״הבנים שלי שלחו אותי לחפש סיום טוב יותר לפרק כשהוא לא היה

יעלקר

Well-known member
מנהל
״הבנים שלי שלחו אותי לחפש סיום טוב יותר לפרק כשהוא לא היה

מותח מספיק״
ספר הנוער הראשון של אורית קוריצקי, "24 קסמים ועוגה", הפך אותה לקוסמת מתלמדת

מאירה ברנע גולדברג

אורית קוריצקי היא עורכת תוכן, תסריטאית ומפתחת פורמטים לטלוויזיה, וגם נשואה לדני ואמא לשני בנים. עכשיו היא גם מוסיפה את הטייטל סופרת לארסנל, וחובקת ספר נוער חדש. הספר הפך לאחד הספרים האהובים ביותר על הבן שלי, אבישי בן התשע, שבעקבות הקריאה ביקש ממני לרכוש עבורו ערכת קסמים.

סיפור העלילה הוא כזה: בועז מבלה את רוב שעותיו הפנויות בחנות הקסמים של הדוד שלו אברי. אמא של בועז עובדת שעות ארוכות בבית החולים, אביו נפטר ולמעשה הוא גדל בחנות ואל תוך עולם הקסמים, אל חייו מתפרצת אלה, ילדה ג'ינג'ית, חכמה, שהקסם זורם בדמה מדורי דורות, היא מסוגלת לבצע בזריזות ידיים קסמים שרק קוסמים מבוגרים יכולים לבצע לאחר שנים של אימונים. כשהדוד שלו מתחיל להתנהג מוזר, בועז מתחיל לחשוד שייתכן שהוא וכל יתר בעלי העסקים ברחוב נסחטים על ידי פושע מרושע וערמומי. אלה ובועז ניגשים למשטרה, אך מאחר שהם מבינים שתלונתם אינה נבדקת ברצינות הראויה הם מחליטים לקחת את העניינים לידיהם ולמצוא הוכחות לפשעים שמתרחשים בשכונה. הם לא מתארים לעצמם עד כמה ההחלטה הזו מסוכנת.

לקריאת הכתבה https://www.mako.co.il/home-family-...dc61027.htm?sCh=13987f9dc85dc410&pId=25483675

למעלה