זוגיות עם פוט פטיש

yaya1386

New member
זוגיות עם פוט פטיש

שלום, אני נמצא בזוגיות מזה 7 שנים, זוגיות טובה מכל הבחינות, לקראת חתונה וילדים. הסיפור הוא שיש לי פוט פטיש (Foot Fetish), למי שלא יודע מדובר על משיכה לכפות רגליים, כמו שרוב הגברים נמשכים לציצי או לתחת אני נמשך לכפות רגליים, לדעתי יותר ממה שגבר אוהב ציצי אבל אני לא באמת יכול לדעת או שזה פשוט אינדיבידואלי. אני מאוד פתוח עם בת הזוג שלי בנושא והיא זורמת איתי לגמרי ואפילו אוהבת את זה. לפני שאגש לבעיה חשוב לי להדגיש את השוני שאולי לא הרבה מבינים לגבי אנשים עם פוט פטיש אבל כפות רגליים זה דבר שרואים כל הזמן ולחיות כשאתה כל הזמן רואה משהו שמדליק אותך זה לא פשוט בזוגיות מונוגמית. עכשיו תחשבו מה זה לחיות ככה מגיל קטן, בכיתה, בהפסקות, בצבא זה בעיני לגדול אחרת. והיום ומספיק שחברה של בת הזוג שלי יושבת איתה בסלון מרימה רגליים מבחינתי זה כאילו Turn On מטורף מול הפרצוף. הבעיה היא שאני רוצה לגעת בכפות רגליים נוספות, ניסיתי בעבר לדבר איתה על זה והיא לא הסכימה בשום אופן, לדעתה זה בגידה ואני יכול להבין אותה. מבחינתי זה משהו שאני מרגיש שאני חייב לעשות, זה חלום שלי מגיל צעיר ואני לא רוצה לוותר עליו ואני גם לא רוצה לעשות את זה מאחורי הגב שלה. בעיני זו לא בגידה ובאמת שאין לי שום רצון לסקס עם אחרות אלא רק בכפות רגליים, בין אם זה סתם לגעת לחברה שלה ברגליים או בין אם זה ללכת לסוג של מלכות סאדו שמתעסקות בזה. אשמח לעצות בנושא תודה

מריוס זכריה

Member
מנהל
דעתי

אקדים ואומר שכל מה שאגיד כאן איננו אלא דיעה אישית שלי. ההחלטה היא רק שלך ואין על זה עוררין. ראשית אני רוצה לחלוק עליך בעניין הייחודיות של הפטיש שלך. אני טוען שהבעייה היסודית שאתה מדבר עליה היא בעיית המונוגמיות. כלומר האפשרות לקבל מערכת יחסים נפלאה במחיר הלא פשוט של ויתור על כל השאר. אני מבין היטב את ההסבר שלך שכף רגל זה לא כמו ציצי או תחת, כי היא גלויה, ולכן יש הרבה יותר חשיפה כביכול ולכן יותר תסכול. אבל עדיין, אני טוען שההבדל עם פטיש או בלי פטיש הוא לא מהותי. תחשוב על גבר שאין לו פטיש מיוחד, הוא נמשך לנשים לא דרך איבר אחד, אלא בצורה כוללנית (נניח). הרי עדיין יש הבחנה בין משיכה סתם, חרמנות, לבין משיכה אינטלקטואלית, רגשית או אחרת. כלומר, כל גבר יכול לחוות הידלקות "חרמנית נטו" על נשים 24X7 בכל מקום וכל זמן. וזה אכן קורה - לכן הדוסים בכזה אטרף של "צניעות". לכן, לסיכום הנקודה הזאת, ומבלי להקטין בקושי שלך, אני טוען שהוא אינו שונה מהקושי של כל אדם אחר העומד לפתחה של החלטה מונוגמית. אבל האמת היא שגם אם אתה לא מסכים אתי בנקודה הזאת, המשך הטיעון שלי לא משתנה. אבל היה חשוב לי לציין את הנקודה הזאת. --- שנית, הייתי ממשיך בכך שאני אצמצם את הדילמה, ואגיד כך: נראה לי מופרך ולא בא בחשבון לוותר על זוגיות טובה שכזאת, שהיא דבר נדיר למדי, על מנת לקבל סיפוק פטישיסתי בלתי מוגבל. [כשאני אומר "פטישתי" - זה לא משהו שיפוטי, מבטל או מצמצם. הכוונה היא שסיפוק פטישיסתי הוא לא פרסונלי, אין בו עומק של מערכת יחסים. כמו שאתה עצמך אומר, לכולן יש כפות רגליים, וזה באמת לא דבר אישי במיוחד - גם אם אניח שיש כפות רגל מושכות יותר מאחרות, מן הסתם...] כלומר הדילמה היא: לוותר על משהו ייחודי, עמוק ונדיר, לטובת היצע בלתי מוגבל של חוויות שטחיות וחסרות נופך אישי? אני אישית חושב שזו תהיה טעות. אז אם אתה מקבל את העיקרון הזה, כבר אנחנו מבינים שעליך להישאר בקשר הזה, ולחפש את הפיתרון במסגרת הקשר [בכל פורמט שהוא], ולא מחוצה לו. --- הרעיון השלישי אומר ככה: יתכן שמה שאתה חווה הוא בעיקר לחץ רעיוני. מה שמציק לך הוא לא כפות הרגליים שאתה מפספס, אלא רק המחשבה על כל אלו שאתה כביכול תפספס. הרי יש הבדל עצום בין אדם רעב, לבין אדם שחושש שבעתיד הוא יהיה רעב. אמנם שני המצבים קשים - אבל הם לא דומים. אז מה אתה? רעב בפועל, או חושש להיות רעב? אני חושד שאתה השני. ושוב, זו הדילמה של כל אדם לפני חתונה או כניסה למחוייבות כזו. אז אם אתה מסכים שהבעייה היא במחשבה, אז יש לך אפשרות פחות להזדהות עם המחשבה, ולהשאיר הרבה יותר מקום ליצירתיות בעתיד. מה זה אומר יצירתיות בעתיד? לא יודע. אולי אשתך תזרום לדברים אחרים. אולי אתה תשנה עדיפויות. אולי הקורונה תחסל את כולנו. לא יודע. אבל זה לעתיד לבוא. לכן לסיכום, התשובה שלי היא פשוטה: קח מחוייבות לקשר, ותפסיק לדאוג. ____________________________________ מריוס זכריה, מטפל, מנחה ויועץ אישי, זוגי ומשפחתי

A לוןA

New member
אני מסכים עם מריוס

ואתמצת- הבעיה שלך היא לא הפוט-פטיש אלא המונוגמיה. זה לא משנה אם המונוגמיה "כופה" עליך הימנעות מכפות רגליים אחרות, שדיים אחרות או סקס אחר. הפטיש ממש לא רלוונטי כאן. אז יש לך כמה אפשרויות- 1. לנסות שהיא תסכים. 2. לפרק ולקבל כמה כפות רגליים שתצליח להשיג 3. לבגוד (וכן, זה בגידה לכל דבר, גם אם זה כפות רגליים) לטעמי, גם כאן מריוס צודק- זוגיות מאושרת היא דבר יש אנשים שנוטים לקבל כמובן מאליו כשהוא ישנו, אבל בוכים מרה על לכתו. כמו שכל מונוגמי מוותר על שדות זרים כשנכנס למחוייבות- כך גם אתה צריך. אם דעתה תשתנה- מה טוב. אם לא- אז תחליט- אולי מונוגמיה (איתה) זה לא מה שאתה מחפש. (גילוי נאות- אני מנהל פורום יחסי שליטה ובדסמ בתפוז)

למעלה