שאלה

אוריה441

New member
שאלה

יש לי שאלה,מקווה שזה בסדר
הכרתי מישהי שלומדת אומנות והנושא של גוף מאוד מעסיק אותה.היא משלבת הרבה עירום בעבודות שלה וזה מפריע לי.כבר דיברנו על זה כמה פעמים אבל היא אומרת שזה האומנות שלה ושאני לא יכול להבין.
זה כבר ממש מפריע לי ברמה שאני לא מסוגל לתמוך באומנות שלה ואפילו לדבר על זה.אני מרגיש שאנחנו על סף פרידה.
מה דעתכם?

כל יום

New member
קרב אבוד

אמנות היא בבואת הנשמה, ואתה רוצה לעצב את נשמתה. נודע לכשלון מהדהד. אחת מהשתיים או שתשלים או שתשליך.

אזכיר את הסיפור של פיגמליון הפסל הקפריסאי הקדום אשר מצא פגם בכל אישה שפגש עד שיצר לעצמו פסל וקרא לו גלתיאה. אפרודיטה, אלת האהבה, החייתה אותה והם חיו באושר ועושר.

חבל מבחינתך שזה רק באגדות.....

בוא נדמיין סיטואציה הפוכה

אתה גניקולוג. במסגרת עבודתך היומיומית אתה מטפל באיברי מין נשיים ורואה נשים ערומות מידי יום.
האם מוצדק בעיניך שבת זוגתך תשאל פה בפורום את אותן השאלות?

Generic name

New member
לא מובן

לא מה מפריע לך, ולא מה אתה רוצה שהיא תעשה בנדון. זה בכלל לא נוגע אליך.
&nbsp
אתה לא חייב לאהוב את זה או לבוא לתערוכות, וגם לא לשמש כמודל.

my dark side1

New member
משעמם לך?

אולי תגלי/ה לנו לכבוד מה שינוי המין?

ניסיון לקבל תשובות אחרות? תרגיל במגדר? התפרנסות משליחת פוסטים בצירוף עצלנות מחשבתית?

-----

שאלה
naamaxux
18/04/2017 | 16:20

יש לי שאלה,מקווה שזה בסדר
הכרתי מישהו שלומד אומנות והנושא של גוף מאוד מעסיק אותו.הוא משלב הרבה עירום בעבודות שלו וזה מפריע לי.כבר דיברנו על זה כמה פעמים אבל הוא אומר שזו האומנות שלו ושאני לא יכולה להבין.
מה דעתכם?

[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/30/182116406/%D7%90%D7%94%D7%91%D7%94_%D7%95%D7%99%D7%97%D7%A1%D7%99%D7%9D/%D7%91%D7%99%D7%A0%D7%95_%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%A0%D7%94[/URL]

אייבורי

New member
תשובה

&nbsp
אין ספק שמשעמם לך בחיים.
&nbsp
אולי תשטוף כלים או תקרא ספר במקום להציק לה ?

אה, הבנו... זה מבחן ג'נדר כזה...

איך נגיב כאשר גבר כותב על אשה ואיך נגיב כאשר אשה כותבת על גבר. מתוחכם כזה...

למעלה