפשר להעביר אתה סים מהפון לטבלאט ( אולי יהיה צריך מתאם לכרטיס יש גדלים שונים )..ואז יהיה חיבור ישירות לטבלאט.
&nbsp
בכל מקרה אני מאמין שאם תבצעו מה שהבאתי תהיה אפשרות לנקודה חמה .

למעלה